Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

nesuprantu ir vaistineje jis rekomenduojamas kaip mazinantis rugstinguma, ir man gyd sake,,,as pradejau visai gerai smile.gif


Papildyta:

Sergant skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige arbatinį šaukštelį šaltalankio aliejaus gerti 2-3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį.
Šaltalankio aliejumi gydomi odos nudegimai, sunkiai gyjančios žaizdos ir nušalimai, pragulos.

is to paties straipsnio---IR SIAIP CIA JAU ALIEJUS O NE UOGOS, JOS AISKU RUGSCIOS :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ursule: 01 kovo 2007 - 21:45
kodel tylu, ne jau nieks nebeserga ?
Atsakyti
Na as saltalankio aliejaus karts nuo karto i misraine ipilu. O siaip atsikari negeriu. Kazkaip bijau. O kai i misraine ipilu, tai juk visai nedaug. Del rugstingumo, taip ir neaisku, nes dabar kiek aprimes tas rugstingumas. Bet bijau suerzinti vel. Nakti pastebiu, kas siek tiek rugstis kyla. As va perskaiciau vienam straipsni, kad Candida gali sukelti gastrita, tai ismasciau, kad ir rugstinguma padidint gali,todel dabar esu nusiteikusi kovoti su pienlige rimtu rimciausiai. Gersiu Dida papilda. Nors ir brangus, bet gal pades bent nuo vienos ligos.
O siaip tai stengiuosi keisti savo poziuri, prasiblaskyti, pailseti, grynu oru pakvepuoti. Stengiuosi nesinervuoti ir mastyti optimistiskai. Skaitau knygute J.Murphy ir tikiuosi, kad palaipsniui viskas susitvarkys mano samones ir pasamones deka. O tai jau vel naktim sunkiai miegu, pabudineju, neissiilsiu per tuos nervus. As tai tikra tuom, kad mano rugstingumas kyla nerviniu pagrindu, nes ligu jokiu nerado, o raminamieji padejo pagerinti bukle.
Beje del h.pylori tyrimo is kraujo. Tai man nieko nerado, del to as esu tikra, kad tikrai neturiu tos bakterijos. Pati ziurejau i testuka ir isitikinau. Nors tiek gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Dar issiaiskinau viena klaida, kuria dariau. Padidejus rugstingumui, negalima gerti siu arbatu; metu, saltmetes, vartoti pipirmetes. Uztat galima citrinines melisos, kuri taip pat turi raminamaji poveiki, taip pat raudonosios arbatos.
Atsakyti
Vat,vat ir man sakė kad kad mano rūgštingumas nerviniu pagrindu,oi,oi,oi ir ką su tais nervais daryti... Čia kažkas rašė apie maisto papildą BASIKA,nusipirkau,pradėjau vartoti(ten medžiagos,atkuriančios organizmo rūgščių-šarmų pusiausvyrą),kas vartojo,kaip rezultatas? g.gif
Atsakyti
oi, vargstu as su tuo refliuksu, tradiciskai rudeni ir pavasari buna paumejimai kuomet pradeju koseti kaip kokia dziovininke ir taip kelis menesius... paumejimo metu vartoju vaistus, pareguliuoju mityba ir visiskai atsisakau kavos ir alkoholio, nes vien tik vartojant vaistus man faktiskai jokio poveikio nera... schmoll.gif
Atsakyti
kma, kokie tavo atsiliepimai apie BASICA. ar dar vi vartoji?

Na dėl mitybos, tai aš jau susitaikiau, kad negaliu visko valgyt. alkoholio irgi beveik nebevartoju. Ai bet kai pagalvoju - dar ir geriau, nes mane spuogais isvercia pulingais nuo jo kita diena ir bezdu kaip patranka blush2.gif
Atsakyti
Man tai refliukso dar nėra, bet rūgštys kyla. Nustatė raudonąjį gastritą, ir kad skrandžio sultys su tulžies priemaiša. O prasidėjo viskas, kai susirgau ir gėriau stiprius vaistus Medrol. Niekas nepasakė, kad labai dirgina skrandį. Vaistininkė pasakė, kad naudot valgio metu, bet kadangi tuo metu nebuvo visiškai apetito, tai aš arba valgydavau, arba ne doh.gif Va taip ir prisidirbau doh.gif
Šeimos gydytoja liepė naudot Raniberl. Tai pageriu, padarau pertrauką ir vėl geriu... Gerai žiūrau ką valgau
Atsakyti
Atsakau apie BASIKĄ ,nu ką aš žinau,žinok aš jį geriu gal tik savaitę g.gif ,bet šiaip tai geriasi maloniai,aš į arbatą įmaišau,o kadangi vitaminai man stringa gerklėj,tai čia bent mineralų ,geležies gaunu.Ošiaip tai bliamba nepraeina man jau antras mėnuo,nors jau beveik mėnesį geriu NEXSIUM,stengiuosi maistą regulioti,bet kartais taip saldaus norisi,nors kauk,o užvalgai ir vėl šakės schmoll.gif .ir taip džiusna,odar pavalgyti negali,nu vienu žodžiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kma @ 2007 03 19, 20:20)
Atsakau apie BASIKĄ ,nu ką aš žinau,žinok aš jį geriu gal tik savaitę g.gif ,bet šiaip tai geriasi maloniai,aš į arbatą įmaišau,o kadangi vitaminai man stringa gerklėj,tai čia bent mineralų ,geležies gaunu.Ošiaip tai bliamba nepraeina man jau antras mėnuo,nors jau beveik mėnesį geriu NEXSIUM,stengiuosi maistą regulioti,bet kartais taip saldaus norisi,nors kauk,o užvalgai ir vėl šakės schmoll.gif .ir taip džiusna,odar pavalgyti negali,nu vienu žodžiu... verysad.gif



man lygiai tas pats,, tik pabandyk ka nors uzvalgyti.................., kol nexium geriau 40mg,,buvau neblogai o dabar pradejau 20mg..ir per silpnas jau,,o jus kiek mg geriat??????
Atsakyti
Va,va ir man tas pats-kol gėriau NEXSIUM 40 mg.,buvo gerai,pradėjau gerti po 20 ir vėl nieko gera schmoll.gif . O tu kiek laiko gėriai po 40 mg.?Aš tai mėnesį,po to pradėjau gerti 20,o dabar nebežinau ką daryti,reikėtų nueiti pas gydytoją nu bet taip nesinori vėl tos žarnos ryti schmoll.gif .Tai vis kai blogiau ,sakau sau kad jau eisiu pas gydytoją,o kitą rytą atsikeli nu lyg ir visai gerai,ir vėl atidedi,gal sakau ilgiau reikėjo tuos40mg. pagerti g.gif
Atsakyti
as pageriau tik sav,,,bet tu negasdink,,,nes man gyd sake kad po sav pabandyti 20,,tai va,,bet vel pajutau kad blogai, siand kaip tik vel praejo sav po 40,,ir nuo ryt gersiu vel 20,,as net nezinau ka ir bedaryt,,o ka tu valgei- as tik pabandau ka nors sunkesnio ir sakutes man,,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ursule: 13 balandžio 2007 - 21:01