Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
darausra
Norėčiau sužinoti ar galiu telefonu nufotografavus ta nuotrauka perkelti i kompiuterį o po to čionai? Jei galiu tai kaip? Ir kokių papildomų laidų reikia? Iš anksto dėkoju smile.gif
dontstop
Viskas labai paprasta. Jei telefone yra bluetooth, tai reikes pirkti kompui bluetooth prievada. Ji ikisi i slota ir siunti nuotraukas. Kai pradesi siust, pasirodys meniu, ten viskas paprasta.
O jei prie telefono yra USB jungtis, tai ja reikia pajungti vienu galu i tel, kitu i kompa (ta pati slota, kaip ir bluetooth prievada), ir siusti.
Kai siunti nuotrauka, spaudi send, tai issoka meniu, kuriam gali pasirinkti kokiu budu siusi: per IrDa, Bluetooth ar USB.
Tokiu pat budu gali ir is kompo i tel siusti.
Gal nelabai aiskiai parasiau, tad jei bus klausimu, kreipkis smile.gif
Sonrisita
Na, ne pas visus yra bluetooth wink.gif

As namuose turiu infraraudonuju spinduliu irengini mirksiukas.gif Pirkau pries kelis men, kainavo 45 lt; pardavineja Kaune (buna tik 2 dienas per savaite) ir Vilniiuij (bet kada). Ta zmogu radau skelbimu puslapiuose, jei domina, dar to nr. neistrynus, nes garantija 100 dienu blush2.gif

Pasidairyk nete tuose puslapiuose, kur parduodami telefonu priedai, ir tikrai rasi, ko ieskai mirksiukas.gif

P.S. sis irenginys tinka visiems telefonams, kurie turi irda ax.gif
Bliss Pearl
O aš iš telefono atsisiunčiu į e-mailą ir ten išsaugau kur man reikia ax.gif
dontstop
Tas infraraudonuju prievadas jau visose parduotuvese kainuoja 45 lt, o bluetooth prievadas - 50 lt. Bet jei telefone yra ir bluetooth ir IrDa, patarciau naudotis bluetooth, kurkas lengviau persisiuncia, o su tais infraraudonais reikia labai atitaikyti atstuma, nejudinti tel ir t t
darausra
QUOTE(dontstop @ 2005 06 29, 12:50)
Tas infraraudonuju prievadas jau visose parduotuvese kainuoja 45 lt, o bluetooth prievadas - 50 lt. Bet jei telefone yra ir bluetooth ir IrDa, patarciau naudotis bluetooth, kurkas lengviau persisiuncia, o su tais infraraudonais reikia labai atitaikyti atstuma, nejudinti tel ir t t
*

Vat kad nera pas mane bluetooth (NOKIA 6610i). O tas IrDa raso kad yra. O kur ta prievada galima nusipirkti, visose parduotuvese kurios prekiauja mob.tel ir ju priedais???
Salomeja
Na as turiu motorola , tai ji nei irda nei bt neturi. pirkau laida itariu is to pacio pareklamuoto vaikino. prie laido duoda ir programa, arba galma ju nete rasta. taigi kisi viena gala laido i kompa kita i tel, pasileidi programa ir kopini ka nori. nuotraukas muzika ir visa kita. taip pat ir su siemensu dariau. man net keista kam zmonem reikalingi telefai su fotikais, mp3 ir kitais dalykais jei neketina i/is kompo kelt":)) g.gif g.gif g.gif
dontstop
Pirkis kompiuteriniu prekiu parduotuvese ta prievada. O tas laidas su programele, apie kuri auksciau parasyta ir yra mano minetas USB
Erszebeth
Kitas būdas yra siųsti paveikslėlį sms-u tokiam draugui ar šeimos nariui, kurio telefonas senobinis ir neskaito paveiksliukų biggrin.gif Tada draugas gauna nuorodą, kur gali pasižiūrėti, ką jam siuntėte, internete tongue.gif Tik nežinau, ar visiems tinklams tai galioja.
Sonrisita
QUOTE(dontstop @ 2005 06 29, 12:50)
*

