Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

QUOTE(junona123 @ 2010 03 31, 21:19)
na, as ir jau ne piemene - man nesenai 32 stuktelejo  tongue.gif
o ka konkreciai per ta siuloma hormonini tyrima istirs? nes turbut tau jau daug kas tirta, jei ieskote, kur tas gandriukas labirinte pasiklydo.

ne tyrimas hormoninis, o gydymas hormoninias vaistais.
Siaip dar laukiu ats is VLN, ten buvome nuveze mano tyrima. Ka ten pasakys? Patvirtins diagnoze ir tiek, o gal paneigs?... o tai butu. Kaz kaip i gyvenima pradedi kitu kampu ziureti.
o del nevaisingumo dabar jau aisku - tai hiperplazija - isvesejusi gimdos gleivine (tik mano ayveju dar atipines(priesvezines) lasteles visame tame)- tai neleizdia isistvirtinti apvaisintam kiausineliui...
Zinokit, man taip sunku, as nebesuprantu del ko ir kam tada gyventi? Nematau tikslo del ko stengtis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katine: 06 balandžio 2010 - 11:05
QUOTE(katine @ 2010 04 06, 12:02)
o del nevaisingumo dabar jau aisku - tai hiperplazija - isvesejusi gimdos gleivine (tik mano ayveju dar atipines(priesvezines)  lasteles visame tame)- tai neleizdia isistvirtinti apvaisintam kiausineliui...
Zinokit, man taip sunku, as nebesuprantu del ko ir kam tada gyventi? Nematau tikslo del ko stengtis...

dar nenuleisk nosiuko, bus matyt, ka kiti tyrimai parodys, galbut paneigs dar tas blogas prognozes, ipus optimizmo 4u.gif
as kartais irgi pamastau, kad gyvenimas vis apspardo per stipriai, bet tada susimastau, kad visada yra kuo dziaugtis, kas sekasi, kas dziugina sirdi.
Atsakyti
Labas, man du kartus jau operavo polypa gimdoje, dabar vel prasideda tie patys simptomai doh.gif , negi vel yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 04 11, 17:33)
Labas, man du kartus jau operavo polypa gimdoje, dabar vel prasideda tie patys simptomai  doh.gif , negi vel yra  g.gif

o kokie simptomai?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 04 11, 17:33)
Labas, man du kartus jau operavo polypa gimdoje, dabar vel prasideda tie patys simptomai  doh.gif , negi vel yra  g.gif

is tikro, kokie simptomai? pas mane nebuvo jokiu, na, ir polipukas pats lab nedidelis.
Mergaites, turiu dziugiu naujienu, noriu ir su jumis pasidalinti: is VLN - paneige atipiniu lasteliu buvima polipe. As tokia laiminga. Lieka siokiu tokiu abejoniu, bet as jau labai linkusi tiketi VLN rezulatatis. Valioooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(saulyte2 @ 2010 04 11, 17:33)
Labas, man du kartus jau operavo polypa gimdoje, dabar vel prasideda tie patys simptomai  doh.gif , negi vel yra  g.gif

o kokie buvo tavo histologiniu tyrimu atsakymai?
Atsakyti
Sveikos,
Rado ir pas mane polipa verysad.gif (nors 100% negarantuoja g.gif ). Gal daretes kas nors histereskopija Vilniaus gimdymo namuose? Gal galit rekomenduoti gydytoja? Gal zinot kam ir kiek i vokelius? (galbut geriau sia info i az 4u.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Mano siptomai tepliojimai savaite iki mmm, buna ir sviezio kraujo, dabar jau antras ciklas sitaip, dar palauksiu trecio, ir vel eisiu pas gyd. polipo atsakymai geri, bet kiek domejausi tai gali ir supiktibeti, viena moteris gulejo, tai jai buvo pasalinta gimda del polypo, jei ispradziu dare histeroskopija o poto salino gimda ir lauke tyrimu, tik nezinau kiek laiko ji turejo ta polipa.
Atsakyti
Sveikos,
Jau po operacijos 4u.gif , viskas praejo greitai ir neskausmingai.
Jei rado, salinkit ir nebijokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailad: 11 gegužės 2010 - 19:49
QUOTE(saulyte2 @ 2010 04 11, 17:33)
Labas, man du kartus jau operavo polypa gimdoje, dabar vel prasideda tie patys simptomai  doh.gif , negi vel yra  g.gif
Man irgi 2 karta darys operacija su histeroskopija ,gimdos polipu doh.gif 06-16d paskirta operacija doh.gif tikosiu 3 karta nereikes verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 01 birželio 2010 - 13:21
Sveikos. O gal kas galit trumpai parasyt ka su jumis dare iskart po operacijos? kokia slauga buvo? smile.gif rasau darba ir man skubiai reikia, o nerandu.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamelaa: 15 birželio 2010 - 11:09
Tai nei viena negalit papasakot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2010 06 15, 20:06)
Tai nei viena negalit papasakot? smile.gif
Rytoj mane operuos, tai papasakosiu,arba paskambink man as papasakosiu tiksliau ir greiciau kas tave butent domina.. mirksiukas.gif
Atsakyti