Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

aisku... na zinai kai pripranti tai jauciu tikrai ten nieko baisuas nera, tik reikia nusiteikti moraliskai gerai...smile.gif na jei nepraeis man tai eisiu tada is kraujo tirtis ar yra ta bakterija ar ne:)

QUOTE(daliukas11111 @ 2008 02 06, 10:11)
ai as skrandininke visa gyvenima tai rukstys tai gastritai o nuo pernai refliuksas prasidejo su ezofagitu tai zarna rijau kas 3 men.nes tevelis sirgo skrandzio veziu ir senelis tai esu rizigos grupeje tai kas biski varau ryt jau taip pripratau kaip prie paprastos proceduros...bet idomiai paskutinius  sykius kai rijau sako viskas gerai nieko nera bet man taip negerai buvo bet dar kaip vaistus naudojau paskui praejo...gal cia nuo daktaro priklauso kaip ziuri...dabar lyg ir nieko lig sveika bet ka ne taip uzvalgysiu ir vel bus tas pats...del vaisiu tai as bananus valgiau nors raso kad jie rugsti kelia bet jie buvo mano skrandziui labai gerai o drauge pamokinau tai buvo nuo ju blogai tai isvada kad kiekvienam organizmui savo...reikia atsirinkti kas gerai o kas ne...  biggrin.gif seip ta bakterija tiria ir kraujo tyrimu...

Atsakyti
duok dieve gal praeis ir nebereiks nieko bedaryti bigsmile.gif
Atsakyti
Na jei nepraeis, tai teks kazka dar daryti... O dabar tik vaistukus gerti reikia ir viskas smile.gif

QUOTE(daliukas11111 @ 2008 02 06, 11:44)
duok dieve gal praeis ir nebereiks nieko bedaryti bigsmile.gif

Atsakyti
seip omepr.geras vaistas nuo jo praeina beveik visos bedos bigsmile.gif bet kai nutrauki jos pamazu vel grizta bigsmile.gif bet gal viskas bus ok lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai man dabar sake gerti du menesius, o paskui nutraukti ir ziureti kas darosi... O jei vel tas pats bus tai ir vel pradeti gerti... smile.gif Na kaip sakoma visam gyvenimui... Tik va idomu kaip buna kai nescia buni smile.gif

QUOTE(daliukas11111 @ 2008 02 06, 12:07)
seip omepr.geras vaistas nuo jo praeina beveik visos bedos bigsmile.gif bet kai nutrauki jos pamazu vel grizta bigsmile.gif bet gal viskas bus ok lotuliukas.gif

Atsakyti
vot nezinau nezinau kaip nestukes gydosi...man atrodo bet koks vaistas yra nuodas ilgai naudojant islenda kokiu pasaliniu reiskiniu g.gif bent as taip galvoju nezinau ar cia sutapimas ar ne bet man cista atsirado krutineje mazyte bet sakau gal nuo ju nes be pertraukos naudojau 7 men.paskui su pertraukom dar kelisikius...pasiskaityk lapuke apie juos...matai ten raso kad sumazina lytini pajeguma nu vienzo supratai gal .tai zinok reiskia kazka daro su hormonais...draugike pradejo gert as sakau greit tetuko savo ne per metra nenoresi ta sako nesamone praejo kiek laiko sako akurat lotuliukas.gif vienu zodziu viena gydai kita gadini g.gif bet jei ka galesi liaudiskai gydytis zinok isbandziau ir visai nieko padejo biggrin.gif
Atsakyti
Ir kaip tas laiudiskai?smile.gif

QUOTE(daliukas11111 @ 2008 02 06, 18:38)
vot nezinau nezinau kaip nestukes gydosi...man atrodo bet koks vaistas yra nuodas ilgai naudojant islenda kokiu pasaliniu reiskiniu g.gif bent as taip galvoju nezinau ar cia sutapimas ar ne bet man cista atsirado krutineje mazyte bet sakau gal nuo ju nes be pertraukos naudojau 7 men.paskui su pertraukom dar kelisikius...pasiskaityk lapuke apie juos...matai ten raso kad sumazina lytini pajeguma nu vienzo supratai gal .tai zinok reiskia kazka daro su hormonais...draugike pradejo gert as sakau greit tetuko savo ne per metra nenoresi ta sako nesamone praejo kiek laiko sako akurat lotuliukas.gif vienu zodziu viena gydai kita gadini g.gif bet jei ka galesi liaudiskai gydytis zinok isbandziau ir visai nieko padejo biggrin.gif

