Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mind
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 02 21, 16:41)
Pritariu tavo nuomonei,nes man asmeniskai nepatinka isbandineti tuos vaistukus,esu istikima Pariet ir jis man labai padeda,bet siuo metu laukiuosi ir yra ne kas,negaliu ju vartoti,tai kenciu doh.gif
*

Tokiu atveju gal uztektu labiau paderint produktus, na ir riebiu, saldziu vengti... g.gif
Ach, kokia as protinga, kai patarimus reikia duoti kitam... lotuliukas.gif
Tiesa, esu kazkada pirkusi vaistazoliu misini rugstingumui mazinti, bet nelabai jauciau as jos poveiki. Nors...norint pajaust poveiki, reikia dar ir issivirt... blush2.gif
kruvinoji_meri
Oho kiek daug serganciu skranduku g.gif O as maniau, kad tai retas atvejis. Man tai skrandzio problemos igimtos. Rugstingumas nenumusamas, stemple neuzsidaro, maista atpylineju kaip mazas vaikas. Praejo kokie 9metai kol ismokau maitintis taip, kad nebutu blogai. Drauges distrofike vadina, bet viskas vardan ramaus skrandzio. Sriubytes, kosytes, pienas, ledai ir mineralinis. Aisku buna pasiilgstu blogo maisto ir apsivagau cepelinu sad.gif tada tenka savaite laiko arbatelem gydytis. Nemegstu vaistu sad.gif
Linkiu visom stiprybes ir mylet savo skrandukus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(astiti @ 2008 02 21, 14:27)
gal galite patarti ka valgyti po skrandzio operacijos.. verysad.gif buvo sutrumpintas skrandis ir sujungtas su stemple. verysad.gif
*

Pagrindinis maistas sriubytes, pertrintos darzoves,vaisiai ir visai turi buti virta. ir negazuotas mineralinis vanduo, melisu, ramuneliu arbata. jokiu drastisku maistu produktu, bet jau koki menesi manau.
Sekmes sveikstant lotuliukas.gif
fbc
QUOTE(kruvinoji_meri @ 2008 02 22, 17:39)
Oho kiek daug serganciu skranduku  g.gif  O as maniau, kad tai retas atvejis. Man tai skrandzio problemos igimtos. Rugstingumas nenumusamas, stemple neuzsidaro, maista atpylineju kaip mazas vaikas. Praejo kokie 9metai kol ismokau maitintis taip, kad nebutu blogai. Drauges distrofike vadina, bet viskas vardan ramaus skrandzio. Sriubytes, kosytes, pienas, ledai ir mineralinis. Aisku buna pasiilgstu blogo maisto ir apsivagau cepelinu sad.gif tada tenka savaite laiko arbatelem gydytis. Nemegstu vaistu sad.gif
Linkiu visom stiprybes ir mylet savo skrandukus  thumbup.gif
Papildyta:
Pagrindinis maistas sriubytes, pertrintos darzoves,vaisiai ir visai turi buti virta. ir negazuotas mineralinis vanduo, melisu, ramuneliu arbata. jokiu drastisku maistu produktu, bet jau koki menesi manau.
Sekmes sveikstant  lotuliukas.gif
*

Sveika 4u.gif bet kiek jau ilgai vargsti su refliuksu unsure.gif ir kantrybė tavo begalinė, šaunuolė 4u.gif gal galėtum pasidalinti patirtimi - kaip suderini savo mitybą ir kitų šeimos narių? Nuo tada kai man prasidėjo bėdos su refliuksu jaučiuos ne kaip - kai kurie aplinkiniai beveik nenormalia laiko, nes stengiuos maitintis taip kaip ir tu - sriubom, košėm, virta žuvis ir mėsa, daržovės, vaisiai. Namie esu kaip balta varna - maistą ruošiuos atskirai, šventės ir visokie ėjimai į svečius - kančia (ne dėl to, kad negaliu valgyti - jau geriau nepavalgysiu nei susigundysiu keptais, rūkytais patiekalais, bet dėl to, kad nuolatos turiu aiškintis visiems kodėl negaliu valgyti to ar ano doh.gif nusišauti noris unsure.gif cry.gif biggrin.gif ). Tai va, įdomu kaip sukatės ax.gif 4u.gif
carramele
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 02 21, 15:41)
Pritariu tavo nuomonei,nes man asmeniskai nepatinka isbandineti tuos vaistukus,esu istikima Pariet ir jis man labai padeda,bet siuo metu laukiuosi ir yra ne kas,negaliu ju vartoti,tai kenciu doh.gif
*

