Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

o man niekas nesake kad cia refliuksas g.gif o kaip tos rugstys turi kilti jau ten stipriai jauti simptomus ar tik siaip ,man laaabai stipriai nekyla ,tik jauciu nemalonu pojuty burnoj ir tiek, nu rimtai cia gasdinanciai prirasiai tongue.gif nu bandau valgyti po truputi ir gerai va ka tik sriubos issiviriau vandeny kopustu ,bet vistiek iteskiau sauksta grietines blush2.gif o kavos as isviso negeriu o tu geri ziurau ane danieliuk11111 . ir tu nuolat su vaistaais gyveni ar ne? tai jei man praeis as galesiu kaip anksciau dziaugtis thumbup.gif ar ne schmoll.gif
Atsakyti
padidejusi rugstinguma turiu nuo gimimo bet butent kai susirgau as tik kosejau ir neidavo atkoseti ir krutine kutelevo keistai ir gyde nuo alergijos tik kai nustate refliuksa ir ezofagita c prirase rinitino.sakau man nekyla rugstys viskas gerai o pasirodo kilo matyt po truputi o as nejauciau nes stemple buvo butent rugsties isgriausta iki beveik kiauru zaizdu.vat kaip buna smile.gif smile.gif tai dabar daktare sake jei kazka pajusi itartino issykio vaistus kalk nuo rugsties.nesupyk bet kopustai peilis skrandziui ir rauginti ir sviezi.pavalgyk paskui parasyk ar gerai buvo nes kop.sriuba iki siol neprijima skrandis bet kiekvienam kitaip.skanaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikės man nusipirkti tų cholo-1 ir ramunėlių arbatėlių, šaltalankio aliejaus thumbup.gif
Daliukas11111, zinau kokios sio susirgimo pasekmes, jei nesigydoma, todėl ir buvo keista, kad nebuvo nieko rimčiau pasiūlyta. Pas mane nebuvo rasta jokių opų ir erozijų, taigi pati pradžia, kaip ir "sveika". Na, pasijutau taip, lyg sau ligų prisigalvočiau doh.gif
Jei ką dar prisiminsi, tai apšviesk, lauksiu turbūt ne tik aš 4u.gif
Atsakyti
siaip dar atsiminiau sia liga is mano artimu pazystamu serga 5 ir kas keisciausia mane gydanti daktare taip pat .prisiziuresi o gal tau ir pasiseks gal ir nebus to refliukso.dar man budavo gomurys toks kaip sutrauktas matyt nugriauztas o as rugsties nejauciau. g.gif g.gif
Atsakyti
zvengiat ane lotuliukas.gif jo valgiau kopustus ir net du bliudus iskirtau doh.gif ka zinau tai tada kokia sriuba galima g.gif nu lyg ir nieko rugstoka burnoj bet jau man rugstoka kokia savaite doh.gif o kiek metu jus sergate sia liga taip ir nieko nevalgote zmogisko , man sakau dvi sav , pripuole niekad nebuvo taip rimtai ,,,, tai reiskiasi as sirgisu illlgaiiii ir nuobodziai , va ir vel noriu valgyti vyra isvijau sausainiu paprastu jau tu lietuvisku ,ir kukuruzu be cukraus ? negerai g.gif thumbup.gif edu apsiputojus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gaminkit neriebu maista garu puode - darzoves, mesa, zuvi. Kuo maziau druskos, ir bus tiesiog puiku skrandziui.

Gerai sukramtykit, skirkit valgiui ne 10 minuciu o bent pusvalandi. Neskubant.
Atsakyti
o kodel kartais skauda po kairiu sonkauliu kas ten irgi cia su skrandziu g.gif
Atsakyti
nuekit i puslapi www.rugstingumas.lt labai viskas aiskiai paaiskinta taip pat gogleje ivesk padidejas rugstingumas ir ten rasi daug informacijos.as daug daug ten skaitydavau ir budavo kas neaisku aiskiau.
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(sapokiene @ 2007 11 25, 21:15)
o kodel kartais skauda po kairiu sonkauliu kas ten irgi cia su skrandziu g.gif

4u.gif sweikute,noriu tau padeti,aprasyk man viska nuo ko prasidejo skausmas skrandzio,kada jis pasireiskia ir koks?apibudink,ar tai spazmai?Gyvenau Anglijoje,gera vaistine zinau tik aprasyk,patarsiu ka nusipirkt be recepto,nes anglijoje JP poliklinikose visiski aborigenai dirba.BUPA medicina super,bet kainos irgi superines,lauksiu,rasyk i asmenine
Atsakyti
sveikutes...kaip sveikateles ziuriu tyla cia pas jus smile.gif kaip šapokiene laikaisi gal geriau jau gal pasveikai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas mergaites ir berniukai .as irgi ziuriu ramybe -matyt visiems geriau .labai gerai .oas siandien vaziavau i klaipeda -i navicko klinika ,pas gydytoja Dindziu. labai malonus priemimas .tai man ten istyre viska .labiausiai bijojau ,kad dar nebutu eroziju ,nes jau paskutiniu metu ,net nuo paziurejimo i maista buvo blogai .ir nieko ,apart skrandzio isvarzos .tai nepagydoma .ir tai tai ne liga pasake -otoks gyvenimo budas turi buti ,kad rugstis nekiltu ,ir kad viskas butu gerai .jokiu nervu,jokio persivalgymo ,jokiu astriu ,suriu ,keptu ,jokios kavos irdar paumejimui nuslopinti israse nexium ir lexotonilio .nes tai yra viskas is nervu ,reikia atstatyt savo vegetacine sistema .vienu zodziu nieko naujo ,ir kuo maziaia jaudintis del uzstrigusio kasnio burnoje ,ar kitu pozymiu .nes kol nera jokios erozijos ar zaizdos ,reikia nekreipti demesio .geriausia aisku siulyciau visiems issitirt .kiekvienas atvejis skirtingas .
Papildyta:
ir zarnos rijimas labai greitas ir iskenciamas ,nes labai profesonaliai tik reikia klausyti ka daktaras sako .o kaina pas Dindziu 80 litu konsultacija ,60 lt.zarna . labai prie proto .
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 11 25, 21:15)
o kodel kartais skauda po kairiu sonkauliu kas ten irgi cia su skrandziu g.gif


Nes skrandis yra siek tiek kairiau, ne per pilvo sentra. Jei centre skauda tai dazniau su stemple blogai. Bet nuo nervu irgi dazniausiai skauda kairi sona.

Pats buvau laimingas ana savaite gaves siuntima tyrimams i Santariskes, o pasitariau su pazistamu docentu dietologu tai nieko gero nepasake. Jis tikras kad man nieko neras ir kad visi mano sutrikimai - funkciniai. Nes jau tyriaus daug kartu, jokiu eroziju ne zenklo, o rugstingumas didelis, ir nevirskinimas kai uzeina, per menesi galiu laisvai 5 kg numest.

Su nervais apsitvarkiau ziuriu ir skrandis aprimo. Edu, kaip niekad.
Atsakyti