Atsakyti
pasiskaityk kazkuriam puslapi rasiau...saltalankis bulviu sultys semenys...pasiskaitinek ir prisitaikyk gal nebereiks ne vaistuku lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, na va ir aš jau prie Jūsų jungsiuos.. verysad.gif šiandien rijau zondą..tai vat išvadose: erozinis ezofagitas doh.gif jaučiau ir as ir rūgštis, ir skausmą ir graužimą, bet dėl to kaltinau stresą.. o šį tyrimą dariausi(tiksliau išisreikalavau, kad gydytoja mane nusiųstų jo darytis) dėl spuogų, nes ši problea mane jau senai kankina. Tai vat atrado ligą unsure.gif kiek čia paskaičiau tai supratau,kad"draugausiu" siu šia liga ilgai.. ir dar radau,kad negerai valgyt pieno produktus.O as taip mėgstu varškę, pieną doh.gif
Atsakyti
vat vat varskes reiks atsisakyti...mes anksciau kiekviena vakariene valgydavom o dabar stop visam gyvenimeliui.atsimenu pernai radau kazkoki pyrago su varske recepta iskepiau sakau taip kvepia paragausiu sauksta ...o tas pyragas karstas buvo dar tai kai uzvalgiau sauksta gera tai kokias 2 sav. dvesiau taip buvo blogai blink.gif o ezofagitas kokio laipsnio ten rasos salia ligos pavadinimo a b c arba d...koks pas tave jei ne paslaptis...sakoma ko negali to labai nori o as taip megstu astriai ir rugsciai jazau jau kol rasiau pilna burna seiliu prisirinko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 02 07, 18:59)
vat vat varskes reiks atsisakyti...mes anksciau kiekviena vakariene valgydavom o dabar stop visam gyvenimeliui.atsimenu pernai radau kazkoki pyrago su varske recepta iskepiau sakau taip kvepia paragausiu sauksta ...o tas pyragas karstas buvo dar tai kai uzvalgiau sauksta gera tai kokias 2 sav. dvesiau taip buvo blogai blink.gif o ezofagitas kokio laipsnio ten rasos salia ligos pavadinimo a b c arba d...koks pas tave jei ne paslaptis...sakoma ko negali to labai nori o as taip megstu astriai ir rugsciai jazau jau kol rasiau pilna burna seiliu prisirinko lotuliukas.gif


neatkreipiau dėmesio kokio laipsnio unsure.gif šiandien tik tyrimą dariausi, tai man dar nieks nieko neaiškino, tik kortelėje perskaičiau. Tai užsirašiau, kas ten buvo parašyta, nes nežinojau, ką ezofagitas reiškia. kai sužinosiu tai parašysiu..tikiuosi šeimos gydytoja paaiškins..dar vat pas endokrinologus eisiu, o tada pas šeimos gydytoją. (čia kaip minėjau dėl tų spuogų noriu išsiaiškint).
Aga, taip ir būna ko negalima to labai norisi rolleyes.gif
Atsakyti
saulyteeeeeeee,,is kart rekomenduoju tai kas man labai labai labai padejo, NEJOKIUE NEXIUM,,O MOTILIUM,,JI UZTEKO PAGERTI DU MEN,,KAI TUO TARPU NEXIUM 6MEN, IR NELBAI KAS GERO BUVO
tikrai siulau geti ji
Papildyta:
QUOTE(vilmutute @ 2008 02 06, 13:57)
Tai man dabar sake gerti du menesius, o paskui nutraukti ir ziureti kas darosi... O jei vel tas pats bus tai ir vel pradeti gerti... smile.gif Na kaip sakoma visam gyvenimui... Tik va idomu kaip buna kai nescia buni smile.gif



as dabar laukiuosi ir man yra geriau nei kai nesilaukiau mirksiukas.gif
Atsakyti