Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(*plepute* @ 2009 04 08, 10:44)
gaudyti zuvi - gimdysi vaika. kazkas tokio lyg tai g.gif
Sveikinu biggrin.gif

anksti dar sveikinti... Jezus Kristus, nebent, gims... sventos dvasios vaikas.. nors.. jei per mmm pastojama, ka as zinau.. bet man taip nera buve.. tai ir dabar nebus. tikriausiai. unsure.gif
Plepute tavo zodzius, tiesiai dievui i ausi.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 04 08, 14:18)
anksti dar sveikinti... Jezus Kristus, nebent, gims... sventos dvasios vaikas.. nors.. jei per mmm pastojama, ka as zinau.. bet man taip nera buve..  tai ir dabar nebus. tikriausiai.  unsure.gif
Plepute tavo zodzius, tiesiai dievui i ausi.

pala biski, cia gi pranasyste, kuri turi teise issipildyti, tarkim, metu begyje. be to, neseniai tikrinau, Dievui su ausim siuo metu viskas gerai, tai kad.... ruoskis, panelyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2009 04 08, 13:22)
pala biski, cia gi pranasyste, kuri turi teise issipildyti, tarkim, metu begyje. be to, neseniai tikrinau, Dievui su ausim siuo metu viskas gerai, tai kad.... ruoskis, panelyte bigsmile.gif

doh.gif koshmaras................ sakai, Dievui su ausim yra gerai? uff..
Atsakyti
Maidenana, koks tavo mielas avataras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 04 08, 13:35)
Maidenana, koks tavo mielas avataras mirksiukas.gif

Aciu-aciu smile.gif Vovieraite smile.gif
Atsakyti
Bet tokia miela smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 04 08, 14:35)
doh.gif  koshmaras................ sakai, Dievui su ausim yra gerai? uff..

aha flirt.gif

QUOTE(Selena7 @ 2009 04 08, 14:35)
Maidenana, koks tavo mielas avataras mirksiukas.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2009 04 08, 15:10)

o kaip patikrinai? a? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 04 08, 16:30)
o kaip patikrinai? a?  bigsmile.gif

siaip zinau tongue.gif
Atsakyti
Gal kas susidūrėt sapne su lapėmis? bigsmile.gif Šiąnakt sapnavau, kad mudu su vaiku einame pasivaikščioti ir kažkas man sako, kad "čia po sniegu lapė gyvena", pradedame mes su sūnum tą sniegą kasti, aš dar patraukiu vaiką, kad neįkristų i lapės ola biggrin.gif . Ir tada pamatau, kad ta lapė, ne tai, kad oloje, o tokioje duobėje. Ir dar balta bigsmile.gif Aš ją kalbinu, o ji artinasi(lipa iš tos duobės) prie manęs urgzdama, o aš ją vis tiek "erzinu", galiausiai jaučiu, kad ji mane puls, tada kažkas(na nesupratau koks ten asmuo, bet vyras man rodos) paima tą lapę ant rankų ir ima glostyti, sako "ji tau nieko nedarys" ir tas sapnas tuom pasibaigė g.gif



Ir dar gal kas žino, ką reiškia, kai sapnuoji, jog pametei mobilųjį? na tiesiog tą naktį susapnavau, kad sniege(velnias, ko aš čia tą sniegą vis sapnuoju g.gif ) pamečiau tel. ryte kalbuosi su mama, sako aš sapnavau, kad tu pametei tel blink.gif ). Nu vienžo, ką gali reikšti kai abi tą patį sapną tą pačią naktį susapnavom?
Atsakyti


Kai kam sniega ar tai kas susije su sniegu sapnuoti reiskia, asaras, ar nusivylimus,nusiminimus ir pan.,taciau sakau,kad ne visiems vienodai tesipildo.
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2009 04 09, 14:36)
Kai kam sniega ar tai kas susije su sniegu sapnuoti reiskia, asaras, ar nusivylimus,nusiminimus ir pan.,taciau sakau,kad ne visiems vienodai tesipildo.


Ačiū mirksiukas.gif

Visą gyvenimą sapnavau tai kas įvyks - tiesiogiai, o jei tai būdavo ne "pranašiškas" sapnas, tai iš vis jo tik smulkmenas atsimindau. O dabar tokie ryškūs sapnai, bet su tokiais "išvedžiojimais", kažkokiais simboliais ir paslėptom reikšmėm, kad ne tas žodis doh.gif Jau net "sapnoraštį" užsivedžiau, kad suprasčiau, ką tie sapnai man sako.

na žiūrėsim, bet sniegą aš dažnai sapnuoju paskutiniu metu. jei lapė - tas pats apie ką galvoju(na yra visokių minčių, bet galvoju, gal kas žino, kokių reikšmių įdomių g.gif ). tai sniegas ten bus labai į temą cool.gif
Atsakyti