Tai gal Nexium'ą gydytoja leistų gert? Aš esu ir Pariet'o, ir Nexium'o informacinius lapelius skaičius, tai kiek atsimenu, Pariet'as nėščiosiom draudžiamas, o apie Nexium kažkaip aptakiau parašyta - kad pasitarus su gydytoju ar pan., galima gert.
daliuk
..omeprozolis griestai geriamas arba 10 dienu po viena arba po dvi tabletes nuo ligos sunkumo arba menesi ar daugiau nes yra kursai tokie ...kai sirgau turedavau kas 3 men. zarna ryti ir rydavau dar kurso nenutraukus nes nezinodavo ar reiks.....galima nuo rugsties tabletes bele kada gert bet cia kursinei...jie turi raminama poveiki t.y kaip ir nuskausmina tai isgerus ir pagereje bet jei tu viena i savaite gersi tai ka jie isgydys...deja apie pariet raso ta pati pasiskaiciau kad kursai yra...ale darykit kaip jums geriau man tai kas lotuliukas.gif as laikausi instrukcinio lapelio ir daktarikes patarimu...beje daktarike serga ta pacia liga tai labiau ir zino is patyrimo kas geriau......pagerkit bulviu sulciu isbandyta tikrai pades bet irgi kursas yra lotuliukas.gif men. 3 kartus dienoje po puse stiklines ant tuscio skrandzio 20 min. pries valgi....ir neuzsivalgykit svarbiausia lotuliukas.gif pariet ar nexium beveik ta pati sudedamoji dalis vaistuos yra taigi... o niesciom galima ar ne tai ir taip aisku kad ne ka tas gydytojas gali sakyt sakys gerk ...bet savo protuko reik turet...as jau prisidirbus buvau kai niescia buvau turejau toke sena nukvakuse gydytoja labai susirgau tikrai labai tai prirase durne antibiotikus o as ir geriau net 2 savaites...nu gal sutapimas bet as domejausi ir man pasake kad nuo antibiotiku mano vaikas gime keliose vietose praziluseis plaukais tai vat kaip buna norint lelius sveikus turet gydykites naturalei as kazkur anksciau rasiau daug ka esu isbandziusi sekmes mamytes biggrin.gif
carmenita
man taip pat panasus jausmai... tik ar gali buti kad viskas prasideda nuo krutines skausmo, o tik paskui gerkleje rugstumo skonis ir pan.. beje sutrikes virskinimas kiek ir jautresni paspaudzius viduriai verysad.gif
mints
Jau du metai nei dienos be omeprazolio.
Mind
As irgi jau daug metu vargstu, bet pastebejau, kad, kai paderini maista, ir nekyla tos rugstys. Bet, kad labai sunku taip maitintis. Ir vis praryji, ka nors netinkamo. Supranti tik tada, kai jau rugstys pradeda kilti.
anomiSS
apie viena mane kankinancia beda rasiau jau kitoje temoje apie nemalonius pojucius gerkleje, kasnio jausma ir gavau patarimu issitirti skrandi. po apsilankymo pas seimos gydytoja, jis cia itaria refliuksa. Ar dar yra mano "likimo sesiu", kurias kankina kasnio jausmas gerkleje del refliukso? jei taip, koks tai jausmas jums, nes man jis ivairus, tai kaip kasnis, tai kaip tirsta mase gerkleje, kuri spaudzia ir norisi iskosinti, bet kosciu iki pazaliavimo ir nieko. jau varo i nevilti tas jausmas lygiai 2 menesius. labai laukciau komentaru. help.gif help.gif help.gif cray.gif
mamyte21
Sveiki visi "kolegos" smile.gif

Jungiuosi i jusu saunu buri, turedama ta pacia problema doh.gif As kartais juokauju(kai kiti bando guosti , kaip sunku gyventi ribojant maista) - Va kaip gerai, galiu valgyti TIK sveiką ir subalansuotą maistą, o jus sau kimskit, kimskit visas tas nesamones (kurias tiesa pasakius labai ir as megstu doh.gif ) na bet kaip sakoma, reikia ziureti visada i geraja puse, o ne nukabinti nosies ir verkslenti koks as vargsas smile.gif

Tai va, man prasidejo visas lakricio men, sugeriau 1men vaistu doze. paskui "atsipalaidavau"nuo maisto, alkoholio ir rukymo ribojimo...ir ka jus sau manot, vel sedziu rami kaip "belgas' valgydama tai, kas galima. bet as nejauciu jokio remens, mane labai vargina didelio didelio kasno pojutis stempleje, kazkur uz grauciu, kuris persimeta ir i nugara. atrodo , kad butu labai didelis kasnis uzstriges, ir jei smarkiau pakosiciau , ji isspjauciau. na bet aisku to dar nei kart nera nutike ( ....o butu gerai verysad.gif )

As lankausi pas Urbšta Kaune, liepe is savo mitybos saraso visam laikui produktus kaip - kava, sampas, vynas, sokoladas, kepta duona ir t.t. isbraukti unsure.gif Geriu Lanzostad , + Pangrol, + Raniberl . Stengiuosi atsirinkti sau maista, tai net uzsivedziau uzrasus kaip ka toleruoja.

Galiu pasakyti tik tiek - Vieni VAISTAI nieko nepades, jei neribosit maisto schmoll.gif Vis pasikartos ir pasikartos ta liga doh.gif

QUOTE(anomiSS @ 2008 02 29, 16:07)
apie viena mane kankinancia beda rasiau jau kitoje temoje apie nemalonius pojucius gerkleje, kasnio jausma ir gavau patarimu issitirti skrandi. po apsilankymo pas seimos gydytoja, jis cia itaria refliuksa. Ar dar yra mano "likimo sesiu", kurias kankina kasnio jausmas gerkleje del refliukso? jei taip, koks tai jausmas jums, nes man jis ivairus, tai kaip kasnis, tai kaip tirsta mase gerkleje, kuri spaudzia ir norisi iskosinti, bet kosciu iki pazaliavimo ir nieko. jau varo i nevilti  tas jausmas lygiai 2 menesius. labai laukciau komentaru. help.gif  help.gif  help.gif  cray.gif
*

Kaip ir rasiau, man lygiai tas pats verysad.gif tas skausmas toks bukas, skrandzio man niekad neskauda schmoll.gif O grynai skausmas krutinej arba nugaroj ties stuburu.
mamyte21
Ai va ko negalima vartoti :
astriu patiekalu, pipirmeciu, metu, cinamono, cesnaku, svogunu zaliu, kecupo, sokolado, obuoliu, sultinio koncentruoto (kas tas yra???????) , sokolado, riebaus maisto, rukytu, sudytu, marinuotu, raugintu, saltu patiekalu, vsiezios mielines teslos doh.gif Na aisku ir kas sau atsirenka ko negali valgyti.

