Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gimdos polipai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
estrela
Sveikutės visos visos forumietės!!! Man įtaria gimdos polipą, bet dar tiksliai nenustatyta. Labai įdomu, gal kas esate susidūrę su šia problema. Kaip jum diagnozavo, ar jei labai blogai? Ir kas nuo jų darosi??? mirksiukas.gif
ryte
man buvo diagnozavę gimdos polipą, darė histeroskopiją ... po to vėl, visai neseniai įtarė, kad gal vėl yra polipas - echoskopiškai, po mmm lyg ir nebeliko. keistas daiktas tas polipas, jei iš tikro yra, tai pastojimo šansai nuliniai, jis veikia abortuojančiai.
Orchidėja
Man gydytoja sakė, kad nėra patvirtinta ar polypas trukdo pastojimui. Man turint polypą darė IVF. nesenai išoperavo jį. Jei ne piktybinis tai nieko blogo. biggrin.gif
ryte
bet Patrija, gal dėl to ir nepavyko IVF-as?
Orchidėja
QUOTE(ryte @ 2005 06 30, 08:56)
bet Patrija, gal dėl to ir nepavyko IVF-as?
*

Nežinau, gal. g.gif Argi dabar sužinosi tiesą?
Daiva
Mergaitės, polipas gali netrukdyti pastojimui (jei embrioniukas ant jo "neužtaiko"), bet polipas gali veikti abortuojančiai - čia Rytė visiškai teisi. Kai man darė histeroskopiją (ieškojom ankstyvų persileidimų priežasčių) būtent ir norėjom įsitikinti, ar nėra miomų, polipų.
Estrela, gydytojai tau pasakys, ar reikia šalinti tą polipą ar ne, bet linkiu, kad visgi jo geriau iš viso nerastų mirksiukas.gif Tik nesigąsdink - nieko tame baisaus nėra 4u.gif
estrela
Dėkui už paguodimą. mirksiukas.gif Bet kas tas histeroskopinis tyrimas yra? Ar kai su pilna narkoze į gimdą žiūri su tam tikrais aparatais?(Nu jau labai liaudiškai paklausiau smile.gif )Kiek gydytojos spėjau paklausti, tai ji sakė, kad tą polipą operuoja irgi su pilna narkoze ir jį pašalina iš gimdos, ar net daro gimdos abraziją esant reikalui. O sakykit, kokie pojūčiai Jum buvo kai turėjot polipą? Ar daugiau kraujavot per mėnesines, ar skaudėjo, ar kt.???Kodėl jei atsiradanda, kas čia per dalykas??? Nu dėl vaisingumo, tai išsigandau truputį. Mes galvojam jau ir antrą vaikelį paplanuot, bet dar vis tempiam ir tempiam. Prieš kelis mėnesius darė gimdos kaklelio konizaciją, dabar tas polipas atsirado, tai jau vien nuo tų operacijų negaliu galvot apie vaikus. Nes kiek žinau, kad po kievienos operacijos 6 mėnesius negali pastoti verysad.gif
Kolibriukė

Man buvo įtartas gimdos polipas, bet aš nusprendžiau nieko nedaryti ir laukti - o gal pats išnyks. Sekančio ciklo metu gydytojas jau abejojo ar jį mato. Tada aš aprimau. Nes tik jis iš kelių mano aplankytų daktariukų jį matė. Visgi echoskopija - šešėlių mokslas.

Man būdavo tarpmenstruaciniai kraujavimai, todėl ir įtarė, kad gal polipas.

Polipas gali būti gausių skausmingų mėnesinių priežastis. Jis gali sukelti tepliojimus ar net kraujavimą tarp mėnesinių. Bet gali būti ir visiškai besimptomis. Polipas gali būti kliūtis pastojimui, bet gali ir nebūti - priklausomai nuo jo vietos. Polipo dydis lemia, ar jis veiks abortuojamai ar ne.

