Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sapnuojame toliau
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Azu
Aciu labai 4u.gif
Pareis
Sveikos, gal galetumet ir mano spana paaiskinti. Sapne maciau ivairiu, keistu zmoniu, kuriu as visai nepazistu, bet taip lyg ir as tame visame dalyvau, lyg ir stebiu is salies. Bet smulkmenu jau nepamenu as visu. Labaiusiai is sio sapno man istrigo, kad as su kazkuo einu vienu keliu ir palei kelia auga isvien gyrbai, keliom eilem baravykai, toliau keliom eilem voveruskos. Zinau, kad as kazkiek ju ir rinkau, o ir jie visi geri grazus buvo, o viena isidejau mazuliuka i burna( nepamenu ar anas visrtas buvo ar ne biggrin.gif ) ir ji tuoj pat isspjoviau, nes sis vienintelis lyg ir negeras buvo. Tai idomu pasidare, ka reikstu tie visi grybai.
Muselė
O ką galėtų reikšti sapnas, kai ko nors bijai.. slepiesi nuo kažko.. unsure.gif pamenu slepiuosi kažkokioj patalpoj (su durim) ir žiūriu pro langelį su baime ir laukiu ateis ar ne..

O už vakar sapnavau kad susiruošiau su dviračiu kažkur važiuot. Susikroviau viską ant "bagažniko" iš manišos hihihi.gif bet mano kelionė dviračiu turėjo būt naktį blink.gif ale tokią tamsą sapnavau kad net to dviračio nemačiau unsure.gif
mamushka
as vel su savo namais lotuliukas.gif
sapnuoju kad stoviu nat dabartinio tevu namo slenkscio, ant laiptuku lyg. uz nugaros patalpa ir ten tamsu, o prieki atidarytos durys ir sauletas kiemas. tada pamatau ant savo kojos gyvates galva , issigastu, bet atsiranda tevas ir sako nebijok cia zaltys tuoj pagausiu, pradeda gaudyt bet nepavyksta, tas zaltys uzsliuoga manim iki peciu palenda po rubais ir nusileidzia zemyn ir nusliauzia. atrodo net jauciau kaip per mane sliauzia, bet jausmas buvo taip siurpiai malonus. nejauciau baimes o kazkoki kaip adrenalino antpludi..
Egocentric
Pastaruoju metu mes su vyru sapnuojam sapnus, kuriuos sujungus į vieną gautųsi vientisas vaizdas. Aš sapnuoju, kad esu su kitais vyrais ir vis pagalvoju, kad turiu vyrą, bet man vis tiek su kitais gera ir dėl to su jais esu. O vyras sapnuoja, kad aš jį palieku, kad mes stipriai pykstamės dėl kažko, kad aš noriu susitikti su kitais vyrais blink.gif Šiandien vyra stokį intensyvų sapną sapnavo, kad net pabudęs verkė. Sakė, kad aš jį palikau ir pasakiau, kad nenoriu nieko girdėti apie jį ir jo matyti.

Ką čia gali reikšti? Tarp mūsų viskas gerai, kiti manęs nedomina, jo palikti tai tikrai nežadu blink.gif
mamushka
vakar sapnavau kad pabudau po vakarelio, visi jau buvo issikirste , apsiziurejau kad as nuoga apsigaubiau kazkokia skraiste ir isejau.
siandien sapnuoju kad nuejau i baseina, bet toki nutriususi, apsilupusiom plytelem,plaukioju ir kazkodel sugalvoju nusiimt maudymuka. nusiimu ir girdziu kad kazkas ateina, bet galvoju kad vandeny tai nesimatys kad as nuoga... g.gif
piene78
laikas nuo laiko sapnuoju besikartojanti sapna. Sapnuoju, kad gyvenu pilkame, niuriame, purviname mieste, kuris yra prie didziules upes, kiekviena savaitgali skubu i kelta arba laiveli, kad persikelti i kita kranta, o ten zalia zalia, graziausias parkas su prudais ir ezereliais, sauleta, zmones ant zoles susede valgo ar pramogauja. bet kazkodel tas grozis, ta idile mane baugina, ten pabuvusi skubu, kad nepraziopsoti laivo ir lekiu vel i ta nemiela miesta kuriame gyvenu. kartais sapnuose nespeju i laiva arba laive nelieka vietos, tai puolu i panika, bet galiausiai vis vien surandu laiva kuris nuplukdytu i kita puse
Tikra
Sveiki.

Mano sapnuose jau metai laiko kartojasi vienas - neįvykusios kelionės - motyvas. Nuolat sukiojuosi tai oro uostuose, tai metro, tai traukinių stotyse, bet vis kažkas sutrukdo išvykti: tai nepraleidžia muitinė, tai neparduoda bilieto, tai pavėluoju doh.gif Ir nuolat skubu, skubu.