O kiek jus sau leidziat isgert alkoholio per kokias progas? Daktaras sake, kad likeriuko ar degtineles tikrai galima jei nera blogio pojucio g.gif

Mind
QUOTE(anomiSS @ 2008 02 29, 17:07)
man jis ivairus, tai kaip kasnis, tai kaip tirsta mase gerkleje, kuri spaudzia ir norisi iskosinti, bet kosciu iki pazaliavimo ir nieko. jau varo i nevilti  tas jausmas lygiai 2 menesius. labai laukciau komentaru. help.gif  help.gif  help.gif  cray.gif
*

Refliuksa as turiu, bet niekad nepagalvojau, kad tos tirstos gleives yra del refliukso. Galvojau, kad esu persalus, bet keista buvo, kad viena diena "persalus", kita - ne... blush2.gif Ir man norisi koset, bet niekas neissikosti, tik dar daugiau tos gleives tasosi. Kasnio jausmo dar nera. Ir dar man kokie metai, ar pusantru, kaip atsirades bjaurus kvapas is burnos. Manau, kad tai gali buti susije. Zinau, kad turiu ta refliuksa. Siek tiek pasiderinu maista (ne be nuklydimu) ir gydytoju nebevarginu, tiesiog karts nuo karto isgeriu Omeprozolio, ar Parieto. Labai neramina mane tas bjaurus kvapas. Ar jums taip yra?
anomiSS
Mind, Mamyte21 aciu uz atsakymus. 4u.gif mirksiukas.gif
Mamyte21 na ir surasei sarasa, viska, ka labai labai megstu. wub.gif man irgi tai sake gydytoja...
Mind, vat man irgi keista buvo nuo ko tos mases jausmas gerkleje verysad.gif tai pries tai vis tonzilita diagnozuodavo, bet tas tonzilitas tai dingsta, tai atsiranda ir jokie vaistai nuo gerkles, nei antibiotikai nepadejo, uztai pagalvojau, kad beda kitur. dabar irgi pradesiu gerti vaistukus nuo refliukso, ziuresiu kaip bus. o as jau ir stengiuos ramint save, kad ten toj gerklej nieko nera, bet vis tiek tas jausmas, kaip spaudimo, kartais net labai stipraus neramina ar bent jau trukdo komfortiskai gyventi verysad.gif
mamyte21
QUOTE(anomiSS @ 2008 02 29, 20:20)
Mind, Mamyte21 aciu uz atsakymus.  4u.gif  mirksiukas.gif
Mamyte21 na ir surasei sarasa, viska, ka labai labai megstu.  wub.gif man irgi tai sake gydytoja...
Mind, vat man irgi keista buvo nuo ko tos mases jausmas gerkleje  verysad.gif tai pries tai vis tonzilita diagnozuodavo, bet tas tonzilitas tai dingsta, tai atsiranda ir jokie vaistai nuo gerkles, nei antibiotikai nepadejo, uztai pagalvojau, kad beda kitur. dabar irgi pradesiu gerti vaistukus nuo refliukso, ziuresiu kaip bus. o as jau ir stengiuos ramint save, kad ten toj gerklej nieko nera, bet vis tiek tas jausmas, kaip spaudimo, kartais net labai stipraus neramina ar bent jau trukdo komfortiskai gyventi  verysad.gif
*

man kartais net atrodo, kad tuoj neikvepsiu oro kai uzspaudzia doh.gif Tai zinok laikykis maisto ir viskas bus ok. jei tik vaistus gersi, jokio rezultato nebus schmoll.gif cia jau reik save suimti i rankas, nes galima prisiziurint ir isgyti greitai arba taip ir kankintis visa gyvenima doh.gif

O siaip tai tikrai daug ir skaniai galima valgyti, na bet vyrams aisku sunkiau unsure.gif Lasinukai, svoguniukai, alutis ir t.t. Bet tai juk laikina mirksiukas.gif
saulyteee
Sveikos, na va man gydytoja irgi išrasė omeprazoli. Liepė gerti 2 mėn. O ką po to daryt tai nesakė.. g.gif kaip jau esu rašiusi tain irgi kenčiu nuo ezofagito doh.gif
auš40ra
Aš sausi irgi isstyriau skrandi ir rado ta pacia problema kaip ir pas visas kitas kurios rasete, tai refliuksas. Gydytoja nuramino, tai liga visam gyvenimui ir reikia dziaugtis, kad nera zaizdu skrandyje. O jei save mylesi ir priziuresi, liga gali buti ir prislopinta.
Taip, kad ant tuscio skrandzio ryte nebegeriu kavos ir kaip pastebejau, tai didelis pliusas skrandziui, tik geriu balinta kava, pusryciams kose, ko anksciau to nedariau. Daug ko teks atsisakyti, ka labiausiai megau. As manau, jei zmogus turi stipria valia, sveikata pataisyti ar ja pagerinti tikrai nesunku. bigsmile.gif
Nestee
QUOTE(auš40ra @ 2008 03 01, 14:13)
Aš sausi irgi isstyriau skrandi ir rado ta pacia problema kaip ir pas visas kitas kurios rasete, tai refliuksas. Gydytoja nuramino, tai liga visam gyvenimui ir reikia dziaugtis, kad nera zaizdu skrandyje. O jei save mylesi ir priziuresi, liga gali buti ir prislopinta.
Taip, kad ant tuscio skrandzio ryte nebegeriu kavos ir kaip pastebejau, tai didelis pliusas skrandziui, tik geriu balinta kava, pusryciams kose, ko anksciau to nedariau. Daug ko teks atsisakyti, ka labiausiai megau. As manau, jei zmogus turi stipria valia, sveikata pataisyti ar ja pagerinti tikrai nesunku.  bigsmile.gif
*

