Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Palemonas
QUOTE(_adlim @ 2007 08 31, 12:09)
pagelbekit turiu nokia 6300 ir noriu foto perkelti i pc, bet esme,kad man reikia to Bluetooth adapterio kompui (bent man taip atrodo). nuejau as i parduotuves telfonais prekiaujancias arba niekur nebuvo tik vienoj vietoj pasiule man uz 112lt  blink.gif  g.gif  o cia skaiciau po 50lt kazkas mate. tai kur man pirkti ir kaip zinot ka tiksliai pirkti,kad nepermokeciau? labai prasau padekit, nu nes zalia as tuose reikaluose su kompais  blush2.gif  verysad.gif
o gal kaip kitaip paprassciau pasiulysit perkelti?

aciu is anksto
*

Aš pirkau senukuose,Trust BT-2100p, tinka ir vištai(t.y. vistai), o mokėjau apie 40 pinigų. VA TOKIS JISAI. Ir visai neblogai jungia, telefonas kitame kambaryje(už kokių 10 m) ir laisvai galiu failus įkėlinėti.
Taktas
QUOTE(_adlim @ 2007 08 31, 12:09)
pagelbekit turiu nokia 6300 ir noriu foto perkelti i pc, bet esme,kad man reikia to Bluetooth adapterio kompui (bent man taip atrodo). nuejau as i parduotuves telfonais prekiaujancias arba niekur nebuvo tik vienoj vietoj pasiule man uz 112lt  blink.gif  g.gif  o cia skaiciau po 50lt kazkas mate. tai kur man pirkti ir kaip zinot ka tiksliai pirkti,kad nepermokeciau? labai prasau padekit, nu nes zalia as tuose reikaluose su kompais  blush2.gif  verysad.gif
o gal kaip kitaip paprassciau pasiulysit perkelti?

aciu is anksto
*

Gali pirkti ir laidą skirtą sujungti tavo tel. su kompu per USB. Kainuos keliolika lt.
Gegytė
mano kompas nepripazista motorola RAZR model V3
Ka daryti? kur gauti programele, kad priimtu? rolleyes.gif
Taktas
QUOTE(Gegytė @ 2007 08 31, 18:42)
mano kompas nepripazista motorola RAZR model V3
Ka daryti? kur gauti programele, kad priimtu? rolleyes.gif
*

O kaip prie kompo jungiesi? laidu, bliutufu, IR?
Gegytė
Turiu laida ax.gif
zappy
QUOTE(Calaquendi @ 2007 08 31, 09:45)
Niekad neatidarinėju spamm'inių laiškų.
Įdomu, kuo jie žmones traukia?  g.gif
*

Niekada ir neatidarydavau,bet šįkart kažkaip atidariau,gal tas ''Microsoft windows'' vietoj nežinomų pavardžių suveikė blush2.gif
Mona187
QUOTE(Tito_mama @ 2007 08 25, 15:22)
M.S Lottery Headquarters:
Customer Service
Wrights Lane,
Kensington London W85SP,
England UNITED KINGDOM
FILE REF: HL/5564/06/07/MICS
BATCH: MC11/834/5PDH /EU

OFFICIAL WINNING NOTIFICATION:

DEAR WINNER:

It is obvious that this notification will come to you as a surprise but please find time to read it carefully as we congratulate you over your success in the following official publication of results of the E-mail electronic online Sweepstakes organized by Microsoft, in conjunction with the foundation for the promotion of software products, (F.P.S.) held this August 2007,in London UK.

Where  in your email address emerged as one of the online  Winning emails in the 2nd category and therefore attracted a cash award of £350.000.00 (Three Hundred and Fifty Thousand pounds sterling) Our winners are arranged into four categories with different winning prizes accordingly in each category. They are arranged in this format below:
These are your identification numbers:-    Get ed traffic to your web site!

CATEGORY      NO.OF WINNERS          WINNING PRIZES
  1st.              2            £ 500,000.00 pounds each
  2nd.              8            £ 350.000.00 pounds each
  3rd.            13            £ 250,000.00 pounds each
  4th.            27            £ 170,000.00 pounds each

We write to officially notify you of this award and to advise you to contact the processing office immediately upon receipt of this message for more information concerning the verification, processing and eventual payment of the above prize to you.

It is important to note that your award information was released with the following particulars attached to it.
(1) Award numbers: (visuose 5-iuose punktuose yra nr.))
(2) Email ticket numbers:
(3) Batch numbers:
(4) The file reference numbers:
{5} Serial Numbers:

For verification purpose be sure to include:
(1) Your contact address.
(2) Your Tel/Fax numbers.
(3) Your Nationality/Country.
{4} Your Full Names

To file for your claim, Please contact your Validating Officer for VALIDATION of your winning within Twenty-nine working days of this winning notification. Winnings that are not validated within Twenty-nine working days of winning notification are termed void and invalid. You are required to mention the above particulars
of your award in every correspondence to enable the Agent validate your winning.
FOREIGN TRANSFER MANAGER
MR. BROOKS PETERSON
MICROSOFT SECURITY DEPARTMENT (UK).
EURO AFRO-ASIAN LOTTERY
Phone:  +44 70457 24054
FAX:    +44 701 113 4155
E-mail: brook_peterson2007@yahoo.co.uk

The Microsoft Internet E-mail lottery Awards is sponsored by our CEO/Chairman, Bill Gates and a consortium of software promotion companies. The Intel Group, Toshiba, Dell Computers and other International Companies. The Microsoft internet E-mail draw is held periodically and is organized to encourage the use of the Internet and promote computer literacy worldwide.

Once again on behalf of all our staff,

CONGRATULATIONS!

Sincerely,

MR. RICKY WILLIAMS.
M.S.PRO. ZONAL COORDINATOR

lottery.com
*

Aš irgi nepasitikiu tokiais dalykais. Jau vien Lietuvoje pilna aferistų, kažką siūlančių, bet informacija pasirodo netikra ar iki žadamo laimėjimo reikia padaryt "milijonus" darbų, tai apie užsienio machinacijas patikliais žmonėmis kaip mes net nekalbu. Tikrai negalima pasitikėti tokio pobūdžio žinutėmis schmoll.gif mirksiukas.gif
Mona187
Iš telefono į kompiuterį tai gan paprasta, bet vat kaip iš kompiuterio į telefoną persikelt muziką, naudojant USB kabelį, neleidžia nieko persikelt. Rašo kažką su not supported, kai bandau tai daryti, ir operacija nutrūksta. Telefono modelis Samsung X700
_adlim
QUOTE(Palemonas @ 2007 08 31, 18:08)
Aš pirkau senukuose,Trust BT-2100p, tinka ir vištai(t.y. vistai), o mokėjau apie 40 pinigų. VA TOKIS JISAI. Ir visai neblogai jungia, telefonas kitame kambaryje(už kokių 10 m) ir laisvai galiu failus įkėlinėti.
*

aciu, butinai nubegsiu ir butent toki pirksiu,aisku dar pasikonsultuosiu, bet nuraminai,nes nekainuoja ne 50lt thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Taktas @ 2007 08 31, 19:20)
Gali pirkti ir laidą skirtą sujungti tavo tel. su kompu per USB. Kainuos keliolika lt.
*

nezinau, girdejau,kad kazka reik suinstaliuot, jei perki ta laida... siaip nubegsiu i parduotuve ir paklausiu ar adapteri ar ta laida geriau pirkti zioplam zmogui blush2.gif
kilte
Labai reiktų pagalbos, vis vargstu nežinau kaip iš tel į kopą nuotraukas persikelti. Turiu ir bluetooth ir tą laidą prie kompo. Per bluetooth kompiuteryje nesimato nei vienos nuotraukos iš telefono, tik tuščios papkės. o su laidu iš viso niekas neatsidaro. Ką dar reikia suinstaliuoti, ar ką čia daryti ? Telefonas samsung SGH-E740
azen
negi nezinot, kad dauguma virusu i kompa patenka per laiskus!!!!!!! Man tai ranka nekyla ir ne minties tokios net nera atidaryti toki is bele ko gauta, laiska. siulyciau pasitikrinti kompiouteri, tikriausiai jau prisiveise simtai virusu ir snipinejimo programu pas tamstas mirksiukas.gif
tomka
Sveikos mielosios mamytes smile.gif na nusipirkau neseniai telefona motorola c 650, gal kas zinote, kokia programa reikia atsisiusti, kad galeciau persikelti nuotraukas is telefono i kompiuteri? nusipirkau laida, bet vat nemoku as tos programos susirast smile.gif 4u.gif is kart dekoju smile.gif
betite
Sveiki, skaiciau visa tema bet neradau konkretaus atsakymo i mano beda. Pirmiausia gal kas gali paaiskint kaip reikia aktyvuoti bluetooth laptope? Bandziau kelt dainas is kompo i telefona per USB, tai persikele kelios dainos, o [paskui taip uzsioziavo kad raso kad naudoja kazkokia kita programa ir jis nepasileis kol nebus baigta ta programa. g.gif Tai sakau gal per bluetooth reiktu pamegint, bet nezinau kaip kompe ji aktyvuot. g.gif
Taktas
QUOTE(betite @ 2007 11 27, 19:33)
Sveiki, skaiciau visa tema bet neradau konkretaus atsakymo i mano beda. Pirmiausia gal kas gali paaiskint kaip reikia aktyvuoti bluetooth laptope? Bandziau kelt dainas is kompo i telefona per USB, tai persikele kelios dainos, o [paskui taip uzsioziavo kad raso kad naudoja kazkokia kita programa ir jis nepasileis kol nebus baigta ta programa.  g.gif Tai sakau gal per bluetooth reiktu pamegint, bet nezinau kaip kompe ji aktyvuot.  g.gif
*

Visu pirma ar kompe yra bliutufas? Dažniausiai buna pardavime toks irenginiukas kuris jungiasi į usb lizdą. Bet labai didelio greičio neverta tikėtis.
betite
QUOTE(Taktas @ 2007 11 27, 20:44)
Visu pirma ar kompe yra bliutufas? Dažniausiai buna pardavime toks irenginiukas kuris jungiasi į usb lizdą. Bet labai didelio greičio neverta tikėtis.
*

Taip, pas mane laptope jis yra, ir nesuprantu kaip ji paleisti su kokia programa. g.gif
betite
Pagalbos nesulauksiu? verysad.gif
Mona187
Dar turim tokį Nokia 7260. Ir kadangi nėra laido prie kompo, tai nuotraukos ir "guli" telefone. O vis dėlto kiek atminties jos užima doh.gif Ar negalima niekaip kitaip iš telefono ištraukt tų nuotraukų, na kad nepirkt jau to laido, m g.gif ? O naudojuosi Tele2 ryšiu smile.gif
betite
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 02, 22:10)
Dar turim tokį Nokia 7260. Ir kadangi nėra laido prie kompo, tai nuotraukos ir "guli" telefone. O vis dėlto kiek atminties jos užima doh.gif Ar negalima niekaip kitaip iš telefono ištraukt tų nuotraukų, na kad nepirkt jau to laido, m g.gif ? O naudojuosi Tele2 ryšiu smile.gif
*

Jeigu i ji dedasi SD kortele, tai per ja galima persikelti i laptopa ar tiesiog kortele ikisus i nuotrauku gaminimo aparata. mirksiukas.gif
Palemonas
QUOTE(betite @ 2007 12 03, 15:16)
Jeigu i ji dedasi SD kortele, tai per ja galima persikelti i laptopa ar tiesiog kortele ikisus i nuotrauku gaminimo aparata.  mirksiukas.gif
*

O tas aparatas vadinamas spausdintuvu. biggrin.gif
plazma
ar imanoma perkelti nuotraukas is nokia 7270 i kompa?
Taktas
QUOTE(paola @ 2007 12 04, 16:08)
ar imanoma perkelti nuotraukas is nokia 7270 i kompa?
*

Net nežinau, ar iš kurio nors te. negalima foto perkelti i pc. O kaip, čia jau skonio ir galimybių reikalas. Galima siusti per IR, bliutufą, kabeliu, galu gale per e-mailą.
plazma
QUOTE(Taktas @ 2007 12 04, 17:31)
Net nežinau, ar iš kurio nors te. negalima foto perkelti i pc. O kaip, čia jau skonio ir galimybių reikalas. Galima siusti per IR, bliutufą, kabeliu, galu gale per e-mailą.
*

o kaip galima per e-maila,arba per IR.kabelio prie sio tel nebuvo,bet turiu.ir pajungus nieko nerodo.
Mona187
QUOTE(betite @ 2007 12 03, 15:16)
Jeigu i ji dedasi SD kortele, tai per ja galima persikelti i laptopa ar tiesiog kortele ikisus i nuotrauku gaminimo aparata.  mirksiukas.gif
*

Nėra tokio dalyko ten verysad.gif Manau, vienintelis būdas būtų el. paštas telefone. Tik nežinau kai telefone naudoju bet kokį el. paštą, kaip prikabinti nuotraukas, kad nusiųst laišku. Gal kas padėsit susigaudyt? mirksiukas.gif 4u.gif ax.gif
Murčikas
Mona187, tai gal yra telefone blutufas ir infraredas? tada galima butu perkelti
moksleive
o galit paaiskinti kaip ta foto reik perkelti i e-maila? g.gif
betite
QUOTE(moksleive @ 2007 12 22, 17:28)
o galit paaiskinti kaip ta foto reik perkelti i e-maila? g.gif
*

