Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

O jums nuo tų linų sėmenų vidurių nepaleidžia 4u.gif blush2.gif

Gal kuri šaltalankių aliejų geriat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmic @ 2006 11 27, 13:02)
O jums nuo tų linų sėmenų vidurių nepaleidžia  4u.gif  blush2.gif

Gal kuri šaltalankių aliejų geriat?  smile.gif



Linų sėmenys veikia liuosuojančiai, bet kad paleistų vidurius nuo jų - tai man nebūna.

Tiesa, linų sėmenų kisielių verdu, nes man taip liepė gydytoja. O nevirtas kisielius gal kažkuo ir geresnis - gal daugiau naudingų medžiagų išlieka g.gif
Atsakyti
Aš linų sėmenis užplikinau karštu vandeniu ir gėriau verysad.gif Turbūt per daug išgėriau verysad.gif Jau kaip virškinimas pagerėjo... doh.gif

Geriau reiks to kisieliuko išsivirt ir po šaukštą gerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NAFANIA @ 2006 11 21, 08:40)
Sakai dietos nebesilaiko, o vaistukus geriat ar ne?

Aš pati omeprazolį geriu jau kas antrą dieną, bet naujo maisto įvedimas sukelia rūgštumą burnoje, tad galvoju, kaip čia pamažinti vaistukus ir kartu nesilaikyti dietos  g.gif


Dieta nutraukta,nes pavargau ir aš taip gamint ir vyrui nelabai belenda. Mes tai nepratę taip po penkis kartus į dieną ir po truputį(gydytoja taip liepė)- prisikertam du kartus dienoje ir viskas ( o tai ir nekas tam skrandukui). Dabar tik negaminu aštriai, su pipirais, stengiuosi apkepti kuo švelniau.
O vaistus geria dabar ne kiekvieną dieną. Rūgštis užkyla jau labai retai. Kelis mėnesius gėrė du kart dienoje omerphazolį ir dar kažką tris kartus, kad maistas greičiau nuslinktų.
Turėjau atmintinę, ko negalima valgyti. Nustebino, kad cinamono negalima(smulkmena,bet mėgstu daug kur įbert). Dar gydytoja neleido šviežių daržovių, daržovių,sukeliančių dujas- kopūstų,pupelių.
Vyrui svarbu gulėti kuo aukščiau pakėlus galvą-visada miega ant dviejų pagalvių. Jei išmiega tik ant vienos-ryte rūgštis kyla.

QUOTE(NAFANIA @ 2006 11 23, 12:24)
Pamokink, kaip išsivirti tokį kisielių, kaip gerti. Būčiau labai dėkinga  blush2.gif

Mes tai užplikom ir kokį pusvalanduką uždengus palaikyt..
Atsakyti
gerdavau ir as ta kisieliu kartais , bet nesistemingai. tam kartui kazkiek padedavo. Po puse puodelio du kartus dienoj tegalima man atrodo.
Papildyta:
as tai verdu taip: uzpilu vandeniu ir kaitinu ant ugnies pamaisydama, laukiu kol prades tirsteti, bet neuzvirinu. Tada nukaiciu, siek tiek palaukiu, perkosiu per sieteli ir kai buna dar vos siltas isgeriu.
Atsakyti
o siaip tai dabar israse kruva vaistuku pagert, kai tyrimus atliko. Kazkaip skeptiskai ziuriu i tai , bet kiek pastebejau man vienintelis vaistas - atitinkama mityba ir nesinervinimas. unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri susiduret su refliuksu vaikui? mano trimetei dukrai itariu kad yra refliuksas. nezinau kaip tai paaiskinti. ji koseja, nors visiskai nera persalusi. ir is burnos buna toks ne koks kvapas. kaip tokio amziaus vaikui galima padaryti tyrima? nes kiek suprantu daznaiusiai ryjama "slangute"
Atsakyti
nu jei tokiam amziuje kistu slangute, tai sokas vaikui butu, dar miksiot pradetu. Butinai su daktare savo nuogastavimais pasidalink. Neduok kepto, rukyto maisto.
Atsakyti
aš pasikartosiu ir pratęsiu:
Atsiprašau už temos iškėlimą,bet labai reikia paklaust.
nuo mažens dažnai ėsdavo rėmuo,nepadėjo jokie vaistai,o tik dar pablogindavo,norėjo net siųsti tirtis dėl gastrito,dažnai vemdavau.paskui buvo tarpas kai viskas buvo praėję,bet paskui susirgau angina.na,o nuo tada kartais nutinka taip,kad atrodo,jog skauda gerklę,bet kartu baisiai pykina(o tas pykinimas glūdi kažkur gerklės srity),visą dieną išguliu nekalbėdama ir nevalgydama,nes atrodo,kad bet koks veiksmas suvimdys.vakarai baigias tuo,kad arba vemiu arba ne.kitą dieną to gerklės skausmo dažniausiai jau būna nelikę,nebent labai nežymus,nesinori visai gerti (va,užvakar buvo,ligi šiandien dar negaliu nei vandens,nes jausmas kaip su angina),valgyt tik labai lengvai,nuo visko pykina,tik kai kurie produktai tinka.paskaičiau dar sveikas.lt ir kai kurie simptomai tinka,ar gali ir man būti skrandžio refliuksas?
dar pamiršau paminėt,kad savaitė prieš paskutinį kartą kažkaip keistai maudė (lyg degino) skrandį,burnoj buvo toks skonis tarsi danties vaistai būtų išbyrėję.


