Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

as seniau ir nelygindavau,tik skalbdavau,bet pamaciau kaip teta islygino megztuka ir gavo forma kokios reikejo,tai tada ir as pradejau lyginti rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, va toks mocherinis sijonukas "gime" tik spalva fotikas iskreipe, cia tokia indigo melyna:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 11 27, 08:18)
sveikos, va toks mocherinis sijonukas "gime" tik spalva fotikas iskreipe, cia tokia indigo melyna:)

vaaaje koksai grozis wub.gif
Atsakyti
Oho. Nepakartojamas sijono grozis.
Atsakyti
La Perla wub.gif wub.gif wub.gif
Puolu i kojas ir prasau schemos.... ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat...
Atsakyti
Keleta puslapiu dabar sitoj temoj La Perla valdo biggrin.gif , bet bandau isiterpt ir prasau Jusu patarimo - pasakykit, kas cia ne taip - kodel man nesigauna museliu rastas???? pasiziuriu pas jus visas - nu super, pasiziuriu pas save, ne velnio nepanasu... Ka darau blogai?
user posted image
OI , ATRODO TIK DABAR PAMACIAU, KAI ATSISPAUSDINAU KELIAS JUSU SALIKU NUOTRAUKAS... blush2.gif blush2.gif blush2.gif OT AS KVAISA..... blush2.gif
Ardysim.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 27 lapkričio 2008 - 10:08
QUOTE(Mate @ 2008 11 27, 10:05)
Keleta puslapiu dabar sitoj temoj La Perla valdo  biggrin.gif , bet bandau isiterpt ir prasau Jusu patarimo - pasakykit, kas cia ne taip - kodel man nesigauna museliu rastas???? pasiziuriu pas jus visas  - nu super, pasiziuriu pas save, ne velnio nepanasu... Ka darau blogai?
user posted image
OI , ATRODO TIK DABAR PAMACIAU, KAI ATSISPAUSDINAU KELIAS JUSU SALIKU NUOTRAUKAS...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  OT AS KVAISA..... blush2.gif
Ardysim.... smile.gif


tarp suemimu reikia ismegzti dar akeliu o ne is kart kitas sueminet
bet kaip suprantu jau pastebejai
nors zinok ir toksai grazus visai 4u.gif
Atsakyti
Ai, visai susipainiojau.... kai pamaciau vienur, kad mezgama taip - is 5 akiu padaromos 5, tada 5 geros ir vel kartot. pagalvojau, tai as, ziople, tu 5 geru tarp tu museliu ir pamirsau padaryt, tai va kame problema.
Ziuriu toliau, kitur tarp "is 5 akiu padaromos 5" viena gera akis ir vel "is 5 akiu padaromos 5". Irgi labai graziai atrodo, tiesiog nuostabiai!
Dar kitur matau - padaryta taip kaip ir pas mane - "is 5 akiu padaromos 5" ir is kart vel "is 5 akiu padaromos 5" . BET ATRODO TAI IRGI SUPER!
o pas mane..... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
virbalai mano Nr. 7, gal jau storesniu nereikia, ir taip atrodo, kad su pagaliais mezgu.... Tai gal mocheryte per mazai puko turi, tai nera tada ir vaizdo....
KA PATARTUMET??? verysad.gif
Kokio cia storio virbalai? - http://picasaweb.goo...188448169079266
akiu as dejau 62, o cia 30 gal net nera, o plotis panasiai kaip mano gaunasi....
nieko nebesuprantu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 27 lapkričio 2008 - 10:27
QUOTE(Mate @ 2008 11 27, 12:21)
Ai, visai susipainiojau.... kai pamaciau vienur, kad mezgama taip - is 5 akiu padaromos 5, tada 5 geros ir vel kartot. pagalvojau, tai as, ziople, tu 5 geru tarp tu museliu ir pamirsau padaryt, tai va kame problema.
Ziuriu toliau, kitur tarp "is 5 akiu padaromos 5" viena gera akis ir vel "is 5 akiu padaromos 5". Irgi labai graziai atrodo, tiesiog nuostabiai!
Dar kitur matau - padaryta taip kaip ir pas mane - "is 5 akiu padaromos 5" ir is kart vel "is 5 akiu padaromos 5" . BET ATRODO TAI IRGI SUPER!
o pas mane..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
virbalai mano Nr. 7, gal jau storesniu nereikia, ir taip atrodo, kad su pagaliais mezgu.... Tai gal mocheryte per mazai puko turi, tai nera tada ir vaizdo....
KA PATARTUMET??? verysad.gif
Kokio cia storio virbalai? - http://picasaweb.goo...188448169079266
akiu as dejau 62, o cia 30 gal net nera, o plotis panasiai kaip mano gaunasi....
nieko nebesuprantu....

As dabar irgi situo rastuku sali narplioju, bet as darau pagal Mexicos schema: pirma eile visos geros, antra visos blogos, trecia 3 geros, 5 is 5 vel 3 geros ir t.t. kita visos blogos, penkta 5is5 3 gerosvel 5 is 5 ir t.t. 4u.gif tada gelytes gaunasi ne viena virs kitos 4u.gif susidelioja mozaikiskai 4u.gif
Atsakyti
as ir dariau mozaikiskai, tik geru akiu tarp museliu nedariau....
bet suo cia kazkur kitur, turbut, pakastas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 27 lapkričio 2008 - 10:42
Mate, nesikabink prie savo salikiuko. 4u.gif Jis nuostabiai atrodo- puko daug ir nereikia, jis atrodo toks minkstutis wub.gif , ir rastelis labai graziai issidestes. Nezinau kuo jis tau nepatinka, nebet nuotraukoj taip dailiai atrodo g.gif
Atsakyti