Ar tai galėtų būti aliuzija į neišsipildžiusius lūkesčius? g.gif
mamushka
na paaiskinkit kas nors, sianakt vel sapnavau , kad esu pusrusyje , nuoga ir prausiuosi, bet per pravertas duris ziuriu i kiema ar niekas neateina, bet uzklupo neyc kazkoks vyras , kazkodel nei jis nei as nepasimetem kad as nuoga, pasiklause mazdaug kelio ir isejo ... jau trecia naktis nuoga ir vanduo...
laumupė
Karts nuo karto aplanko mane tokie sapnai, jog žiūriu į veidrodį, o jame matau ne save, o visai kitą žmogų, kuris atkartoja mano judesius, dažniausiai šukuojuos plaukus, Ir aš visai tuom nesistebiu, nejaučiu jokios baimės žiūrėdama į tą kitą svetimą ne mano atspindį. dažniausiai veidrodyje matau pagyvenusios moters atspindį, kokį 20 metų už mane vyresnės. Gal man vyksta koks asmenybės susidvejinimas? g.gif O kartą tokį sapną susapnavau, kad jo turinį labai greitai pamiršau, o tik labai gerai prisiminiau to sapno įspūdį, o jis toks, kad tai visiškai ne mano sapnas, jis ne man buvo skirtas susapnuoti, tai visai kitam žmogui apie visai kitą jo gyvenamą gyvenimą ir jis turėjo tai susapnuoti, bet per kažkokią klaidą atiteko man doh.gif
SOWELU
O ka reiskia sapnuoti kara? Mano vyras labai daznai sapnuoja visokius vokiecius, saudymus, lektuvus doh.gif As jau sunerimau, nes tie sapnai kartojasi.. Vis izvelgiu rysi tame, kad jis tarnajo kariuomeneje, bet tai buvo beveik pries 10 metu..
laumupė
QUOTE(VILTE20 @ 2008 11 26, 13:49)
O ka reiskia sapnuoti kara? Mano vyras labai daznai sapnuoja visokius vokiecius, saudymus, lektuvus doh.gif  As jau sunerimau, nes tie sapnai kartojasi.. Vis izvelgiu rysi tame, kad jis tarnajo kariuomeneje, bet tai buvo beveik pries 10 metu..
*

Aš irgi dažnokai sapnuoju karą, nors tikrai netarnavau kariuomenėje. Paskutinis sapnas buvo labai ryškus prieš tas kalbas apie krizę, kai tik jos pradėjo sklisti iš TV ir laikraščių. Sapnavau, jog aiškiai pro langą matau kaip rusų kariai veržiasi į mūsų kiemą, o mes lekiam visi slėptis kažkodėl ne į rūsį, o kariamės į palėpę ir aš visų pirma prieš išbėgdama iš buto pagriebiu sūnaus vaistus. Mano vaikui gyvybiškai būtini vaistai, kuriuos kompensuoja 100 proc, ir kuriems įpirkti neužtektų net kelių mėnesių mano algos, tad man taip baisu visokie tokie balaganai blink.gif
Gal ir tavo vyras pergyvena dėl laukiamų ir uoliai žadamų per visus kanalus sunkumų. Juk karas - tai sumaištis, nežinia dėl rytojaus. Bent aš taip aiškinuos pati sau šį sapno simbolį g.gif
VilkoSesuo
rolleyes.gif
Amichetta
pries kelias dienas sapnavau, jog senelių namuose, ten kur gyveno ir mirusi prosenelė aš ją pamačiau. tiksliau, ateinu į kambarį ir matau, ji ateina unsure.gif suprantu, jog sapnuoju, išsigandau,pradėjau verkti (žinau,jog jei miręs kviečia pas save, reiškia gali mirti), o ji prieina, glosto mane, sako zinau, kad geras tu vaikas... sekančią naktį sapnavau, jog ji vis stengiasi mane pabučiuoti į lūpas. Gal galite išaiškinti sapnus? su prosenele nebuvo artimo ryšio, apie ją niekada nepagalvoju.
Ugnė
QUOTE(Amichetta @ 2008 11 26, 18:56)
pries kelias dienas sapnavau, jog senelių namuose, ten kur gyveno ir mirusi prosenelė aš ją pamačiau. tiksliau, ateinu į kambarį ir matau, ji ateina  unsure.gif suprantu, jog sapnuoju, išsigandau,pradėjau verkti (žinau,jog jei miręs kviečia pas save, reiškia gali mirti), o ji prieina, glosto mane, sako zinau, kad geras tu vaikas... sekančią naktį sapnavau, jog ji vis stengiasi mane pabučiuoti į lūpas. Gal galite išaiškinti sapnus? su prosenele nebuvo artimo ryšio, apie ją niekada nepagalvoju.
*

