Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

Musu kelione buvo tokia:
pirmiausiai vykom i ORLANDO paskui i MIAMI ir i KEY WEST. bigsmile.gif Jeigu dabar vaziuociau
tai tik i ORLANDO.Man ten labai patiko.Atrakciju daug.Ir kainos normalios. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, kaip manot didelia reiksme praleidimui per siena turi laikotarpis kuri zadi but?
jei tai 90d.? g.gif ar kuri pilde tokiam laikotarpiuj? ar visos cia ne ilgiau kaip menesiui?
Atsakyti
QUOTE(Clarion Mergyte @ 2009 03 02, 00:22)
sveikos, kaip manot didelia reiksme praleidimui per siena turi laikotarpis kuri zadi but?
jei tai 90d.? g.gif  ar kuri pilde tokiam laikotarpiuj? ar visos cia ne ilgiau kaip menesiui?


Tai ta forma kai pildai tai neesme kiek laiko ten parasysi (aisku iki 90 dienu) jeigu ten tuos reikalavimus atitiksi per sek ats gausi.
O va ant sienos, pagal bevize programa zmogaus viesnage per viena karta gali trukti iki 90 dienu, tai neturetu kilti problemu, as pati pildziau elektronine forma rasiau kad busiu 2 men ir 2 sav. ko klause mano pazistamos tai pas ka vaziuoji, ko vaziuoji, adresas svarbu kad butu.
Atsakyti
QUOTE(Clarion Mergyte @ 2009 03 01, 22:22)
sveikos, kaip manot didelia reiksme praleidimui per siena turi laikotarpis kuri zadi but?
jei tai 90d.? g.gif  ar kuri pilde tokiam laikotarpiuj? ar visos cia ne ilgiau kaip menesiui?

cia apie elektronine paraiska kalba eina?? jei taip, tai ten gi nereikia pildyt laiko, kiek busi isvis..tik patvirtini, kad ne ilgiau kaip 90 d.
Atsakyti
Dar vienas klausimelis- ar tie pareigunai, mato, kad amerikoj yra zmoniu is tavo gimines- nelegalu, bet musu pavardes skiriasi- mano mamos sesuo su vyru yra pazeide tam tikras vizos taisykles 4u.gif ir tebegyvena amerikoj...
Atsakyti
QUOTE(Clarion Mergyte @ 2009 03 02, 16:26)
Dar vienas klausimelis- ar tie pareigunai, mato, kad amerikoj yra zmoniu is tavo gimines- nelegalu, bet musu pavardes skiriasi- mano mamos sesuo su vyru yra pazeide tam tikras vizos taisykles  4u.gif ir tebegyvena amerikoj...

nemato , bet gali klaust pas ka vaziuoji ir adresa kur apsistosi, tai jau geriau ju neminet...
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 03 01, 23:03)
Musu kelione buvo tokia:
pirmiausiai vykom i ORLANDO paskui i MIAMI ir i KEY WEST. bigsmile.gif Jeigu dabar vaziuociau
tai tik i ORLANDO.Man ten labai patiko.Atrakciju daug.Ir kainos normalios. thumbup.gif

aisku.... gal parekomenduotum koki nebloga bei nebrangu viesbuti? 4u.gif o sakyk kokios ten atrakcijos? ir ar toli iki kokio vandens telkinio? biggrin.gif nes maniskiui labai svarbu pasipliuskenti bet ne baseine biggrin.gif ir dar sakyk kiek laiko reikia nuvykti is orlando i Miami blush2.gif labai aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 02, 12:12)
aisku.... gal parekomenduotum koki nebloga bei nebrangu viesbuti? 4u.gif  o sakyk kokios ten atrakcijos? ir ar toli iki kokio vandens telkinio? biggrin.gif  nes maniskiui labai svarbu pasipliuskenti bet ne baseine biggrin.gif ir dar sakyk kiek laiko reikia nuvykti is orlando i Miami blush2.gif  labai aciu uz info 4u.gif

Na Orlande man patiko,nes ten lotuliukas.gif DISNEY LAND,UNIVERSAL STUDIO.Man patinka tokios atrakcijos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Viesbutis buvo neblogas.Svarbiausiai nebrangus su apsildomu baseinu kieme. bigsmile.gif Nuo Orlando iki vandenyno apie 1 val. kelio.Iki Miami apie 4 val.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 02, 22:12)
aisku.... gal parekomenduotum koki nebloga bei nebrangu viesbuti? 4u.gif  o sakyk kokios ten atrakcijos? ir ar toli iki kokio vandens telkinio? biggrin.gif  nes maniskiui labai svarbu pasipliuskenti bet ne baseine biggrin.gif ir dar sakyk kiek laiko reikia nuvykti is orlando i Miami blush2.gif  labai aciu uz info 4u.gif


siulyciau paskaityti kita tema apie JAV, ten visos atrakcijos surasytos mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jus oagalvokit jeigu jie kiekviena zmogu taip tikrintu, tai kokioseiles ten nusidriektu ir kiek tada jie zmoniu praleistu? O jie per diena keliasdesimt tukstanciu praleidzia zmoniu taip kad.. nemanau, kad ten labai turetu kabineti,s nebent jiems akis uz kazko konkreciai uzklius.

Beje, ar pildant tuos dokumentus atskridus ar lektuve reikia nurodyti kiek dienu zadi vieseti?

Gal kas zino kaip daznai galima su tuo beviziu skristi i JAV? Pvz jeigu busiu ten pora menesiu, kada vel galima skristi?
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 03 08, 13:48)
Tai jus oagalvokit jeigu jie kiekviena zmogu taip tikrintu, tai kokioseiles ten nusidriektu ir kiek tada jie zmoniu praleistu? O jie per diena keliasdesimt tukstanciu praleidzia zmoniu taip kad.. nemanau, kad ten labai turetu kabineti,s nebent jiems akis uz kazko konkreciai uzklius.

Beje, ar pildant tuos dokumentus atskridus ar lektuve reikia nurodyti kiek dienu zadi vieseti?

Gal kas zino kaip daznai galima su tuo beviziu skristi i JAV? Pvz jeigu busiu ten pora menesiu, kada vel galima skristi?

kiek as zinau , kad su tuo leidimu gali neilgiau buti kaip 3 men per viena vaziavima, man rodos paskui vel gali vaziuoti gal po men gal ir anksciau man taip rodos ir as taip suprantu...
Atsakyti
As zinau, kad galima buti iki 90dienu, o paksui jau teks vaziuoti is salies ir netgi i Meksika ar Kanada negalima, jeigu noresi sugrizti, turi vaziuoti i kokia nors kita sali, kuri su JAV nesiriboja... Girdejau, kad itariai ziuri pareigunai oro uoste, jei mato, kad po trumpo laiko vel grizti, tai idomu gal kas bande taip vazineti? gal patirties turi?
Atsakyti