Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 28, 13:09)
verysad.gif  Dievuliau... taip norisi tiketi, kad jis tikrai ten su manim kalbasi... tik yra daug zmoniu, kurie tuo netiki... O man taip norisi jaust ta artuma, ta bendravima. Tiek mazai mes ji turejom ir jo taip reikia.
Sakau, kiti sapnai buna kitokie, bet tie keli, kuriuose jis kalba su manim kazkokie ypatingi...
Viespatie, kaip sunku gyvent... verysad.gif


Aš keletą kartų sapnavau vieną savo senelį. Bet pradėjau sapnuoti tik praėjus keliems metams po jo mirties. Ir visada žinodavau, kad tai jo dvasia. Pirmą kartą jis atrodė gyvybingas, gražus ir sapne mano artimieji žinojo, kad aš jį matau, klausinėjo, kaip jis. Ir vėliau jis paprašė tiesiog už jį pasimelsti...
Kitą kartą nelabai pamenu ką sapnavau.
Trečią - iš sapno supratau, kad mane saugo. Nors ir ne itin artimai bendraudavome, kol buvo gyvas. Bet vistiek aš visus savo senelius ir močiutes gerbdavau ir geriu, mylėdavau ir myliu.
Šiuose sapnuose tikiu, kad jis tiesiogiai su manimi bendravo, nors kalbėjomės tik pirmąjame sapne...

Kitą senelį sapnavau ne taip seniai ir aukščiau yra tas mano sapnas. blush2.gif Tik ten mes nekalbėjome... Manau, kad šis senelis netiesiogiai su manimi bendrauja, bet perduoda kažkokią žinią...
Atsakyti
QUOTE(perry @ 2009 03 29, 11:53)
net  cray.gif beskaitydama console.gif  viskas yra gerai,taip giliai nepergyvenk...nors ka as cia kalbu...suprantu tave.. geriau galvok apie gerus dalykus,net siame sapne tu pati supratai,kad jis dabar yra laimingas ir jam viskas gerai smile.gif  kaip ir pirmajame sapne, jis nezinojo kodel taip atsitiko ir kodel jis ten buvo-nezinomybe, taip paskutiniajame - jis tau nori pasakyti,kad dabar jau viskas susitvarke ir nebereikia taip liudeti, leisti jam eiti - "keliauti",kaip jis pats tau sake,nebelaikyk jo mirksiukas.gif
o dabar tau tereikia, kuo daugiau izvelgti pliusu ir teigiamu pusiu gyvenant sia diena,vyti visas blogas emocijas,mintis salin ir eiti toliau i prieki mirksiukas.gif 
dziaukis tuo,kad broliukas su tavimi bent per sapnus bendrauja, ne visiems yra suteikiama tokia galimybe!
linkiu daugiau sypsenos veide, stiprybes 4u.gif


Aciu uz palinkejimus. Is tikro labai sunku, nes daugiau nei broliu nei seseru neturiu. Ir tiek planu buvo ir tiek visko... o kaip netiketai jis isejo. Skaudziausia, kad jis buvo labai gyvybingas, geranoriskas, visi jam atrode geri, su visais sutare ir svarbiausia - labai norejo gyventi. Visur ejo, dalyvavo, tiek planavo.
Nezinau kodel gyvenime taip buna, kad pasiima pacius brangiausius. Susitaikyti su tuo neimanoma. O asmeniskai mums - kiekviena diena kaip kova, nes noro gyventi yra tik minimumas.
Bet tie sapnai, man jie tokie svarbus. Tikiu, kad yra anapusinis pasaulis. Ir sirdimi taip noreciau kazkokiu budu su juo palaikyt rysi. Nes ta tustuma, tas sielos skausmas nepakeliamas. As zinau, kad jo salia nera, bet samoningai negaliu su tuo susitaikyt. Taip ir atrodo, kad stai jis kazkur isejes ir tuoj pareis... verysad.gif
Papildyta:
Meldziuosi uz ji, ir uz senelius. Bent kelis kartus per savaite butinai. Ir zvakele uzdegu. Tikiu, kad jiems reikia, jog mes uz isejusius pasimelstume.
Atsakyti
sveikos,
sapnavau, kad rinkau mėlynes.....ir taip džiaugiausi, kad jų yra...
gal kuri žinot, ką tai reiškia?
Atsakyti
Lingu lingu,
Sapnavau kad stoviu papludimy labai daug smelio sviesaus, ir einu i jura maudytis ... o jura labai banguota ir suri , bet grazi ir nebaugi tik tiek ,kad negaliu plaukti toliau , o i burna skverbiasi surus vanduo...
o po to sapno kelias naktis vel sapnavau , bet si karta baseina... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 30, 10:41)
Aciu uz palinkejimus. Is tikro labai sunku, nes daugiau nei broliu nei seseru neturiu. Ir tiek planu buvo ir tiek visko... o kaip netiketai jis isejo. Skaudziausia, kad jis buvo labai gyvybingas, geranoriskas, visi jam atrode geri, su visais sutare ir svarbiausia - labai norejo gyventi. Visur ejo, dalyvavo, tiek planavo.
Nezinau kodel gyvenime taip buna, kad pasiima pacius brangiausius. Susitaikyti su tuo neimanoma. O asmeniskai mums - kiekviena diena kaip kova, nes noro gyventi yra tik minimumas.
Bet tie sapnai, man jie tokie svarbus. Tikiu, kad yra anapusinis pasaulis. Ir sirdimi taip noreciau kazkokiu budu su juo palaikyt rysi. Nes ta tustuma, tas sielos skausmas nepakeliamas. As zinau, kad jo salia nera, bet samoningai negaliu su tuo susitaikyt. Taip ir atrodo, kad stai jis kazkur isejes ir tuoj pareis...  verysad.gif
Papildyta:
Meldziuosi uz ji, ir uz senelius. Bent kelis kartus per savaite butinai. Ir zvakele uzdegu. Tikiu, kad jiems reikia, jog mes uz isejusius pasimelstume.