Tai va kad tos valios ir maziausiai yra blink.gif .Man ypac pakyla rugstys,kai smarkiai susinervuoju,tada buna ojojoj doh.gif ,net Maloxas nelabai padeda.
mamyte21
QUOTE(auš40ra @ 2008 03 01, 14:13)

Taip, kad ant tuscio skrandzio ryte nebegeriu kavos ir kaip pastebejau, tai didelis pliusas skrandziui, tik geriu balinta kava, pusryciams kose, ko anksciau to nedariau. Daug ko teks atsisakyti, ka labiausiai megau. As manau, jei zmogus turi stipria valia, sveikata pataisyti ar ja pagerinti tikrai nesunku.  bigsmile.gif
*

Man kelia rugstinguma labai net ir kava su pienu doh.gif Tai as dabar kapucino bandziau, lyg ir nieko smile.gif O taip jau labai stipriai su kosem nesikankink mirksiukas.gif yra visokiausiu patiekalu, troskintu, ant garu, sriubites (be grietines), virtiniai ir t.t. ooo zinok yra tikrai ka valgyti smile.gif Ir svarbu tuscio skrandzio nelaikyti, vis kazka imesti mirksiukas.gif
daliuk
taip taip kosulys ir skreplei kurie tasos ir neina atkoseti...as buvau persalus ir ilgai nesupratau kas cia daros gerkle ilgai skaudejo ir kosejau krenksciau iki pamelinavimo...alergija gydziau nes toks jausmas kai koki kvapa uzuosdavau tai sakes budavo...ir dabar kartais vis gerkleje koks gumulas uzeina bet kazkaip jau kai pagalvoju kalta pati uzvalgau ka ne tokio ir vel refliuksas sujuda bet kazkaip dar be vaistu issiverciu biggrin.gif bet zinokit ta ligele galim paskelbti epidemija...jau vien is artimuju serga 4 zmones o esam8...taigi pusele jau yra per kelis menesius...nesuprantu kazkas baisaus... g.gif
Jurgazuk
Sveiki. Man irgi viskas prasidėjo nuo kosulio ir kol pakliuvau pas normalią LOR gydytoją, praėjo pora mėnesių, per kuriuos spėjau sugerti trijų rūšių antibiotikus. O LOR iškart pasakė, jums su skrandžiu problema, negalima to, to ir to valgyti. Paskui aišku teko ryti šlangutę, o ten (stemplėje) kol kas rado tik paraudimą, bet tai neguodžia, nes jau pusė metų negaliu apsieiti be vaistų, tik nustoju gerti ir vėl kosulys. O dabar po streso dar ir rimčiau skrandis sustreikavo, tai jau visai ant dietos sėdžiu. Ir kiek gi tuos vaistus galima gerti, nejau jau be jų visą gyvenimą neišsiversiu. Gastroenterologas sakė, kad omeprozolis atseit saugus, galima visąlaik jį vartoti, bet man taip kažkodėl neatrodo schmoll.gif
imaginaire
QUOTE(Jurgazuk @ 2008 03 01, 21:47)
Sveiki. Man irgi viskas prasidėjo nuo kosulio ir kol pakliuvau pas normalią LOR gydytoją, praėjo pora mėnesių, per kuriuos spėjau sugerti trijų rūšių antibiotikus. O LOR iškart pasakė, jums su skrandžiu problema, negalima to, to ir to valgyti. Paskui aišku teko ryti šlangutę, o ten (stemplėje) kol kas rado tik paraudimą, bet tai neguodžia, nes jau pusė metų negaliu apsieiti be vaistų, tik nustoju gerti ir vėl kosulys. O dabar po streso dar ir rimčiau skrandis sustreikavo, tai jau visai ant dietos sėdžiu. Ir kiek gi tuos vaistus galima gerti, nejau jau be jų visą gyvenimą neišsiversiu. Gastroenterologas sakė, kad omeprozolis atseit saugus, galima visąlaik jį vartoti, bet man taip kažkodėl neatrodo  schmoll.gif
*

merginos, o koks jums kosulys - sausas ar dregnas? Pries kelis metus as irgi pradejau koseti - kosulys sausas, dariausi rentgena - bronchito pozymiai, prigeriau kruva vaistu, antibiotiku, kosulys nepraejo. Ir pries kelis menesius pajutau rugstis gerklej - issityriau ir rezultatas - refliuksas. Kosulys dar kartais buna, bet pastebejau - dazniau tada kai pasinervinu unsure.gif bandau suvokti - ar gali jis buti nuo refliukso..
Dykuma
QUOTE(Mind @ 2008 02 29, 19:06)
Refliuksa as turiu, bet niekad nepagalvojau, kad tos tirstos gleives yra del refliukso. Galvojau, kad esu persalus, bet keista buvo, kad viena diena "persalus", kita - ne... blush2.gif Ir man norisi koset, bet niekas neissikosti, tik dar daugiau tos gleives tasosi. Kasnio jausmo dar nera. Ir dar man kokie metai, ar pusantru, kaip atsirades bjaurus kvapas is burnos. Manau, kad tai gali buti susije. Zinau, kad turiu ta refliuksa. Siek tiek pasiderinu maista (ne be nuklydimu) ir gydytoju nebevarginu, tiesiog karts nuo karto isgeriu Omeprozolio, ar Parieto. Labai neramina mane tas bjaurus kvapas. Ar jums taip yra?
*