Mazdaug pries kelis men, man draugas informatikas sake, kad parduotuvese apie 65-70 lt kainuoja ax.gif
Siaip ir as norejau pardej pirkt, bet sugalvojau pirkt pigiau tongue.gif Nusikundimu bent jau kokas neturiu (tuk tuk tuk) blush2.gif
dontstop
QUOTE(Sanise @ 2005 06 30, 00:22)
Mazdaug pries kelis men, man draugas informatikas sake, kad parduotuvese apie 65-70 lt kainuoja  ax.gif
Siaip ir as norejau pardej pirkt, bet sugalvojau pirkt pigiau  tongue.gif Nusikundimu bent jau kokas neturiu (tuk tuk tuk)  blush2.gif
*

As pries metus pirkau uz 150, o pries kelias dienas buvau uzejusi i ta pacia parduotuve ir tas pats prievadas jua 50 lt! Pinga tiesiog akyse..
alles
QUOTE(mamyte27 @ 2005 06 29, 11:46)
*

KAIP? paaiškink smulkiai tundrai ax.gif
winterlady
O galima atvirksciai?? ax.gif Is kompiuterio i mobilu tel.??
http://dollzmania.hit-logo-ringtone.com/logo-color.php
Sitam puslapi galima susikurt avatara ir tipo parsisiust uz tris LT. Bet man kai nusiunciu sms tai ganu sms kur parasyta"some server error" Tai ka as darau ne taip??
Salomeja
QUOTE(Erszebeth @ 2005 06 29, 16:57)
Kitas būdas yra siųsti paveikslėlį sms-u tokiam draugui ar šeimos nariui, kurio telefonas senobinis ir neskaito paveiksliukų  biggrin.gif Tada draugas gauna nuorodą, kur gali pasižiūrėti, ką jam siuntėte, internete  tongue.gif Tik nežinau, ar visiems tinklams tai galioja.
*

na bet tokiu atveju dazniausiai rodo nedidele nuotraukele, o iskelus gauni padoria nuotrauka(cia aisku nuo tel modelio priklauso, kokia jis rezoliucija fotkina)
As :)
O kažin kaip su video ar garso įrašais? Nuotraukos atsisiunčia, bet visa kita nors ir siunčiasi, bet atidaryti neina. Ar tai neįmanoma atlikti, ar aš ką nors ne taip darau? g.gif Ir į e-mailą nusiųsti nemoku sad.gif Prašo kažkokio slaptažodžio cry.gif
Gal kas galėtų patarti? ax.gif
svajukas
Matau teks man čia isikišti smile.gif
Taigi:

bluetooth - radio bangomis veikiantis prievadas, pigūs veikia iki 5-10 mertų atstumo, brangūs kelis kart toliau. Namie užtenka pigaus. Visa problema yra tame kad geriausiai bluetooth veikia NOKIA telefonuose, kituose labai dažnai "lūžta", turiu galvoje programinė įrangą. Patogu naudotis, nereikia laikyti telefono prie kompiuterio, nera laidų. duomenų greitis palyginus nėra labai greitas ir kokybuškas. tinka tik telefonams palaikantiems bluetooth.

IRDA - infraraudonųjų spindulių jungtis. veikia mažame atstume, nukreipus spindulių siūstuvus vieną į kitą 0-15 laipsnių kampu. Blogybė tave kad kiekviena kartą reikia tiksliai sujungti abu įrenginius. Kad veiktu reikia būtinai prailgintuvo kad įrenginuka padėti ant slalo ar kažkur (po stalu jok telefono nekiši wink.gif ). Kokybė ir greitis panašūs į bluetooth. tinka tik telefonams palaikantiems Irda.

DataCable - duomenų perdavimo kabelis. Pats geriausias ir greičiausias šiuo metu būdas perrašyti iš/į kompiuterį duomenis. laido ilgis iki 1,5, jei reikia galima nusipirkti prailgintuva, bet tas prastina kokybę. be to fata cakeliu reikalui esant galima perrašyti, nulaužti telefoną (na bet čia jau atskira sritis). Blogybė tame kad praktiškai kiekvienam telefonui reikalingas atskiras kabelis. Su NOKIA yra paprasčiausia nes ten yra berots penki kabelių standartai.

Jei pirksite originalius aparačiukus tikrai išvngsite programinių problemų...

Taigi, jei turite namie vieną telefoną, siūlyčiau pirkti DataCable, jei kelis, o įpač palaikančius bluetooth, tada bluetooth įrenginuką, tiesiog bus pigiau.

