Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

LinguLingu, iš kur mokeisi interpretuoti sapnus?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 13, 15:53)
LAila, jei paskaitinek senesnes temas apie sena nama, moteri, gimdyma, apie ugnies simbolius tikrai rasi...ir aprasyk pati ka supratai, ir jei ko truks, as su malonumu pakomentuosiu...lauksiu namu darbu smile.gif


Bandau atlikti namu darbus biggrin.gif
Jeigu namas reiskia mane pacia, durys - bandyma iseiti is susidariusios situacijos, moters mirtis - tai kazkuo pabaiga, o tai kad ji buvo jauna - tai kad kazkokie isgyvenimai buvo tarsi jaunystes klaidos/ar nuotikai, net nezinau, kaip cia tiskliai issireiksti, kudikio gymimas - kazkuo naujo pradzia, tai susumavus vias sitas reiksmes man gavosi toks sapno paaiskinimas >>>> Esu pasiklydusi savo gyvenime, kuris nera labai grazus, jeskau iseites is susidariusios situacijos, nors man sunkiai sekasi, bet as visgi ja randu g.gif ta iseitis - tai ir yra ta mirusi moterys su kudikiu, kuri man reikia paimti, turbut reiskia, kad viena uzbaigta situacija, dave pradzia kazkam naujam, gal net tai, kad mano gyvenimas tarsi prasideda is naujo, o senas gyvenimas pasibaige g.gif
LinguLingu, ka manai ??? ax.gif

Siaip tai anksciau as daznai sapnuodavau, kad as kylu laiptasi ir jeskau savo buto duru, bet as niekada ju nerasdavau......dabar galvoju, kad tai buvo tarsi pajeskos isejimo is susidarusios situacijos, bet as niekada nerasdavau to isejimo, o jeigu apibendrinti ir dabartini sapna, tai gal as pagaliau radau ta isejima g.gif ir as tarsi pasamonei zinojau kaip rasti ta isejima, nes sapne tiksliai zinojau, kad uz tu duru, kazkas yra, ir man butinai reikia atidaryti butens tas durys........


Antras sapnas : jeigu langas - tai paziuris i gyvenima/situacija, namas as pati, tik vat juodu dumu reiksmes nerandu blush2.gif , bet gavosi kazkoks toks paaiskinimas >>>
man reikia/arba as noriu pabegti is savo seno gyvenimo, paemus tik pacius svarbiausius dalykus, gal but pradeti viska is naujo g.gif . Uz lango matau kylancius stulpus juodu dumu, vat tik del sito nelabai randu atsakyma g.gif gal kad kazkas sudege,bet ugnies nebuvo schmoll.gif LinguLingu, gal padesi?? Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Aš nebenoriu įkyrėti, tai ieškausi pati savo sapnų aiškinimų ax.gif Radau puslapį, kuriame man labai patinka aiškinimai. Kas supranta anglų k. Dream dictionary
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 14, 11:26)
blush2.gif žinot, net išsigandau-kaip pirštu į akį  doh.gif ... 4u.gif ačiū jums labai bigsmile.gif
Dar norėčiau pasitikslinti-bandau sau išsiaiškinti antrąją sapno dalį: tatu jau padaryta ir neskausmingai, čia viskas aišku...bet va, kodėl man ją paryškinti reikėjo? Kodėl antras kartas buvo skaudus? ir dar-antrą kartą ryškinant tą tatu kad nesimuistyčiau ant manęs užsėdusi buvo sena moteris g.gif
Logiškai mąstan gautųsi, kad pasiekus ko norėjau užsimanysiu daugiau  unsure.gif ? Užtokius begalinius norus ir atsiranda tas skausmas sapne? kaip atpildas? O ką reikštų ta sena moteris, kuri mane prilaikė kad nesimuistyčiau kol paryškins?
Beje, klubas ir koja buvo dešinės pusės  blush2.gif
Tikiuosi neužkraunu per daug tais klausimais doh.gif