Mano atveju, polipas įtakos pastojimui neturėjo ir bent kol kas neveikia abortuojamai. Echoskopiškai toje vietoje dabar suvešėjusi gimdos gleivinė, o jo be jokių abejonių - nė kvapo.
estrela
O merginos pasakykit kas tas IVF?
Ir kiek polipų šalinimo operacija trunka? Kiek ligoninei laiko? Kiek laiko nedarbingumo pažymėjimą tęsia???
estrela
Pas mane,Kolibriuke, taip pat gimdos gleivinė išvešėjusi, o tepliojimai būna tik prieš mėnesines kokias 4 dienas?
Tai pasirodo, kad tie polipai ne visada matomi yra. Nes mano gydytoja prieš kokį mėnesį žiūrėjo ir dar ankčiau prieš kelis mėnesius žiūrėjo kelis kartus, tai nė įtarimo nebuvo. Gal jie greitai atsiranda, arba ne visada pastebimi...
Vilma J.
QUOTE(estrela @ 2005 06 30, 21:54)
Ir kiek polipų šalinimo operacija trunka? Kiek ligoninei laiko? Kiek laiko nedarbingumo pažymėjimą tęsia???
*

Estrela, tikiuosi IVF Tau neprireks 4u.gif

IVF - tai vienas iš pagalbinių apvaisinimo būdų, liaudiškai šnekat, dirbtinis apvaisinimas (ech, kaip man ši fražė nepatinka schmoll.gif ), arba apvaisinimas mėgintuvėlyje. Viena iš brangiausių procedūrų, bet deja ne visiems pavyksta iš pirmo, o kartais net antro karto cry.gif
ritusia
Pati per ta perejau. Todel dabar ziauriai noriu apie tai pasakyti. Nevaisingumo tyrimus pradejom 2004 liepos menesi. Trejeta menesiu dare tyrimus. Spalio menesi nutare daryti IUI del mazo kiekio ir judrumo spermijuku. Nepavyko. O menesines budavo blink.gif Raitaisi lovoje nuo skausmo, geri po 5 - 7 tabletes nuskausminamuju ir meldiesi, kad greiciau baigtusi. Gydytoja nereaguoja. Po poros menesiu vel ketina daryti IUI. Tiria echoskopu ir mato kazkokia puslele. Bet nieko aiskaus. Darom antra IUI. Rezultatu - nulis. unsure.gif tada vel echoskopas, o ta buvusi nedidele puslele isvesejusi gimdoje. Siuncia operuotis. Polipas. Pravaiksciojau su juo puse metu, sukisau pinigus kaip i bala. Po operacijos iki dabar jauciuosi gerai. Menesines reguliarios, neskausmingos, galiu apsieiti ir be vaistu. Zodziu dabar jau gerai mirksiukas.gif Pati operacija neilga (apie 40 min.), nuskausminimas bendras.
Taigi va kaip buvo man. Tiesa, geru rezultau nestuke.gif dar neturiu, bet ziauriai ziauriai noriu ir labai tikiu. tongue.gif
aistukas
Ir as esu turejusi ta "dziaugsma". Menesines budavo l. skausmingos ir gausiai kraujuodavau. Del to ir itare, kad g.b. polipas. Pries mm pakraujuodavo kazkaip keistai. Ecoskopijos metu nustate is karto, kad polipas ir nusiunte darytis histeoskopijos. Cia panasiai kaip endoskopinis skrandzio tyrimas, tik kad reikalinga narkoze. Man visa procedura buvo l. trumpa. Pabudau jau po 20 min. ir savom kojytem parejau i palata. Dar gerai ir tas, kad jos metu apziuri gimda is vidaus ar nera saaugu, endometriozes. Blogai, kad bjaurybes polipai megsta vel ataugti. Po metu man itare, kad jis vel ataugo, bet tuomet padare echo mm metu ir nepatvirtino, o dar ta pati cikla as tapau nestuke.gif
Aumiga
man vakar surado polipą, tiksliau net du... Tik sakė, kad mažiukai. Niekaip nesuprantu, kaip jie tiesiog ima ir užauga g.gif Reikės operuot. bet kol kas paėmė tepinėlį, kad išsiaiškintų ar nėra infekcijos, o siųs operuoti po mėnesio ar dviejų. g.gif Nesuprantu, ko laukt? Ar yra šansų, kad jie patys savaime išnyks?
Svetucia
Aš esu turėjusi polipą. Tuomet man ištiesų budavo labai skausmingos ir gausios mėnesinės. Kadangi labai kankinausi man patarė ji išoperuoti, nes sakė, kad labai išbujojes. Operacija truko apie 30 min. poto ji nusiuntė į onkologinį centrą, bet jis buvo nepiktybinis.Taigi viskas gerai baigėsi.Bet po 8 metų man vėl rado polipą, bet šį kartą mažutį, tai mano ginekologas jį tiesiog "nudegino" pasakes, kad taip bus geriau. o kai paklausiau kodėl jie auga, pasakė, kad tiesiog esu linkusi juos auginti, bet jie nepiktybiniai tai nera ko jaudintis. Dabar kol kas ramu ir niekas neauga ax.gif
Sella
Ar gimdos polipai ir miomos yra visiškai skirtingi dalykai? g.gif Man laparoskopijos metu pašalino dvi miomas. unsure.gif Ar miomos trukdo pastojimui? g.gif
Bretane
QUOTE(Veronika @ 2006 10 14, 16:05)
Ar gimdos polipai ir miomos yra visiškai skirtingi dalykai? g.gif Man laparoskopijos metu pašalino dvi miomas. unsure.gif Ar miomos trukdo pastojimui? g.gif
*