Gal,jos siela nerami,jei senokai jos kapa kas lanke(is artimuju),dar padeda sielai nurimti misios,arba baznycioje uzdegti uz jos sielos ramybe,zvakute,ir pasimelsti.
Manau,kad padetu tau nurimti 4u.gif
LinguLingu
QUOTE(VILTE20 @ 2008 11 26, 12:49)
O ka reiskia sapnuoti kara? Mano vyras labai daznai sapnuoja visokius vokiecius, saudymus, lektuvus doh.gif  As jau sunerimau, nes tie sapnai kartojasi.. Vis izvelgiu rysi tame, kad jis tarnajo kariuomeneje, bet tai buvo beveik pries 10 metu..
*

Vilte, butent todel, kad jau praejo desim metu, ir mazai kas pasikeite vyro poziuiryje bei samoningume, vyras vis dar sapnuoja tai ka isgyveno, juolab, kad ir dabar sapno simbolika vis dar rodo vidine itampa, nes metafizikoje tokie simboliai aiskinami kaip sukauptas vidinis pyktis, agresija, nerimas ir baime.Iseities - vidinis darbas su savimi, ir samoningumo auginimas per malda, meditacija ar kitokias jam prieinamas ir priimtinas praktikas
Papildyta:
QUOTE(Amichetta @ 2008 11 26, 17:56)
pries kelias dienas sapnavau, jog senelių namuose, ten kur gyveno ir mirusi prosenelė aš ją pamačiau. tiksliau, ateinu į kambarį ir matau, ji ateina  unsure.gif suprantu, jog sapnuoju, išsigandau,pradėjau verkti (žinau,jog jei miręs kviečia pas save, reiškia gali mirti), o ji prieina, glosto mane, sako zinau, kad geras tu vaikas... sekančią naktį sapnavau, jog ji vis stengiasi mane pabučiuoti į lūpas. Gal galite išaiškinti sapnus? su prosenele nebuvo artimo ryšio, apie ją niekada nepagalvoju.
*

Miekoji, is kur tu zinai, kad jei sapnuoji mirusi ir jis tave kviecia, reiskia jog gali mirti? Atminkim viena, kad neverta bijoti tol, kas ir taip neisvengiama.Neverta nuodyti baime savo jaunas dienas ir pasirinkima gyventi geriausiai kaip tik galim ar sugebam.
Simbolika paprasta - gal isgyveni nepasitikejima savimi ar situacija, gal girdi ka nors kartojant, kad esi netikusi ,o gal sau pati atrodai tokia, todel porsenole tik nori tau pasakyti, kad esi GERAS VAIKAS...nes tikrai tokia ir esi:)
LinguLingu
QUOTE(mamushka @ 2008 11 24, 16:11)
vakar sapnavau kad pabudau po vakarelio, visi jau buvo issikirste , apsiziurejau kad as nuoga apsigaubiau kazkokia skraiste ir isejau.
siandien sapnuoju kad nuejau i baseina, bet toki nutriususi, apsilupusiom plytelem,plaukioju ir kazkodel sugalvoju nusiimt maudymuka. nusiimu ir girdziu kad kazkas ateina, bet galvoju kad vandeny tai nesimatys kad as nuoga...  g.gif
*

Ar jautiesi pazeidziama? O gal bijai, kd kazkas suzinos apie tavo jausmus, senas emocijas, kurios nebeturi jokios itakos tavajame gyvenime? Nes buten tai ir rodo nuogumo simbolika - baime, vidine baime buti pastebetai arba isgyveni laikotrapi , kada esi nuleidusi visas apsaugos sienas ir zmones per daug priearteja
Papildyta:
QUOTE(mamushka @ 2008 11 20, 12:57)
as vel su savo namais  lotuliukas.gif
sapnuoju kad stoviu nat dabartinio tevu namo slenkscio, ant laiptuku lyg. uz nugaros patalpa ir ten tamsu, o prieki atidarytos durys ir sauletas kiemas. tada  pamatau ant savo kojos gyvates galva , issigastu, bet atsiranda tevas ir sako nebijok cia zaltys tuoj pagausiu, pradeda gaudyt bet nepavyksta, tas zaltys uzsliuoga manim iki peciu palenda po rubais ir nusileidzia zemyn ir nusliauzia. atrodo net jauciau kaip per mane sliauzia, bet jausmas buvo taip siurpiai malonus. nejauciau baimes o kazkoki kaip adrenalino antpludi..
*

