Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

Sveikos erginos,

gal yra kurios svente ar sves vestuves laive????buciau dekinga jei pasidalintumet info kas kur kaip ir uz kiek, nes patys labai noretumem laive svesti, bet dar nieko nesusiorganizavom, o svente liepos men smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(bambakliukas @ 2012 03 15, 15:39)
Sveikos erginos,

gal yra kurios svente ar sves vestuves laive????buciau dekinga jei pasidalintumet info kas kur kaip ir uz kiek, nes patys labai noretumem laive svesti, bet dar nieko nesusiorganizavom, o svente liepos men smile.gif)



nezinau kaip ten sventes, bet zinau, kad organizuoja jie laive smile.gif http://www.laivasvenus.lt/
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2012 03 08, 21:53)
apie smiltele nieko nezinau, bet radailiu dvaras kaip buvo neigiams taip ir liko.


Na, sodybą jau išsirinkome. Buvome apžiūrėti ir Smiltelės.

Tad jei kam aktualu, mūsų įspūdžiai:
Atskiruose pastatuose pobūvių salė ir miegamieji.
Nuotraukose viskas daug gražiau, nei iš tiesų. Nepatiko "tiesus šviesus" įėjimas į salę iš lauko (del besivarstančių durų svečiai gali peršalti).
Šiaip labai trūko tvarkos (ne švaros): jei ne sausas oras - kieme po tešlynėlius vaikščiosi, miegamuosiuose - senos lovos ir lovos-sofos (darbo dienomis miegamieji nuomojami), namo prieangyje - nemalonus kvapas ir ne pirmo "šviežumo" baldai.
Ir šiaip, toks jausmas, kad pastatyta tam, jog neštų pelną. Bet kaip pastatė, taip ir paliko su minimaliom investicijom.

Žodžiu, mums labiau patiko už keliu šimtų metrų esantis Kaštonas. Nors jo nepasirinkome, nes norėjome kitokios aplinkos, bet miegamieji tvarkingi ir švarūs, daugiau erdvės salėse, viskas viename pastate ir dar šeimininkė paliko gerą įspūdį.
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2012 02 15, 11:27)
Drauge sves vestuves Brastadvaryje, na is foto tai ziauriai man grazi vieta. Drauge buvo i vieta nuvaziavs, tai sake dar graziau negu fotkese  smile.gif

ten labai labai gražu. Nuostabi vieta. Aš ten buvau kai dar nenuomavo, pažįstamas nusivežė, nes pažįsta savininką.
Vaizdai ir vieta fantastiški. Nuotraukose tik pusė grožio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 25, 23:49)
ten labai labai gražu. Nuostabi vieta. Aš ten buvau kai dar nenuomavo, pažįstamas nusivežė, nes pažįsta savininką.
Vaizdai ir vieta fantastiški. Nuotraukose tik pusė grožio smile.gif

grazu tikrai, bet kaina doh.gif doh.gif turbut viena brangiausiu vietu blush2.gif
na, nereik grozio noret uz aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2012 03 30, 15:41)
Brastadvaryje visa liepa uzimta  doh.gif  ieskom vietos krikstynom  ax.gif

Tai, kad liepa tik keturis savaitgalius teturi biggrin.gif Be to as kai skambinausi man pasake, kad minimali uzsakymo suma 10 000 lt. manau, daug kas tokiu krikstynu siais laikais ''nepatemptu'' na bent jau as tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(betata @ 2012 04 04, 23:12)
Sveikos merginos, o gal kuri jau sventete ar domejotes Chateau Amber vila Palangoje ? ax.gif


Sveiki,

As penktadieni ten vaziuoju ziuretis, tai galiu parasyti ka suzinosiu smile.gif anksciau rase, kad ten kainos labai dideles, na bet pasiziuresiu viska pati smile.gif gal net nepatiks viduje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2012 04 04, 23:47)
Sveiki,

As penktadieni ten vaziuoju ziuretis, tai galiu parasyti ka suzinosiu smile.gif anksciau rase, kad ten kainos labai dideles, na bet pasiziuresiu viska pati smile.gif gal net nepatiks viduje smile.gif


Buvau apziureti smelio takas, dabar jis vadinasi chatou amber, ar kazkas tokio...tei nelikom suzaveti, ten grazu tik tai, kad pro langa kopos ir jura matosi, kainos is tiesu dideles, viska liepe rinktis is meniu ju restorano, tai yra baketams jokiu spec meniu neturi, jei nori savo gerimus atsinesti tai 40 lt uz gerianti zmogu reikia sumoketi, jei nori, kad kavineje papuostu kedes su kaspnais plius 800 lt, na pati kavine nedidele labai, mazai vietos, zemos lubos...gal ten nebent verta vasara kai tikrai silta ta paviljona statytis...
Atsakyti
QUOTE(betata @ 2012 04 04, 23:12)
Sveikos merginos, o gal kuri jau sventete ar domejotes Chateau Amber vila Palangoje ? ax.gif

as preitais metais buvau vestuvese savo pusseseres, buvom 30 zmoniu, tai vietos sokti visai nebuvo...pati ceremonija kuri buvo daroma ant kopos grazi, bet tikrai ta vieta neverta tokiu pinigu... jei nori foto parasyk i az savo emaila atsiusiu nuotraukas smile.gif

QUOTE(Ancele @ 2012 04 16, 00:22)
Buvau apziureti smelio takas, dabar jis vadinasi chatou amber, ar kazkas tokio...tei nelikom suzaveti, ten grazu tik tai, kad pro langa kopos ir jura matosi, kainos is tiesu dideles, viska liepe rinktis is meniu ju restorano, tai yra baketams jokiu spec meniu neturi, jei nori savo gerimus atsinesti tai 40 lt uz gerianti zmogu reikia sumoketi, jei nori, kad kavineje papuostu kedes su kaspnais plius 800 lt, na pati kavine nedidele labai, mazai vietos, zemos lubos...gal ten nebent verta vasara kai tikrai silta ta paviljona statytis...

Ancele,o kada tavo vestuves? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmileta @ 2012 04 15, 22:12)
Sveikios,
gal kas turi atsiliepimu apie Kretingoje esancius Ziemos soda ir Vienaragio maluna???

apie Vienaragio maluna girdejau tik gerus atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2012 04 16, 03:42)
as preitais metais buvau vestuvese savo pusseseres, buvom 30 zmoniu, tai vietos sokti visai nebuvo...pati ceremonija kuri buvo daroma ant kopos grazi, bet tikrai ta vieta neverta tokiu pinigu... jei nori foto parasyk i az savo emaila atsiusiu nuotraukas  smile.gif
Ancele,o kada tavo vestuves?  smile.gif


Mano jau uz savaites vestuves, balandzio 28 diena, mes svesim kretingoje vienaragio malune, palangoje nieko neissirinkome...tai po sventes parasysiu atsiliepimus ir siaip kaip viskas praejo... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
mes pernai sventeme savo vestuves "Vienaragio malune" , buvome 40 zmoniu - labai sauniai viskas suorganizuota, maistas tikrai skanus ir labai ivairus, tiesa, jei turesite daugiau vyresnio amziaus sveciu - rinkites daugiau patiekalu ir lietuviskos virtuves, nes mociutes buvo nelabai patenkintos musu pasirinktais europietiskais patiekalais biggrin.gif sake , nesupratusios kodel nera baltos misraines ir panasiai biggrin.gif aplinka labai grazi, stalai taip pat papuosti rupestingai wub.gif , siaip niekuo nesiskundeme ir draugai, dalyvave musu vestuvese, atsoko ten pat savo vestuves |smile.gif . Aptarnavimu likome patenkinti, zodziu, tikrai rekomentuojame visiems, tik, kiek zinau, ten jau data is anksto reikia rezervuoti, nes labai daug vestuviu jie turi.
Graziu Jums sventiniu akimirku wink.gif
Atsakyti