Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

O aš kaip tik galiu atsiliepti vien tik gerai apie sodybą "AR šiauliai" buvau šia vasarą vestuvėse ten...šventė 55 žmonės, ir vietos tikrai pakankamai daug, o ir gražu ten, maistas skanus, atšventėm puikiai vestuves smile.gif kainavo 220 lt žmogui, kiek teko domėtis
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2014 02 03, 21:09)
As galiu pasisakyti tik tai ka suzinojau nuvykus apziureti. smile.gif Buvom vasara, pirmas ispudis, sodyba viduryje kaimo, aplink vieni namai, kiemas mazas, savininke nelb maloni. kaina 200lt, bet buvom birzelio menesi ir pati savininke sake kad gal dar brangins, kaip yra db nzn. :/ Pavesine taip pat ziauriai maza, plius sake kad jei atsirastu ta pacia diena norinciu uzsakyti pirti, tai jie ir isnuomotu kitiems. Nu mane tai sokiravo kai taip pasake :/ nes vistiek norisi per svente buti vieniems.  g.gif  Dar seimininke sake kad po dvylikos geriau i lauka neiti ir netriuksmauti stipriai nes kaimynai skundziasi ir kviecia policija. Ir del fejerverku leido sauti tik iki 10val.
Tai net nzn as jos tikrai neimciau, nes viskas joje mane atbaide.  doh.gif


Oi kaip dekui uz komentara 4u.gif

QUOTE(friiden @ 2014 02 04, 13:49)
O aš kaip tik galiu atsiliepti vien tik gerai apie sodybą "AR šiauliai"  buvau šia vasarą vestuvėse ten...šventė 55 žmonės, ir vietos tikrai pakankamai daug, o ir gražu ten, maistas skanus, atšventėm puikiai vestuves smile.gif kainavo 220 lt žmogui, kiek teko domėtis


Niu va kokie skirtingi komentarai g.gif
Atsakyti
O gal kam teko svesti Alseje (Sveksna), kokie butu atsiliepimai? maistas, aptarnavimas...
Atsakyti
QUOTE(odessa @ 2014 01 14, 00:06)
sveikos, surasysiu savo aplankytas sodybas ir 2014 metu kainas smile.gif

Trys mylimos- 210lt z,su maistu,aptarnavimu ir sales bei kedziu puosimu. man nepatiko nes priepat autostrada.


Na pas mane truputi kitokia info,nes zadom svesti ten, 1d maistas 130,ieina saldus stalas ir vaisiai,pamirsome paklausti del alaus,bet kai ten sventem anksciau,tai i tos pinigus iejo ir alaus stalas su alum,antra norime su pirtele,tai 50 zmogui,su maistu+30lt nakvine zmogui,tiesa,sake skaicios kiek faktiskai zmoniu bus,nes buna kad pirma diena 40.o antra tik 30,na ir nevisi nori likti nakvoti,tai ims tik uz tiek kiek nakvos,antra diena galima buti kad ir iki 24val,.Kas liecia autostrados,tai cia jei restorane svesite,o jei sodyboje,ji truputi toliau,tai visai nesijaucia tos autostrados,pirtele dar toliau nuo kelio,teko ten svesti,tai jei norite privatumo,tai tikrai thumbup.gif jokiu pasaliniu ten nebus,ir fejerverkus yra kur leisti ir triuksmas niekam netrugdo
Cia tiek info telefonu,kita savaite vaziosime susitikti,tai jau smulkiau viska aptarsime,sventem ten 2008,tai tada lb lb patiko ir maistas ir aptarnavimas,dabar tai del sito truputi neramu,nes per tiek laiko galejo ir pasikeisti,gal kas svente ten nesenai,kokie atsilepimai.o gal zinote kokiu vireju ar padaveju prasiti,nes tada tiksliai pamenu pasake,kurias uzprasiti,pamenu tada tokia Marija dirbo,ne tik skanei bet ir lb graziai patekalus rosia,tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alio-nka: 25 vasario 2014 - 14:57
QUOTE(alio-nka @ 2014 02 25, 13:32)
Na pas mane truputi kitokia info,nes zadom svesti ten, 1d maistas 130,ieina saldus stalas ir vaisiai...