O jei turint visą šią "amuniciją" galima daryti betką: siūsti/ gauti sms, e-meil, perkelti/Įkelti: foto, logo, suonds, video, tvarkyti telefonų knygą ir t.t.

Sėkmės renkantis wink.gif
Taigi jau pasirinkau smile.gif. Dėkui už paskaitą, bet į savo klauismus taip ir nesulaukiau atsakymo cry.gif. Ar jie tokie sudėtingi ar tokie kvaili? g.gif
svajukas
smile.gif+2005 08 01, 01:09-->
QUOTE(As smile.gif @ 2005 08 01, 01:09)
Taigi jau pasirinkau smile.gif. Dėkui už paskaitą, bet į savo klauismus taip ir nesulaukiau atsakymo  cry.gif. Ar jie tokie sudėtingi ar tokie kvaili?  g.gif
*

Dėl tavo audio/video įrašų yra viskas labai paprasta, tam reikia specialaus grotuvėlio kuris visą tavo informaciją galėtų parodyti ir pagrajinti mirksiukas.gif
Jei reikia galiu duoti nuorodą iš kur galąsi jį parsisiūsti?
Sonrisita
QUOTE(da_mul @ 2005 08 01, 11:48)
*

Butu labai gerai, jei parasytum blush2.gif
Pas mane yra Irda (Noia tel) ax.gif
QUOTE(da_mul @ 2005 08 01, 11:48)
*

Tai aišku, kad reikia biggrin.gif . Kam gi aš siųsčiau, jei nenorėčiau pažiūrėt? tongue.gif Nežinojau, kad paprastos programos , pavyzdžiui Windows Media Player, neužtenka sad.gif .
svajukas
Tai va paspaude cia gelesite parsisiusti programele kuri ir rodys ir groj jusu irasus. mirksiukas.gif
QUOTE(da_mul @ 2005 08 02, 08:14)
Tai va paspaude cia gelesite parsisiusti programele kuri ir rodys ir groj jusu irasus. mirksiukas.gif
*

Ups, pas mane ne Nokia, o SonyEriccson sad.gif .
svajukas
smile.gif+2005 08 02, 17:42-->
QUOTE(As smile.gif @ 2005 08 02, 17:42)
Ups, pas mane ne Nokia, o SonyEriccson  sad.gif .
*

Na man regis pas ericcsona lygiai tas pats formatas, pabangyk juk niekas uz tai galvos nesunes mirksiukas.gif
Labai dėkoju, iš tikrųjų suveikė thumbup.gif . Ką gi, gyveni žmogus ir mokaisi smile.gif.
svajukas
smile.gif+2005 08 03, 00:29-->
QUOTE(As smile.gif @ 2005 08 03, 00:29)
Labai dėkoju, iš tikrųjų suveikė  thumbup.gif . Ką gi, gyveni žmogus ir mokaisi smile.gif.
*

Labai saunu mirksiukas.gif
rinaba
Na patogiausia tai USB jungtis. Laidai kartu su programomisd parsiduoda. Svarbiausia pardavejui pasakyti modeli. Susiinstaliuoji programa ir viskas gali dirbt . Cia ne tik is telefono, bet ir i telefona gali visokiu nauju melodiju, paveiksleliu gali parsiusti. ir viskas nemokamai.
svelni
QUOTE(dontstop @ 2005 06 28, 15:06)
Viskas labai paprasta. Jei telefone yra bluetooth, tai reikes pirkti kompui bluetooth prievada. Ji ikisi i slota ir siunti nuotraukas. Kai pradesi siust, pasirodys meniu, ten viskas paprasta.
O jei prie telefono yra USB jungtis, tai ja reikia pajungti vienu galu i tel, kitu i kompa (ta pati slota, kaip ir bluetooth prievada), ir siusti.
Kai siunti nuotrauka, spaudi send, tai issoka meniu, kuriam gali pasirinkti kokiu budu siusi: per IrDa, Bluetooth ar USB.
Tokiu pat budu gali ir is kompo i tel siusti.
Gal nelabai aiskiai parasiau, tad jei bus klausimu, kreipkis  smile.gif
*