turi viskam praeiti tam tikras laikas...niekada nebus taip,kad tu su tuo visiskai susitaikysi, bet skausmas sumazes,apsitrins visi ivykiai,kurie tave iskaudino...liks tik geri prisiminimai, pamatysi, net siaip sedint,pvz, kad ir darbe, nepagalvojus nusisypsosi,nes prisiminsi broliuka smile.gif nebeteiks tiek skausmo jo prisiminimas ir blogas mintis savaime vysi salin...bet...tam turi praeiti nemazai laiko, o dbr belieka kovoti ir stengtis gyventi del saves,del kitu mylimu zmoniu,kurie yra salia taves...
o pries uzmigdama, geriau pagalvok ka nors grazaus apie broliuka..pamatysi,ir jus vel susitiksit sapne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perry @ 2009 03 30, 17:41)
o pries uzmigdama, geriau pagalvok ka nors grazaus apie broliuka..pamatysi,ir jus vel susitiksit sapne mirksiukas.gif

4u.gif Labai tikiuosi... Aciu uz geruma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 30, 18:05)
4u.gif Labai tikiuosi... Aciu uz geruma  4u.gif


viskas bus gerai... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sapnavau kad susirgau veziu ir taip baisu buvo, kad neturiu pinigu gydytis, o dar teta mano sodintas petrazoles ir krapus isrove. Gal kas galetu paaisinti sapna
Atsakyti
As nuolatos sapnuoju namus, ju vidu.. vaikstau po kambarius.. kartais tai buna nauji, modernus namai, kartais senoviniai, kartais butai, kartais buna apleisti namai.. Bet labai daznai per sapnus vaikstau as po visokius namus... Gal zinot kodel mane taip daznai lanko tokie sapnai? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2009 03 31, 10:05)
As nuolatos sapnuoju namus, ju vidu.. vaikstau po kambarius.. kartais tai buna nauji, modernus namai, kartais senoviniai, kartais butai, kartais buna apleisti namai.. Bet labai daznai per sapnus vaikstau as po visokius namus... Gal zinot kodel mane taip daznai lanko tokie sapnai?  g.gif  blush2.gif


Tiesiog sapnuoji save, savo gyvenimą. Namas- tai mes patys.
Atsakyti
Kazkaip pastaruoju metu sapnuoju fizini skauskama ar kazkokius vejus... kazkada kai koja lauze o sianakat kad operacija daro man pjauna pilva ir narkoze dar , o as jauciu viska ir negaliu pasakyti kad padididintu dar man ja... keista busena tokia sapnavau... hm..
ir dar gal kas zinote ka reiskia sapnuoti sdaldainius ? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Lingu lingu, ir vėl aš su savo lubom blush2.gif nejaugi tas mano sapnas vėl apibūdina mano savijautą unsure.gif

Sapnuoju, naktis atsibundu ir blaškausi po namus. Tamsu. Įeinu į vonią o ten kažkokių paklodžių prikabinta, o svarbiausia lubos prisisunkusios vandens doh.gif Tokios tamsios baisios.. Norisi bėgti pas kaimynus, ar nebėga pas juos vanduo. Bet susimastau juk dabar naktis: 4 val ryto g.gif neįsileis manęs tokiu metu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 28, 09:30)
Sakykite, ar tikite, ar yra bent keli procentai is simto, kad sapne mires artimas zmogus gali su tavimi bendrauti?


Aš dažnai sapnuoju namus, tų žmonių kurių jau nebėra g.gif Man labai įdomu kodėl g.gif
Atsakyti