Ir man sitas klausimas labai aktualus, nes man surado polipa, ir sako, kad labai didelis, bet bandysim ji iveik hormonais, jei per 3 men. nepavyks, tai darysiuos operacija verysad.gif
O kai radau info apie miomas, tai man tip top atrodo, kad apie polipa raso, bet ar tai tas pat g.gif
euromergele
Taip, visiskai skirtingi dalykai yra polipai ir miomos. Del miomu visai neseniai pas rusus skaiciau, kad mazuciu miomu nesalina, manoma kad jos netrukdo implantacijai, dideles be abejones trukdo.

QUOTE(Veronika @ 2006 10 14, 17:05)
Ar gimdos polipai ir miomos yra visiškai skirtingi dalykai? ...Ar miomos trukdo pastojimui? g.gif
*

Minutėlė
QUOTE(euromergele @ 2007 03 16, 14:24)
Taip, visiskai skirtingi dalykai yra polipai ir miomos. Del miomu visai neseniai pas rusus skaiciau, kad mazuciu miomu nesalina, manoma kad jos netrukdo implantacijai, dideles be abejones trukdo.
*

O kokios miomos skaitosi mažos?
euromergele
pvz, 0,5 cm ....tiksliai nezinau iki kokios ribos neoperuojami

QUOTE(Minutėlė @ 2007 03 18, 17:25)
O kokios miomos skaitosi mažos?
*

Gitta.
labas merginos. man vakar isoperavo polipa,ir pavyko viskas puikiai.net baimes jokios nebuvo operuotis kaip nekeista .laporoskopija kai ruosesi daryti tai drebejau is baimes smile.gif siandiena jau sedziu namuose ir biuleteni gavau sabaitei,nors teko girdeti kad neduoda. dabar reikia sulaukti geguzes menesio ir pasirodyti salygienei del gydimo pratesimo susilaukti vaikelio smile.gif
Bretane
O kiek laiko turi praeit po operacijos, kad galetum pastot g.gif
giedrulia77
ir man įdomu, po kiek laiko po polipo operacijos galima pastoti?
Babulka
QUOTE(giedrulia77 @ 2007 10 02, 16:48)
ir man įdomu, po kiek laiko po polipo operacijos galima pastoti?
*