Parasysiu, ka pamaciau skaitydama tavaji sapno aprasyma -
matau tave, Dievo vaika stovincia ant slenkscio , uz nugaros tamsa, o pries tave dieviska Sveia i kuria tu nori zengti., bet gyvates galav atrsi tas zaltys is Biblijos kuzda tau melus ir kelia abejones, todel nesiryzti priimti sprendimo ir abejoji,faktas jog gyvate uzsliuoge aukstyn ir nusileido zemyn akyvaizdizi yra zneklas bunancios atvyje Kundalini energijos, kas yra niekas kita, kaip DIEVISKOJI energija.
mamushka
[quote=LinguLingu,2008 11 28, 17:58]
Ar jautiesi pazeidziama? O gal bijai, kd kazkas suzinos apie tavo jausmus, senas emocijas, kurios nebeturi jokios itakos tavajame gyvenime? Nes buten tai ir rodo nuogumo simbolika - baime, vidine baime buti pastebetai arba isgyveni laikotrapi , kada esi nuleidusi visas apsaugos sienas ir zmones per daug priearteja
Papildyta:[/quote]
jei trumpai apie dabartine gyvenimo situacija..man ziauriai iskaudino zmogus kuriuo labai pasitikejau. pykstu, nekenciu, nznau kaip toliau gyvent, nenoriu prisileist jokio zmogaus.
[/quote]Parasysiu, ka pamaciau skaitydama tavaji sapno aprasyma -
matau tave, Dievo vaika stovincia ant slenkscio , uz nugaros tamsa, o pries tave dieviska Sveia i kuria tu nori zengti., bet gyvates galav atrsi tas zaltys is Biblijos kuzda tau melus ir kelia abejones, todel nesiryzti priimti sprendimo ir abejoji,faktas jog gyvate uzsliuoge aukstyn ir nusileido zemyn akyvaizdizi yra zneklas bunancios atvyje Kundalini energijos, kas yra niekas kita, kaip DIEVISKOJI energija.
*

[/quote]
siaip nelabai as tikiu sitasi dalykasi.. nors gal tikiu, tik vadinu kitaip.. man labai noretusi kad kas nors placiau paaiskintu, nes pasiskaityt kiekvienas galim, bet esme pagaut ne kiekvienas mokam.. unsure.gif
brukniukas
as sianakt sapnavau, kad laimejau labai daug pinigu..ir paskiau saujoj laikiau didele kruva poperiniu pinigu.. ka tai reiskia?
brukniukas
QUOTE(brukniukas @ 2008 11 28, 18:26)
as sianakt sapnavau, kad laimejau labai daug pinigu..ir paskiau saujoj laikiau didele kruva poperiniu pinigu.. ka tai reiskia?
*

Tai va, galvojau gal tiesiogiai suprasti sapna - nusipirkau loterijos bilieta, bet nepataikiau nei vieno skaiciaus:DD.. Tai turbut nereiskia pinigu pagausejimo..

O va siandien sapnavau, kad ateinu i tokia didele ferma, o ten vien dideli melyniu krumai (dideli, tai kaip medeliai tokie..) as vis skabau ir valgau - nes labai skanios uogos.. Ir paziuriu paskiau i garda kampe - ten kalakutas gimdo (ne kiausinius deda, o gimdo unsure.gif ) vaikiukus... Tik tie kalakutukai neissivyste, o tokie kaip pusiau uzauge, dar be plunksnu, tik tokie glitus pusiau issivyste..
Turbut nieko gero nereiskia sis sapnas?
LinguLingu
Na vienas kas tiesa, tai , kad laukia asaros, nebent susivoksi kas ne taip tavajame gyvenime ir pakeitusi mastyma , istaisysi situacija.O pinigus sapnuoti tereiskia, jog tiki , jog tau ju truksta ( kas daznai ir buna trukumo esme, turiu galvoje turime tai i ka tikime)
Emoli
Aš šiąnakt sapnavau kažkokį vyrą unsure.gif ale savo mylimąjį, bet ne vyrą. Su juo taip buvom apsikabinę unsure.gif ir toks jausmas buvo.. kaip tikras.. toks meilės, ilgesio unsure.gif
kimono
Šianąkt sapnavau, kad man per nosį į kūną įlindo maža gyvatė. Aš dusai ir mėginau ją išpūsti, bet nepavyko. Atsibudusi dar jaučiau keistą maudimą kūne.Ką tai galėtų reikšti?
dvynuke85
sveikos,prireike ir man jusu pagalbos 4u.gif .
kelios naktys atgal sapnavau,kad mum stato nauja nama.mes i ji isikeliam atvaziuoja draugas ji remontuoti,bet kita diena nebegrizta,nes uzsimusa avarijoj.as matau ta nama tarsi stebetoja,jis toks naujas,dar nedazytas,pilkas nuo cemento.kazi kaip butu galima ji paaiskint g.gif o vakar mazoji sukarsciavo,kazi ar butu galima tai susieti? g.gif
o kitam sapne taip ryskiai sapnavau,kad kaku darau ir vel tik baigiu ir vel... blush2.gif bandziau pagooglint,bet nieko nerandu.
brukniukas
As tai irgi dar norejau paklausti,
sianakt sapnavau (istiesu as nesupratau, kad sapnuoju, galojau kad realiai tai vyksta) kad guliu savo lovoje, miegu kaip visada savo lovoje, net ir poza ta pacia ir kazkokios nematomos jegos mane apgula ir dusina, spaudzia labai stipriai - as kvieciu pagalbos is visu jegu, bet neiseina man rekti, tik kazkoks snabzdesys iseina is burnos.. Ir tada atleido, ir tik po kurio laiko susigaudziau kad cia sapnavau unsure.gif Baisiai baisu buvo man doh.gif
sena pažįstama
QUOTE(kimono @ 2008 11 30, 12:56)
Šianąkt sapnavau, kad man per nosį į kūną įlindo maža gyvatė. Aš dusai ir mėginau ją išpūsti, bet nepavyko. Atsibudusi dar jaučiau keistą maudimą kūne.Ką tai galėtų reikšti?
*