va nuo tos žinutės man rūgštys nebepraeina.bandau pakeist maistą,geriu vandenį su medum,bet padeda tik tam kartui.ir aš negaliu ryti to zondo,nu negaliu sad.gif gal yra kiti kokie tyrimai?kur kaune rasti ajerų šaknų ir tų linų sėmenų?ar juos galima kartu vartot?ar padeda?o tas omeprazolis - jeigu vartočiau be gydytojo liepimo,ar nebūtų blogai?nes man jau nusibodo tos rūgštys,pykina,o dar labiau,tai pagalvojus apie zondą,plius reikia pas dantistą,o kaip aš ten eisiu,jeigu rūgščių pilna burna,dar neaišku ar nuo tų nuskausminamųjų nesupykins. padėkit sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabanga: 04 sausio 2007 - 20:59
siaubas, kiek mūsų daug.. blink.gif

gal apie tai ko neradau šioje temoje:
na man gydytoja patarė gerti šalavijų arbatą ir yra tokie žolelių mišiniai su numeriais, tai va refliuksui skirtas žolelių rinkinys Nr. 27. - koks rezultatas - kolkas sunku atsakyti, per mažai laiko praėjo, bet dabar tai bandau. smile.gif beje ir homeopatinėse vaistinėse šio to pasiūlo jei kas nenori cheminių preparatų vartoti.
Dar dėl medaus - nežinau gal čia individualiai skiria, bet man viena LOR gydytoja neleido medaus valgyti visai,l kita leido dėtis į šalavijų arbatą. tačiau jo vistiek nevartoju visai. dar dėl pieno produktų - kadangi juos labai mėgstu, dažniausiai juos ir valgau, tačiau vakare juos valgyti man irgi uždraudė schmoll.gif taip kad nedaug kas ir lieka - ryte - avižinė košė, per pietus kas nors "prėsko", vakare - jei dar yra noras ną nors valgyti iš to ką galima - galima, tačiau dažnai net nupurto.
beje esu girdėjusi apie žalių obuolių dietą, kai reikia valgyti tik žalios spalvos, nuluptus obuolius. daugiau nieko. Gal kas girdėjote ir ar tai veiksminga?

O dėl "lemputės" rijimo - gal ir sunku, tačiau po tokio tyrimo vaistai (pvz.: omeprozolis) būna kompensauojamas. be jo pvz. po LOR konsultacijos tenka pirkti pačiam šiuos vaistukus. O kaip jau iš forumo aišku - gydymas gana ilgas. Na bent jau aš tikėjausi, kad pagersiu pora mėnesių ir bus viskas baigta.
Atsakyti
šiandien nusipirkau maltų sėmenų.dar nieko kaip ir negaliu pasakyt...skanu biggrin.gif

bet tai o,jei medaus negalima,tada tegu būna man kas kita:D nes tik karštas vanduo su šaukšteliu medaus man apmalšina viską.be to,ir gerti norisi,o vandens nei ko kito nenoriu.
Atsakyti
Sveikutes.Man ir tas refliuksas nors rugstys nekyla tik riaugeju ir gerklej kai kas stovetu.kilo ir rugst5ys kol laukiausi nuo visko.Otas pojutis islindo pries 2menesius.Negi taip vargt visa laika reikes? g.gif Vaistus geriu tik 3 dienos irjau dingo snerstimas(varydavau jau i vinkartinius ranksluoscius kur ten jau nosines).Bet tas pojutis gerklej tai nervina ir be to krutine skauda galvojau kad nuo rankos patempimo ,bet pasirodo refliukso pozymis. unsure.gif Tik zinau kad praryciau bet ka kad tik praeitu.O astaip megau gerai pavaigyt schmoll.gif Ytariu kris svoris ore...
Atsakyti