Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 25, 21:04)
g.gif o kur jus gvazdikeliu gaunat?


Į artimiausio prekybcentrio prieskonių skyrių užeit nebandėt? lotuliukas.gif
Jau nekalbant apie specializuotas parduotuves... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 11 25, 22:22)
Į artimiausio prekybcentrio prieskonių skyrių užeit nebandėt? lotuliukas.gif
Jau nekalbant apie specializuotas parduotuves...  lotuliukas.gif



neieskojau biggrin.gif seip paklausiau ,nes niekad neatkreipdavau demesio...
o tu cinamono lazdeloiu tai irgi prekybos centruose rast galima ar ne?
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 25, 20:26)
neieskojau biggrin.gif seip paklausiau ,nes niekad neatkreipdavau demesio...
o tu cinamono lazdeloiu tai irgi prekybos centruose rast galima ar ne?

Kai imsi ieškot, tikrai rasi kad ir paprastam prekybos centre 4u.gif
Cinamono lazdelių vienur būna, kitur ne, SM nuolat skaitau, kur kas jų rado, be kai pačiai neaktualu - nepamenu smile.gif Pasiieškok Kalėdinėse temose, turėtum rast smile.gif

Dėl tų apelsinų... Pasirodo, juos iš tiesų reikia nuplikyti, kad labiau kvepėtų bigsmile.gif Kitą sykį darydama žinosiu rolleyes.gif
Atsakyti
jei kas ieskos klaipedoj cinamono lazdeliu tai yra janonio gatvej prieskoniu parduotuvej. 100 gr-2,90 lt
Atsakyti
Cinamono lazdeliu didesniu yra pirkti banginyje sodo daly, ten yra ir apelsinu skilteliu (Vilniuje) taip pat cinamono lazdeliu yra ir hyper rimi siaures miestely prie ivairiu tortu pabarstu, zele ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2008 11 25, 21:56)
Aciu uz tokia issame informacija  4u.gif
As dabar bandau dziovinti ant radiatoriaus apelsino zieveles,bet jeigu cia taip ilgai ir dar supelyja kitos,jauciu teks bandyti i orkaite kisti  ax.gif

Man puikiausiai išdžiūna ant radiatoriaus,nors jis šildo labai nesmarkiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 11 25, 17:28)
As naudojau paprastas parafinines. Rasiau kazkur gal 18 puslapy, kad pirkau kitokiems darbeliams paprastu nupigintu zvakiu po Veliniu. O islydziau tokiam senam samtyje. Nepatogumas tas, kad neimanoma pastatyti, reik islydzius tuoj pilt. Ir dar patariu stalą laikraščiais storai apsidengt  rolleyes.gif
O kam ne per brangu - galit dideliu ir spalvotų pasipirkt, kokių kvapukų įsilašint.

prisimenu mirksiukas.gif

as tai turiu viskiu ilgu spalvotu suluziusiu pusiau -tiktu tokios? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes

as ir noriu savo namus siemet papuosti kai nors ypatingai - kitaip nei kasmet.. Siemet jau turime dukryte ir visa nesugalvoju kaip man papuosti eglute, kad mazyte pripuolus nesukistu visko i burna ... na trodo menka beda, bet as megstu puost eglute ligi lubu blush2.gif ir tos sakos svyra iki pat zemes ... kaip jus apsaugot mazylus nuo eglutes? kazkaip nesinori man kokia mazyte pirkt, nesventiska man visai ... Gal turite ideju?

galvju gal koki atitverima daryt.. su tvorele g.gif

kokius darysite vainikus advento? as mastau susukt is siaudu tu kur senukuose parduoda dekoravimui, idet kankoreziu, papuost keliais zaisliukais, apipurkst kokiu spalvotu laku ar sniegeliu ir zvakes storas istatyt. Manau grazu but turetu..
Atsakyti
O mes pirkom cinamono lazdeles Klp akropolyje,dvi lazdeles 1 litas,o dvi vanilines lazdeles 7litai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2008 11 26, 13:53)
Sveikutes

as ir noriu savo namus siemet papuosti kai nors ypatingai - kitaip nei kasmet.. Siemet jau turime dukryte ir visa nesugalvoju kaip man papuosti eglute, kad mazyte pripuolus nesukistu visko i burna ... na trodo menka beda, bet as megstu puost eglute ligi lubu  blush2.gif ir tos sakos svyra iki pat zemes ... kaip jus apsaugot mazylus nuo eglutes? kazkaip nesinori man kokia mazyte pirkt, nesventiska man visai ... Gal turite ideju?

tirka egle bados, tad vaikas syki prilindes, paprastai nebenori mirksiukas.gif bent pas mus taip buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 11 26, 12:15)
prisimenu mirksiukas.gif

as tai turiu viskiu ilgu spalvotu suluziusiu pusiau -tiktu tokios? blush2.gif  blush2.gif


Manau, turėtų tikt rolleyes.gif
Drąsos eksperimentuojant 4u.gif
Gi tai, kas nepavyks - vėl galima išlydyti ir viską pradėt iš naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 25, 21:26)
o tu cinamono lazdeloiu tai irgi prekybos centruose rast galima ar ne?
Matau, kad jūs iš Kauno... šeštd pirkau Urmo bazėje, prieskonių skyriuje, 1kg kaina 20,30Lt (100g - 16 cinamono lazdelių megalol.gif)
Atsakyti