Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

QUOTE(Ritukas @ 2006 08 02, 08:48)
Pas tave jau matau gerokai pažengęs refliuksas  doh.gif Vaistai labai reikalingi, be jų įsivarysi tokią bėdą kaip aš - išopėjusią ryklę. Jau kai atsiveria opos tada siaubingai pykina rytais nieko negali valgyt  doh.gif Man tai labai padėjo omeprazolis, geriu vieną ryte, kitą prieš vakarienę. Kai buvo visai prastai tada labai žiūrėjau maistą, jokio saldaus, jokio kepto, aštraus ir sūraus  ax.gif Ne kas, bet po mėn. labai žymiai viskas pagerėjo. Nesijaudink man taip pat atsiranda dusulys rytais, bet dar naktį ir kosulys prie dusulio prisideda  doh.gif Taigi būtinai gerk vaistus, žiūrėk mitybą, rūkimą ribok, nes kenkia šiuo atveju ir miegok ant didesnės pagalvės  wub.gif Aš nemėgstu pagalvių išvis, man gerai ir be jos, bet kai yra refliuksas būtina kad miegant galva būtų kuo aukščiau. Pabandyk šiuos patarimus, pamatysi kaip viskas po truputį apsitvarkys. Tiesa venk alaus, jis labai kelia rūgštį, bent jau man po jo ohoho kaip pablogėja. Sėkmės, parašyk kaip seksis žarnos ryjimas  blush2.gif

Labas aciu uz patarimus ir uzjaucencia problema 4u.gif Nu ka nuvede gyditoja mane uz rankytes kai maza vaika i kabineta pas specelista , kur ta zonda kisa,nuramino ir sako viskas bus ok .acha golvu ka darysi reikia tai reikai :dangus zeme !!! papurske tu vaistu kad pradesiu ziaupcioti ,pykinti rolleyes.gif bet nieko susikaupes prarijau ,procedura neilgai uztruko .degnoze stemples1/3erozijos skersmuo 1cm."Z"linija auksciau defragmos ziedo apie3 cm.fiksuotas kampas bukas.skrandzio 12 kapirstes zarnos gleivine nepakitus.daugiau neiskaiciau gyditojo rasto g.gif 1 zodziu erozija tai yra zaizdeliu bet nedidelios ,ir kaskokia skaitoma isvarza skrandzio stemple kai piltuvelio dydzio ir suprask kaip nori .vaistai 2 ,3 men.Nexsiuma 20mg, pries valgi 15, 20min.pries miega .toliau matysim kas bus ,nu maista tai jau prisiziuriu ,sunkesni maista siulau vartoti 1 dienos pusei ir stengtis kuo anksciau valgyti pries miega na pagalves kokias 3 pasidedu einant i lova ciut nesedom miegu biggrin.gif .sekmes ir iki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciuobiskio_Klebonas @ 2006 08 06, 21:33)
Labas aciu uz patarimus ir uzjaucencia problema  4u.gif Nu ka nuvede gyditoja mane uz rankytes kai maza vaika i kabineta pas specelista , kur ta zonda kisa,nuramino ir sako viskas bus ok .acha golvu ka darysi reikia tai reikai :dangus zeme !!! papurske tu vaistu kad pradesiu ziaupcioti ,pykinti  rolleyes.gif bet nieko susikaupes prarijau ,procedura neilgai uztruko .degnoze stemples1/3erozijos skersmuo 1cm."Z"linija auksciau defragmos ziedo apie3 cm.fiksuotas  kampas bukas.skrandzio 12 kapirstes zarnos gleivine nepakitus.daugiau neiskaiciau gyditojo rasto  g.gif 1 zodziu erozija tai yra zaizdeliu bet nedidelios ,ir kaskokia skaitoma isvarza skrandzio stemple kai piltuvelio dydzio  ir suprask kaip nori .vaistai 2 ,3 men.Nexsiuma 20mg, pries valgi 15, 20min.pries miega .toliau matysim kas bus ,nu maista tai jau prisiziuriu ,sunkesni maista siulau vartoti 1 dienos pusei ir stengtis kuo anksciau valgyti pries miega na pagalves kokias 3 pasidedu einant i lova ciut nesedom miegu  biggrin.gif .sekmes ir iki ax.gif


Svarbu jau šlykšti procedūra praeityje ax.gif Na pas mane labai jau panaši daktarų išvada, tik kad erozija didesnė, nes stambios žaizdos jau buvo stemplėje ir ryklėje doh.gif Bet gerdama vaistus kaip paskyrė ir prisižiūrėdama maistą, gana greitai apsitvarkiau viską thumbup.gif Manau kad tau irgi greitai pagerės wub.gif Sėkmės wub.gif
Atsakyti
Mano 11 m. sūnui nustatė šią ligą. Prieš tai nerasdavo priežasties kodėl naktim vemia. Kai padarė skrandžio tyrimą, išaiškėjo priežastys- padidėjęs rūgštingumas, refliuksas ir dar biesas žino kas.Dar acetonas. Dieta tokia-kuo tirštesnis maistas vakare, tik virtas, nieko kepto, rūkyto, aštraus, saldaus, rugštau, gazuoto , jokių čipsų, limonadų.... Taip ir kankinamės jau 2 m. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2006 08 19, 13:14)
Mano 11 m. sūnui nustatė šią ligą. Prieš tai nerasdavo priežasties kodėl naktim vemia. Kai padarė skrandžio tyrimą, išaiškėjo priežastys- padidėjęs rūgštingumas, refliuksas ir dar biesas žino kas.Dar acetonas. Dieta tokia-kuo tirštesnis maistas vakare, tik virtas, nieko kepto, rūkyto, aštraus, saldaus, rugštau, gazuoto , jokių čipsų, limonadų.... Taip ir kankinamės jau 2 m. verysad.gif  verysad.gif


