Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

QUOTE(Magdalena @ 2013 09 14, 22:31)
Sveikos.
Prieš dvi savaites man darė histeroskopiją, šalino polipus. Tačiau kraujavimas po operacijos vis dar nesibaigė. Norėjau paklausti, kiek laiko po operacijos pas Jus buvo kraujavimai, nes kažkaip jau nerimaut pradedu ar viskas gerai...  g.gif


na man tai po operacijos isvis ne daug tekraujuodavo,kaip nestiprios menesines budavo
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2013 09 13, 21:42)
Gal patartumėt, kur Kaune geriausiai šalinti polypą? Pirmą kartą tokį rado, nežinau, kur būtų geriausiai jį pašalinti. Gal kas papasakos apie pačią šalinimo procedūrą?


Aš operavausi Mažylyje, pati operacija buvo sekminga, bet dėl narkozės kamavo labai bloga savijauta (tai buvo pirmoji narkozė, panašu kad aš jų tiesiog nepernešu,bet tai individualu).
Operacija nėra sudėtinga, atsiguli ant operacinio stalo su iškeltom kojom, suleidžia vaistų, tuomet užmiegi ir jau pribundi palatoje:) Polipas šalinamas su specialiais įrankiais, prieš tai praplėtus gimdos kaklelį. Jokių peilių čia nenaudojama, išoriškai nieko nesimato ax.gif Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos man tai pat polipa isoperavo ,dare abrazija rugsejo 17d. savaite tepliojau po to 4 dienas netepliojau susitvake buvo dabar vel teplioju trecia diena ,nezinau ar cia gerai ar ne o gal man menesiniu ciklas dabar nes pries abrazija geriau kontaceptines tabletes po abrazijos jau nebegeriau o dar buvo like galbut 10tableciu ,daktare neisrase man nei jokiu antibiotiku nei vitaminu pagerti ir kontraceptines galesiu vel pradeti gerti po 3 menesiu dabar sake turi pailseti gimda nuo piliuliu:) aisku jeigu nenustos kokia savaite tepliojimas manau reikes pasirodyti daktarei gal kas blogai ,bet labai bijau nes sake jeigu kartosis ir vel reiks daryti abrazija teks gimda imti lauk:(
Atsakyti
QUOTE(rosiuke @ 2013 10 02, 23:29)
Sveikos merginos man tai pat polipa isoperavo ,dare abrazija rugsejo 17d. savaite tepliojau po to 4 dienas netepliojau susitvake buvo dabar vel teplioju trecia diena ,nezinau ar cia gerai ar ne o gal man menesiniu ciklas dabar nes pries abrazija geriau kontaceptines tabletes po abrazijos jau nebegeriau o dar buvo like galbut 10tableciu ,daktare neisrase man nei jokiu antibiotiku nei vitaminu pagerti ir kontraceptines galesiu vel pradeti gerti po 3 menesiu dabar sake turi pailseti gimda nuo piliuliu:) aisku jeigu nenustos kokia savaite tepliojimas manau reikes pasirodyti daktarei gal kas blogai ,bet labai bijau nes sake jeigu kartosis ir vel reiks daryti abrazija teks gimda imti lauk:(


Kažkaip per greitai jums čia gimdą susiruošė šalinti g.gif
Aš tai norėčiau, bet nieks nešalina. Vaiku daugiau nedarysiu, o ir "motina gamta" svečiuojantis kas mėnesį per tiek metų jau visus nervus suėdė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 10 03, 09:56)
Kažkaip per greitai jums čia gimdą susiruošė šalinti  g.gif
Aš tai norėčiau, bet nieks nešalina. Vaiku daugiau nedarysiu, o ir "motina gamta" svečiuojantis kas mėnesį per tiek metų jau visus nervus suėdė  doh.gif

nu man jau 34m tai gal todel taip ir pagalvojo ,sako jeigu norite dar vaiku tureti tai 3 menesius dabar laukite ir bandykite bet tai jeigu vis kraujuosiu toliau tai kaip galima pasidaryti:)o jeigu sake nenorite vaiku jau tai pagalvoti ka noreciau ar spirale naudoti ar kontraceptines gerti ,o jeigu niekas nepades geriau salinti gimda.
Atsakyti
QUOTE(rosiuke @ 2013 10 03, 15:13)
nu man jau 34m tai gal todel taip ir pagalvojo ,sako jeigu norite dar vaiku tureti tai 3 menesius dabar laukite ir bandykite bet tai jeigu vis kraujuosiu toliau tai kaip galima pasidaryti:)o jeigu sake nenorite vaiku jau tai pagalvoti ka noreciau ar spirale naudoti ar kontraceptines gerti ,o jeigu niekas nepades geriau salinti gimda.


