Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(eya @ 2008 11 17, 22:19)
norali, darbukai labai wub.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Man tas melynas labai patinka. Gal parasytum, kokie tai siulai? ar netraukia mezginio (rankovese), kai vieni plonesni, kiti storesni? g.gif

aciuks.gif eya
siulai - moheris storas su tokiais burbuliukais, kaip vadinasi net nezinau, paskutinius tris kamuoliukus paemiau, pardaveja sake uzsilike is seniau buvo smile.gif mezginio netraukia schmoll.gif as jau ne pirma taip esu mezgusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 11 11, 23:34)
Mergaites dryziukes sukneles mezge, o as stai toki megztuka is pukuoto silto siuliuko ax.gif
user posted image


Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(norali @ 2008 11 14, 17:49)
bandysiu "nupiest" schemute

*  + + + + + + + + + + + + + + + + + *  7
*  < < < 0 + 0 + 0 + 0 + 0 + 0 >  >  > *  5
*  + + + + + + + + + + + + + + + + + *  3
*  + + + + + + + + + + + + + + + + + *  1

* krastine akis
+ geroji akis
<, > 2 akys sumegztos
0 uzdetoji akis

Rastas kartojasi kas 17 akiu
Lygines eiles megzti isvirksciosiomis akimis
Rasta kartoti nuo 3 iki  5 eiles

gal nesuklydau mirksiukas.gif
mezgiau  3 numerio  virbalais, pas mane jie pagrindiniai smile.gif

norali, čia šito megztuko schemutė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 18 lapkričio 2008 - 21:56
mano dukrytes mocherinis salikelis http://public.fotki....i/dscn2168.html
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 11 16, 18:40)
Labai gažus  wub.gif o iš kokių siūliuku ir kelinto numerio vašeliu nerta, jei ne paslaptis?

dėkui už gražius žodžius, o pirkau siūlus Vilniuje Kęstučio g. 1/9 tel 2757285, ten sudėtis tokia: 80proc mohera ir kiti 20proc nepamenu ko biggrin.gif jie sveriami didelėse babinose susukti, atsuka kiek reikia. Aš šaliams išnaudoju 150gr, nes neriu mažesnių nr vašeliais, man skystalai nepatinka, taigi neriu laisvai 2,5 arba 3 nr vašeliu. Siūlų kaina 100gr- 18lt.
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2008 11 18, 22:55)


norali, čia šito megztuko schemutė?

Aciu 4u.gif
Taip schemute sito mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes... groziu kurejos 4u.gif
pagaliau isauso ta diena kai nusinarpliojau pukuotuka ir sau blush2.gif tik cia lama mochera maisyta su poliamidu, nes vienos negali nesioti... grauzia blush2.gif sad.gif bet man taip grazu mezginiai is jos... ax.gif wub.gif

salis
user posted image

ir salio rasto fragmentas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 19 lapkričio 2008 - 18:18
Zuviuk,
Na nerealiai grazu wub.gif wub.gif wub.gif Cia tuo rasteliu mezgei kur 5 is 5 akys?
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 11 19, 19:28)
Zuviuk,
Na nerealiai grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif Cia tuo rasteliu mezgei kur 5 is 5 akys?

ax.gif aciu
taip rastelis tas smile.gif mano beveik visi saliai juo megzti tik vis buvo kita variacija. kazkaip ziuriu kaip sau tai bent man graziausia variacija gavosi biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
laba vakara, o kokiais virbalais(nr.) mezgėte šalį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2008 11 19, 19:46)
laba vakara, o kokiais virbalais(nr.) mezgėte šalį? ax.gif

5nr. bet tas nr tinka tik kas treciai eilei, nes kitas 2 veiles tiesiog kurkas daugiau akis istraukdavau
Atsakyti
Sveikos, vis įlendu pasidžiaugti jūsų mocherio darbeliais. Vieną ir aš baigiau ax.gif Šį rudenį norėjosi kažko ryškaus ax.gif
user posted image
Atsakyti
Zuviuk dailutis šalikėlis thumbup.gif
Egloshke labai gražus megztukėlis ir spalvytė wub.gif
o čia mano šalikėlis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jusda: 19 lapkričio 2008 - 21:43