Na gazintis nera ko... senos moteriskes ivaizdis rodo isisenejusius iprocius protauti vien ir tuo paciu budu - tatuiruotes paryskinimas greiciausiai rodo, jog siekei tikslo ir jo nepasiekei, tad bandei dar karta. Pasistenk prisiminti konkrecia situacija, kuri butu susyjusi su ivaizdziu ir pamastyko, negi jau taip tikrai isorinis ivaizdis svarbiau nei tavoji sirdis ir tavo isgyvenimai?
Kalbant apie desine koja, gali buti jog tavyje atsiskleide tevo, senolio ir prosenolio savybes, kur viena is ju ir butu ivaizdzio svarbumas

Papildyta:
QUOTE(LAILA @ 2008 11 14, 13:51)
Bandau atlikti namu darbus  biggrin.gif
Jeigu namas reiskia mane pacia, durys - bandyma iseiti is susidariusios situacijos, moters mirtis - tai kazkuo pabaiga, o tai kad ji buvo jauna - tai kad kazkokie isgyvenimai buvo tarsi jaunystes klaidos/ar nuotikai, net nezinau, kaip cia tiskliai issireiksti, kudikio gymimas - kazkuo naujo pradzia, tai susumavus vias sitas reiksmes man gavosi toks sapno paaiskinimas >>>> Esu pasiklydusi savo gyvenime, kuris nera labai grazus, jeskau iseites is susidariusios situacijos, nors man sunkiai sekasi, bet as visgi ja randu  g.gif  ta iseitis  - tai ir yra ta mirusi moterys su kudikiu, kuri man reikia paimti, turbut reiskia, kad viena uzbaigta situacija, dave pradzia kazkam naujam, gal net tai, kad mano gyvenimas tarsi prasideda is naujo, o senas gyvenimas pasibaige  g.gif
LinguLingu, ka manai ??? ax.gif

Siaip tai anksciau as daznai sapnuodavau, kad as kylu laiptasi ir jeskau savo buto duru, bet as niekada ju nerasdavau......dabar galvoju, kad tai buvo tarsi pajeskos isejimo is susidarusios situacijos, bet as niekada nerasdavau to isejimo, o jeigu apibendrinti ir dabartini sapna, tai gal as pagaliau radau ta isejima  g.gif  ir as tarsi pasamonei zinojau kaip rasti ta isejima, nes sapne tiksliai zinojau, kad uz tu duru, kazkas yra, ir man butinai reikia atidaryti butens tas durys........
Antras sapnas : jeigu langas - tai paziuris i gyvenima/situacija, namas as pati, tik vat juodu dumu reiksmes nerandu  blush2.gif , bet gavosi kazkoks toks paaiskinimas >>>
man reikia/arba as noriu pabegti is savo seno gyvenimo, paemus tik pacius svarbiausius dalykus, gal but pradeti viska is naujo  g.gif . Uz lango matau kylancius stulpus juodu dumu, vat tik del sito nelabai randu atsakyma  g.gif gal kad kazkas sudege,bet ugnies nebuvo  schmoll.gif  LinguLingu, gal padesi?? Aciukas  4u.gif

Na va, ir as nebuciau tiksliau paaiskinusi... dabar matot, kad idejus truputi pstangu,. galima kurti savaji gyvenima be kitu pagalbos...tai yra pats graziausias dalykas - pasitikejimas savimi ir gyvenimo procesu.Puikus darbelis, saunuole, taip ir toliau.
Dumai metafizikoje simbolizuoja nesugebejima arba nesamoninga nenora matyti aiskiai, tiksliai be pagrazinimu.Kaip manai, kur sis aiskinimas tiktu tavajame sapne?
Papildyta:
As vis dar mokausi. biggrin.gif

