Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(Šypsena. @ 2009 05 29, 21:16)
Sveikos mirksiukas.gif atėjau ir aš su savo sapnais rolleyes.gif ištikrųjų net neisivaizduoju ar jie kanors reiškia g.gif
Tai žodžiu kadangi aš dar einu į mokyklą tai man tenka į ją ir iš jos važiuoti autobusu.Ir va sapnuoju aš kad laukiu autobuso,atvažiuoja vienas aš į jį nespėju,veliau kitas aš įlipu į jį ir tada pradedu panikuot dėl kažko ir išlipu iš autobuso,tada atvažiuoja dar vienas aš į jį ilipu važiuoju ir žiūriu kad mane nuvežė ne į tą vietą doh.gif


Gal biški ne į temą aš čia, bet kažkada mokyklos laikais man rimtai yra tekę įlipt ne į tą autobusą (turėjau įsėst į 6, o įlipau į 9 biggrin.gif ) ir mane jau oj kaip ne ten nuvežė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2009 05 28, 08:12)
Lingu Lingu,

gal galite paaiškinti ir mano sapną. sapnuoju jog stoviu parduotuvėj eilėje prie kasos. ir ten kur dedamos prekės ant to konvejerio prieš mane stovėjo jauna moteris su kita vyresne, spėju, jog su savo mama. ir jos prie savo prekių ant to konvejerio buvo pasidėjusios savo šešetuką - šešis vienodus kūdikius nešiojamose kėdutėse. buvo labai smagu man į tuos mažiukus vaikučius žiūrėti. nė vienas neverkė  wub.gif
kažin ką tai galėtų reikšti  g.gif
ir dar yra vienas dalykas. ar mes galim matyti vizijas, tai yra, ko nori, sapne, tą matai  blink.gif  aš buvau užmigus, ir tiesiog supratau, kad miegu. tokia kvaila mintis užėjo, jog noriu pasižiūrėti į savo būsimą vaiką (vaikų su vyru neturim). ir tiesiog matau prie savęs vežimėlį. įkišu ranką, pradžioj supratau, kad jis tuščias. ir mintis šauna į galvą - nu va, vaikų neturėsiu. bet sakau, sau kad reikia giliau pasižiūrėti. kišu ranką giliau po koldryte ir užčiuopiu vaiką - atkloju, matau guli su mėlyna kepuryte labai gražus kūdikis. apsidžiaugiau, pasakiau, sau, nu va, galiu dabar jau atsibusti - ir atsibudau.

kaip galima būtų suprasti tokius dalykus ? gal tada būtų galima užsimanyti sapne susitikti su konkrečiu žmogumi, pvz seneliu  g.gif


Sunku pasakyti ka tai reiskia, o va ka simbolizuoja, galima butu pasvarstyti, bet ar tai bus tiesa, negaliu uztikrinti

Konvejeris - pasikartojimas situaciju, veiksmu, ivykiu, gal net minciu tasa, kuriu pasekoje atsiranda "pruduktas" arba ivykis.
Skaicius sesi - buvo tema apie skaicius - nepamenu pavadinimo... paieskok pereitu metu temu archyve. KAlbos nera jog kudykiai simbolizuoja uzgimima, asmeniskai as tai sieju su subtiliaisiais kunais.Kad sapnuoji samoningai abejoniu del to nekyla, tokku budu is tikruju gaim kurti visa ko sirdis uzsigeidzia, tik ar tikrai to reikia? VAldyti sapnus vieniem yra suteikta, kiti to ismoksta.Melyna splva yra jegos arba vidiniu galiu spalva spalva siuo atveju, kalbu apie melyna kepuryte:)
Papildyta:
QUOTE(zuikulis @ 2009 05 28, 14:51)
Labas mergaitės, kurios esat pažengusios sapnų reikalais.
Kadangi per artimiausias pora savaičių turėtų ivykti keletas sprendimų darbinėje sferoje ir aš iš ankto labai jaudinuosi, nes nežinau kaip reikalai pasisuks. Tai labai neramiai miegu ir šiaip depresuoju, tačiau vakar nakties ir šiąnaktiniai sapnai man neduoda ramybes. Gal galetumėt pasidalinti savo pamąstymais.
Vienas sapnas: vaikštau po savo nebaigtą statyti namą, o aplink intensyviai vyksta statybos (žmonės, technika, sujudimas), palikusi name daug atvirų langų (kitur net stiklų nėra), išeinu pasivaikščioti po rajoną ir prieinu žolyna, užlietą vandeniu. Vanduo skaidrus, o jame plaukioja rudos antys su mažais rudais ančiukais. Aš dar nusistebiu, kad tokiu metu dar neturi būti ančiukų ir siekiu vieną jų paglostyti. Jis man bando įkirsti į delną, bet tik paliečia snapu. Aš paglosčiau ančiuką ir tik tada pastebėjau, kad jis su išsukta galva. Tada ant pelkės kranto pamačiau baltą ančiuką ir ištiesiau ranką paglostyti. Bet perbraukus ranka, pastebėjau, kad ir jis kažkoks sužalotas, kruvinu kaklu.
Antras sapnas: Susitikau savo grupiokę iš universiteto, kuri atnešė kvadratukais suplėšytą algalapį ir prašė paaiškinti, kodėl ne taip paskaičiuota, aš paėmiau tuos lapelius, susidėjau kad matytųsi pilnas vaizdas ir mano akį patraukė baltas balandis. Atėjau paglostyti ir įsižiūrėjau, kad jo sparnai tokie lyg išsukti ir bukais galais, o jis tais sparnų galais muša į grindis. Aš pagalvojau, kad jį būtinai reikia paglostyti, nes jis tada nusiramins. Pradėjau glostyti, ir balandis pavirto į kažkokį žvėrelį baltu minkštu kailiuku, tai aš tą kailiuką vėl toliau glosčiau... ir sapnas baigėsi.
Kažkaip tas pats motyvas, pasikartojęs iš eilės dvi naktis, suneramino. Gal turite idėjų kas tai galėtų būti? Svarbiausias įspūdis, kad labai norėjau paglostyt, bet prieš tai buvę sveiki paukščiai po mano paglostymo pasirodydavo esą sužaloti.


Sapnu simboliai rodo, jog neteisingai suvoki visa kas aplink tave vyksta
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 30, 15:05)
Sunku pasakyti ka tai reiskia, o va ka simbolizuoja, galima butu pasvarstyti, bet ar tai bus tiesa, negaliu uztikrinti

Konvejeris - pasikartojimas situaciju, veiksmu, ivykiu, gal net minciu tasa, kuriu pasekoje atsiranda "pruduktas" arba ivykis.
Skaicius sesi - buvo tema apie skaicius - nepamenu pavadinimo... paieskok pereitu metu temu archyve. KAlbos nera jog kudykiai simbolizuoja uzgimima, asmeniskai as tai sieju su subtiliaisiais kunais.Kad sapnuoji samoningai abejoniu del to nekyla, tokku budu is tikruju gaim kurti visa ko sirdis uzsigeidzia, tik ar tikrai to reikia?  VAldyti sapnus vieniem yra suteikta, kiti to ismoksta.Melyna splva yra jegos arba vidiniu galiu spalva spalva siuo atveju, kalbu apie melyna kepuryte:)


labai ačiū tau už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, noriu ir as prisijungti prie jusu su savo sapnais. 4u.gif

Lingu Lingu, gal ir man padetumet issiaiskinti savo sapnus, nes man e jie veda is proto doh.gif . Kasnakt sapnuoju kosmaus tai as vaikstau po kapines, tai laidotuves giminaiciu sapnuoju kurie yra jau mire, tai kad jie gyvi yra. Va sianakt sapnavau daug paminklu kryziu formos atode lyg matyciau kapines, bet paminklai visi vienodi.

Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dianux79 @ 2009 06 02, 12:08)
Laba diena, noriu ir as prisijungti prie jusu su savo sapnais.  4u.gif

Lingu Lingu, gal ir man padetumet issiaiskinti savo sapnus, nes man e jie veda is proto doh.gif . Kasnakt sapnuoju kosmaus tai as vaikstau po kapines, tai laidotuves giminaiciu sapnuoju kurie yra jau mire, tai kad jie gyvi yra. Va sianakt sapnavau daug paminklu kryziu formos atode lyg matyciau kapines, bet paminklai visi vienodi.

Aciu  drinks_cheers.gif


MAno nuomone (bei praktika tai patvirtina), jog tokiais sapnais pasizymi zmones, kuriu viduje didelis chaosas, neapsisprendimas, nenuostabu jog rasai, kad jie tave veda is proto. Mano supratimu tau padetu pasivaiksciojimas kasdienis parke, pusvalandis prie vandens telkinio, atsisakymas TV, pries miega neskaityk, geriau nusiprausk po siltu dusu ir manau jog tai pades. Kryziaus simbolis rodo gyvenimo sunkumus, kuriu pilni musu visu gyvenimai.Kazko specifinio ir nepasakysiu, kol nenurims tavoji sirdele ir nepasikeis sapnu specifika.Dar - buna, kad blogai kalbam apie zmones, tokiu budu persiimam ju emocijomis net to NESUVOKDAMI - tai taip pat sutveria kosmariskus sapnus...pasirupink savimi ir sapnai ims keistis smile.gif
Atsakyti
LinguLingu, ar galetumete paaiskinti, kaip suprasti sapna. Kazkokiu detaliu net nebuvo. Tiesiog sapnavau save, kad nelabai gerai jauciuos, kazkokie spuogai ant veido, bandau juos naikint pries veidrodi. Nepavyksta. O galiausiai is nosies ir akiu kirmeles islindo blink.gif blink.gif skausmo nejauciau, tik slykstuma neapsakoma, bet paskui palengvejimas atejo kazkoks. Siaubas tokios slykstynes dar nebuvau sapnavus - ka tai galetu reiksti??
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 06 02, 21:37)
LinguLingu, ar galetumete paaiskinti, kaip suprasti sapna. Kazkokiu detaliu net nebuvo. Tiesiog sapnavau save, kad nelabai gerai jauciuos, kazkokie spuogai ant veido, bandau juos naikint pries veidrodi. Nepavyksta. O galiausiai is nosies ir akiu kirmeles islindo  blink.gif  blink.gif skausmo nejauciau, tik slykstuma neapsakoma, bet paskui palengvejimas atejo kazkoks. Siaubas tokios slykstynes dar nebuvau sapnavus - ka tai galetu reiksti??


Spuogai ant veido dazniausiai simbolizuoja pretenzijas pasauliui.
Dabar kirmeles, pasidygejimas situacija, kurioje nesugebejai izvelgti to, kas tikrumoje svarbu.Pasistenk pazvelgti i situacija is salies, lyg ziuretum TV arba menini filma ir nevertink, turetu padeti
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 02, 13:52)
MAno nuomone (bei praktika tai patvirtina), jog tokiais sapnais pasizymi zmones, kuriu viduje didelis chaosas, neapsisprendimas, nenuostabu jog rasai, kad jie tave veda is proto. Mano supratimu tau padetu pasivaiksciojimas kasdienis parke, pusvalandis prie vandens telkinio, atsisakymas TV, pries miega neskaityk, geriau nusiprausk po siltu dusu ir manau jog tai pades. Kryziaus simbolis rodo gyvenimo sunkumus, kuriu pilni musu visu gyvenimai.Kazko specifinio ir nepasakysiu, kol nenurims tavoji sirdele ir nepasikeis sapnu specifika.Dar - buna, kad blogai kalbam apie zmones, tokiu budu persiimam ju emocijomis net to NESUVOKDAMI - tai taip pat sutveria kosmariskus sapnus...pasirupink savimi ir sapnai ims keistis  smile.gif



Labai aciu uz patarimus, butinai pradesiu naudotis, tikiuosi pades drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 02, 21:54)
Spuogai ant veido dazniausiai simbolizuoja pretenzijas pasauliui.
Dabar kirmeles, pasidygejimas situacija, kurioje nesugebejai izvelgti to, kas tikrumoje svarbu.Pasistenk pazvelgti i situacija is salies, lyg ziuretum TV arba menini filma ir nevertink, turetu padeti


LinguLingu, aciu. Sapnas atitiko realybe is tikruju, kaip Jus ir paaiskinote.
Atsakyti
O mano sapnu serija tokia:

po tevelio mirties savaite nebuvo jokiu sapnu isvis.

