Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

I DALIS

II DALIS

III DALIS

IV DALIS

V DALIS

Prašom toliau rodom savo darbelius, dalinamės idėjomis 4u.gif




Atsakyti
pasižiūrėjau kokių gražių darbelių ir moheros primezgėt, panorau ir aš pabandyti, tai krikšto dukrai numezgiau trumpa megztuką
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif O cia mano paskutinis darbelis,labai siltas ir minkstas. Mochera 60%-40%akrilas "Alize angora special",4nr. virbalai ir apdailai 1.5 vaselis ax.gif

user posted image

user posted image

Atsiprasau tik ryskumas ne koks ,dukrai nelabai pavyko fotkinti blush2.gif
Atsakyti
janike1, labai dailus megztukas, labai idomiai spalvytes pereina
Atsakyti
Labai džiugu, kad pirmame puslapyje jau puikuojasi šaunių mezgėjėlių dailūs darbeliai 4u.gif

Sėkmės visoms 4u.gif Manau, kad virbaliukus vis dažniau į rankas imsime ir viena kitai rodysim savuosius darbus smile.gif
Atsakyti
Kaip saunu, kad temele vel atsirado thumbup.gif As jau irgi pabaigiau savo moheriukine skraiste megzti, kai tik turesiu laiko butinai parodysiu 4u.gif
Atsakyti
as tiek skaitinejau, ziurinejau jusu darbelius is moherio ir pati uzsimaniau 4u.gif aisku nusipirkau siuliukus svelnucius, ir puoliau regzt megztuka.... bet kai dazniausiai man atsitinka, tai ir sikart atsitiko stai kas.. rodos viskas ejosi gerai, kol neprisiuvau tu nelemtu rankoviu, taip kosmariskai atrodo schmoll.gif numeciau salin, nors kriok doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aciu Asarele 4u.gif
Man si tema taip pat patinka thumbup.gif Iki siol nemezgiau visai is mocheros ax.gif Bet prisiziurejau tiek sauniu mezgeju graziu darbeliu ,kad neatsilaikiau rolleyes.gif Dabar labai noreciau salio ax.gif mastau tik kokios spalvos man reiketu g.gif O jei siulu metrazas 500m tai dvieju matkiuku uztektu turbut g.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 11 03, 02:17)
Aciu Asarele 4u.gif
Man si tema taip pat patinka thumbup.gif  Iki siol nemezgiau visai is mocheros  ax.gif Bet prisiziurejau tiek sauniu mezgeju graziu darbeliu ,kad neatsilaikiau  rolleyes.gif  Dabar labai noreciau salio  ax.gif  mastau tik kokios spalvos man reiketu  g.gif  O jei siulu metrazas 500m tai dvieju matkiuku uztektu turbut  g.gif


Janike, Anny saunus megztukai 4u.gif
Atsakyti

user posted image
mano šalio fragmentas
user posted image

Papildyta:
user posted image
šitą šalį nunėriau mamai. Bus kalėdinė dovana biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida+2: 03 lapkričio 2008 - 12:39
sveikutes
atitempiu ir as paskutini savo puki smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 11 03, 16:43)
sveikutes
atitempiu ir as paskutini savo puki smile.gif

thumbup.gif dailus pūkis thumbup.gif
Atsakyti