Gal ir kvailai cia paklausiu, bet g.gif ar uztenka tel. ijungti IR, o i kompa ikisti Bluetooth jungti, prideti tel prie tos jungties ir siusti foto? g.gif turbtu kvailai paklausiau 4u.gif
Pazystamo
QUOTE(svelni @ 2006 03 19, 20:43)
Gal ir kvailai cia paklausiu, bet g.gif ar uztenka tel. ijungti IR, o i kompa ikisti Bluetooth jungti, prideti tel prie tos jungties ir siusti foto? g.gif turbtu kvailai paklausiau 4u.gif
*

Neuztenka, tai nesuderinami dalykai. Telefone ijungi IR jungti tai ir kompe reik prijungti IR irengini. Arba telefone aktyvuoji Bluetooth ir kompe ikisi bluetooth. Cia du atskiri siuntimo budai, kurie nesiderina tarpusavyje.
svelni
Aciu uz paaiskinima smile.gif
vadinasi busiu bereikalingai ismetusi pinigus ir nusipirkusi Bluetooth g.gif ,nes pasiziurejau pas mane telefone jo nera schmoll.gif
Kalinka
QUOTE(svelni @ 2006 03 21, 16:59)
Aciu uz paaiskinima smile.gif
vadinasi busiu bereikalingai ismetusi pinigus ir nusipirkusi Bluetooth g.gif  ,nes pasiziurejau pas mane telefone jo nera schmoll.gif
*

tai jei turi ceki, gal pakeistu i iR ??

O kas man gali pasakyti kaip is Samsungo kompe video paziureti, nuotraukas perkeliu viskas ok, o video schmoll.gif
zaklina
patarkit. yra telefonas motorola c650, yra usb, programeles. viska suinstaliuoju, sujungiu, bet rodo kad neprijungtas telefonas. kas negerai? ar dar ko truksta? g.gif
grange
Man toks klausimukas iskilo: pas mane fotikas olympus, ir galima filmuoti kelias min.. bet kai perkeliu i kompa, aisku, perziureti nepavyksta. Kokios programytes reiktu?
Parsisiunciau real player, kur visokiausius formatus parodo, bet is mano visgi ne. ar cia fotikas kaltas, ar dar nerandu tinkamos programos? g.gif
grange
Biskuti tema suklydau, nepamaciau kad cia apie telefonus sneka blush2.gif bet gal kas pasufleruos? g.gif
88888
QUOTE(mamyte27 @ 2005 06 29, 12:46)
*

O kaip tai padarai? g.gif
gute1
QUOTE(Laimė @ 2006 06 29, 14:45)
O kaip tai padarai? g.gif
*

MMS žinutes galima siųsti ir į emeil smile.gif
linmauric
gal kas pasakys kaip iš Nokia 6020 perkelti nuotraukas
MILDUKĖ
QUOTE(linmauric @ 2006 06 30, 19:22)
gal kas pasakys kaip iš Nokia 6020 perkelti nuotraukas
*

man taip pat butu labai g.gif idomu suzinoti ir butent is Nokia 6020 ax.gif
Eglentina
Turiu aš siemens c65, aš turiu tik laidą, gal galit pasakyt iš kur atsisiųs programą kad galėčiau pasijungt? 4u.gif
Owly
QUOTE(zaklina @ 2006 05 12, 20:10)
patarkit. yra telefonas motorola c650, yra usb, programeles. viska suinstaliuoju, sujungiu, bet rodo kad neprijungtas telefonas. kas negerai? ar dar ko truksta? g.gif
*

pas mane ta pati problema su siemens'u; programa susiinstaliuoja, bet sujungus, raso, kad neranda telefono schmoll.gif Čia įtariu (netgi esus įsitikinus kompo problema), nes į kitus kompus perkelia, o su maniškiu nedraugauja schmoll.gif
RytoTyluma
gal žinot kokią programą ir iš kur siųstis nokia 7260, turiu laidą ir nelabai pavyksta rasti kokią programą siųstis, noriu įkelt, iškelt foto, muzika ir t.t. g.gif
RytoTyluma
na va, programėlę pc suite atsisiunčiau, bet nesusijungia, kame reikalas unsure.gif
Eglentina
O aš jau prijungiau smile.gif
arbuzgalvis
QUOTE(atikutė @ 2006 10 29, 23:37)
Turiu aš siemens c65, aš turiu tik laidą, gal galit pasakyt iš kur atsisiųs programą kad galėčiau pasijungt? 4u.gif
*