Mane irgi vargina nemalonus kvapas is burnos blink.gif apie metus - pusantru, pries puse metu nustate, kad blogai uzsidarineja raukas tarp skrandzio ir dvylikapirstes, todel dalis turinio patenka i skrandi. Smagumelis verysad.gif Prisilaikau maisto, pries miega nevalgau, bet nelabai padeda doh.gif Slykstus skonis burnoj, fe schmoll.gif O ka daryt, neismanau.
Jurgazuk
QUOTE(imaginaire @ 2008 03 01, 23:05)
merginos, o koks jums kosulys - sausas ar dregnas? Pries kelis metus as irgi pradejau koseti - kosulys sausas, dariausi rentgena - bronchito pozymiai, prigeriau kruva vaistu, antibiotiku, kosulys nepraejo. Ir pries kelis menesius pajutau rugstis gerklej - issityriau ir rezultatas - refliuksas. Kosulys dar kartais buna, bet pastebejau - dazniau tada kai pasinervinu unsure.gif bandau suvokti - ar gali jis buti nuo refliukso..
*

Na kažin ar visai sausas kosulys gali būti refliukso požymis. g.gif Man irgi buvo lyg ir sausas, tačiau labai norėdavosi atsikosėti ir niekaip neišeidavo. O plaučių nuotrauka tai nerodė visiškai jokių pakitimų.
daliuk
taip mano dukrai buvo sausas ...tik ant balso stygu kazkur jaute skreplius ir niekaip ju neiskrengzdavo...as kaip tik bronhitu sirgau tai man lyg ir slapias buvo pradzioje o paskui toks idomus gavosi kaip alerginis koks...uzuosdavau bet koki kvapa ar dumu ar hemikalu ar kvepalu nu vien zodziu bet koki burnos neuzdarydavau kosedavau ilgai ir nuobodziai ir tie skreplei tasydavosi ...tai ir gyde pradzioje man 2 men.alergija...jau buvau sugalvojusi ir krauja tirt kam alerginga lotuliukas.gif
Jurgazuk
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 03 03, 23:55)
taip mano dukrai buvo sausas ...tik ant balso stygu kazkur jaute skreplius ir niekaip ju neiskrengzdavo...as kaip tik bronhitu sirgau tai man lyg ir slapias buvo pradzioje o paskui toks idomus gavosi kaip alerginis koks...uzuosdavau bet koki kvapa ar dumu ar hemikalu ar kvepalu nu vien zodziu bet koki burnos neuzdarydavau kosedavau ilgai ir nuobodziai ir tie skreplei tasydavosi ...tai ir gyde pradzioje man 2 men.alergija...jau buvau sugalvojusi ir krauja tirt kam alerginga lotuliukas.gif
*