Eina sau kai vaikams tokį biesą nustato doh.gif Man tai baisu kai matau savo dukrytę, nes jai rytais nuolat gerklytę skauda, nors ji nebūna paraudusi g.gif Irgi gali būti kad paveldėjo iš manęs tą malonumą doh.gif Vaikams tai kankynė toks dalykas, nes negalima valgyti to ką jie labai mėgsta ax.gif Na bet ką padarysi toks jau šlykštus dalykas tas refliuksas wub.gif
Atsakyti
Na, pasakykit, ar jums taip nebuvo: kai nustatė refliuksą, paskyrė Omeprazolį, po savaitės keitė į Nexium - bet pagėrus šių vaistų, atsirado rūgštumas burnoje g.gif , gavosi kaip ir atvirkštinė reakcija doh.gif - prieš vaistų gėrimą tokio malonaus jausmo nejutau...ir dabar nežinau, ką daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NAFANIA @ 2006 09 19, 11:43)
Na, pasakykit, ar jums taip nebuvo: kai nustatė refliuksą, paskyrė Omeprazolį, po savaitės keitė į Nexium - bet pagėrus šių vaistų, atsirado rūgštumas burnoje  g.gif , gavosi kaip ir atvirkštinė reakcija  doh.gif - prieš vaistų gėrimą tokio malonaus jausmo nejutau...ir dabar nežinau, ką daryti  verysad.gif


Man irgi Nexium netiko.Kazkas tai panasaus buvo.Ir visiškai nepadejo.Ir Pariet bandžiau.Irgi nepadejo.Geriausiai vis del to tinka Omep.Tik labai jau abejoju ar iš viso galima išsigydyti refliuksą.
Atsakyti
QUOTE(NAFANIA @ 2006 09 19, 11:43)
Na, pasakykit, ar jums taip nebuvo: kai nustatė refliuksą, paskyrė Omeprazolį, po savaitės keitė į Nexium - bet pagėrus šių vaistų, atsirado rūgštumas burnoje  g.gif , gavosi kaip ir atvirkštinė reakcija  doh.gif - prieš vaistų gėrimą tokio malonaus jausmo nejutau...ir dabar nežinau, ką daryti  verysad.gif



man irgi buvo nustate ta refliuksa, tai apie men laiko gydziausi seimos gydytojo paskirtais vaistais, tai nieko nepadejo doh.gif o tik pablogino padeti.tada pradejau lankytis pas homeopata, tai rezultatai iskart pasijaute thumbup.gif
Atsakyti
sveikos blush2.gif

mano refliuksuj greit metai bus ir nezinau kaip jo atsikratyt ir niekas nepadejo sad.gif
bandysiu kreiptis pas homeopata gal....pades ka nors verysad.gif
Atsakyti
Draugės mama bandė gerti rytais prieš valgį ištirpinus šaukštelį medaus karštame vandenyje (pilnas puodelis kad būtų) - jai sakė labai padėjo, išsigydė tam kartui natūraliai - sakau reikės ir man pabandyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NAFANIA: 22 rugsėjo 2006 - 06:43
Girdėjau ir aš apie medų, tik niekaip neprisiminiau ar į šaltą vandenį ar į karšta.
Aš pati tai jau apie 3 metus refliuksą turiu.Būna taip kad jokių vaistų kelis mėnesius negeriu.Bet šiaip jį išsigydyti turbūt sunku.Galima tik apsigydyti
Atsakyti
Man irgi nustatytas refliuksas.Kazkaip zarna pasilenkus ir atpila i skrandi sultis,del to siaubingai pusdavo pilva visa laika. verysad.gif Gydytoja sake,kad problema gali pasalint tik su sudetinga operacija doh.gif Nesioperavau,po kiek laiko absoliuciai isbraukiau is savo meniu mesa.Ir iki siol dziaugiuos sveiku pilvu,kurio nebepucia ir is vis nebeturiu su pilvu jokiu problemu,nereikejo ir operacijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danieliute*** @ 2006 09 21, 19:36)
man irgi buvo nustate ta refliuksa, tai apie men laiko gydziausi seimos gydytojo paskirtais vaistais, tai nieko nepadejo  doh.gif o tik pablogino padeti.tada pradejau lankytis pas homeopata, tai rezultatai iskart pasijaute  thumbup.gif


O kaip homeopatai pataria kovoti su sita liga, as jau 2 metai kaip kankinuosi ir vaistai nelabai padeda.
Atsakyti