Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

QUOTE(vijox @ 2011 10 27, 14:12)
Labas visoms, šiame forume, esu naujoke, mano bėda ta kad vakar lankiausi jūrininkų ligoninėje ir rado gimdos kaklelyje polipą  ir pačioje gimdoje 3 miomas, žinoma esu pasimetusi nes iki tos dienos net nežinojau kas tai. Dabar liepė pas save mieste pasidaryti tyrimus apie 8 ir prieš mėnesines atvažiuoti operuotis polipą, o vėliau imsis gimdos, nes 2 miomos įtarimo nekelia o kuri 3cm vidurį gimdos gydytojui nepatiko. Gal kam tai buvo, kiek ir kam reikėtu  papiraginti, kad pati ramiau jausčiausi??????


"Piraginsit" ar ne, vistiek bus taip kaip priklauso, na gal vieną kart daugiau pasisveikins su jumis nei su kitais 4u.gif
O kad užtikritų jūsų ramybę, prieš operaciją gausit raminamųjų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 27 spalio 2011 - 13:36
Labukas 4u.gif

Gryzau is gines su isvada: gimdos polipas. Jau pries 2 menesius kreipiaus del labai gausiu mmm ir tepliojimu po mmm dar gera savaite, ypac po santykiu. Tai tada jau pasake, kad gali buti polipas, bet dar nebuvo tikra, mat artejo mmm, o ir neseniai buvau baigus maitint mazyli. O dabar nuejau is kart po mmm, o gimda atrodo kaip pries pat mmm doh.gif Tai dabar keliausiu pas ja, dar per mmm, ir tada jau spres ka daryt, bet greiciausiai abrazija ir hormoninis gydymas verysad.gif

O sakykit, kas geriau abrazija ar histeroskopija. Ir ar pastaroji atliekama Kaune? Ar sudetinga procedura ir yra skirtumas ar ta abrazija darysiuos KGM (Krikscioniskieji gimdymo namai, juose dirba mano gine) ar KMUK? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuriai taip buvo, kad kraujuotumėt antrą ciklą po laparoskopijos viduryje ciklo? 13-14 dieną? Laproskopija man buvo spalio pradzioje, 2 endo stadija, polipas, išoperavo. Pirmą ciklą po laparoskopijos nuėjau stimuliuotis - funkcinė cista. dabar geriu dufą ir kraujuoju vidury ciklo...pas gydytoją buvau prie 2 sav., po 10 dienų vėl eisiu...
Nebesuprantu kas čia man...juk polipas per 1,5 mėn negalėjo ataugti? Tiksliau tikiuosi, kad neataugo... g.gif
Atsakyti
Laba merginos.
man dare histeroskopija, paeme gleivines gabaliuka istyrimui ir isvadose: hiperplastinis gimdos polipas.
Nesuprantu kaip jo nemate histeroskopijos metu ?

Dabar vel darys histeroskopija, 10 c.d., idomu ar ji matys kad galetu pasalinti ...

Echospkopu jo nemato, tai kaip suprantu tas polipas yra maziukas.
Atsakyti
sveikutes, o po kiek laiko jums parejo laiskas- atsakymas po polipo operacijos?
Atsakyti
QUOTE(jolicius85 @ 2012 01 20, 14:14)
sveikutes, o po kiek laiko jums parejo laiskas- atsakymas po polipo operacijos?


Aš negavau jokio laiško, turėjau po 3 savaičių (tiksliai nepamenu) skambinti į ligoninę ir gaudyti savo daktare kuri operavo mane, ji ir pasakė išvadas 4u.gif
Atsakyti
nu man ligoninej reikejo ant voko uzrasyt adresa namu,tipo pareis atsakymas, palauksiu kokias geras tris savaites ir kreipsiuos i mazyli jei negausiu atsakymo
Atsakyti
sveikutės, man irgi gydytoja du sykius vidury ciklo LYG IR matė polipą, šiandien pasitikrinau, kad pirmą sykį jį matė dar gegužės mėnesį, skundžiausi gausiomis MMM, bet kadangi man jau ne pirmoj vietoj privačios ginekologės to nesureikšmina ir nelabai imasi spręsti, tai labai ir nesureikšminau. irgi pasakė, ateik po 3 mėnesių, jeigu kartosis simptomai, na aš ir pamiršau apie tai, nebenuėjau. Dabar jau 6 mėnesiai, kaip "nekimba" lėliukas, nuėjau po ano ciklo pasitikrinti (bet vėlgi buvo jau prieš pat ovuliaciją), tai vėl sako lyg ir kažką matau, ateik po trijų mėnesių. nusprendžiau nelaukti, ir kadangi DEJA vėl atėjo šiandien MMM, užsirašiau pas kitą daktarę pirmadienį, tikiuos padarys echo ir pamatys kažką tiksliau...
Atsakyti
sveikos,

Gal turite ziniu po kiek laiko galima planuoti pastoti kai buvo atlikta narkoze salinat polipus? Man daktaras nieko nesake, tik myletis patare ne anksciau kaip po savaites, vadinasi galiu po savaites laiko jau ir bandyti nestuke.gif ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Detra: 23 vasario 2012 - 22:25
QUOTE(Detra @ 2012 02 23, 23:24)
sveikos,

Gal turite ziniu po kiek laiko galima planuoti pastoti kai buvo atlikta narkoze salinat polipus? Man daktaras nieko nesake, tik myletis patare ne anksciau kaip po savaites, vadinasi galiu po savaites laiko jau ir bandyti  nestuke.gifg.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2012 02 23, 21:24)
sveikos,

Gal turite ziniu po kiek laiko galima planuoti pastoti kai buvo atlikta narkoze salinat polipus? Man daktaras nieko nesake, tik myletis patare ne anksciau kaip po savaites, vadinasi galiu po savaites laiko jau ir bandyti  nestuke.gifg.gif



Pas mane irgi yra polypas, tik bijau operuotis.. pirmasis daktaras kuris ji aptiko liepe operuotis, bet kai pasikonsultavau su kitom ginekologem liepe nedaryti histeroskopijos nes esu dar negimdziusi, kad nepakenkti.. bet polypai juk trugdo pastosti ar ne? tai ka man daryti...??? ar yra pastojusiu po histeroskopijos..? depresija juoda... cray.gif vaikiuko niekaip nepavyksta susilaukti..
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2012 02 27, 21:21)
Pas mane irgi yra polypas, tik bijau operuotis.. pirmasis daktaras kuris ji aptiko liepe operuotis, bet kai pasikonsultavau su kitom ginekologem liepe nedaryti histeroskopijos nes esu dar negimdziusi, kad nepakenkti.. bet polypai juk trugdo pastosti ar ne? tai ka man daryti...??? ar yra pastojusiu po histeroskopijos..? depresija juoda...  cray.gif  vaikiuko niekaip nepavyksta susilaukti..

Na mane katik isoperavo, tad ziuresim kaip cia seksis su pastojimu, taciau jei jau nepavyksta pastoti (kaip ir mano atveju, nes polipas tam tikroje vietoje kur trukdo, gali buti ir kitaip) tai verta juos salinti ir tiketis geriausio bigsmile.gif cia temoje buvo nemazai merginu, kurios pastojo panaikinusios polipus thumbup.gif tad pirmyn ir sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti