Įkraunama...
Įkraunama...

INECTO priežiūros priemonės plaukams

ka manote apie sia plauku prieziuros priemoniu linija? mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *perlyte*: 03 lapkričio 2008 - 19:14
Na esu bandziusi tik si Inecto purskiama kondicionieriu su kokosu aliejumi

user posted image

Efektas patiko, plaukai slidus, jauciasi padrekinti, galiukai ne tokie sausi ir nesiveliantys, naudoju ir kauke su kokosu aliejumi, tik ne sios firmos, taip pat labai patinka thumbup.gif plaukai labai blizga po jos ir pastebejau, kad maziau sakojasi galiukai, gerai pamaitina plaukucius smile.gif manau ir sios Inecto priemones turetu panasu efekta.
Atsakyti
aš naudoju iš kokosinės linijos antrą nuo galo, spindesį aktyvinantį purškalą. tinka ir patinka jis man, nes plaukų galai sausi ir mėgstą paivelti, o šis šią problemą sutvarko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 04 lapkričio 2008 - 11:51
aha ta purskikli as ir turiu tai man thumbup.gif bet noreciau pabandyti daugiau oriemoniu is sios firmos rik nezinau ar tikrai geri g.gif o kokia ten kauke su kokosu aliejumi? kur sakei skorpioniuke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*perlyte* @ 2008 11 04, 15:15)
aha ta purskikli as ir turiu tai man  thumbup.gif  bet noreciau pabandyti daugiau oriemoniu is sios firmos rik nezinau ar tikrai geri  g.gif  o kokia ten kauke su kokosu aliejumi? kur sakei skorpioniuke?  g.gif


Kauke is Superdrug naturals (Droge yra) su kokosais ir migdolais smile.gif ir nebrangi, ir poveikis yra tikrai, raso, kad tai intensyvaus poveikio kondicionierius, bet jis toks tirstas kad naudoju kaip kauke, kuo ilgiau laikau tuo didesnis ir geresnis poveikis. Nuotraukoje trecia bonkute zemiausia.

user posted image

Na bet temele apie Inecto priemones smile.gif kokiems plaukams pure citrus serija skirta gal kas zinote?
Atsakyti
QUOTE(*perlyte* @ 2008 11 04, 11:15)
aha ta purskikli as ir turiu tai man  thumbup.gif  bet noreciau pabandyti daugiau oriemoniu is sios firmos rik nezinau ar tikrai geri  g.gif  o kokia ten kauke su kokosu aliejumi? kur sakei skorpioniuke?  g.gif


Kur perkate sias priemones?? Kaip tik ieskau kazkokio purskalo kad duotu blizgesio ir kartu padrekintu plaukus.... 4u.gif Ir kokios kaineles?
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 11 04, 17:03)
Kur perkate sias priemones?? Kaip tik ieskau kazkokio purskalo kad duotu blizgesio ir kartu padrekintu plaukus....  4u.gif  Ir kokios kaineles?


tikrai rasi kosmadoje 4u.gif bet manu turėtų būti ir kitose tokio tipo pardėse. už purškalą kažkur apie 20lt sumokėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 11 04, 13:58)
tikrai rasi kosmadoje  4u.gif  bet manu turėtų būti ir kitose tokio tipo pardėse. už purškalą kažkur apie 20lt sumokėjau  ax.gif


aciu 4u.gif Ryt leksiu jau pirkti.... bigsmile.gif
Atsakyti
Sarmose irgi yra mirksiukas.gif
Atsakyti
pure citrus esu bandziusi sampuna ir stipraus poveikio kondicioniriu tai man didelio poveikio nebuvo tik kad pluakuciai labai kvepejo wub.gif
Atsakyti
As turiu jau antra buteli kokosinio sampuno, tai man labai patiko-svelnus, nesausina plauku, skaniai kvepia
dar nusipirkau stipraus poveikio kauke balzama, nu ta man nepatinka, plaukai tik po sampuno daug svelnesni, negu kad paskui uztepus ta balzama, kuris dar kazkokiu ir granuliu turi pasirodo
ir dar turiu is kokosines linijos seruma-aliejuka, tai panasus kaip ir visi aliejukai-atlieka savo pareiga, plaukai isisukuoja, svelnus, nesisiausia
bet labiausia tai man sampunas patinka wub.gif
Atsakyti
kai turejau dazytus plaukus - labai patiko sampunas ir balzamas is kokosines serijos, plaukai buvo svelnus, nepriploti prie galvos ir skaniai kvepejo kokosais
Atsakyti