Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Man mocheriniai darbeliai bendrai nerealūs. O paskutieji vaizdai išvis pribloškė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul @ 2008 11 09, 20:44)
karsta.gif  galvojau gal as cia viena nesuprantu ka reiskia 4 praleistos, nepatogu jau net buvo klausti, o rastas labai idomus  bigsmile.gif


Mergaites, kazkaip imanoma sita rastelis ir su virbalais ismegzti, o as tai su masina mezgiau. blush2.gif

O as apziurejau la Perlos ir Xiukes darbelius - grozis neispasakytas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 09 lapkričio 2008 - 21:52
Mergaitės,
turiu tokį klausimuką. Labai noriu nusimegzti lygiuoju mezgimu moherini megztuka. Aišku, mezgu laisvai. Bet kiek bemegsčiau, visada mezginys tiesiog nerealiai tempiasi į šonus. Išsitempia dvigubai ar net trigubai, atitinkamai sutrumpėdamas.
Ar tai normalu? Kaip išspręsti šitą problemą? Ar kam nors yra taip buvę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 10 lapkričio 2008 - 08:30
Lauružė, man atrodo, kad visada su moheriukais taip darosi.
Jei nenori, kad mezginys labai tampytusi, gali pritaikyti plona siuluka megztama(siuvimo).
Tada mezginys gaunasi stabilesnis.
Arba numegzti daug mazesni, ir isskalbti bigsmile.gif suformuojant pageidaujama ilgi, tai tada nebesiples i ploti.
Atsakyti
Ristina, o kaip akis apskaičiuoti? Nusimezgiau pavyzdėlį, tai jį matyt reikia ištampyti į plotį, ir tada skaičiuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 11 10, 10:47)
Ristina, o kaip akis apskaičiuoti? Nusimezgiau pavyzdėlį, tai jį matyt reikia ištampyti į plotį, ir tada skaičiuoti?  g.gif


Lauruze,pritariu Ristinai, o be to galima ir su pavyzdeliu - praskalavus ji ir reikiamai istampius (gali palyginti per audini) matysi siulo ir rasto tempimasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauružės šalis labai dailus wub.gif Matosi, kad labai kruopščiai numegztas thumbup.gif

Mano liemenė 4u.gif .

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 10, 17:22)
Lauružės šalis labai dailus  wub.gif Matosi, kad labai kruopščiai numegztas  thumbup.gif

Mano liemenė  4u.gif .


Grozis wub.gif 4u.gif
Gal ir rasteli galima? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 10 lapkričio 2008 - 15:42
QUOTE(zis @ 2008 11 10, 15:41)
Grozis wub.gif  4u.gif
Gal ir rasteli galima? 4u.gif

Ačiū 4u.gif . O raštelį esu surašius Liemenių temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 10, 16:22)
Mano liemenė  4u.gif .

Man tas varijantas, kur su dirzu tai wub.gif Nu labai jau labai dailu thumbup.gif
Atsakyti
Ašarėle, koks grožis wub.gif

Ačiū, mergaitės, už patarimus. Bet kaip keista... Šalius kai mezgu - jie į ilgį tempiasi, o į plotį visai nepasiduoda. O čia viskas priešingai... Tai ir pasimečiau ax.gif
Atsakyti
labas vakaras
atnesu paskutini savo pukeli
siltas ir sauletas ax.gif
user posted image
Atsakyti