Gyvates reiskia netikrus draugus. Saugokites 4u.gif

QUOTE(dvynuke85 @ 2008 12 01, 18:25)
o kitam sapne taip ryskiai sapnavau,kad kaku darau ir vel tik baigiu ir vel... blush2.gif bandziau pagooglint,bet nieko nerandu.
*

Ismatos sapne-pinigai, o va ar ju gavimas ar praradimas-tai jau priklauso nuo zmogaus individualiai. Man-praradimas doh.gif

QUOTE(brukniukas @ 2008 12 01, 22:37)
As tai irgi dar norejau paklausti,
sianakt sapnavau (istiesu as nesupratau, kad sapnuoju, galojau kad realiai tai vyksta) kad guliu savo lovoje, miegu kaip visada savo lovoje, net ir poza ta pacia ir kazkokios nematomos jegos mane apgula ir dusina, spaudzia labai stipriai - as kvieciu pagalbos is visu jegu, bet neiseina man rekti, tik kazkoks snabzdesys iseina is burnos.. Ir tada atleido, ir tik po kurio laiko susigaudziau kad cia sapnavau unsure.gif Baisiai baisu buvo man doh.gif
*

Ar jus neturite sveikatos problemu su skydliauke? Cia jos pozymis, sapnas niekuo detas 4u.gif

O kas man pasakys, ka reiskia sapnuoti skestanti savo vaika? verysad.gif Nu paguoskit kas nors, nes sianakt jis nuskendo man purve, o pagal sapnininka-nelaime...
brukniukas
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 02, 20:26)
Ar jus neturite sveikatos problemu su skydliauke? Cia jos pozymis, sapnas niekuo detas 4u.gif 

O kas man pasakys, ka reiskia sapnuoti skestanti savo vaika? verysad.gif Nu paguoskit kas nors, nes sianakt jis nuskendo man purve, o pagal sapnininka-nelaime...
*

apie skydliauke tai nzn - lyg ir nebuvo problemu g.gif
sapnuoti maza vaika reiskia didelius vargus arba problemas, mirusi vaika sapnuoti - problemu pabaiga..o jeigu vaikas liko gyvas, tai reiskia problemos dar nepasibaige.. Cia mano sapninke parasyta taip 4u.gif
Kinda
Gal yra kam pasitaike susapnuot kazka panasaus??? Sianakt susapnavau virs lovos priregzta daugybe voratinkliu ir juose pilna pilna juodu voriuku.. g.gif g.gif
Mamce
Sianakt sapnavau savo a.a. uosvi, tarytum jo laidotuves (bet ne tokios, kaip buvo) ir kad jis staiga eme verstis is karsto, as ji pagavau i glebi ir jis po truputi atsigavo, atgijo. Nejauciau jokios panikos ar baimes jausmo, tik susukau "O Dieve, kokia laime!" ir... zaibiskai isijunge samone, prabudau inirtingai galvodama, ka toks sapnas gali reiksti biggrin.gif
Sapnininkuose randu, kad prisikelimas, atgyjima -zenklas, kad turi pradeti kitaip tvarkyti savo gyvenima, tiesiog, reikia kazka keisti. Bet as ne pati prisikeliau is numirusiu ar atgijau. Kaip manot, ar galima taikyti sia reiksme mano sapnui???
moniccca
Gal žinote ką reiškia sapnuoti vaiduoklius, tokius kaip realūs žmonės, bendrauti su jais ir viduje jausti, kad jie nenori taves išleisti iš savo namo blink.gif Labai įstrigo sapnas unsure.gif
Levender
Siandien sapnavau , kad zuvo mano buvusi geriausia drauge, taip sirdi suskaudo verysad.gif ka tai galetu reiksti g.gif
Jasper
Šiandien tėvelio mirties 10 metinės. Nežinau kodėl, bet dabar labai dažnai ėmiau sapnuoti tėtį. Tai jis man kažkokius dokumentus atneša, tai virtuvėje padeda tvarkytis. Nežinau, ką galvoti, nes dabar kaip niekad yra daug problemų šiaip gyvenime.
kusachius
ką tik paskambino mano draugas, ir pasakė, kad mane blogai sapnavo. Kad mes buvom kartu kažkokioje šventėje pajūryje ir aš kažkaip atitrūkau nuo kranto ir nuskendau, o jis liko ant kranto ir labai verkė.
Ką tai galėtų reikšti? Palikau pas mamą sapnininką, o be to, čia ne aš sapnavau, kad skęstu, o artimas žmogus mane susapnavo. Gal kas esat susidūrę, žinot reikšmę?
sena pažįstama
QUOTE(Levender @ 2008 12 06, 16:38)
Siandien sapnavau , kad zuvo mano buvusi geriausia drauge, taip sirdi suskaudo  verysad.gif  ka tai galetu reiksti  g.gif
*