Baisiausia, kai vaikams tokios ligos pradeda kibti. Na su mumis tai viskas kaip ir aišku: stresai, ne pats sveikiausias maistas ir dar visokios suaugusiųjų "nuodėmėlės". O vaikams tai ar įtariat nuo ko galėtų būti? Gal čia visokie čipsai, koka kolos kaltos schmoll.gif
raganiuketuke
4u.gif sweikos mergytes,gyvuojat puikiai,o as irgi vis pusku pusku,o kur dar jei netinka maistas,ui kaip skrandukas netoleruoja,jau kai pagimdysiu leksiu vel sava gydimo kursa darytis ax.gif o vaikuciams nebutinai tos ligos nuo visokiu skanestu,labai daug yra ir paveldima.Is pradziu uzklumpa didelis rugstingumas(po to jis negydomas issivysto refliuksas)o dar jei negydoma,tai ir sustreikuoja tas skrandzio sfinkseris,del kurio susiformuoja stemples diafragmos isvarza(neuzsidarineja pilnai ties stemple ir skrandziu prievartis,buna,kad tas voztuvelis tiek pasikelia su visu skrandzio turiniu,kad net rekomenduojama,kad grazinti skrandy i savo vieta,atliekama laposkopine operacija.skrandis jautrus organas,jei jau karta sako turejai bedu,o ypac nerviniu pagrindu,tai daznai tai gali kartotis,bet as ne medike,as tik bandau aprasyti tai kuo domiuosi ir tai girdejau is daktaru apsakymu.man tai paskutiniuoju semestru taip pradejo rugstys kilti,kai kyla,tai dar galiu kenteti,bet va vakarais kai atsigulu kartais,ne is sio ne is to pradeda toks spaudimo jausmas krutineje spausti,niu tada turiu tik sedeti,o kartais net nospa isgeriu,nes taip nemaloniai ten spaudzia doh.gif ar jums buna tokiu pozymiu?
daliuk
seip vaikai seis laikais irgi pilni streso...mergaite yra leta jautri mokinasi stiprei pergyvena del kiekvieno pazymio...o zinot koks jaunimas seis laikais jei letesnis tai ir ant galvos gali uzlipti tai susipykus su kuo ar pasisaipe kas vis pergyvenimai...ja dabaige senelio netekimas...is sykio po laidotuviu jai ir islindo...traskuciu valgome i metus gal 1 pakeli lotuliukas.gif o apie kokakolas net nesneku...geriam gryna vandeni nes kas is tu limonadu vieni hemikalai biggrin.gif ir beto skaiciau kazkur kad sveikiause gerti gryna vandeni ir jo reikia daug naudoti suaugusem zmogui reikia isgerti 2.5 litro gryno vandens...seip ten dar rase kad arbata kava limonadai ar sultys nesiskaito...tik grynas vanduo kad ir is ciaupo... biggrin.gif
saulyteee
Sveikos, vat pasiguosiu, kad negaliu gerti OMEPRAZOLIO, per daug šalutinių poveikių verysad.gif tai gydytoja sakė, kad man vienintelė išeitis dieta... tai vat taip.. unsure.gif
o jau buvau dviejų mėnesių dozę nusipirkusi.. doh.gif
daliuk
o kas per tie pozymei salutinei...kas daros papasakok idomu suzinoti...
saulyte06
Sveikos,
Na pasiguosiu ir as, turiu ta prakeikta refliuksa verysad.gif Siandien jau trecia karta per kelis menesius pasikartojo ir angina, taigi kaip sake gydytoja, kol nepradesiu sveikai gyventi ir valgysiu tai ka megstu vargsiu su gerkles ir skrandzio skausmais....
Skaiciau , kad nuo sios bedos padeda zoleles ir reikia gerti semenu alieju (ant tuscio kaip sakoma). Taigi eisiu pirkti zoleliu i vaistina ir bandyziu kovot. unsure.gif
saulyteee
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 03 16, 23:39)
o kas per tie pozymei salutinei...kas daros papasakok idomu suzinoti...
*

pykinimas, viduriavimas, troškulys, dingęs apetitas verysad.gif kai tik nustojau gerti vaistus visi šie negalavimai išnyko.. tai vat verysad.gif
Jurgazuk
Įdomu, ar kas bandėte gydytis pas kokią gydytoją homeopatę. Galbūt galima apsieti ir be tų rimtų vaistų (nors dabar per patį paūmėjimą, man taip neatrodo verysad.gif ). Kitai savaitei užsirašiau privačiai pas gastroenterologę, kuri kaip skaičiau gydo ir homeopatiniais vaistai, tai pažiūrėsim. O kol kas tenka pasiskirti vaistus ir gydytis pačiai. Laimei internete galima rasti ir rimtesnių medicininių straipsnių su visomis nurodytomis dozėmis ir gydymo trukme. Nes po dviejų mėnesių eilės pas valdišką gydytoją kažin kas bepadėtų schmoll.gif
zyzliukė
Sveikučiai,

O man dabar buvo apie 3 mėn. ryškus pagerėjimas, nereikėjo nei vaistų, nei nieko. Ot geras laikas tada buvo, tada ir daugiau pasmaguriaut galėjau. Dabar kaip ir daugumai skrandininkų į pavasarį vėl paūmėjimas - pilvas išpūstas, aną dieną jau paskaudeno gerklę (garantuotai nuo refliukso), tai vėl prisipirkau kursą vaistų (Pangrolį, Omeprazolį, Raniberlą, Motiliumą) ir teks vėl gydytis. O šiaip, pastebėjau tikrai gerai kovai prieš refliuksą veikia sportas (ypač baseinas), geros emocijos, o ne sėslus gyvenimo būdas. Man gydytojas taip ir pasakė, gali vaistus ryti saujom, o jei nekeisi gyvenimo būdo - niekas nepasikeis.
daliuk
zinokit mergelikes gryna teisybe kad pavasari paumeja...jau ir as vaistus pradejau gert bet kas keisciause as juos istisai geriau ir jie man padedavo o dabar...susirgo vaikas turejau leisti vaistus i vena tai matyt ta itampa dasidejo kad pradejo skrandi raizyti toks jausmas kad truks jisai jau spejau visokiu varijantu prisigalvoti sakau jau man sakes...kai refliuksu sirgau taip nebuvo...nuvarau pas daktare ogi pasirodo jau organizmas mano tiek ju gaves kad ir pradejo pasalinei reiskinei lysti t.y nebeveikia jie man ...tai nutraukiau ....ir aciu dievui jau sendiena lyg ir sveika bet raminamus geriu ...jau nebzinau tai kaip kitos metu metus gere ir nieko...ar cia sutapimas ka uzsivalgius buvau gal... g.gif
Jurgazuk
Aš dar tik metai kaip sergu, bet man jau irgi paprastas omeprazolis nebepadėjo. Irgi taip pat susidėjo ir stresai, ir matyt pavasarinis paūmėjimas, apie kurį čia visos rašot. O aš tik dabar apie jį sužinojau. Ir prie ko čia sezoniškumas toms skrandžio ligoms, juk čia ne koks gripas g.gif
tuktuk
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 03 01, 21:22)
bet zinokit ta ligele galim paskelbti epidemija...jau vien is artimuju serga 4 zmones o esam8...taigi pusele jau yra per kelis menesius...nesuprantu kazkas baisaus... g.gif
*

