Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

QUOTE(nEdrasi @ 2010 04 18, 08:40)
Jei dar reikia ta kavinuke vadinasi "Prie juros", mes rugpjucio gale ten svesime savo vestuves smile.gif


Butinai lauksime pasakojimu po vestuviu 4u.gif Ar didele sale ten? Kiek zmoniu jusu vesuvese? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 04 18, 18:53)
Butinai lauksime pasakojimu po vestuviu 4u.gif Ar didele sale ten? Kiek zmoniu jusu vesuvese? rolleyes.gif


butinai po vestuviu papasakosiu smile.gif o sales jie atskiros neturi, yra naudojama pati kavine, ir joje telpa tik apie 25 zmones. o pas mus mazdaug 25 ir bus smile.gif
Atsakyti
Jei kam idomu,tai atrase man viesbutis Kerpe esantis Palangoje, tai rengia jie vestuves bet tik iki 30 zmoniu... 4u.gif
Atsakyti
Jei planuojate svesti viesbutyje pasidomekite kaip bus su muzikantais, nes viesbutis po 12 neleidzia triuksmauti, kad netrudkyti poilsiautojams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 20, 22:47)
Jei planuojate svesti viesbutyje pasidomekite kaip bus su muzikantais, nes viesbutis po 12 neleidzia triuksmauti, kad netrudkyti poilsiautojams ax.gif



sveiki, gal kas zinote kokiu atsiliepimu apie Viliu Karaliu Aismares Tilzes gatveje?
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2010 04 14, 09:54)
O mes savo vestuves nusprendem svesti Gargzduose Lijo www.lijo.lt, na zinoma, tai ne sodyba, o restoranelis... Man ten begalo grazu - skandinaviskas, minimalistinis stilius... Kadangi pas mus sveciu nebus labai daug, tik apie 35, tai mes imame konferenciju sale antrame aukste, bet jei tureciau daugiau sveciu, tikrai bandyciau tartis, kad atiduotu restorana vakarui.. mmm  ax.gif
Maistas ten pasaka, zinau, kad is daug kur vaziuoja pasmaguriaut ten.
Siaip virsuje ten yra ir viesbutis, taip pat su laabaai graziais kambariais beto jis prie pat parko, tai apie 12 eisim leisti zibintu i sleni smile.gif

Zinoma, cia tokia mano nuomone, nes kitu nuomoniu dar negirdejau ir neradau jokiu atsiliepimu supermamoje, kad kas butu ten sventes, tai jei kas tai darete, prasau atsiliepimu  4u.gif


sveiki,

as buvau konferenciju saleje virsuje, tik ne vestuviu proga... tai man taip pat labai labai patiko...ir maistas labai skanus... man atrodo, kad labai geras jusu pasirinkimas... 4u.gif
Atsakyti
kadangi nemazai Klaipedieciu tuokias Sveksnoj tai noriu painformuoti apie Vyndario Česlovo Sodybą Žagatpurvių kaime netoli Švėkšnos, Šilutės rajone, kad nenudegtumet kaip mes.

1. bulviu kose valgem is pakeliu blink.gif blink.gif blink.gif gyvenime dar nebuvom sitaip nei mate nei girdeje kad tokius dalykus isdarinetu blink.gif
2. antra diena sveciams pasiule patiems puodelius kavai plautis blink.gif
3. apvoge kaip reikiant mus. pasigedom ne tik kavos, sokoladiniu uzpilamu gerimu vaikams, kokio pusantro kilogramo saldainiu, brangaus konjako keliu buteliu(kuriuos gavom dovanu), ir daug alkoholio. patys savo akim matem, kad zmones negere spalvotu gerimu, nebuvo musu pirktu saldziu gerimu (net ant saldaus stalo), zodziu nuo stalo neatgavom ne vieno butelio. nuostolio net negaleciau paskaiciuoti, nes nezinia kiek visko nujojo schmoll.gif
tiesiog geda nuo sveciu paliko schmoll.gif parasiau laiska pasipiktinimo, bet nieko neatsake, taip suprantu, kad cia ne be seimininku pritarimo taip buvo schmoll.gif
Atsakyti

Sodyba Trys mylimos (autoestardoje Klaipeda - Vilnius, apie 13 km)- vieta labai gera, maistas skanus, na siek tiek su aptarnavimu letokai, bet is esmes ok. Mano vestuves buvo atskiroje patalpoje (ne pacioje kavineje kuri matosi nuo kelio). Is viso 41 zmogus. Muzika leidom lauke, nes viduj buvo karsta, nekilo jokiu problemu nei del garso, nei del laiko (na kad velai nakti triuksmas lauke), zodziu tikrai rekomenduoju.

Graziu vestuviu visoms!
Atsakyti
gal kas dar del LIDO pasakys?? kazka? kokios kainos?? g.gif
Atsakyti
Labutis mielosios smile.gif turiu labai dideli prasyma, man reikia Jusu pagalbos... Radau internete "Ablinga" sodyba, aplinka man ziauriai patiko, tiesiog kaip buna, pamatai ir daugiau niekur nenori tik ten... blush2.gif ax.gif 4u.gif tai va, butu labai malonu, kad tos kurios svente savo vestuves ten parasytu ispudzius, kas patiko kas ne, kas buvo blogai ir panasiai, kaip maistas ju daromas, saldus stalas.... nes noreciau savo graziausia gyvenimo svente atsvesti tenais, bet vis kyla klausimas kaip ten viskas... blush2.gif lauksiu Jusu mielosios atsakymo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes va liepos 17d atsventem vestuves Ambertone klaipeda (ex Klaipedos viesbuti), Viva La Vita restorane. Tai siaip viskas neblogai, kainos tikrai ikandamos, stalas graziai atrode, maistas irgi skanus, aisku tradiciniu misrainiu jei tikites tai to nebus biggrin.gif
Aisku vaizdas pro langus tikrai ispudingas, o kandagi pas mus buvo daug ir ne klapedieciu, tai visiem geras ispudis buvo smile.gif
Vienintelis nesklandumas tai kad vienu metu kondicionierius buvo isjungtas, bet po keliu pokalbiu viskas vel buvo ijungta smile.gif
Atsakyti
Mes sventem krikstynas, bet ten tikrai pritaikyta vestuvems. Kalotes zenklas ir po desine raudonas namas. Sutvarkyta grazi aplinka, jokiu pasaliniu, viduje taip pat super. Graziai serviruoja, maistas skanus, naujai irengta - mums tai buvo svarbu. Yra ir miegamieji, alaus baras. thumbup.gif
Atsakyti