Rimciau susidomejau kai pries 9 metus susapnavau viena sapna...
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 15, 01:33)
Na gazintis nera ko... senos moteriskes ivaizdis rodo isisenejusius iprocius protauti vien ir tuo paciu budu - tatuiruotes paryskinimas greiciausiai rodo, jog siekei tikslo ir jo nepasiekei, tad bandei dar karta. Pasistenk prisiminti konkrecia situacija, kuri butu susyjusi su ivaizdziu ir pamastyko, negi jau taip tikrai isorinis ivaizdis svarbiau nei tavoji sirdis ir tavo isgyvenimai?
Kalbant apie desine koja, gali buti jog tavyje atsiskleide tevo, senolio ir prosenolio savybes, kur viena is ju ir butu ivaizdzio svarbumas

4u.gif dar kartą ačiū-iš tiesų mano senelis buvo Viešas žmogus, kuris visą laiką rūpinosi savo įvaizdžiu. Ne taip seniai įvykę įvykiai privertė mane pasikeisti 100proc. doh.gif -anksčiau ir aš maniau, kad svarbiausia tai-kas mano viduje. Dabar gyvenu tarsi su kauke cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 13, 05:00)
KAmbarys simbolizuoja viena is tavuju aspektu, langas yra paziuros, poziuris, tvinstanti upe akyvaizdziai simbolizuoja bekylancias emocijas.Virtuve simbolizuoja sprendima, tai tarpine vieta tarp samones ir pasamones... ar gali buti, jog rizikavai ir emocijos tave iveike? GAlvojai nepasiduosianti isgyvenimams, bet - neatlaikei?Ir nieko cia baisaus, visi mes mokomes:) Ir geriau is savu klaidu nei is svetimu, nes is sevtimu nieko neismokstam...smile.gif



QUOTE(Sufi @ 2008 11 14, 13:25)
LinguLingu, iš kur mokeisi interpretuoti sapnus?



Ačiū!

Išties labai įdomu iš kur mokėtės analizuoti sapnus?Ar čia psichologija labai domėjotės ar simboliais?
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2008 11 16, 00:04)
Ačiū!

Išties labai įdomu iš kur mokėtės analizuoti sapnus?Ar čia psichologija labai domėjotės ar simboliais?


Mielosios, niekur nesimokiau, savamoksle... o gal tiesiog radau savo gyslele... Vienu ar kitu atveju tai jusu nuopelnas, nes be jusu sapnu as paprasciausiai netureciau progos augti savyje, dekui jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2008 11 07, 01:14)
sveikos!  mirksiukas.gif  o mane jau apie 3savaites kamuoja labai tarpusavyje panasus sapnai. as turiu begalo didele baime vandens telkiniams. o pastaruoju metu net kelis kartus is eiles sapnavau kad esu valtyje vandeny,ant kopeciu virs vandens,ant kazkokiu kaip plaustu,ir begalo bijau,net samone temsta is baimes,baisu pajudet is vietos  doh.gif  kazkas saukia kad pvz lipciu nuo tu kopeciu ant zemes,bet as is tos baimes net judet negaliu,paziuriu i vandeni ir galva sukas,verkiu...  unsure.gif  net neisivaizduoju ka tai galetu reikst,siaip realybeje atrodo nera siuo metu kad kazko bijociau ir pan.  g.gif  ir dar salia tu sapnu 2 kartus sapnavau,kad man kazkas slapcia is uzstales suleidzia i koja svirksta labai skaudziai. nu tikrai neisivaizduoju ka tai reikst galetu?  g.gif


gal visgi padesite issiaiskinti? nes ir toliau mane kamuoja panasus sapnai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
O kokios pagalbos tu viliesi? Asmeniskai as galiu tik paaiskinti siek tiek simboliu reiksme - sakysim vanduo - tavo emocijos... o siaip duris ir dar su svirkstu is po stalo akyvaizdziai nurodo jog esi pilna VIDINIU PRETNEZIJU, daug susikaupe vidujai pykcio, o jei dar atsiras agresija, tada jau galima laukti ir bedu materialineje plotmeje... o siaip , kita karta kai rasysi, pasistenk aprasyti tik sapna...ir atmink - niekas neipreigotas kazka daryti, padeti, aiskinti ir t.t. jei tai suvoksi, tokie sapnai liausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 17 lapkričio 2008 - 00:24
ML, perskaiciau ankstesni posta ir uzkliuvau..
Is kur kyla agresija? Del vidiniu pretenziju? sad.gif kalbu apie agresija ir pykti savo pacios atzvilgiu..ne kitu zmoniu..
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2008 11 09, 22:02)
LinguLingu gal galėtumėte ir man pakomentuoti sapnus