QUOTE(trudeme @ 2008 12 10, 23:17)
Šiandien tėvelio mirties 10 metinės. Nežinau kodėl, bet dabar labai dažnai ėmiau sapnuoti tėtį. Tai jis man kažkokius dokumentus atneša, tai virtuvėje padeda tvarkytis. Nežinau, ką galvoti, nes dabar kaip niekad yra daug problemų šiaip gyvenime.
*

Oro kaita, nieko baisaus 4u.gif
QUOTE(kusachius @ 2008 12 11, 12:17)
ką tik paskambino mano draugas, ir pasakė, kad mane blogai sapnavo. Kad mes buvom kartu kažkokioje šventėje pajūryje ir aš kažkaip atitrūkau nuo kranto ir nuskendau,
*

Kai as sapnavau, jog skesta mano vaikas, jog nuskesta, tai niekas man neisaiskino, o pati patyriau sunkia liga doh.gif
Vadinasi, ir jusu draugui galima(cia pagal save) liga 4u.gif
Jasper
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 11, 12:05)
Oro kaita, nieko baisaus 4u.gif
*

Ačiū 4u.gif
Silvux
Sveikos mergaites,
gal kas nors galetu padeti issiaiskinti du sapnus, kurie neduoda ramybes.

Sapnavau kad didziuliame akvariume skaidrus vanduo ir jame plaukioja trys zuvys. Viena mazyte raudona kur akvariumines tokios plevenancios buna, ja praryja didelis karpis. Kuris veliau plaukioja ir iplaukia tiesiai rykliui dideliam i nasrus ir sis ji praryja. O as lyg ir issigandau to didelio ryklio..

o antras toks:
sapnuoju kad vakare, lyg tai jau tamsus metas o as stoviu prie kazkokio plataus kelio su nepazistamu. Kuris labai geras, jauciu. Lyja lietus bet jis visai neerzina. Tada tas nepazistamas pakelia mane i virsu tris kartus ( uz klubu suemes) - taip kilsteli ir pastato vel. Ir man labai gera su juo. Jis pasirodo yra anglas ar kazkoks uzsienietis ir sako einam su manim (na atseit gyvenima pasirink su juo). O lietus labai lyja...Ir as matau kaip is priekio bet ne i mus vaziuoja dideliu greiciu toks traktorius masyvus kur kelius nuo sniego valo ir nustumia nuo kelio viska kas yra: masinas zemes ir t.t. tvora nugriauna kazkokia ir vaziuoja tolyn...
O mes stovim prie kazkokio krioklio ar dideles duobes kur subega snioksciantis vanduo - jo labai daug

Lingu Lingu, prasau, gal tu galetum padeti? Ar kas nors kitas gal zino ka tai galetu reiksti?

aciu
perry
LinguLingu, as i jus dar karteli kreipiuosi,gal padesite,nes siandien visa diena tik apie tai ir mastau blush2.gif

sapnavau sianakt jog guli mano (mirusi) prosenele lovoje ir mano senelis (jos sunus,bet siomis dienomis sveikas ir gyvas)...abu sapne jie jau mirties patale..as prieinu prie mociutes, ja pabuciuoju kelis kartus, o lupos tokios sausos (kazkodel labai tai istrigo)..ir mastau, vat jei mirs mano senelis,jo siela isikunys i mano busima vaikeli (nors sapne nesu nescia), bet ne, mastau, negalima to leisti, nes senelis anksciau isgerdinedavo,o juk nenoriu,kad mano vaikas taip pat elgtusi unsure.gif

sapnas ir nutruko ties ta vieta, nes zadintuvas suskambo g.gif

nenuoda man ramybes sis sapnas, nes kiek zinau, bucinys lyg ir liga reiskia...o dar nuo mirusio zmogaus,-isvis baugu pasidare, visokios negeros mintys dabar lenda verysad.gif

o gal siaip kuri mergaite galetu paaiskinti, buciau labai dekinga 4u.gif
Louxor
O as sapvanau, kad mano namuose pilna ziurkiu, bet tokiu baisiu, nusususiu, ir visos taiko mane apkandziot.... O as zinau, kad jei ikas, kazkuom apsikresiu ir mirsiu.... doh.gif
piene78
QUOTE(Fishbone @ 2008 12 13, 12:25)
O as sapvanau, kad mano namuose pilna ziurkiu, bet tokiu baisiu, nusususiu, ir visos taiko mane apkandziot.... O as zinau, kad jei ikas, kazkuom apsikresiu ir mirsiu....  doh.gif
*