nzn man telefonu lapkricio men tokias kainas susake,kaip parasiau viska. turbut nera didelio susidomejimo ir leidzia kainas...gal... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odessa @ 2014 02 26, 12:49)
nzn man telefonu lapkricio men tokias kainas susake,kaip parasiau viska. turbut nera didelio susidomejimo ir leidzia kainas...gal...  4u.gif

Na jei ziureti bendrai,tai taip ir gaunasi 210,bet kadangi jau ten sventiem,tiesiog jau zinojome ka klausti ir tai apie alaus stala pamirsome doh.gif nes ana karta norejome backute imti,bet jie patis alu pasiule thumbup.gif tai kai zmoniu nedaug,lb gerai,nes vistiek visa backute neisgers,na ir zadom kazkiek nuo saldaus stalo,pinigeliu (nes saldu stala darisime patis) skirti geriau alaus stalui.Sieip gal tuo ir patiko,kad galejome kazkaip pagal save paregulioti,maistas buvo skanus(ritine kopustene iki siol visi giria biggrin.gif ) ir pilnai uzteko,nors kaip bus dabar nzn ir pati del sito pergivenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(odessa @ 2014 01 14, 00:06)
Vila meksikana 200lt z,talpina virs 40 zmoniu,ieina pirtis,baseinas,papuosimai,saldus stalas,kokteiliai. galim ir uz 180lt z, be saldaus stalo tada ir geliu.Patiko labia man sita,grazi sale ,kieme yra vaikams karstykles. vienintelis minusas man,kad isejus I kiema visus laukus matai ir kazkur toil kaimynu nama.man norejos uzdariau kad butu.
Kastonas 170lt z, su pusryciais,alaus stalu,saldziu. jei norit ir su pietais tada 190lt z,guldo apie 50 zmoniu. svest ne maziau nei 35 zmones. pirtis +150lt. nepatiko nes sventimo sale vienoj vietoj,o sokiu ir muzikantu kitoj. ir dar labia nepatiko,kad iseini I kiema ir visur aplink kaimynai,kaip soduose kokiose. seimininke labia maloni.
tai tiek smile.gif


Nu as cia siaip pusiau i tema, pusiau ne pasisakysiu biggrin.gif
Meksikanoj tau noris uzdarumo, o Kastone aplink esantys namai jau blogai biggrin.gif Toli esantis namas nera problema, juk teritorija atskirta tvora, o is aplink esanciu namu dabar vos tik keliuose speta apsigyventi smile.gif

Beje, sekmes renkantis smile.gif
Atsakyti
oj kaip uzkliuvo ania biggrin.gif taip blogai man tos abi vietos,nes as noriu uzdarumo o ne kaimynu apsupimo is visu pusiu ar lauku platybiu! savo jau issirinkom aciu [quote=sirshie,2014 03 28, 20:04]
Nu as cia siaip pusiau i tema, pusiau ne pasisakysiu biggrin.gif
Meksikanoj tau noris uzdarumo, o Kastone aplink esantys namai jau blogai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odessa: 01 balandžio 2014 - 19:09
Jei ne paslaptis, kur issirinkot? smile.gif Ir kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 02 05, 11:34)
O gal kam teko svesti Alseje (Sveksna), kokie butu atsiliepimai? maistas, aptarnavimas...

Man teko svesti, asiliepimai tik patys geriausi. Pigu, palyginus su kitom sodybom. Uz 2 dienas zmogui sumokejom 160lt. Maistas skanus, seimininke labai maloni, paslaugi ir besirupinanti. Interjeras man tik nepatiko, bet leidzia seimininke pasidaryti pagal save.
Atsakyti
QUOTE(Cuddle @ 2014 04 21, 21:17)
Man teko svesti, asiliepimai tik patys geriausi. Pigu, palyginus su kitom sodybom. Uz 2 dienas zmogui sumokejom 160lt. Maistas skanus, seimininke labai maloni, paslaugi ir besirupinanti. Interjeras man tik nepatiko, bet leidzia seimininke pasidaryti pagal save.

Dziugu isgirsti gera atsiliepima, nes buten sia sodyba ir pasirinkome, tikiuosi ir mes liksime patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 04 24, 20:39)
Dziugu isgirsti gera atsiliepima, nes buten sia sodyba ir pasirinkome, tikiuosi ir mes liksime patenkinti smile.gif


turetumet nenusivilti 4u.gif

Dar vienas + siai sodybai 4u.gif
Atsakyti