Sapnavau kad stoviu ant juros kranto kazkokioj ilankoj, ir i sia ilanka iplaukia laivai, didziuliai  ir tokie keisti tokie nelygus, kazkokie gumbuoti, nemoku net paaiskinti, mistiniai, mediniai ir seni, tamsus. Laivai gero namo dydzio (kokiu 20 aukstu ) Jie plaukia vienas paskui kita , as stoviu groziuosi jais.  Ir paskui vienas laivas suskyla, pasidalija i dvi dalis ir per vidury atsiranda lyg astuoniuke susuktas degantis ugninis lynas, lyg kazkokia ugnine gyvate ir as kazkaip pradedu zinoti kad is to laivo ateina blogis. As nuo kranto nuveju mama ir sese ir lyg zinau kad as turiu kovoti su siuo blogiu, as viduje kaip ir zinau kad turiu atsilaikyti. Ir matau kaip blogis (nezinau kas tai, negaliu aprasyti kaip tai atrodo) pagriebia vandenyje pluduriuojancia moteri . Blogis lyg jos dvynys ja apgaubia ir ju galvos susilieja ir is moters galvos iseina kazkoks blykstelejimas, svytejimas. Is to suprantu kad moteri pasiglemze blogis. Paskui nebepamenu atsibudau smile.gif
Sekancia nakti sapnavau  didziuli nama vilniuje, lyg tai buvo pirmasis Vilniaus bendrabutis ir mane atvede i ji paziureti ir jis toks keistas toks aukstas, platus ir ilgas (kubas) ir pastatytas lyg is laikrasciu smile.gif (na kai laikrascius sudedate i kruva viena ant kito) ir labai daug langu. Su tiek langu kambariukai turetu buti labai zemi ir maziukai. I vidu nejau, pats namas stovi ant poliu. Paskui mane nuvede i kazkokia aikstele kur vyksta automobiliu kautynes, nors tuo metu nieko ten nevykio ir patvory stovejo kelios senos purvu apaugusios masinos ir visur aplink purvas. As dar nusistebejau kad purvo sluoksnis didelis o masinos numeriai matyti  jie buvo is dvieju raidziu OS o skaiciu neatsimenu .
Patys sapnai lyg ir nemalonus , tamsus, bet manes negasdina, mane jie keistai traukia, juose labai stipriai jauciasi mistiskumas, magija, kazkas tokio keisto.

Busiu dekinga uz komentarus smile.gif


LinguLingu, atsiprasau uz ikyruma bet gal pakomentuotumet, ypac domintu apie laivus, nes kaip paaiskino man draugas kad yra kazkokia skandinavu legenda ar mitas kad blogis kaip ugnine gyvate atplauks i pasauli laivu. Pati dar tiksliai si mita susirasiu
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2008 11 17, 03:02)
ML, perskaiciau ankstesni posta ir uzkliuvau..
Is kur kyla agresija? Del vidiniu pretenziju? sad.gif kalbu apie agresija ir pykti savo pacios atzvilgiu..ne kitu zmoniu..


Tu teisi, nesvarbu ar tai vidines ar isorines, pretenzijos yra pratenzijos - ar tai butu pasauliui,. ar zmogui - tai reiskia tik viena, jog tai yra pretnezijos Dievui...is ko kyla jau pyktis, o jei ji sulaikom ir nugrudam giluna, tada jau virsta agresija, kas yra siekis sunkaikitni pasauli... rupiniesi tu perdaug, va kas yra... sugrysk i "namus, dukra paklydele..." bigsmile.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti