Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

QUOTE(Džudzi @ 2009 01 20, 21:42)
Sveikos 4u.gif  gal kas girdejote kokiu atsiliepimu apie viesbuti Lineli prie plateliu ezero,mano vestuves ten bus ax.gif

vat man ir idomu apie Lineli smile.gif vis ar is galvos neiseina man jis smile.gif
o kada konkreciai jau vaziuosit tartis del maisto ir t,t?
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 01 28, 21:53)
vat man ir idomu apie Lineli smile.gif vis ar is galvos neiseina man jis smile.gif
o kada konkreciai jau vaziuosit tartis del maisto ir t,t?


Sveikos mergaites, na nei vestuviu, nei kitos sventes nesu sventusi "Linely", buvau pora kartu vasara liepos menesi (praeitais ir siais metais) bigsmile.gif Tikrai neturiu jokiu blogu atsiliepimu, viskas puiku, viskas "aukstam lygy" thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonata25 @ 2009 01 28, 23:42)
Sveikos mergaites, na nei vestuviu, nei kitos sventes nesu sventusi "Linely", buvau pora kartu vasara liepos menesi (praeitais ir siais metais) bigsmile.gif  Tikrai neturiu jokiu blogu atsiliepimu, viskas puiku, viskas "aukstam lygy" thumbup.gif  4u.gif

mes ten uzsirezervavom smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 02 03, 09:28)
mes ten uzsirezervavom smile.gif  wub.gif


maciau, kad kazkas sventet vestuves 2008 metais sodyboje "Trys mylimos". Kokie ispudziai? Ar emet konferenciju sale ar restorane esancias salytes, ar pirtele?
Atsakyti
Sveikos,gal kas žinot Palangoje kavinių,kur ruoštų pobūvius? gal ką esate šventusios? kokia kaina vienam žmogui ir pan?

Laaabai dėkui smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soffi @ 2009 01 15, 12:49)
smile.gif SVEIKOS,kodel niekas nesvenciat radailiu dvare?juk tokia grazi vieta ir dvaras grazus ir aplinka...cia salia vaziuojant link palangos mes zadam svesti tenasi ir kainos kiek zinau nesikandzioja  g.gif  gal kas zino kokiu atsiliepiu apie ta radailiu dvara?gal jis nekoks kad niekas apie ji nekalba?siaip svetaine jo tokia www.radailiudvaras.lt bukit geros parasykit ka nors apie jei kas zino  wub.gif dekoju isanksto

Man ten viskas labai gražu, bet tik vienas kas nepatiko renkantis vietą, tai kad ten yra ne viena salė ir savaime aišku, kad tą dieną gali būti keli baliai, o to būtent aš ir nenorėčiau..
Atsakyti
smile.gif mmm aisku dekoju jum cia db kitaip vadinuosi kitas nikas....bedu biski buvo...na vat gerai kad pasidalinot su manim patirtim as irgi kiek zinojau kad ten yra tu zmoniu dabar supratau kodel retai svenciama..... g.gif tiesa kad saliu nemazai....dekui ieskosim manau kitur tada nes koses ir as nenoriu kiek vasara buvau tikrai maciau tu zmoniu.... unsure.gif bandysiu gal morena paziureti viesbuty prie juros. smile.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kam patiks vilkenu malunas. www.vilkenumalunas.lt
Atsakyti
QUOTE(jurtre @ 2009 02 03, 12:20)
maciau, kad kazkas sventet vestuves 2008 metais sodyboje "Trys mylimos". Kokie ispudziai? Ar emet konferenciju sale ar restorane esancias salytes, ar pirtele?


Sventem gimtadieni nedideleje saleje, prie pagrindines. Na vestuvems nelabai..... vis vaiksciot i WC pro bendra reikia.. nezinau kaip dabar, bet pradzioje net muzika girdejosi tik is sales.. Maistas buvo labai skanus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oskariuke: 18 vasario 2009 - 18:38
QUOTE(jurtre @ 2009 02 03, 13:20)
maciau, kad kazkas sventet vestuves 2008 metais sodyboje "Trys mylimos". Kokie ispudziai? Ar emet konferenciju sale ar restorane esancias salytes, ar pirtele?

viskas patiko, sventem banketinei ir plius viesbutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oskariuke @ 2009 02 18, 18:37)
Sventem gimtadieni nedideleje saleje, prie pagrindines. Na vestuvems nelabai..... vis vaiksciot i WC pro bendra reikia..  nezinau kaip dabar, bet pradzioje net muzika girdejosi tik is sales.. Maistas buvo labai skanus.


Tai vestuves juk ne gimtadienis, svesi atskiroj banketinej salej. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

mes uzsisakem sodyba Ginduliuose, ten yra dvi sales, terase lauke. Jokiu svetimu zmoniu nebus mums priklausys visa teritorija. blush2.gif
Atsakyti