Taip, man gydytoja sakė, kad refliuksas -tai šiuolaikinių žmonių liga. Ypač jautresnių. Serga vis daugiau.. Aš anksčiau tik nusijuokdavau, kai girdėdavau reklamose -stresas didžiausias jūsų priešas-galvodavau kaip čia gali būti susiję su skrandžiu, o pasirodo teko savo kailiu įsitikinti, kad čia gryniausia teisybė. Aš jei tik pasinervinu labiau, tai rugštys iš karto ir sukyla.
daliuk
seip per radija kazkada klausiausi kazkokia ejo sveikatos laida ir ten pasakojo kad po didelio streso padarinius galime pradeti jausti tik po keliu metu...reiskias kazkoki stresa kai patiri organizme lieka kaip ir paslepta bomba ir ji gali suveikti po keliu metu taip kad islys simtas ligu...o kai islenda galvoji jatau gi jokio streso neturiu gyvenu sau laiminga o cia se tau ir liga nuo streso biggrin.gif tai vat kaip pasirodo buna g.gif o del sezoniskumo tos ligos cia mano nuomone aisku gal as ir neteisi bet pavasari viskas pabunda ir jausmai ir ligos biggrin.gif o del rudens tai nesugalvojau dar lotuliukas.gif
saulyte06
Sveikos,
Jezau ir man paumejimas, ir dar koks verysad.gif Nepadeda tai omeprazolis nei dar visokie velniai, grauziu dziuvesius ir nuo tu atrodo remuo kyla verysad.gif Jau nezinau ka ir valgyt... Ka jus valgot? Skaiciau, kad kazkas zadejo eiti pas homeopatus, gal buvo, ka patare gal pasidalinsit? nes jau ta savijauta, tai pribaigs....

Dekui
ilmi
taip ir man tas pats .tai dziuvesiai gal irgi negerai ,nes kepinti ,geriau manu kose ,nes kvieciai musa rugsti .cia turbut po velyku vaisiu .nors ir pries jas jau jauciau ,bet dabar -tai sakes .
Jurgazuk
Buvau pas gydytoją, tik homeopatinių vaistų nuo tos bėdos kaip ir nėra. schmoll.gif Mat homeopatija atsirado prieš kelis šimtus metų, o ši liga pasirodė prieš kokius 15 metų. Tad skyrė kol kas mėnesį gerti Pariet ryte ir dar kažkokius panašius tik pigesnius vakare. Tiesa, ir dar kažką nuo nervų, nors tikrai nesu pernelyg jautri. O apie omeprazolį sakė iš vis pamiršt, nes tai jau atgyvena...
Šiaip gydymas nusimato 4 mėn., o tada jau galima bus bandyti kokius homeopatinius daugiau profilaktikai. Tiesa, Pariet jau ir pati buvau pradėjus gerti, nebesulaukusi talono, tai tikrai po kelių dienų visi nemalonūs pojūčiai pranyko. Labai džiaugiuos, kad nuėjau privačiai, nes tada bent jau ramiai visą pusvalandį, kuris man priklausė pasikalbėjau. thumbup.gif
loretaval
sveikutes,

noreciau ir as apie ta refliuksa paklausti. pries pora savaiciu teko "ryti zarna" ir gydytojas pasake, kad dar refliukso kaip ir nera, bet jau visi pozymiai, kad tikrai bus. Tipo ten gerkle prasidarius ir t.t. Prirase vaistu Gasec tai skrandzio kaip ir neskauda, bet pastoviai kazka jauciu gerklej- lyg kai ryju, lyg siaip kazkas kakla spaudzia. Ar jums taip nebuna?
daliuk
kazkaip jau idomei tas daktaras tau aiskina kad nera bet bus...jei jau prasidare tai jau ir refliuksas...o del jautimo gerkleje visai nesenei rasinejomes berods paskaitinek tema... biggrin.gif
raganiuketuke
Labas rytelis,skaitineju vis ir vis noriu ka prideti -parasyti,bet kad nieko naujo,istisai turedama stemples diafragmos isvarza turiu problemu su skranduku,o ka bekalbeti apie rugstingums siuo metu,o vaistu jokiu doh.gif nuolat jauciu toky diskomforta ir vis arteju prie finiso,o tada jau sugryziu prie savo Parieto.Jauciu,kad ten visa stemple jau isgriauzta nuo rugstingumo,o jums nebuna tokio jausmo tarytum ten gerkleje kazkas maustu,lyg gnaibymo tempimas toks,niu nemalonu taip,kaip pavalgau truputy geriau,bet po kiek laiko vel ir vel doh.gif
Molė
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 03 30, 08:50)
Labas rytelis,skaitineju vis ir vis noriu ka prideti -parasyti,bet kad nieko naujo,istisai turedama stemples diafragmos isvarza turiu problemu su skranduku,o ka bekalbeti apie rugstingums siuo metu,o vaistu jokiu doh.gif nuolat jauciu toky diskomforta ir vis arteju prie finiso,o tada jau sugryziu prie savo Parieto.Jauciu,kad ten visa stemple jau isgriauzta nuo rugstingumo,o jums nebuna tokio jausmo tarytum ten gerkleje kazkas maustu,lyg gnaibymo tempimas toks,niu nemalonu taip,kaip pavalgau truputy geriau,bet po kiek laiko vel ir vel doh.gif
*

Registruojuosi ir aš prie jūsų verysad.gif
Jau keletą metų skauda už krūtinkaulio, kiek tikrino daktarai nieko nerado verysad.gif ir gerklė vis skaudėdavo. Gerklės gydytojas nesuprato, ko aš ten pas jį atėjau. Ir kas svarbiausia prieš porą metų tyriausi skrandį, pasakė viskas OK.
Po naujų metų gerklė pasidarė lyg išplikus, paūmėjo skausmas už krūtinkaulio. Tai nuėjau pas naują gerklės gydytoją, nors puikiai supratau, kad ne gerklėj problema. Tai ji iš karto pasakė, kad varyčiau skrandį išsitirti. ko pasekoje stemplės išvarža ir GERL erozinis refliuk B.
geriu omeprazolį, bet diskomfortą jaučiu baisų - spaudžia, gerklėj irgi kaip pas tave raganiuketuke verysad.gif nežinau net kuo besimaitintis, nes ką tik besuvalgau ... verysad.gif O dar esu iš tų, kuriom valgymas teikia malonumą blush2.gif
ilmi
[o kaip reikalai pas jus suzarnynu .nes as kai turiu isvarza stemples ,tai maistas ribotas ,darzoviu ,vaisiu nera praktiskai .tai ant didelio reikalo buna kas penkta diena keliauju .ir jauciu dar gemorojus prisidejo ,tai visi galai atsake .ne valgyt -ne tustintis ,nors rek .
raganiuketuke
QUOTE(ilmi @ 2008 03 31, 21:38)
[o kaip reikalai pas jus suzarnynu .nes as kai turiu isvarza stemples ,tai maistas ribotas ,darzoviu ,vaisiu nera praktiskai .tai ant didelio reikalo buna kas penkta diena keliauju .ir jauciu dar gemorojus prisidejo ,tai visi galai atsake .ne valgyt -ne tustintis ,nors rek .
*

sweikute,niu su tais kitais reikalais nieko blogo nejauciu,viskas reguliariai,tik dabar nestumo metu kartais uzkieteja viduriai,bet turiu tam priezasty.Gal tu daugiau tirstesnio maisto pavartok?slyvu kokiu
saulyte06
Labukas,

Jezau, jau siandien naktele "apturejau" , galvojau mirsiu nuo skrandzio skausmo ir remens verysad.gif Na niekas nepadeda.. ir atrodo saugausi nevalgau bet ko, net nezinau ka valgyt, kad nuo visko tas remuo kyla.... Va tau ir 21 amzius, ir vaistu nera ... verysad.gif
raganiuketuke
QUOTE(saulyte06 @ 2008 04 01, 10:17)
Labukas,

Jezau, jau siandien naktele "apturejau" , galvojau mirsiu nuo skrandzio skausmo ir remens  verysad.gif  Na niekas nepadeda.. ir atrodo saugausi nevalgau bet ko, net nezinau ka valgyt, kad nuo visko tas remuo kyla.... Va tau ir 21 amzius, ir vaistu nera ... verysad.gif
*

uzjauciu,nulek i vaistine,nusipirk Pariet 10mg ir kiekviena ryta ant tuscio skrandzio po viena tabletyte ir taip 14ika dieneliu padaryk toky gydimo kursa,nesigailesi.Dabar daug kam pavasarinis paastraejimas mirksiukas.gif
ilmi
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 03 31, 22:08)
sweikute,niu su tais kitais reikalais nieko blogo nejauciu,viskas reguliariai,tik dabar nestumo metu kartais uzkieteja viduriai,bet turiu tam priezasty.Gal tu daugiau tirstesnio maisto pavartok?slyvu kokiu
*

nuo vienos slyvos buvo blogai ,jokiu vaisiu negaliu ,isskyrus persimona ,ir morkas.
Snape
Laba diena 4u.gif

Na ir aš jungiuosi į gretas, nors dar nežinau kas man yra.

aš visad iki praeito penktadienio galvojau, kad mano skrandis tai jau geležinis irnesakyk.gif . Ot likimo ironija schmoll.gif verysad.gif doh.gif

Nuo penktadienio ką besuvalgyčiau, nors kąsnelį ar lašą maisto, labai kartu gerklėje, o nuo vakar pradėjo dar ir durt skrandį sad.gif

Vaistinėje dave "Digestive aid tablets", dar bandžiau Rennie, bet nepadėjo visai. Vis tiek viskas kartu, dega, toks jausmas kad visa gerklė ir stemplė nubrozdinta, kairę skrandžio pusę duria sad.gif

Nulėkiau vakar pas gydytoją, pasiuntė ryti žarnelės. Bet deja, poliklinikoje anksčiausias užrašymas gegužės 28 , o Grybo g. balandžio 19 doh.gif

Kaip reikės ištverti tokią būseną iki to laiko, neįsivaizduoju. Dar galvą labai skauda, gydytoja sakė, kad irgi gali būti nuo to pačio. blink.gif

Tai nežinau net, ar vėl bėgti į vaistinę ir prašyt kažko stipresnio, ar laukt tyrimo. Gydytoja tik išrašė siuntimą ir tiek, mat galvojo, kad be problemų tą pačią dieną pasidarysiu tyrimą. doh.gif

O gal dar kur nors privačiai daro?

Valio - susitariau rytojui dėl to tyrimo biggrin.gif Negaliu patikėt, nes perskambinau gal į vietas, ir visur "balandzio gale" pasakė. Super, na einu pavalgysiu paskutinį kartą. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.