MMs'u siust ar kaip ten. mirksiukas.gif
moksleive
jeigu man raso,kad klaidingai nurodytas el.pastas arba slaptazodzis
serverio zinute:login failed
ka tada reik daryti?
betite
QUOTE(moksleive @ 2007 12 23, 15:51)
jeigu man raso,kad klaidingai nurodytas el.pastas arba slaptazodzis
serverio zinute:login failed
ka tada reik daryti?
*

Man atrodo, kad dar reik skambint operatoriui kad nustatytu tau kazka.
moksleive
o jei nueiciau i atstovybe ar sutvarkytu?
Mona187
Šiaip tai aš labai lengvai išsisprendžiau su šia problemėle, ir nereikėjo jokio el. pašto telefone. Esu prisiregistravus flickr.com sistemoje, kur prisijungimui reikia yahoo pašte naudojamų duomenų. Tai va, per mobilų įeinu į http://m.flickr.com, prisijungiu su savo duomenimis ir spaudžiu Upload a photo. Nežinau, čia tiko tik vienam telefonui, tai gal kiti ir negali to daryti. Čia taip perkėliau nuotraukas iš Nokia7260 telefono smile.gif
liepa50
Norejau paklaust, kaip perkelt nuotraukas per blutufa is Sony Ericson K610i? Aciu.
Mona187
Dar galima nuotraukas įsikelti į flickr.com savo internetinį fotoalbumą, o po to iš jo persikelti į kompą nuotraukas, jei tingisi pirkti laidą ar prievadą blush2.gif
Freedom
as naudoju bluetooth adapteri,labai paprasta ir lengva thumbup.gif
liepa50
QUOTE(Mona187 @ 2008 01 02, 02:12)
Dar galima nuotraukas įsikelti į flickr.com savo internetinį fotoalbumą, o po to iš jo persikelti į kompą nuotraukas, jei tingisi pirkti laidą ar prievadą blush2.gif
*

O tai yra nemokama? ir kaip jas kelti i Flickr.com?
Mona187
QUOTE(liepa50 @ 2008 01 05, 03:53)
O tai yra nemokama? ir kaip jas kelti i Flickr.com?
*

Taip, nemokama. Reikia tureti el.paštą yahoo.com sistemoje, bet taip pat dar reikia su tais pačiais duomenimis, kaip ir jungiantis prie pašto, prisiregistruoti www.flickr.com sistemoje. Mobilusis internetas, aišku, šiek tiek kainuoja, bet jei norit turėti nuotraukas kompiuteryje ar atspausdintas, tai kažką aukoti verta mirksiukas.gif Tada telefone reikia eiti per naršyklę įvedus adresą wap.flickr.com, ten suvesti savo duomenis ir bandyti keltis nuotraukas ten. Gal suprantamai parašiau g.gif mirksiukas.gif
tomka
sveiki, as neseniai nusipirkau motorola w375, bet niekaip man neina ikelti muzikos, nes raso, kad telefonas nerastas. Gal kas gali padeti? Is anksto aciu smile.gif
tomka
Nejaugi niekas negali padeti? verysad.gif
Kelsey
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 23, 20:10)
Šiaip tai aš labai lengvai išsisprendžiau su šia problemėle, ir nereikėjo jokio el. pašto telefone. Esu prisiregistravus flickr.com sistemoje, kur prisijungimui reikia yahoo pašte naudojamų duomenų. Tai va, per mobilų įeinu į http://m.flickr.com, prisijungiu su savo duomenimis ir spaudžiu Upload a photo. Nežinau, čia tiko tik vienam telefonui, tai gal kiti ir negali to daryti. Čia taip perkėliau nuotraukas iš Nokia7260 telefono smile.gif
*

bandziau, bet kazkodel nerodo prisijungus prie kompo tu foto, kurias uploadinau per tel. g.gif
Freedom
QUOTE(tomka @ 2008 02 11, 20:17)
sveiki, as neseniai nusipirkau motorola w375, bet niekaip man neina ikelti muzikos, nes raso, kad telefonas nerastas. Gal kas gali padeti? Is anksto aciu smile.gif
*

