Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 08, 11:00)



einame kurti kalėdinės nuotaikos savo namams biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
tokia tema faina buvo. baikim.
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 07, 22:01)
Aš manau, kad nederėtų smerkti kitokio gvenimo būdo, iš karto priskiriant jį neigiamoms savybėms- apsileidimui, tingumui ar panašiai- nes tai, kas tau reiškia nuobodybę, apsirijimą, ir tingumą- kitiems gal reiškia dvasinį ryšį, intymumo grožį ir ilgesį, kurį jie išgyvena būtent namuose, ir kuriam pramogos gal tik trukdytų atsisklesiti. Be to sėdėjimas sėdėjimui nelygu- jei tai laikas nulįsti į savo kampus, murmant ir barantis, jei šeimoje vyrauja nesantarvė- tada sutinku, kad tai tingus drybsojimas, bet kai šeima dalijasi prisiminimais prie bendro stalo, ir kad tik tas paprastas ir tylus indų barškėjimas prie žvakių (o ne pramogavimas ir reidai po svečius) kai kuriuos šeimos narius priverčia ir ašarą nubraukti,  pasidžiaugiant tuo kad visi sveiki, gerai sutaria, ir jei jie sako, kad nori kad tik tokia atmosfera jiems įsirėžtų atmintin, kai bus laikas, jog galbūt prie stalo sumažės žmonių, kai gal būt kas nors rimtai, nepagydomai sirgs- tai aš nemanau, kad tokį santykį su švente, tokio tipo"sedejima" namuose  galima smerkti ir kvalifikuoti kaip kaip kažką negatyvaus, nes tai yra ne šiaip ėdimas ir nuobodžiavimas, o intravertiškas būdas išgyventi kalėdas. Juk evarbu ne tai, ką mes darome, o kokią reišmę tam teikiame, ar tame yra dvasingumo, ar tik paviršius- nes besaikis pramogavimas ir ūžimas, ėjimas per svečius irgi gali būti ne mažiau tuščias ir bedvasis- savo paviršutiniškomis emocijomis ir bedvasiškumu niekuo nesiskiriantis nuo drybsojimo namie prie tv ir valgiais nukrauto stalo - todėl nemanau kad pramogavimas per se yra didesnė vertybė nei sėdėjimas prie tv , kuris irgi yra pramoga, tik kitokio pobūdžio.

Aš manau, kad viskas priklauso nuo to, kokią reikšmę tam teikiame mes- ir tiek sėdėjimas su šeima prie stalo tiek važinėjimas po miestą ar renginius gali būti tiek dvasingas ir gilus, tiek tuščias ir paviršutinis. Todėl toleruoju visokius šventimo būdus- nes nežinau kokią reikšmę tam teikia tie žmonės (gal tai, kas man nepriimtina, jiems yra tinkamiausias būdas išgyventi, išmedituoti kalėdų dvasingumą).

O man tobulas maistas  kasdien- nėra didžiausia vertybė- man didesnė vertybė yra, pavyzdžiui paskaityti gerą knygą ar straipsnį, savo rankomis sukurti ką dekoratyvaus- todėl natūralu, kad teikiu pirmenybę pastariesiems užsiėmimams ir nemanau, kad tai smerktina, ar kad perskaityti gerą knygą ar su šeima pažiūrėti gerą dokumentinę laidą, yra mažiau naudinga, vertinga ar gražu, nei pasigamnti šviežesnio maisto -nes ir viena ir kita gerina  sveikatą- fizinę ar dvasinę- kam kokios labiau reikia:ax:


drinks_cheers.gif beje gal kuri mate pirkt dideliu pliusiniu nykstuku?
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 08, 09:30)
drinks_cheers.gif beje gal kuri mate pirkt dideliu pliusiniu nykstuku?


yske 4u.gif visokiu dydziu
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 06, 18:17)


O kalbant apie dekorą, man vis nenduoda ramybės mintis, viena kūčias/kalėdas padaryti ant grindų bigsmile.gif Na, kaip rytiečiai valgo- stalas- ant grindų padėtas stalviršis, pakeltas vos per sprindį nuo grindų (ant kokių keturių plytų ar dėžių). o vietoj sofos ar kėdžių- matrasai ar čiusžiniai- viskas skendi kalėdiškuose audekluose ir užtiesaluose, kuriuose padėliota žvakių, pamėtyta žaisliukų,  bigsmile.gif 



mes turim tokia ideja sitaip pamineti kaledas su draugais. jiems sita ideja bus labai labai super. visu tuo dekoru uzsiimsiu as pati, tai dabar jau suku galva kaip cia kuo graziau viska papuosus ir kaip ta stala pasidarius g.gif
Atsakyti
Gal kas turite kokiu minciu kaip tvora ir kiema pasipuost? ax.gif Niekas nelenda i galva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 08, 08:00)

berods,ne karta aiskiai rasiau,kad kiekviena seima TURI SAVO TRADICIJAS
na nenukrypstasme nuo temos mirksiukas.gif biggrin.gif
jei norite,greiciau nulupti...suslapinkite...bet smarkiai,ir palikite nakciai...ryte daug lengviau nuvalyti mirksiukas.gif ..poto aisku gruntas(jie labai nelygu) ir nauji tapetai...max savaite drinks_cheers.gif ..man irgi smagu,nes vaikuciams atnaujinsime kambari thumbup.gif man is viso,pries sventes....yra iprotis ....issikuopti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(CinnamonQueen @ 2008 11 08, 14:54)
Gal kas turite kokiu minciu kaip tvora ir kiema pasipuost?  ax.gif  Niekas nelenda i galva  blush2.gif

aisku,ziurint,kaip leidzia finansai..,man graziausi yra puosta egle kieme,ir...lauko girliandomis papuostas namas ir tvoros thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 08 lapkričio 2008 - 18:40
Gal ir nelabai į temą, bet koks blog'as apie Kalėdas simpatiškas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Man visai patiko šitos idėjos
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akrila: 09 lapkričio 2008 - 16:02
saldi eglute....fantastiska thumbup.gif
Atsakyti
galvojau iš vilnos darysiu tiesiog bumbuliukus ir viskas.bet aną dieną pabandžiau subadyti kažkokį gyvį g.gif tai va, dabar jau turiu monstriuką-paršiuką, ir peliuką thumbup.gif thumbup.gif fantastika wub.gif šįmet mano namų eglutė bus nestandartinė, ir originali thumbup.gif
Atsakyti
As planuoju siemet persistengti biggrin.gif isorine namo puse papuosiu lempuciu girliandomis, ant duru pakabinsiu vainika, taippat manau balkone dar eglute pastatyti ;] Prie namu dar pastatysiu sviecianti elnia, gal kokias roges ir dirbtini Kaledu Seneliuka ax.gif
Langus apipurksime sniegeliu, pagal ivairius trafaretus, taippat prikabinsime visokiu dzinguliuku, lempuciu, papuosimu. ;} smile.gif Eglute planuojam gal viduryje svetaines, arba kambario kampe, bet labai didele egle rinksimes newyear.gif prikabinsiu graziu kaspinu, pakabinsiu kalediniu paveikslu, reikes tu raudonu geliu nusipirkti doh.gif kaledine staltiese patiesti reiktu :} mirksiukas.gif nors per kucias kasmet tiesiame tokia raudona staltiese, labai sena, kasmet naudojama tik kucioms santa2.gif ir seip prisigalvosiu siais metais, darbeliu visokiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2008 11 08, 22:25)
mes turim tokia ideja sitaip pamineti kaledas su draugais. jiems sita ideja bus labai labai super. visu tuo dekoru uzsiimsiu as pati, tai dabar jau suku galva kaip cia kuo graziau viska papuosus ir kaip ta stala pasidarius  g.gif


Aha, kalėdoms su draugais tai idealus variantas- nes supermamų draugai turbūt daugiausiai jauni, tai jiems nieko tokio truputį pasirangyti ant grindų- bet aš manau, kad kažką žemo padėti vis tiek reikia, nes ilgiau taip pabuvus ir pasirangius ant grindų paskausta kojas, norisi jas ištiesti- tai reik ar matrasų storesnių kokių, ar kokių žemų pufų- na, pavyzdžiui, jei sofa susitumdo iš tokio atidaromų pufų, tai tų pufų viršų (dangčius) nuimti galima ir iš tų dangčių gaunasi tokios labai žemos minkštos kėdutės- sprindžio didumo- nežinau ar patogu, bet pas mane tokia sofa, tai kilo mintis, kad gal praverstų.

Dar gi šiais laikais būna tokių kaip pagalvinių ne pagalvinių- labai žemų kėdučių- na jos net ne kėdutės, o tokios minštos, be jokių rėmų kietų- tik pasiūtos iš kokio porolono, netaisyklingos formos, specialiai skirtos ant grindų sėdėti- kaip keistos formos pagalvės, ar pripučiamų foteliukų , jie irgi kartais būna labai žemi.

Aš tai galvojau plastikinį stalą atnešti, nuimti kojas, ir ant ko nors šiek tiek pakelti, kad vos vos aukščiau nuo žemės būtų- ir aišku, užtiesti kuo gražiu.

Dar prie tokio dekoro, man rodos, tiktų pastatyti kokią jaukią, dekoruotą kalėdiškai širmą- na tokią pastatomą, arba pakabintą ant virvės audeklo ar agroplėvelės gabalą- ypač jei reikia ką nors užstoti, kas netinks prie tokio dekoro- gal kokį baldą taip užmaskuoti- ir šiaip jaukumo priduoda- už širmos galima pastatyti lempą, ir ji taip jaukiai, romantiškai persišvies, neerzins akių, o prie žemo stalo viskas matysis - bus vietoj centrinio apšvietimo- nes centrinia aukštai, ir per šviesu dažnai būna, žvakių šviesoje, pastebėjau, baliukuose daug kas neišsėdi- kam nors būtinai parūpsta uždegti šviesą- o ta centrinė šviesa man tokia nekalėdiška, eglutės lempučių šviesos gali nepakakti, tai tokia šviečianti sienelė gali pagelbėti. Širmą galima puošti lengvais, nukarusiais audiniais ar kokia agropėvele- arba tokios pat spalvos audiniais kaip grindys bus papuoštos, arba kaip staltiesė, papuošti eglutės žaisliukais, apsnigtomis šakelėmis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 09 lapkričio 2008 - 22:12