kazkada sapnavau pilna nama ziurkiu, tai man asmeniskai reiske apkalbas
LinguLingu
QUOTE(JUSTji @ 2008 12 12, 22:16)
LinguLingu, as i jus dar karteli kreipiuosi,gal padesite,nes siandien visa diena tik apie tai ir mastau blush2.gif

sapnavau sianakt jog guli mano (mirusi) prosenele lovoje ir mano senelis (jos sunus,bet siomis dienomis sveikas ir gyvas)...abu sapne jie jau mirties patale..as prieinu prie mociutes, ja pabuciuoju kelis kartus, o lupos tokios sausos (kazkodel labai tai istrigo)..ir mastau, vat jei mirs mano senelis,jo siela isikunys i mano busima vaikeli (nors sapne nesu nescia), bet ne, mastau, negalima to leisti, nes senelis anksciau isgerdinedavo,o juk nenoriu,kad mano vaikas taip pat elgtusi unsure.gif

sapnas ir nutruko ties ta vieta, nes zadintuvas suskambo g.gif

nenuoda man ramybes sis sapnas, nes kiek zinau, bucinys lyg ir liga reiskia...o dar nuo mirusio zmogaus,-isvis baugu pasidare, visokios negeros mintys dabar lenda  verysad.gif

o gal siaip kuri mergaite galetu paaiskinti, buciau labai dekinga 4u.gif
*

MAtai mieloji, tu priejei ir pati pabuciavai, tai buk rami del to... tai pirmiausia.Antra - kokiu isgyvenimu esi patyrusi rysiumi su girtavimu? Greiciausiai is pasamones tie isgyvenimai ir ateina.ISdziuve lupos gali reiksti troskuli tiesiogiai arba nesugebejima issakyti to ka jauti ir tai butu alternatyva...o ka pati manai? juk mes daugiau zinom ir suvokiam, nei leidziam sau pripazinti... abejones kalnus pila wink.gif
piene78
sianakt sapnavau save kruvinom rankom blink.gif , kraujas sudziuves toks tamsus, bet man tai kazkodel visai netrukde, tik kai pamaciau, kad aplinkiniai baisisi, tada nusiploviau rankas
perry
QUOTE(LinguLingu @ 2008 12 14, 05:33)
MAtai mieloji, tu priejei ir pati pabuciavai, tai buk rami del to... tai pirmiausia.Antra - kokiu isgyvenimu esi patyrusi rysiumi su girtavimu? Greiciausiai is pasamones tie isgyvenimai ir ateina.ISdziuve lupos gali reiksti troskuli tiesiogiai arba nesugebejima issakyti to ka jauti ir tai butu alternatyva...o ka pati manai? juk mes daugiau zinom ir suvokiam, nei leidziam sau pripazinti... abejones kalnus pila wink.gif
*

labai labai didelis aciu user posted image
jus, kaip visada, "pirstu i aki" pataikot bigsmile.gif
mane labai isgasdino sitas sapnas, tai uzsiblokavo net visos mintys, negalejau niekaip isrist sio sapno reiksmes doh.gif
o isgyvenimu turejau ir dar dabar ju turiu...tai dabar net nesistebiu,kad susapnavau toki sapna...tik tiek,kad jau viskas buvo aprime...

dar vienas klausimelis, jei butu buve atvirksciai, ne as, o mane pabuciave?..tada jau nelabai gera reiksme sapno unsure.gif

dar karteli ACIU 4u.gif
LinguLingu
Matai, sunku pasakyti, nes viskas priklausytu nuo eigos ir simboliu.Asmeniskai as manau, jog nera pavojaus tame:)
sena pažįstama
QUOTE(Silvux @ 2008 12 11, 18:36)
Sapnavau kad didziuliame akvariume skaidrus vanduo ir jame plaukioja trys zuvys. Viena mazyte raudona kur akvariumines tokios plevenancios buna, ja praryja didelis karpis. Kuris veliau plaukioja ir iplaukia tiesiai rykliui dideliam i nasrus ir sis ji praryja. O as lyg ir issigandau to didelio ryklio..

o antras toks:
sapnuoju kad vakare, lyg tai jau tamsus metas o as stoviu prie kazkokio plataus kelio su nepazistamu.
aciu
*

Abu sapnai rodo senu veiksmu, ivykiu, procesu pabaiga ir naujo gyvenimo pradzia 4u.gif

QUOTE(Fishbone @ 2008 12 13, 13:25)
O as sapvanau, kad mano namuose pilna ziurkiu, bet tokiu baisiu, nusususiu, ir visos taiko mane apkandziot.... O as zinau, kad jei ikas, kazkuom apsikresiu ir mirsiu....  doh.gif
*