Man jau sekanti cikla buvo daromas IVF smile.gif Vienas uzkibo.... biggrin.gif
Tik jau stimuliuojant matesi kad gleivine plonoka... Tai gal geriau viena cikla praleisti, kad gleivine pilnai atsinaujintu smile.gif
saulyte2
sveikutes,man rado polipa,dar gyd.nepaklausiau apie operacija, kaip buvo jum atlikta,keik skaiciau kad yra atsiurbimo budas,bet cia kitom histeroskopija atlikta,ar tik tuo aparatu geriau viska apziuri g.gif
saulyte2
atsiliepkit kas nors fear.gif
Daiva
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 20, 21:35)
sveikutes,man rado polipa,dar gyd.nepaklausiau apie operacija, kaip buvo jum atlikta,keik skaiciau kad yra atsiurbimo budas,bet cia kitom histeroskopija atlikta,ar tik tuo aparatu geriau viska apziuri g.gif
*

aš tiksliai nežinau, bet manau, kad jei polipas nedidelis, jį gali išpjauti histeroskopijos metu.
saulyte2
QUOTE(Daiva @ 2007 11 21, 18:43)
aš tiksliai nežinau, bet manau, kad jei polipas nedidelis, jį gali išpjauti histeroskopijos metu.
*

galvojau darytis rajone, bet man visi namiskiai sako darykis klaipedoj patikimiau ,skambinau i jurininkus,klausiau kaip pas juos pakliuti,galvoju nuo kada jis atsirado,anksciau nepastebejo,tai ir gali buti nepastojimo priezastis polipas ,bijau as tos operacijos .
Daiva
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 21, 18:57)
galvojau darytis rajone, bet man visi namiskiai sako darykis klaipedoj patikimiau ,skambinau i jurininkus,klausiau kaip pas juos pakliuti,galvoju nuo kada jis atsirado,anksciau nepastebejo,tai ir gali buti nepastojimo priezastis polipas ,bijau as tos operacijos .
*

Saulyte, tikrai polipas gali būti nepastojimo priežastis, labai tikėtina, kad būtent taip ir yra. Nebijok - juk tutėsi daug didesnį šansą pastoti mirksiukas.gif Aš irgi siūlyčiau daryti patikimesnėj vietoj, procedūra tikrai nėra sudėtinga, bet labai svarbu, kad tau neužneštų kokios infekcijos, kad nepaliktų rando gimdoj - geriau tai tegul daro labiau patyręs gydytojas mirksiukas.gif Operacija labai paprastutė - nebijok jos 4u.gif
Bretane
O mano polipas kažkur dingo, nebėra unsure.gif
saulyte2
QUOTE(Bretane @ 2007 11 22, 18:47)
O mano polipas kažkur dingo, nebėra  unsure.gif
*

tai kur dingo,gal jo nebuvo o apsiriko,as dar galvoju kad man gal apsiriko,nors ir yra kazkas negerai,kelinta ciklo diena buvo kai nustate per echo
Bretane
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 22, 18:17)
tai kur dingo,gal jo nebuvo o apsiriko,as dar galvoju kad man gal apsiriko,nors ir yra kazkas negerai,kelinta ciklo diena buvo kai nustate per echo
*

Oi neatsimenu, bet sakė yra, liepė naudot žiedą, kadangi kitų kontaceptikų negaliu, sako panaudok 3 mėn. būna, kad naudojant kontaceptikus dingsta tas polipas ax.gif Bet aš galvoju, kad man ten blogai nustatė, nes buvau pas kitą, tai ji nieko nematė, nors tą kitą daktarę girė unsure.gif
Meda-1
Gal kas zino, ar trukdo miomos. Pvz. kokiu 2-3 cm. dydzio...Aciu 4u.gif
Daiva
QUOTE(Meda-1 @ 2007 11 23, 18:57)
*