Dar neteko girdėti, kad dėl polipų gimdą šalintų blink.gif Čia turbūt ne tą norėjo pasakyti..Net mano mamai, kuriai buvo ir polipai ir miomos tokios išeities nesiūlė (nors galiausiai, po kelių metų, gimdą teko pašalinti, bet dėl labai didelės miomos ir baisių kraujavimų)..
Dėl kraujavimų po operacijos, manau reikia būtinai ginekologui pasirodyti. Būna gi po abrazijų infekcija prikimba, tuomet paskauda pilvą ir pakraujuoja. Nors jei buvo kontraceptikai nutraukti, gal čia išsiderinusi hormonų sistema g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2013 10 03, 17:00)
Dar neteko girdėti, kad dėl polipų gimdą šalintų blink.gif Čia turbūt ne tą norėjo pasakyti..Net mano mamai, kuriai buvo ir polipai ir miomos tokios išeities nesiūlė (nors galiausiai, po kelių metų, gimdą teko pašalinti, bet dėl labai didelės miomos ir baisių kraujavimų)..
Dėl kraujavimų po operacijos, manau reikia būtinai ginekologui pasirodyti. Būna gi po abrazijų infekcija prikimba, tuomet paskauda pilvą ir pakraujuoja. Nors jei buvo kontraceptikai nutraukti, gal čia išsiderinusi hormonų sistema g.gif

pas mane buvo nereguliarios menesines ir labai smarkiai uzkraujavau ,kad net i darba negalejau eiti todel man greitai ir padare abrazija ir po to pasake kad pora polipu iseme ,sako jeigu kartosis teks salinti gimda,as gyvenu vokietijoje galbut cia greitai ir ima tais gimdas ,dar taip pagalvojau ir as manau kad pas mane hormonai issiderine ,bet keista man ,kad po abrazijos man neisrase nei jokiu antibiotiku pagerti ,taip tai man nieko neskauda .
Atsakyti
QUOTE(rosiuke @ 2013 10 03, 16:49)
pas mane buvo nereguliarios menesines ir labai smarkiai uzkraujavau ,kad net i darba negalejau eiti todel man greitai ir padare abrazija ir po to pasake kad pora polipu iseme ,sako jeigu kartosis teks salinti gimda,as gyvenu vokietijoje galbut cia greitai ir ima tais gimdas ,dar taip pagalvojau ir as manau kad pas mane hormonai issiderine ,bet keista man ,kad po abrazijos man neisrase nei jokiu antibiotiku pagerti ,taip tai man nieko neskauda .


Antibiotikų ir aš negavau po abrazijos, bet buvau perspėta, jeigu kas ne taip (simptomų nepamenu) tada iškart be eilės pas gincę ir išrašys ką reikia 4u.gif
Gal Vokietijoje požiūris kitas ir tiek. Gal tikrai neverta laukti kol moteris visai nusikankins ar priartės reali grėsmė gyvybei. Ne toks baisus dalykas be gimdos gyventi. Turiu kelias pažįstamas, gimdos išpjautos, kiaušidės paliktos, pilnai laimingos moterys ir vyrai patenkinti, jokių apsaugų nereikia, varyk kiek nori ir kada nori, net pavydu darosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 10 03, 18:24)
Antibiotikų ir aš negavau po abrazijos, bet buvau perspėta, jeigu kas ne taip (simptomų nepamenu) tada iškart be eilės pas gincę ir išrašys ką reikia  4u.gif
Gal Vokietijoje požiūris kitas ir tiek. Gal tikrai neverta laukti kol moteris visai nusikankins ar priartės reali grėsmė gyvybei. Ne toks baisus dalykas be gimdos gyventi. Turiu kelias pažįstamas, gimdos išpjautos, kiaušidės paliktos, pilnai laimingos moterys ir vyrai patenkinti, jokių apsaugų nereikia, varyk kiek nori ir kada nori, net pavydu darosi  blush2.gif

gal kam ir gerai bet as tai noreciau tureti visus organus iki gyvenimo pabaigos ,bet aisku nezinau kaip man skirta bus taip jau bus smile.gif siandien as nedirbu,nes sventa vokietijoje visiems laisva, tai ramu dar nepasirode nei lasas kraujo ,nes gulejau iki pietu biski pailsejau ,mano darbas sunkus 8val prastoveti reik ,nu dar ne vakaras bus matyt ar man pasirodys siandien ar ne tas kraujas.
Atsakyti
Sveikutes, pas mane taip pat rado polipa, ruosiuosi ji salinti gal gruodzio menesi, pacios operacijos kaip irnebijau, bet baisu, kad vel prades ataugineti, girdejau kad buna atveju kai siulo salinti gimda, kai nebesusitvarko su ju ataugimu, nezinau, kazkaip baisu, koks gidos salinimas, as dar net mazylio nesusilaukiau, aisku man dar nesiule niekas tokiu drastisku priemoniu, bet kai paskaiciau foruma, siurpoka pasidare. fear.gif gal kas zinot kokiu profilaktiniu priemoniu deltu polipu, nors kiek skaiciau, tai niekas net nezino ju atsiradimu priezasciu......
Atsakyti
QUOTE(Alata @ 2013 10 18, 21:24)
Sveikutes, pas mane taip pat rado polipa, ruosiuosi ji salinti gal gruodzio menesi, pacios operacijos kaip irnebijau, bet baisu, kad vel prades ataugineti,


Nepergyvenk 4u.gif

Aš nurašau visa tai stresui, iš savo asmenininės patirties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reserved @ 2013 10 19, 11:20)
Nepergyvenk  4u.gif

Aš nurašau visa tai stresui, iš savo asmenininės patirties  blush2.gif




smile.gif pasistengsiu, dekui smile.gif
Atsakyti