paskui sapnavau, kad laukiuosi.. kad didziulis pilvukas, o as lyg nustebusi, nes lyg staigmena, lyg nezinia apemus.
Kt nakti sapnavau, kad staiga prapliko mano vyras. Stebejaus, kad jo tetis nepraplikes- o jis, jaunas, nuplikes visiskai.
Dar kt nakti sapnavau baisiai bauginancia sugedusiu dantu burna.. Tie dantys lyg istrizai buvo burnoje... jais baisejaus sapne..
Ir paskesne nakti sapnavau teveli.. ir gyva, ir jo laidotuves.. Daug samysio, daug asaru. Bet buvo viskas kitaip,nei realybej... Jis lyg kartu dalyvavo besiruosiant laidotuvems, bet tuo paciu man buvo aisku, kad laidotuves jo..

Ar tie sapnai tera po skaudzios netekties isgyventu jausmu sinteze, ar visgi ne... ar gali kas padet issiaiskint... ? Aciu 4u.gif

Beje, metu laikotarpy pries staigia tevelio mirti man pries miega uzplusdavo tokia mintis apie tevelio laidotuves.. na, mazdaug, kad suzinojau fakta, kaip reaguoju, kaip ruosiames... Cia buvo ne sapnai, o tokios nepaklusniai uzeinancios mintys... lyg nesamoningos. As jas "nuvaikau", net nusipurtydama is nejaukumo, veju salin.. O jis nei sirgo, nei gydes... todel man budavo keista, tuo paciu ir nemalonu, kodel tos mintys apninka... nes nera jokio pagrindo. Gal kokius 5 kartus ar daugiau taip buvo...

Dabar tai lyg buves ispejimas man atrodo.
Kaip tai paaiskint?! g.gif
Aciu, jei kas interpretuos .....
Atsakyti
Greiciausiai buvot artimos ir giminingos sielos su Tevuku. Informacija apie mus visatoje buvo, yra ir bus,tik ne kiekvienas sugebam ja "nuskaityti". Greiciausiai esi apdovanota kazkuo, ko nesuvoki - vienu ar kitu atveju is dantimis rodo sunkumus gyvenimiskus. Nuplikusi vyro galva rodo gilu susivokima pasamoneje apie situacija ar dabartine padeti. Kalbant apie ispejima - nepradek grauztis, nera tam jokio pagrindo.Kai ateina laikas turim iseiti.Skausmas praeis, zaizdos uzgis, tad gyvenk cia ir dabar, lavink savaja intuicija, nes niekda neziani, kad tai pravers:)
NAMASTE
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 03, 13:36)
Greiciausiai buvot artimos ir giminingos sielos su Tevuku. Informacija apie mus visatoje buvo, yra ir bus,tik ne kiekvienas sugebam ja "nuskaityti". Greiciausiai esi apdovanota kazkuo, ko nesuvoki - vienu ar kitu atveju is dantimis rodo sunkumus gyvenimiskus. Nuplikusi vyro galva rodo gilu susivokima pasamoneje apie situacija ar dabartine padeti. Kalbant apie ispejima - nepradek grauztis, nera tam jokio pagrindo.Kai ateina laikas turim iseiti.Skausmas praeis, zaizdos uzgis, tad gyvenk cia ir dabar, lavink savaja intuicija, nes niekda neziani, kad tai pravers:)
NAMASTE



Nuosirdziai aciu 4u.gif Tik sitas sakinys lyg nutrupejes ,,vienu ar kitu atveju is dantimis rodo sunkumus gyvenimiskus" - ar tas sapnas esama padeti rodo, ar dar laukia tie sunkumai??

O su artimaisiais gali buti ir ne artimos/giminingos sielos?

O kaip intuicija lavinti? Kaip ismokt ta informacija "skaityti" ?
Aisku, tokiam skyrelyje tokie klausimai turbut skamba pernelyg primityviai, kad butu uzduodami... blush2.gif

Bet kartu man ir baugu tokiu sapnu... o ir nesamoningai uzklupusiu minciu... aisku, as jas vydavau salin... ir meciau is galvos.. bet po netekties iskilo i pavirsiu...
Jog visa tai mano vaizdiniuose JAU matyta...
Atsakyti