Meda, aš žinau, kad visai mažutės netrukdo, bet nuo kiek jos nebelaikomos mažutės negaliu pasakyti. Matyt dar aktualu ir kiek tų miomų (man per laparaskopiją prieš IVF gydytoja matė dvi mažutes miomas, bet nežinau kokio dydžio - sakė, kad jos labai mažos ir tik dvi, tai tikrai netrukdys).
Meda-1
Aciu...As ir kazkaip nesuprantu, kada jos mazomis laikomos...
Eglė M.
QUOTE(Meda-1 @ 2007 11 23, 19:57)
*

miomos gali trukdyti ne tik del dydzio, bet ir del lokacijos. siaip jos gali buti gimdoje: isorineje sieneleje, gimdos kune, ir gali buti vidineje gimdos sieneleje. pirmuoju atveju net ir mazos miomos gali uzspausti kiausintaki ir nepraleisti kiausialastes, treciu atveju, jei mioma labai issikisusi i gimdos ertme, gali suveikti kaip gimdos spirale, paprastai kalbant, sukelti aborta. norint pastoti, tokiais atvejais daroma operacija, miomos salinamos.

siaip miomos nelaikomos rimta nepastojimo priezastimi smile.gif zinau atveji, kai moteris su miomomis po IVF pagimde trynukus.

manyciau, kad tavo nurodyto dydzio miomos yra tikrai mazos cool.gif
saulyte2
sveikutes,blogai jauciuosi po echo(tikrino 14ck.) visas dienas skaudejo pilva apacia panasiai kaip per O ,o siadiena jau 18ck. maudzia kaip mmm,ar gali buti susieje su tuo polypu,gal infekcija kokia uzkrete g.gif ,net nezinau ka ir galvoti blink.gif
akedite
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 25, 00:18)
sveikutes,blogai jauciuosi po echo(tikrino 14ck.) visas dienas skaudejo pilva apacia panasiai kaip per O ,o siadiena jau 18ck. maudzia kaip mmm,ar gali buti susieje su tuo polypu,gal infekcija kokia uzkrete g.gif ,net nezinau ka ir galvoti blink.gif

keista g.gif
esu turėjusi gimdos polipą gal prieš 4-5 metus, bet visai jo nejaučiau niekaip....
laparaskopijos metu man jį pašalino...
o po echo, bent jau man niekada nieko neskauda...
g.gif net nežinau ką ir patarti...
saulyte2
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 25, 00:18)
*

vakar turejau 37.3 temp.siandiena jauciuosi pakolkas gerai,siuo metu kuno temp. 36.7,nieko nesuprantu kas darosi g.gif ,taip dar nera buve blink.gif
akedite
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 26, 12:22)
vakar turejau 37.3 temp.siandiena jauciuosi pakolkas gerai,siuo metu kuno temp. 36.7,nieko nesuprantu kas darosi g.gif ,taip dar nera buve blink.gif

tai gal tu jau nestuke.gif
pabandyk ryte testuką išspręsti...a?
g.gif nors gal dar ir ankstoka...
Meda-1
Labai aciu Eglei M. uz info... 4u.gif
saulyte2
QUOTE(akedite @ 2007 11 26, 19:45)
tai gal tu jau nestuke.gif
pabandyk ryte testuką išspręsti...a?
g.gif nors gal dar ir ankstoka...
*

man irgi buvo kilusi mintis kad gal tas darynukas nestumas(mano mama sirgo mmm iki 3 men. as kazkada klausiau gyd. ar gali man taip atsitikti,sake kad gali)siandiena 21ck jauciuosi gerai BT37.1rytoj einu pas gynk. bus matyt ka pasakys ka tyrimai parodys g.gif ,o polypa esu nuplanavusi operuoti gruodzio 3d.
vaidalius
QUOTE(estrela @ 2005 06 30, 21:54)
*

