Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

aciu labai visoms mirksiukas.gif

ingriduska, seniai matyta , vis pagalvoju ka mezgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2009 01 10, 23:20)
o cia mano "musiukinis" salis draugutei blush2.gif

bigsmile.gif thumbup.gif koks šiltutis atrodo,dabar norėčiau apsigaubti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 01 11, 16:44)
bigsmile.gif  thumbup.gif  koks šiltutis atrodo,dabar norėčiau apsigaubti  rolleyes.gif

aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuostabus ties musiuku saliai. Niekaip as neperkandu to rasto. Skaitau, bandau, bet ... nu nesigauna sad.gif
Atsakyti
SKETISSS labai graziai atrodo tavo musinukas kazkaip naujai,labai daug ju jau yra prikeptu ,o tavojo gal spalvyti ar kazkas priduoda tokio sviezumo. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2009 01 11, 19:38)
Nuostabus ties musiuku saliai. Niekaip as neperkandu to rasto. Skaitau, bandau, bet ... nu nesigauna sad.gif

zinok man taip pat ne iskarto gavosi sis rastelis blush2.gif skaiciau,paisiau,bandziau ir pagaliau gavosi thumbup.gif
QUOTE(sagdo @ 2009 01 12, 07:59)
SKETISSS labai graziai atrodo tavo musinukas kazkaip naujai,labai daug ju jau yra prikeptu ,o tavojo gal spalvyti ar  kazkas priduoda tokio sviezumo. thumbup.gif  wub.gif

aciu uz grazius zodelius bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Bandziau nusimegsti sojona, pirma kart toki dalyka mezgiau, nes esu bandzius tik salius megst, ir nepatinka tas kas gavosi, dabar galvoju, ar megst kita ar vistiek is manes mezgejos nebus g.gif smile.gif man atrodo graziau butu ilgesnis ir banguotesnis g.gif o gal rastas negeras g.gif

user posted image
Atsakyti
Gaila kad taip blogai matosi nuotrauka cool.gif Gal kaip kitaip pabandyk, nes bent jau as net rastelio nematau ax.gif
Nors ta ka matau- man grazu smile.gif
Atsakyti
Pabandziau po apacia ideti balta medziaga, kad matytusi rastas smile.gif is kur tas ruozas nezinau g.gif gal suspausciau mezgiau g.gif gal kokiu klaidu as cia pridariau g.gif

user posted image
Atsakyti
Tas ruozas- tai greiciausiai kad kitas siulu kamuoliukas toj vietoj prasidejo .. smile.gif
Zinai, kaip pirmam kartui tai viskas cia liuks!
Kita pabandyk labiau platint ar daugiau kiaurarascio idet ir bus dar graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 12 sausio 2009 - 13:55
QUOTE(LinMer @ 2009 01 12, 14:45)
Pabandziau po apacia ideti balta medziaga, kad matytusi rastas smile.gif


O man kaip tik labiau grazu, kai ne toks platus ir ne toks kiauras thumbup.gif nei platinciau, nei kiaurinciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
LinMer pirmas blynas tikrai neprisvilo!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocia: 12 sausio 2009 - 14:04