Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

Tigis, vakar prarijau "japonkę". Man- refliukso išvarža doh.gif . Tiesa, nedidelė, operuoti dar nereikia blink.gif . Ar yra dar sergančių tokia liga? blink.gif g.gif Kaip gydytis? Man vėl paskyrė rūgštingumą mažinančių vaistų ir tiek. Nebežinau ko griebtis: ir sėklų terapiją bandžiau ir visokias namines priemones...niekas nepadėjo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikos as isikisiu man jau savaite laiko yra jausmas skrandyje ir as zinau kad tai nerviniu pagrindu nes man anksciau tai yra buve ir viska istyre tik nustate kad tai yra nerviniu pagrindu ir tik pradejus gerti antidepresantus padejo doh.gif
Atsakyti
maitinantis stresinėj būsenoj, neretai pavalgoma greičiau nei per 10min., ryjant dideliais kąsniais ir susiformuoja ėdimo įprotis., tokiu atveju skrandis nespėja virškinti, sustoja, ir maistas lieka stemplėje, neišmetamas i skrandį..stemplė spazmuoja ir susitraukusi, spazmo busenoje išbūna apie 2h., pameginkit stipriai sugniaužę kumšty, palaikyti apie 2h., ir tada pažiūrėkit kas pasidarys su delnu, o juk ten tai gleivinė!, ..vėliau stemplė atsidaro ir surūgęs maistas yra išmetamas į skrandy, o tulžis tai veikia ir čiurškia virškinimo skysty į skrandy(tulžy), stemplė tuo tarpu jau neužsidaro ir tulžis švirkščiama i ją, o jūs pamėginkit gryną tulžy uzdėti ant odos!-gali atsirasti net nudegimai!..o juk stemplės sienelės, tai gleivinė!,..tai kaip jūs manot, kas tada ten darosi..?...atsiranda žaizdos ir va jum visos virškinimo ligos smile.gif , o jeigu dar parijus einam paguleti, ar pamiegoti, tai tulžis bega i gerklę ir sako, kad rėmuo ėda smile.gif
tai kokie čia dar vaistai gali padėti,jeigu kita dieną mes vėl tą paty darom..Žmonės, reikia mokytis valgyti, ir nereikės tada jokių vaistų ir operacijų!!!

jeigu norite sužinoti kaip reikia sveikai maitintis, ir neturėti virškinimo problemų, rašykit, pasistengsiu padėti;)
Atsakyti
aš čia dar ruputy pasiskaitinėjau, nu ir negaliu atsistebėti, kokių tik išradingų refliukso apibrėžimų galima čia surasti biggrin.gif , net juokas suėmė.. lotuliukas.gif
kas tai yra REFLIUKSAS - tai ne liga! REFLIUKCIJA - tai kai į skrandį iš dvylikapirštės žarnos patenka tulžis, kartu su dvylikapirštės žarnos turiniu, o ta tulžis per atdarą spemple keliauja i gerklę ir ją nudegina...O kodėl taip nutinka, parašiau šiek tiek aukščiau smile.gif (čia ir gastirtas ir skrandžio opos ir visos kitos tada ligos galima sulaukti)
Atsakyti
Ir nereikia čia taip kategoriškai stūgauti bebe.gif . Aš, pvz. nesu jokia rajūnė. Maistui esu labai išranki. Be to, maitinuosi, mano galva, sveikai: nevalgau mėsos, šildyto mikrobangėse maisto, nevartoju acto ir aštrių prieskonių, negeriu alkoholio. Nieko aš neryju, valgau mandagiai smile.gif ir vakarais nevalgau, nebemt džiuvėsėlių su arbata tongue.gif .
O dėl tų ligos įvardinimų...kaip gydytojai sako, taip ir mes atkartojam: kam tie sudėtingi medicininiai terminai, juk aišku apie ką daina? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 19 sausio 2006 - 12:48
seal'as raso:

"jeigu norite sužinoti kaip reikia sveikai maitintis, ir neturėti virškinimo problemų, rašykit, pasistengsiu padėti;)"

As atrodo tvarkingai maitinuosi, nepersivalgau, nevalgau riebaus, kepto ir rukyto, taciau mane nuolat kamuoja refliuksas, nesvarbu ka valgau visada maistas kyla i virsu, gal reiketu atsisakyti tam tikru produktu ir kaip reiketu maitintis, man net nuo virtu kruopu vandenyje baisiausiai kyla rugstys, ar galima valgyti darzoves tokias kaip rauginti kopustai, pomidorai, zinau, kad svogunu tai tikrai negalima. O raugintus pieno produktus jogurta, rugpieni ar galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminta: 22 sausio 2006 - 22:28
Sveikos gyvos! Beveik pries du menesius ,,rijau'' zonda. Diagnoze - hipersekrecija (padidejes rugstingumas). Pasekmes - skrandzio erozija ir nuolatinis gerkles skausmas. Skyre omeprozoli, Raniberl'a - nepadejo (gal per trumpai geriau?). Pradejo mausti skrandi. Meciau salin vaistus ir emiausi liaudies medicinos. Kol kas jokiu teigiamybiu. Gal kuriai teko susidurti su sia bedele ir atradot TIKRAI veiksminga preparata?
Atsakyti
QUOTE(Giedriukas @ 2006 01 31, 13:49)
Sveikos gyvos! Beveik pries du menesius ,,rijau'' zonda. Diagnoze - hipersekrecija (padidejes rugstingumas). Pasekmes - skrandzio erozija ir nuolatinis gerkles skausmas. Skyre omeprozoli, Raniberl'a - nepadejo (gal per trumpai geriau?). Pradejo mausti skrandi. Meciau salin vaistus ir emiausi liaudies medicinos. Kol kas jokiu teigiamybiu. Gal kuriai teko susidurti su sia bedele ir atradot TIKRAI veiksminga preparata?


