Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 05, 15:08)
Skaitant sapną, man kilo mintis apie kiekvieno iš mūsų gimimą...Juk gimimo metu ir išgyvenami panašūs dalykai...
Išties vanduo- tai apsivalymas. Puiku, kad sapne plauki į priekį. Kraujas yra energijos netekimas. Bet kažkas juk tau padeda išlipti.
O nauji namai- tai esi tu pati. Numirus kančioje, bet vėl gimus gyventi šviesoje smile.gif

O kad grizau, nes man uzsidare kelias i prieki - nieko tokio?
Na, labai aciu, is tikruju, gerai, kad gerai baigsis, nes as tikrai jau baigineju savo kancias... Gyvensiu sviesoje!!! Valiooooo!!!!!!!!!!! Aciu smile.gif
Atsakyti
O mano sapnelis taip ir liks nesuprastas? :/ g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(no-feelings @ 2009 03 05, 16:06)
O mano sapnelis taip ir liks nesuprastas? :/ g.gif  doh.gif


Kad nėra šioje temoje profesionalių sapnų aiškintojų...Lingu Lingu šiuo metu užsiėmus savais reikalais, be to, ji savoje sapnų svetainėlėje vos apsidirba...
Atsakyti
Aš sapnavau, kad kirpėja man šukavo plaukus ir pamatė daug utėlių. O aš, kad verkiu graudžiai, tai verkiu. Po to tos utėlės pradėjo kristi, tiksliau šokinėti pačios iš galvos, kartu krito ir glindos. doh.gif Kaži kas čia per sapnas?g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 05, 17:28)
Kad nėra šioje temoje profesionalių sapnų aiškintojų...Lingu Lingu šiuo metu užsiėmus savais reikalais, be to, ji savoje sapnų svetainėlėje vos apsidirba...


Kur būtų galima rasti svetainę?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 03 05, 18:05)
Aš sapnavau, kad kirpėja man šukavo plaukus ir pamatė daug utėlių. O aš, kad verkiu graudžiai, tai verkiu. Po to tos utėlės pradėjo kristi, tiksliau šokinėti pačios iš galvos, kartu krito ir glindos.  doh.gif Kaži kas čia per sapnas?g.gif
Papildyta:
Kur būtų  galima rasti svetainę?

Parasiau az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 03 05, 18:51)
Parasiau az 4u.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 03 05, 19:05)

Kur būtų  galima rasti svetainę?


As ir noreciau zvilgtelt i jos svetaine... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 03 06, 12:23)
As ir noreciau zvilgtelt i jos svetaine... 4u.gif

jei galima ir man atsiuskite i AZ svetaines adresiuka ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Toje svetainėje renkasi ne smalsuolės sapnuotojos, o moterys, pasirinkę dvasinio tobulėjimo kelią... ML neturi galimybės paaiškinti visų norinčiųjų sapnus. Esu viena šios svetainės adminių, todėl apie tai ir informuoju...Jei manot, kad užsiregistruosit ir jūsų kasnaktiniai sapnai bus smulkiai išaiškinti, labai klystat...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 06, 14:02)
Toje svetainėje renkasi ne smalsuolės sapnuotojos, o moterys, pasirinkę dvasinio tobulėjimo kelią... ML neturi galimybės paaiškinti visų norinčiųjų sapnus. Esu viena šios svetainės adminių, todėl apie tai ir informuoju...Jei manot, kad užsiregistruosit ir jūsų kasnaktiniai sapnai bus smulkiai išaiškinti, labai klystat...

parasykit ir man, jei galit 4u.gif
Atsakyti
Bereikalinga reklama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 06, 19:17)
Bereikalinga reklama  doh.gif


Tai jau tikrai drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti