Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

as dabar jau suprantu ,kad galima su tuo gyvent .ir neatsirado taskrandzio skyle pries metus ,as gal but su ja jau ir gimiau ,tik mano gyvenimo budas buvonetinkamas c,ir tai tik pries metus sustiprejo taip ,kad pasidare nebenormalu .manau ,kad reikia keisti poziuri ,reikia keisti gyvensena ,NERA NIEKO BE PRIEZASTIES >o gal tai ispejimas pries blogesnius dalykus ..as zinau ,kad ismoksiu gyvent su sia problema .taip reikia .o operacija -kai pasibaigs mano stiprybe ,gales ysikisti peilis .as kovosiu -ir kas katra -dar paziuresim .
labai daug filosofijos ,gal jos tiek ir nereikia ,bet mumyse kiekviename yra labai daug jegu .sekmes .visiems .
Atsakyti
siaip ten daro ne su peiliu, o su lazeriu, ir nieko nera sudetinga, nejau pas mus nei vienos nera kuri tai patyre???????????????
Atsakyti
ar ziurejote sestadienio lietuvos ryte yra video apie Kernagi su Abariumi(kompozitorium)? tai cia jam sakyciau tas pats kaip ir mums su sveikata g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 12 10, 19:27)
ar ziurejote sestadienio lietuvos ryte yra video apie Kernagi su Abariumi(kompozitorium)? tai cia jam sakyciau tas pats kaip ir mums su sveikata  g.gif

o jus man galit pasakyti kas tam kernagiui neseniai gryzau is uk nieko nezinau blush2.gif o prie ko musu skrandziai / tai jau jam cia kiba blogai ? nu ir man su skrandeliu ir stemplia apsvieskit ir negasdinkit jau ziurau ne pirma pamini ta kernagi , g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 12 10, 19:03)
o jus man galit pasakyti kas tam kernagiui neseniai gryzau is uk nieko nezinau  blush2.gif  o prie ko musu skrandziai / tai jau jam cia kiba blogai ? nu ir man su skrandeliu ir stemplia apsvieskit ir negasdinkit jau ziurau ne pirma pamini ta kernagi , g.gif

tiek ir as tezinau, nes mazai spaudoje rodosi. kiek pati maciau kai jis pasakojo, tai auglys buvo tarp skrandzio ir stemples. o pradejo tirtis tik kai apsinuodijo maistu( iki tol nieko blogo nejaute), tada rijo zarna, na daktarai ir pamate...tada skubiai isoperavo ir hemijos keturis kursus leido. labai prastai po jos jautesi, dabar lyg sako geriau, svorio priaugo. bet vaistus reikes gerti visa likusi gyvenima.
Atsakyti
sugalvojau valytis organizma ,skauda man ta skrandi rugstys lyg ir nekyla , bet skauda kaip paspaudziu , o ar nekenkia oraganizmo valymas su skrandzio skausmais ,cia papildai is tiasi g.gif dakatre sako gastritas , bet tyrimui einu kita sav,
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 12 13, 12:52)
sugalvojau valytis organizma ,skauda man ta skrandi rugstys lyg ir nekyla , bet skauda kaip paspaudziu , o ar nekenkia oraganizmo valymas su skrandzio skausmais ,cia papildai is tiasi  g.gif  dakatre sako gastritas , bet tyrimui einu kita sav,

kokia tu saunuole, o as nerandu tam laiko (cia as tuom save raminu). turbut eini i privacia, nes siaip isitirt skrandi eiles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama77 @ 2004 11 26, 12:14)
nuo medaus negali buti
tongue.gif

Gali,nuo bet kokio saldaus maisto gali.Dar kazkur ir skaiciau,kad su medum reikia elgtis atsargiai,esant rugstingumui. Saldymedzio arbata reikia gerti,bet,kad ji baisiai neskani.O ant saves tai pastebejau,kad,kai nenaudoju pieno produktu ir saldumynu ax.gif ,jokiu problemu nera.Dar labai svarbu nepersivalgyti ir velai vakare nevalgyti.
Papildyta:
Aplamai reikia vengti sunkiai virskinamo maisto.
Atsakyti
sveikutes...del organizmo valymo nezinau...as kazkada kazkokia brangia arbata geriau 80 lit. buvau mokejus parvestine is uzsienio buvo ....tai zinok efektas sakyciau buvo bet buvo dideli zarnyno skausmai...uzeidavo noras ten i ta vieta labai daznai...atkentejau kokias 2 sav. ir nutraukiau labai jau nemalonu buvo...o su kapsulem tai nezinau...bet dabar kol neaisku kas yra nekisk i skrandi visokio velnio...as kai sirgau net vitaminu negeriau tik susileidau 2 kursus b gr. vit...dar atsiminiau kad skrandzio priesas didelis yra sokoladas...
Atsakyti
vistiek as laikausi tos nuomones ,kad didziausias priesas musu bloga nuotaika .,nervai .tvarkyti reiketu nuo ju viska pradet .linkiu visiems geru sypsenu ,pasitikejimo ,kad liga tai tik ispejimas ,kad gyvenate kazkaip ne taip .sekmes visiems .ir letinkim gyvenimo tempa . 4u.gif
Atsakyti
Nemanau,kad su tais nervais labai daug ka galima padaryti.Kazkiek gali save kontroliuoti,pvz.susilaikyti nuo bereikalingu komentaru,ar panasiai...Bet tai ir bus tiktai susilaikymas.Koks jau zmogus gimei-su kokiais genais,su kokiom emocijom,tai toks ir esi.Niekur nuo gyvenimo ir nuo saves nepabegsi,reikia kaparnotis is ivairiu gyvenimisku situaciju paciam.O kiekvienas esame skirtingi.Todel vienam greiciau pragriauzia kur nors,kitam veliau...
Atsakyti
gal ir tu teisus ...
Atsakyti