kaip tu bandai kelti, per laidą ar bluetooth?
jeigu per laidą, ar instaliavai CD,kuris turėjo būti su laidu? jeigu per bluetooth, ar telefone nenustatytą, kad jo nerodytų?
saridon'e
labas vakaras. Aš visai žalia blush2.gif Noriu iš telefono persikelti nuotraukas į kompą. Mano tel. - LG KE970. Prie tel. buvo ir USB, kompe turėtų būti ir bluetooth. Bandė vyras per USB, bandė instaliuot su diskeliu, atsirado kompe tik tel. knygelė, o daugiau nieko.
O bluetooth nerandu pagrindiniam meniu ir t.t. gal aš ko nesuprantu ar ne ten ieškau? Padėkit cry.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(saridon'e @ 2008 03 24, 00:06)
labas vakaras. Aš visai žalia blush2.gif  Noriu iš telefono persikelti nuotraukas į kompą. Mano tel. - LG KE970. Prie tel. buvo ir USB, kompe turėtų būti ir bluetooth. Bandė vyras per USB, bandė instaliuot su diskeliu, atsirado kompe tik tel. knygelė, o daugiau nieko.
O bluetooth nerandu pagrindiniam meniu ir t.t. gal aš ko nesuprantu ar ne ten ieškau? Padėkit cry.gif
*

bluetooth ir as nezinau g.gif o taip patogu per ji butu rolleyes.gif keliu per laida mano tel NOKIA 6280 ligtai toks numeriukas blush2.gif o kur to bluetooth jieskoti?kompe? g.gif
saridon'e
Aš irgi nesuprantu. Kai pirkau kompą lyg tais buvo parašyta, kad yra bluetooth, bet nerandu jo? O gal aš apsižioplinau pati? Dar reiks pastudijuot instrukcijoj.
4u.gif
giedrytia
Nusipirkau nokia 2760 ten yra bluetooth. kaip persikelt i kompa fotkes? ir koks butu pigesnis variantas? labai prasau padekit blush2.gif blush2.gif
giedrytia
Tai niekas nezino? verysad.gif
naktine`
QUOTE(giedrytia @ 2008 04 16, 17:56)
Tai niekas nezino?  verysad.gif

Yra keli būdai mirksiukas.gif

1. per bluetooth - reikia nusipirkti prievada i kompą (naujesniuose nešiojamuose buna jau įmontuotas)
2. per mob. internetą - susikeli per wap, gprs, edge pasijungusi i kokį photobucket'ą, o tada pasijungi per PC ir vualia
3. per laidą - kai kurie tel savo komplektacijoje jau turi laidus tokiems dalykams mirksiukas.gif
4. per atminties kortą (bet tavo atvėju netinka, nes nėra tavajame telefone)

QUOTE(tomka @ 2008 02 11, 20:17)

čia per kabelį bandėt?

QUOTE(saridon'e @ 2008 03 25, 11:48)
Aš irgi nesuprantu. Kai pirkau kompą lyg tais buvo parašyta, kad yra bluetooth, bet nerandu jo? O gal aš apsižioplinau pati? Dar reiks pastudijuot instrukcijoj.
4u.gif

kartais reikia su bluetooth pažaisti šiek tiek. Maniškiui reikėjo draiverių iš interneto prsipūsti, nes CD nepakako blink.gif
giedrytia
QUOTE(naktine` @ 2008 04 16, 23:47)
Yra keli būdai  mirksiukas.gif

1. per bluetooth - reikia nusipirkti prievada i kompą (naujesniuose nešiojamuose buna jau įmontuotas)
2. per mob. internetą - susikeli per wap, gprs, edge pasijungusi i kokį photobucket'ą, o tada pasijungi per PC ir vualia
3. per laidą - kai kurie tel savo komplektacijoje jau turi laidus tokiems dalykams  mirksiukas.gif
4. per atminties kortą (bet tavo atvėju netinka, nes nėra tavajame telefone)
čia per kabelį bandėt?
kartais reikia su bluetooth pažaisti šiek tiek. Maniškiui reikėjo draiverių iš interneto prsipūsti, nes CD nepakako  blink.gif
*

o tai jei nusipirkciau bluetooth adapteri, tai netiktu? blush2.gif
Palemonas
QUOTE(giedrytia @ 2008 04 17, 13:44)
o tai jei nusipirkciau bluetooth adapteri, tai netiktu? blush2.gif
*

Tiktų.
achela
su kokia programa galima ziureti telefonu filmuota medziaga per kompa? is kur ja parsisiusti? labai aciu.
Genute
Gal galite man padėti blush2.gif bandau perkelti nuotraukas iš tel. į kompą per usb, lyg ir viskas ok, pradeda nuotraukos siųstis, bet vėliau išmeta DSN klaidą. Gal kas žino, ką aš ne taip darau? 4u.gif
gegne2
Pas mus nešiojame kompiuteryje yra Bloothoof, tik mes nemokam jo pajungti ar susiinstaliuoti, gal kas žino kaip? ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.