Pagal taro kortas ziurkes reiskia pinigu netekima, tai gali buti vagyste, masinos remontas, draudimas, o greiciausiai-masinis apsipirkimas pries Kaledas biggrin.gif
alisa1
Sveikos, mačiau sapne pro lango plyšį į mano buto vidų sušokančias peles,- gal 4 smulkias tokias,greičiausia peliukus ir vieną tokią didelę,suvokiau kaip motiną. Kaip išskaityti tokį vaizdinį ?
sena pažįstama
QUOTE(alisa1 @ 2008 12 15, 11:21)
Sveikos,  mačiau sapne pro lango plyšį į mano buto vidų sušokančias peles,- gal 4 smulkias tokias,greičiausia peliukus ir vieną tokią didelę,suvokiau kaip motiną.  Kaip išskaityti tokį vaizdinį ?
*

Peles, ziurkes-pinigu netekimas.
migle31
Labukas mergaitės gal galit padėt išsiaiškint su sapnais. Paskutiniu metu patyriau daug skaudžių išgyvenimų tai jau pari savęs bijau verysad.gif
Vos ne kasnakt sapnuoju kapines tai su iškasta duobe tai su nuvartytais paminklais ( aš prieš pusantrų metų sūnuką 8 metų palaidojau) tai jo paminklą sapnavau.
O vieną naktį sapnavau kad stovi medinis apleistas namas išdužusiais langais ir maatau vienam lange savo mirusį sūnelį negyvą ....noriu jį palaidot o anyta sako tu neik neskaudink savęs aš palaidosiu. O man taip skauda taip širdį skausmas plėšia.......
O prieš pora naktų sapnavau senai mirusį mylimą žmogų (išėjo iš gyvenimo savo noru) ir jis priėjo toks linksmas patenkintas kalbėjomės ką nepamenu bet prašė paskolint 50 litų ir davė septynias pasagas tiesa ne naujas...
padėkit ką reiškia tie sapnai ......
alisa1
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 15, 11:24)
Peles, ziurkes-pinigu netekimas.
*

Ačiū,dabar žinosiu,ko tikėtis.... unsure.gif
sena pažįstama
QUOTE(alisa1 @ 2008 12 15, 12:32)
Ačiū,dabar žinosiu,ko tikėtis.... unsure.gif
*

Nesinervinkit, juk prieskaledinis bumas, visi pinigus isleis su kaupu, kas antras jau sapnuoja visokius grauzikus biggrin.gif
Pallade
O as sianakt sapnavau mirusia mociute unsure.gif Ir ne viena - o tris! Ta pati mociute, tik jos trys beveik vienodos, skyresi siek tiek sukuosenos, veido israiskos. Viena buvo "gera", o kitos vi - kazkokios pavojingos, bauginancios.... Beje, visu triju veidas buvo labai labai negrazus, rauksletas (pries mirti mociutes veidas tikrai buvo rauksletas del sveikatos problemu, bet ji vis tiek visada buvo grazi smile.gif O sapne uzsifiksavo tas negrazus, papilkejes veidas. Kai pamaciau ja/jas sapne, apstulbau ir issigandau - zinojau, kad mociute mirusi, o dabar ji ateina, ir dar ne viena - su dviem nelabai maloniom "kopijom". Buvome kazkokiame bute, ankstame, prigrustame senu daiktu, neremontuotame, kabinau kambaryje tarp spintos ir sienos kazkokia sena negrazia uzuolaida, kad atsiriboti nuo mociuciu, bet vis tiek labai stipriai uzsifiksavo "gerosios" mociutes vaizdas, kaip ji stovi tarpduryje ir ziuri i mane. Nezinau, gal cia atsakas i vakaryksti mano pokalbi su mama apie dieduka (mociutes mes neminejome)? Arteja dieduko 80-metis, ir mama pasake, kad butinai turiu nusipirkti iseigini drabuzi, kad pasipuosciau per dieduko gimtadieni, nes as buvau nusiteikusi eiti i gimtadieni su savo kasdienine "uniforma" - nemegstu pirkti drabuziu, tuo labiau, kad pinigu ne fontanai, nematau reikalo svaistytis. O dabar mama pasake, kad privalau tureti bent viena sventini ruba, su kuriuo vaiksciociau i svecius, puosciausi per sventes. MAne tai sunervino, grizusi namo net apsiverkiau, bet prisiminiau mociute - ji visada rengdavosi elegantiskai, megdavo puostis, turejo daugybe graziu rubu, kasmet saziningai atnaujindavo garderoba, ismesdama senus drabuzius ir prisipirkdama nauju (na, ji galejo sau tai leisti, priesingai nei as), ir pagalvojau, kad diedukui tikrai bus maloniau jei pasipuosiu per jo gimtadieni, todel teks susikaupti ir keliauti i parduotuves. Tai va, sapnas tikriausiai atejo del vakaryksciu minciu, tik nesupratau, kodel mociutes buvo 3, ir tokios negrazios... unsure.gif Gal kas nors turit minciu? ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.