Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

mano darbeliai
user posted image

user posted image
Atsakyti
juratike13 Labai grazus darbeliai, o tas medis kuo dar papuostas be lempuciu?
Atsakyti
As siemet irgi pradejau puosti namus. Ant lauko duru kabes vainikas, kuri siandien padariau
user posted image

Toliau turbut ant langu isores palangiu desiu eglisakes ir kaip nors jau reiks papuost, o namie dar eglute puosim smile.gif
Atsakyti
siemet padariau tokia kompozicija staliukui svetaineje blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2008 12 04, 15:47)
Gavau vakar užduotį - padaryti darželiui kalėdinę puokštelę (visi tėvėliai tą užduotį gavo). Taigi, numoviau šnd į mišką su mažąja, prisirinkom gėrybių kokių radom, pasiraitojom rankoves kibom į darbą. Į vyno butelį (turėjau pasilikus tokį placiu kaklu) pripylėm kruopų: manai, aguonos, kukurūzų kruopos, grikiai; na ką turėjom), tada įsmeigėm mažą gražią eglutę, kurią puošėm džiovintom gėlytėm. Tą butelį su eglute įstatėm į pintą lėkštę, pridėjom samanų, kankorėžių, raudonų uogyčių su šakelėm (irgi radom miške), šalia pastatėm mažą Senelį ir ryt nešim į darželį.

kur goto? ax.gif

QUOTE(rraassyte @ 2008 12 04, 18:13)
blush2.gif  ech:) pirmas blynukas prisviles:) subliusko mano balionelis:)per mazai siulu tikriaus. dziovinau su fenu lotuliukas.gif kokia valandele, manau tikrai isdziuvo. niu kazkko panasaus  blush2.gif ir tikejausi:)))) juk pirma kart darau:) bet uztat liabaj grazius angeliukus issikarpiau.. gaila kad paveiksliuku nemoku ikelt:) noretusi ir man kuo pasigirt:)) blush2.gif

as tai ant radijatoriu dedu ir per nakti sau dziovinas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 04, 22:13)
juratike13 Labai grazus darbeliai, o tas medis kuo dar papuostas be lempuciu?

apipurskiau barankas ir makaronus tokius vamzdelius,siek tiek lenktus ir perrisau raudona dovanu juostele tokia ale popierine...Aciu
Atsakyti
O čia mano šiandien papuošta virtuvės palangė.Nusižiūrėjau forume blush2.gif

Mano palangė
Atsakyti
QUOTE(Rhetta @ 2008 12 05, 16:22)
O čia mano šiandien papuošta virtuvės palangė.Nusižiūrėjau forume  blush2.gif

Mano palangė



Gražu 4u.gif
Gaila, kad pas mus nėra palangės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhetta @ 2008 12 05, 16:22)
O čia mano šiandien papuošta virtuvės palangė.Nusižiūrėjau forume  blush2.gif

Mano palangė



Labai grazu wub.gif

Juratike va kokiu sugebejimu turi,o man ranka nekyla,pas mus viskas paprasta is parduotuves uspirkta..

Na siemet galvojau,bent is vilnos privelti rutuliuku ant lango sukabinti kaip krentanti sniega 4u.gif Gal pavyks biggrin.gif
Atsakyti
[quote=bonda,2008 12 05, 11:57]
kur goto? ax.gif

Pirma karta bandau ikelt foto blush2.gif
user posted image

Didelis aciu rassa, kad pamoke ikelt 4u.gif
Cia ta puokste, kuria dariau i darzeli bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 05 gruodžio 2008 - 18:26
user posted image

Labai labai graži puokštė thumbup.gif
Atsakyti
labai grazi puokstyte!!!! thumbup.gif
Atsakyti