Man kaskada buvo tokia problema, kuri peraugo i opa. Gana smarkokai sirgau. O padejo: paprasciausios morku, slyvu, persiku sultys, po sauksteli pusvalandi pries valgi gerdavau toki slykstala "Almagel'i su mentolu (kad numaldytu pastovu remens skausma). Neatsimenu, ka dar tokio vartojau, bet siandien jau esu apysveike. Reikia labai vengti riebaus maisto. Neduok dieve, jei dabar uzesciau lasiniu ar silkes aliejuje, - kaip mat sukiltu rugstys ir remuo grauztu visa savaite.
As nebandziau dar, bet mano viena drauge rugstinguma issigyde 2 men. gerdama Tianshi papilda "Spirulina". Sako, - labai veiksminga priemone. Tai zalsvai melsvas vandens dumblis, augantis Cado ir Kinijoje esancio Cinchai ezero dugne.
Atsakyti
QUOTE(rude-007 @ 2006 01 31, 15:22)
Man kaskada buvo tokia problema, kuri peraugo i opa. Gana smarkokai sirgau. O padejo: paprasciausios morku, slyvu, persiku sultys, po sauksteli pusvalandi pries valgi gerdavau toki slykstala "Almagel'i su mentolu (kad numaldytu pastovu remens skausma). Neatsimenu, ka dar tokio vartojau, bet siandien jau esu apysveike. Reikia labai vengti riebaus maisto. Neduok dieve, jei dabar uzesciau lasiniu ar silkes aliejuje, - kaip mat sukiltu rugstys ir remuo grauztu visa savaite.
As nebandziau dar, bet mano viena drauge rugstinguma issigyde 2 men. gerdama Tianshi papilda "Spirulina". Sako, - labai veiksminga priemone. Tai zalsvai melsvas vandens dumblis, augantis Cado ir Kinijoje esancio Cinchai ezero dugne.


As irgi esu rijusi zonda ir taip pat rado skrandzio erozija.Daug ko negaleciau valgyti, jei nevartociau "Renitin",tai tas pats reniberl(kuris lygtai vokiskas).Taigi man is visu firmu ir saliu geriausiai tinka Indiskas Renitin.Jei nepamirstu,geriu 150 stiprumo po tablete ryte ir vakare,bet jei pasijuntu blogiau(pav.megstu ir valgau kopustus,kurie labai kelia rugstinguma) isgeriu papildomai dar 1 tablete,nereikia laukti kol isiskaudes skrandis ir prades "lipti"rugstis.Daug ko reikia vengti valgyti turint padidejusi skrandzio rukstinguma,issamiau yra parasyta Sveikas.lt.O "Amalgel"is man visai nepadeda,tik trumpam apmalsina.As daug ka isbandziau,bet dabar valgau ka noriu tik vartodama indiska Rinitina.Na,kaip is reklamos gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz komentarus. Ko valgyti ir ko nevalgyti zinau kaip du kart du, taip pat ir beveik visas zoles ir kitokias gerybes (dabar geriu bulviu sultis). Idomiausia tai, kad rugsciu kylant as nejauciu, kaip ir ,,deginimo'' rykleje - tai jauciau budama nescia. Tiesiog nuolat skauda gerkle, kuria apziurejus LOR'iste iskart nustate - rugstys. Gal parasytumete, kur siu dvieju preparatu galeciau rasti (SPIRULINO IR RENITINO) ar bent placiau apie juos pasiskaityti.
Atsakyti
Gal parasytumete, kur siu dvieju preparatu galeciau rasti (SPIRULINO IR RENITINO) ar bent placiau apie juos pasiskaityti.

SPIRULINA (tabletėmis)

Mus supančioje aplinkoje yra unikalių gamtos sukurtų produktų. Seniausias žemėje augalas (jo amžius 3,5 mln. metų), tai mėlsvai žalias vandens augalas spirulinas Šis augalas turi labai retų ir žmogaus organizmui svarbių medžiagų, kurių nėra kituose augaluose. Pietų Amerikos actekai ir Afrikos aborigenai, gyvenantys prie Čado ežero, kur auga šis augalas, naudoja jį maistui, todėl yra sveiki ir ilgai gyvena. Šis faktas dar kartą patvirtina Rytų medicinos požiūrį į vientisą gamtos ir žmogaus santykį - augaliniai preparatai labiau tinka kūno ir sielos gydymui.