cia rasi viska savo telefonui drinks_cheers.gif
muriele
man ir nesujungdavo,bet padariau va ka:prijungi telefona prie laido su usb tada nueini control panel->printers and other hardware->tada kairiam kampe yra ADD HARDWARE paspaudi ir isoka lentele tada spaudi next->tada jis pradeda ieskot ir randa daug visokiu is tu pasirenki savo jungti(pas mane buvo siemens usb) pasapudi po to lyg vel next ir tad savaime pasidaro ten kzkas ir tad tlf randa,bet turi but suinstaliuota programa tlf,man ir tas pats buvo kad vis nepajungdavo o kai tai padariau prijunge.jei ka klauskit smile.gif
Eglentina
Tai va man taip ir pavyko
ligicė
Turiu klausimėlį. Atsisiunčiau nuotrauką iš telefono į el. paštą, bet netidaro man tos nuotraukos. verysad.gif Ką daryti? Papildomos įrangos pirkti nenoriu, nes dabar nuotraukas jau darom fotoaparatu. Telefone turiu tik keletą iš anksčiau, kurias būtinai noriu išsaugoti.
QUOTE(ligicė @ 2006 12 05, 00:50)
Turiu klausimėlį. Atsisiunčiau nuotrauką iš telefono į el. paštą, bet netidaro man tos nuotraukos.  verysad.gif Ką daryti? Papildomos įrangos pirkti nenoriu, nes dabar nuotraukas jau darom fotoaparatu. Telefone turiu tik keletą iš anksčiau, kurias būtinai noriu išsaugoti.
*

Gal pabandyk į kitą pašto dėžutę persiųst? g.gif Man būna, kad vienoje dėžutėje atsidaro, o kitoje - ne. mirksiukas.gif
ligicė
smile.gif+2006 12 05, 02:06-->
QUOTE(As smile.gif @ 2006 12 05, 02:06)
Gal pabandyk į kitą pašto dėžutę persiųst?  g.gif  Man būna, kad vienoje dėžutėje atsidaro, o kitoje - ne.  mirksiukas.gif
*

thumbup.gif , pavyko. Ačiū. 4u.gif
Vitra
Mergaitės (ir berniukai), gal galite kas nors pagelbėti. Dukra nusipirko mob. telefoną BenQ Siemens E61. Telefonas, kiek suprantu, tai ne koks. Bet keisčiausia, kad prie jo nėra reikiamų priedų. Pvz., telefonu galima klausytis MP3 failų muzikos, bet kaip juos sukišti į tą telefoną - neaišku. Aš neturėjau laiko gilintis į instrukciją, bet, kiek suprantu, tam, kad galėtum perkelti muziką į telefoną, reikalingas kažkoks laidas tarp kompiuterio ir telefono bei programinė įranga. Gal kas galėtų patarti, kur tai galima įsigyti? Dukra telefoną turi jau trys mėnesiai ir negali klausytis muzikos, o tik dėl to, praktiškai, ir pirko tokį telefą. Labai norėčiau padovanoti Kalėdoms. Gal kas galėtų pagelbėti, prašau... nekantriai lauksiu atsakymo.
Vytautas :)
QUOTE(Vitra @ 2006 12 11, 12:46)
Mergaitės (ir berniukai), gal galite kas nors pagelbėti. Dukra nusipirko mob. telefoną BenQ Siemens E61. Telefonas, kiek suprantu, tai ne koks. Bet keisčiausia, kad prie jo nėra reikiamų priedų. Pvz., telefonu galima klausytis MP3 failų muzikos, bet kaip juos sukišti į tą telefoną - neaišku. Aš neturėjau laiko gilintis į instrukciją, bet, kiek suprantu, tam, kad galėtum perkelti muziką į telefoną, reikalingas kažkoks laidas tarp kompiuterio ir telefono bei programinė įranga. Gal kas galėtų patarti, kur tai galima įsigyti? Dukra telefoną turi jau trys mėnesiai ir negali klausytis muzikos, o tik dėl to, praktiškai, ir pirko tokį telefą. Labai norėčiau padovanoti Kalėdoms. Gal kas galėtų pagelbėti, prašau... nekantriai lauksiu atsakymo.
*

Geriau nežaiskite su Benq - Siemens. Tele2 ir Bitė nepriima jų garantiniam aptarnavimui. Omnitelis jais lyg ir nebeprekiauja.
Tema paskalbta pavėluotai, reikėjo pasitarti prieš perkant..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.