Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą

Norėčiau sužinoti ar galiu telefonu nufotografavus ta nuotrauka perkelti i kompiuterį o po to čionai? Jei galiu tai kaip? Ir kokių papildomų laidų reikia? Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
Viskas labai paprasta. Jei telefone yra bluetooth, tai reikes pirkti kompui bluetooth prievada. Ji ikisi i slota ir siunti nuotraukas. Kai pradesi siust, pasirodys meniu, ten viskas paprasta.
O jei prie telefono yra USB jungtis, tai ja reikia pajungti vienu galu i tel, kitu i kompa (ta pati slota, kaip ir bluetooth prievada), ir siusti.
Kai siunti nuotrauka, spaudi send, tai issoka meniu, kuriam gali pasirinkti kokiu budu siusi: per IrDa, Bluetooth ar USB.
Tokiu pat budu gali ir is kompo i tel siusti.
Gal nelabai aiskiai parasiau, tad jei bus klausimu, kreipkis smile.gif
Atsakyti
Na, ne pas visus yra bluetooth wink.gif

As namuose turiu infraraudonuju spinduliu irengini mirksiukas.gif Pirkau pries kelis men, kainavo 45 lt; pardavineja Kaune (buna tik 2 dienas per savaite) ir Vilniiuij (bet kada). Ta zmogu radau skelbimu puslapiuose, jei domina, dar to nr. neistrynus, nes garantija 100 dienu blush2.gif

Pasidairyk nete tuose puslapiuose, kur parduodami telefonu priedai, ir tikrai rasi, ko ieskai mirksiukas.gif

P.S. sis irenginys tinka visiems telefonams, kurie turi irda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanise: 29 birželio 2005 - 11:03
O aš iš telefono atsisiunčiu į e-mailą ir ten išsaugau kur man reikia ax.gif
Atsakyti
Tas infraraudonuju prievadas jau visose parduotuvese kainuoja 45 lt, o bluetooth prievadas - 50 lt. Bet jei telefone yra ir bluetooth ir IrDa, patarciau naudotis bluetooth, kurkas lengviau persisiuncia, o su tais infraraudonais reikia labai atitaikyti atstuma, nejudinti tel ir t t
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 06 29, 12:50)
Tas infraraudonuju prievadas jau visose parduotuvese kainuoja 45 lt, o bluetooth prievadas - 50 lt. Bet jei telefone yra ir bluetooth ir IrDa, patarciau naudotis bluetooth, kurkas lengviau persisiuncia, o su tais infraraudonais reikia labai atitaikyti atstuma, nejudinti tel ir t t


Vat kad nera pas mane bluetooth (NOKIA 6610i). O tas IrDa raso kad yra. O kur ta prievada galima nusipirkti, visose parduotuvese kurios prekiauja mob.tel ir ju priedais???
Atsakyti
Na as turiu motorola , tai ji nei irda nei bt neturi. pirkau laida itariu is to pacio pareklamuoto vaikino. prie laido duoda ir programa, arba galma ju nete rasta. taigi kisi viena gala laido i kompa kita i tel, pasileidi programa ir kopini ka nori. nuotraukas muzika ir visa kita. taip pat ir su siemensu dariau. man net keista kam zmonem reikalingi telefai su fotikais, mp3 ir kitais dalykais jei neketina i/is kompo kelt":)) g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Pirkis kompiuteriniu prekiu parduotuvese ta prievada. O tas laidas su programele, apie kuri auksciau parasyta ir yra mano minetas USB
Atsakyti
Kitas būdas yra siųsti paveikslėlį sms-u tokiam draugui ar šeimos nariui, kurio telefonas senobinis ir neskaito paveiksliukų biggrin.gif Tada draugas gauna nuorodą, kur gali pasižiūrėti, ką jam siuntėte, internete tongue.gif Tik nežinau, ar visiems tinklams tai galioja.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 06 29, 12:50)
Tas infraraudonuju prievadas jau visose parduotuvese kainuoja 45 lt, o bluetooth prievadas - 50 lt. Bet jei telefone yra ir bluetooth ir IrDa, patarciau naudotis bluetooth, kurkas lengviau persisiuncia, o su tais infraraudonais reikia labai atitaikyti atstuma, nejudinti tel ir t t

Mazdaug pries kelis men, man draugas informatikas sake, kad parduotuvese apie 65-70 lt kainuoja ax.gif
Siaip ir as norejau pardej pirkt, bet sugalvojau pirkt pigiau tongue.gif Nusikundimu bent jau kokas neturiu (tuk tuk tuk) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanise @ 2005 06 30, 00:22)
Mazdaug pries kelis men, man draugas informatikas sake, kad parduotuvese apie 65-70 lt kainuoja  ax.gif
Siaip ir as norejau pardej pirkt, bet sugalvojau pirkt pigiau  tongue.gif Nusikundimu bent jau kokas neturiu (tuk tuk tuk)  blush2.gif



As pries metus pirkau uz 150, o pries kelias dienas buvau uzejusi i ta pacia parduotuve ir tas pats prievadas jua 50 lt! Pinga tiesiog akyse..
Atsakyti
QUOTE(mamyte27 @ 2005 06 29, 11:46)
O aš iš telefono atsisiunčiu į e-mailą ir ten išsaugau kur man reikia ax.gif



KAIP? paaiškink smulkiai tundrai ax.gif
Atsakyti