Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnės nuotakos

Labas vakaras, gal galėtų pasidalinti patirtimi vyresnės nuotakos? Tos, kurios tekėjo ar ruošiasi tekėti antrą kartą? Kaip rengiatės? Juk balta vestuvinė suknelė antrą kartą jau netinka. Kokį rengiatės rūbą, kokios spalvos? Modelio? Pasidalinkite nuomonėmis, patirtimi, ar šiaip patarimais, o jei tokia tema jau yra, nukreipkite mane ten:)
Atsakyti
dar suprasčiau, jei paklaustumėte kaip aprengti vaikus skyrybų proga surengtame vakarėlyje... O dabar labai nepataikėte kurdama temą...
Nors... Tam tikrą tikslą galima įžvelgti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 10 30, 20:52)
Labas vakaras, gal galėtų pasidalinti patirtimi vyresnės nuotakos? Tos, kurios tekėjo ar ruošiasi tekėti antrą kartą? Kaip rengiatės? Juk balta vestuvinė suknelė antrą kartą jau netinka. Kokį rengiatės rūbą, kokios spalvos? Modelio? Pasidalinkite nuomonėmis, patirtimi, ar šiaip patarimais, o jei tokia tema jau yra, nukreipkite mane ten:)


Pries pusantru metu tekejau antra karta- tai buvo musu naujos seimos svente, ir is santuoku rumu isejome visi tris, o is to kambario kur sumainem ziedus mano naujas vyras isnese vaika ant ranku...
Ir vestuves buvo netradicines - nes juokingos tos tradicijos, kai jau ne pirma santuoka... Bet tai dar ne priezastis buvusiai vienisai mamai ne buti ta diena graziausia ir nuostabiausia nuotaka...
Taip as atrodziau:
user posted image
O taip atrode musu dukra su savo nebiologiniu teciu
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2008 10 30, 22:51)
dar suprasčiau, jei paklaustumėte kaip aprengti vaikus skyrybų proga surengtame vakarėlyje... O dabar labai nepataikėte kurdama temą...
Nors... Tam tikrą tikslą galima įžvelgti biggrin.gif


Antru vedybu klausimas vienisoms mamos tikrai gali buti laaabai aktualus, o jau naujo "tecio" oficialus prijungimas prie seimos- tikrai svarbus ir mamoms ir tuo labiau vaikuciams...
4u.gif
Beje, mano ex... savo dukros i vestuves nepakviete, nors jie bendrauja ir ji pakankamai didele, kad dalyvaut priziurima seneles (is tos puses)... isizeide tada vaikas, kai suzinojo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jullaja: 31 spalio 2008 - 11:42
Jullaja, atrodai tiosiog puikiai, aciu, kad atsiliepei ir mane supratai. Pritariu visoms tavo mintims ir esu tikra, kad visi turi teise buti laimingi. O moterys - grazios. Ziuriu i tavo suknele ir negaliu atsiziureti. O tavo dukryte taip apkabinusi savo Teti, kad ir be zodziu viskas aisku...
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 10 30, 21:52)
Labas vakaras, gal galėtų pasidalinti patirtimi vyresnės nuotakos? Tos, kurios tekėjo ar ruošiasi tekėti antrą kartą? Kaip rengiatės? Juk balta vestuvinė suknelė antrą kartą jau netinka. Kokį rengiatės rūbą, kokios spalvos? Modelio? Pasidalinkite nuomonėmis, patirtimi, ar šiaip patarimais, o jei tokia tema jau yra, nukreipkite mane ten:)

Manyciau,kad tinka bet kokia Tavo megstama spalva.O balta gali buti nebutinai suknele smile.gif ,gali buti kostiumelis.Tik svarbu,kad jaustumeis patogiai,laisvai ir pati sau patiktum 4u.gif
Atsakyti
Aciu, cigonele, mano megstamiausia spalva-zydra, bet net nesuprantu kodel, bet mane eme grauzti abejone, kad si spalva netinka tokiai progai ir galiu atrodyti juokingai.Todel ir prasau jusu patarimu ir minciu
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 11 01, 23:02)
Aciu, cigonele, mano megstamiausia spalva-zydra, bet net nesuprantu kodel, bet mane eme grauzti abejone, kad si spalva netinka tokiai progai ir galiu atrodyti juokingai.Todel ir prasau jusu patarimu ir minciu

Pasikartosiu,kad svarbiausia paciai sau patikti.Jei pradejo grauzti abejones del zydros spalvos,tai galbut butu primtinas variantas zydra derinti su balta.O gal prireiks profesonalios siuvejos konsultacijos?O gal uztektu katalogus pavartyti?
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 11 01, 22:02)
Aciu, cigonele, mano megstamiausia spalva-zydra, bet net nesuprantu kodel, bet mane eme grauzti abejone, kad si spalva netinka tokiai progai ir galiu atrodyti juokingai.Todel ir prasau jusu patarimu ir minciu


Na ir puiku, tuomet ir rinkis žydros spalvos rūbą thumbup.gif
Man tai žymiai juokingiau, kai nuotaka teka jau nebe pirmą kartą, arba jau amžiuje, o velkasi baltą pūstą suknelę ir dar nuometą ant galvos dedasi doh.gif doh.gif
Atsakyti
mano anyta kai tekėjo prieš kelis metus buvo apsirengusi šviesų kostiumėlį, audinys kokią tai gėlių faktūra turėjo, bet pats kostiumėlio modelis santūrus, įliemenuotas. žinoma jokių pūstų sijonų ar nuometų (ne jos metuose jau taip rengtis, net jei ir pirma santuoka būtų). ir atrodė puikiai. thumbup.gif
(tik nežinau ar pirko, ar siuvo pagal užsakymą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 19 lapkričio 2008 - 11:56
Vestuviu skyrely yra daug info

http://www.supermama...?...12586&st=72


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2008 10 31, 20:03)
Jullaja, atrodai tiosiog puikiai, aciu, kad atsiliepei ir mane supratai. Pritariu visoms tavo mintims ir esu tikra, kad visi turi teise buti laimingi. O moterys - grazios. Ziuriu i tavo suknele ir negaliu atsiziureti. O tavo dukryte taip apkabinusi savo Teti, kad ir be zodziu viskas aisku...


Ačiū!!!

Žydra spalva irgi labai-labai graži... Tikiu, kad rasi pačia gražiausia!
Atsakyti
Rykute,aciu uz nuoroda, pasirodo as cia ne visai ten pataikiau:),jau maniau,kad niekas antra syki neteka siais laikais:)
Atsakyti