Daugelis kompanijų reklamuoja biologinius maisto papildus, kurių sudėtyje yra spirulinos. „Tianši" korporacija spiruliną gauna natūraliai, t.y. iš Kinijoje esančio ežero Činchai dugno. Jo apdorojimui naudojamos pažangios bioinžinerinės technologijos. Be to, “Spirulinos” tabletėje yra ir kitų unikalių papildų - kordicepso ir beta karoteno, todėl padidėja šio biopreparato nauda žmonių sveikatai ir daugelio ligų profilaktikai. Japonijoje, kur buvo numestos atominės bombos ir kur žmonių atsparumas įvairioms ligoms yra sumažėjęs, apie 45% gyventojų nuolat vartoja šį biologinį priedą.

“Spirulina” yra turtingas baltymų (100 g turi 60-70g baltymo, t.y. net 2 kartus daugiau negu žuvys), kurie organizmo lengvai įsisavinami (įsisavinimo koeficientas 65-80%). Preparato sudėtyje yra 18 organizmui būtinų amino rūgščių, daug mikro bei makroelementų (pvz., Fe, Ca, Cu, Mg, Zn, F, Se) ir vitaminų (beta karoteno, nukleininės rūgšties, fermentų ir kt. aktyvių medžiagų). 1 g “Spirulino” atstoja 1 kg daržovių. Be to, visi į preparato sudėtį įeinantys elementai yra subalansuoti ir lengvai įsisavinami organizmo.

“Spirulina” subalansuoja žarnyno mikroflorą, intensyviai valo organizmą, stiprina raumenis, gerina regėjimą, odą daro elastingesnę, stiprina plaukus, normalizuoja cholesterino kiekį kraujyje, gerina kepenų veiklą, stiprina nervų sistemą, normalizuoja rūgščių balansą gydant skrandžio ligas ir kt.

Spirulina rekomenduojama vaitoti:

• profilaktiškai ir gydant geležies deficitinę ir piktybinę mažakraujystę bei leukozes;
• po persirgtų sunkių ligų ir onkologiniams ligoniams kaip bendrai stiprinanti ir detoksikuojanti priemonė, po chemoterapijos ir radiacinio gydymo;
• dažnai sergantiems gripu ir viršutinių kvėpavimo takų katarais, susilpnėjus imunitetui;
• gydant lėtines ligas (hepatitus, bronchitus, kolitus, refliuksus, erozijas, tuberkuliozę ir kt.);
• sąnarių ligų profilaktikai ir gydymui, osteochondrozės ir raumenų ligų gydymui;
• progresuojančios trumparegystės ir akių tinklainės ligų gydymui;
• gydant diabeto sukeltus akių pakitimus;
• vištakumo profilaktikai ir gydymui;
• kaip kompleksinė diabeto gydymo dalis (tuomet galima sumažinti insulino dozę);
• aterosklerozės profilaktikai ir gydymui, išemijos gydymui, reabilitaciniam gydymui po insultų ir infarktų, lipidų apykaitos korekcijai;
• hipertonijos gydymui;
• gydant odos ligas (pvz., hiperkeratozę - kulnų odos įtrūkimus);
• potrauminių kaulų lūžių ir kitokios potrauminės būklės gydymui;
• žarnyno disbakteriozių gydymui, lėtinių žarnyno ir tulžies latakų ligų gydymui ir profilaktikai;
• mažinant svorį, valant organizmą nuo šlakų;
• gyvenant ar dirbant organizmui žalingomis sąlygomis.

prieš “Spirulino” vartojimą, jei žmogus vartoja “Biokalcį”, “Kordicepsą” ir “Chitozaną”, padaryti ne mažesnę kaip 2 sav. pertrauką.

Vartojimas:
po 0,5 -2 tabletes per dieną po valgio.
“Spiruliną” gerai sukramtykite ir užgerkite 1 stikline vandens.

O gauti jos galima per distributoriu. As tuo uzsiimu. Ji brangi, bet, sako, - veiksminga-(73,50 Lt)

nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedriukas @ 2006 01 31, 16:33)
Aciu uz komentarus. Ko valgyti ir ko nevalgyti zinau kaip du kart du, taip pat ir beveik visas zoles ir kitokias gerybes (dabar geriu bulviu sultis). Idomiausia tai, kad rugsciu kylant as nejauciu, kaip ir ,,deginimo'' rykleje - tai jauciau budama nescia. Tiesiog nuolat skauda gerkle, kuria apziurejus LOR'iste iskart nustate - rugstys. Gal parasytumete, kur siu dvieju preparatu galeciau rasti (SPIRULINO IR RENITINO) ar bent placiau apie juos pasiskaityti.


Renitino rasite kiekvienoje vaistineje,jo buna ivairiu firmu,net yra ir lietuvisko.Todel ir rasau,kad man geriausias indiskas,tik kartais buna,kad vaistines neturi,bet palaukiu ir "paduoda"...tikrai dabar yra geru vaistu-paeksperimentuokit ir prisitaikysit sau kurie jums geriausiai tinka.
Atsakyti