Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Ristina , na ir grožis bigsmile.gif , aš irgi sau tokią bandysiu megzti, jau susirinkau schemas iš visur kur tik radau ax.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už pagyras blush2.gif bigsmile.gif
Labai greitai mezgasi "fasadinė" dalis. Per vakarą numezgiau. Tikrai nesudėtinga. Lusasita - bandyk, tikrai pavyks.
"Dobilo" schema yra senoje lietuviškoje knygelėje A. Pelakauskienė "Staltiesėlės"(1983m.)
Nugaros detalę mezgiau geromis akimis. Tad keli vakarai - ir rūbelis numegztas.
Atsakyti
Ristina, kaip idomu ir grazhu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 01 15, 11:30)
Ačiū, merginos, už pagyras  blush2.gif  bigsmile.gif
Labai greitai mezgasi "fasadinė" dalis. Per vakarą numezgiau. Tikrai nesudėtinga. Lusasita - bandyk, tikrai pavyks.
"Dobilo" schema yra senoje lietuviškoje knygelėje A. Pelakauskienė "Staltiesėlės"(1983m.)
Nugaros detalę mezgiau geromis akimis. Tad keli vakarai - ir rūbelis numegztas.



aga, apie ja jau viskas issiskaiciau osinkose ir net knygute mama dave si karta hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mocia @ 2009 01 15, 12:11)
Ristina , na ir grožis  bigsmile.gif , aš irgi sau tokią bandysiu megzti, jau susirinkau schemas iš visur kur tik radau  ax.gif


Gal gali paidalinti ax.gif prasau ax.gif
Atsakyti
cia daug apie ta liemene http://club.osinka.ru/topic-46885
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 01 15, 13:54)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 01 15, 12:30)
Labai greitai mezgasi "fasadinė" dalis. Per vakarą numezgiau. Tikrai nesudėtinga.

Super thumbup.gif Mano planuose ji irgi yra. O kad nereiktų ardyt tai gal gali pasakyt kokie siūlai storio ir kokiais virbalais (ir koks dydis liemenės)? Nerandu siūlų jau seniai šitai liemenei, nes spalvos užsimaniau pilkai melsvos lotuliukas.gif Teks manau ir į kitokius pažiūrėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 15, 14:52)
Gal gali paidalinti ax.gif prasau  ax.gif


Prašom 20 modeliukas bus ta liemenė
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2009 01 15, 13:24)
Super  thumbup.gif  Mano planuose ji irgi yra. O kad nereiktų ardyt tai gal gali pasakyt kokie siūlai storio ir kokiais virbalais (ir koks dydis liemenės)? Nerandu siūlų jau seniai šitai liemenei, nes spalvos užsimaniau pilkai melsvos  lotuliukas.gif Teks manau ir į kitokius pažiūrėt  doh.gif


Aš mezgiau iš angoros , kur 550metrų matkelyje.
Na, mano kailis gana putlus. Bet užteko 1 matkučio, mezgiau 3,5 nr. virbalais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocia @ 2009 01 15, 16:29)
Prašom 20 modeliukas bus ta liemenė


Aciu aciuks.gif
Atsakyti
Ristina, vauuuuuu kaip grazu bigsmile.gif thumbup.gif Sita ir as turiu sarase ,bet vis neprisiruosiu ax.gif megzt.
Matau norinciu yra daug ,gal mezgam kartu kitoj temoj 4u.gif
Atsakyti