laba, ir man dare pries dvi savaites abrazija del polipo. man mmm tesdavosi apie 14 dienu, o daugiau nieko nejauciau ir tai tesesi apie metus, pastoti taip pat nesiseke. apsilankius pas gydytoja man itare polipa. taigi nutare operuoti. operacija truko apie 30-40 min pilna narkoze. nieko baisaus. mirksiukas.gif tik dabar laukiu su nerimu menesiniu po viso sito, nes gydytojas sake, kad vienoms susitvarko o kitoms ne, o tada teks gert hormoninius vaistus verysad.gif
*Pavasarė*
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Rado lygtai ir man šiandien tą baisybę, bet iš gydytojos aš nesupratau, kad čia taip rimta. Kai paklausiau, kas čia dar per polipas, sako išauga tokia, ar kaip čia pasakyti, reiks nugnybti, sako:( O aš dabar galvoju, ar negali visokie tokie dalykai nuo kontraceptikų būti, tiek daug dabar apie visokias kontraceptines baisybes rašo........
Tai man paėmė tepinėlį ir po mmm apsilankyti liepė, tada dar tikslins, ar tikrai ten pilopas:(
Mergyte_82
QUOTE(gb78 @ 2009 02 10, 15:37)
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Rado lygtai ir man šiandien tą baisybę, bet iš gydytojos aš nesupratau, kad čia taip rimta. Kai paklausiau, kas čia dar per polipas, sako išauga tokia, ar kaip čia pasakyti, reiks nugnybti, sako:( O aš dabar galvoju, ar negali visokie tokie dalykai nuo kontraceptikų būti, tiek daug dabar apie visokias kontraceptines baisybes rašo........
Tai man paėmė tepinėlį ir po mmm apsilankyti liepė, tada dar tikslins, ar tikrai ten pilopas:(
*

Sveika,
Ir man anksciau buvo rade polypa. Tai taip ir padare - paprasciausiai ji nugnybe. Kai tikrinausi po 5 metu, tai gydytoja nieko neuzsimine, kad vel butu atauges.
ruth24
Sveikutes, Ir pasisveikinti noriu(as ka tik "istojau" is Jusu kluba) 4u.gif
Ir iskart "pasibedavosiu" verysad.gif
Jau metai kaip bandom gandro sulaukti...ir niekaip...pries pora metu lyg ir policistines iatre, bet daktare pasake "kas gamtos duota, tegu ir buna"...tiesa pasakius, tiek as ten ir supratau blush2.gif
Rugsejo men nuejau pas kita daktariuka, apziurejo ir sako "nieko cia pas tave nera, viskas gerai", bet liepe hormonus issitirt, nes PMS pas mane ziaurus verysad.gif
tai va ir issityriau...ir vis dar mazai ka suprantu blush2.gif
gal kas galetu pagelbet naujokelei?
stai rezultatai 3 c.d.
TSH 1.76 -NORMA (0.27-4.20)E-1
LH 9.19 NORMA (0.1-198) E-2
FSH 4.98 MORMA (0.110-198)E-2
PRL274.0 NORMA (102-496)E-2

VISISKAS PASMETIMAS blink.gif
*Pavasarė*
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 02 10, 15:46)
Sveika,
Ir man anksciau buvo rade polypa. Tai taip ir padare - paprasciausiai ji nugnybe. Kai tikrinausi po 5 metu, tai gydytoja nieko neuzsimine, kad vel butu atauges.
*

Ta prasme pati gydytoja ugnybo, ar reikėjo eiti operuotis. Man dar mama sakė, kad nupijauna ir dar pridegina (čia seniau taip darydavo)
inmama
sveiki merginos, 4u.gif
o tuos polypus darant echoskopija idomu ar mato?
kaip jums juos rado? 4u.gif
ADA
QUOTE(inmama @ 2009 02 17, 21:12)
sveiki merginos, 4u.gif
kaip jums juos rado?  4u.gif
*

Nežinau kaip tiksliai vadinasi tas aparatas - ultragarsinis "mikrofonas" blush2.gif
vaidalius
QUOTE(inmama @ 2009 02 17, 22:12)
sveiki merginos, 4u.gif
kaip jums juos rado?  4u.gif
*

man kaip apsilankiau pas gydytoja del gausiu mmm dare echoskopija ir nieko nemate, kai pakrtotinai apsilankiau po 3 menesiu itare kad yra polipas, nes mate kazkokiu seseliu. bet ir tai nebuvo tikras. sake kad laparaskopija daris operacijos metu ir tada viska aiskiai matys ir jei ras pasalins. man pasalino 2cm dydzio ir 1cm plocio, ar cia skaitosi didele ar maza? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.