Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kelionė į JAV be vizos
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
zozicka
QUOTE(KRV @ 2010 07 13, 19:53)
į bagažą galima 23kg,o su savimi 8kg. mes ką tik grįžome,tai noriu pasakyti,kad grįžtant mūsų bagažo matmenys buvo gan dideli,nors svoris ir neperdidelis,tai turėjome šiokių tokių keblumų- reikia ir į išmatavimus atkreipti dėmesį schmoll.gif
*

laba diena ,as noriu paklausti kaip man parsiskraidinti is jav i lietuva paveisla,i reg lagamina netelpa siek tiek per didelis,kiek kainuotu ar atskirai reg ar priimtu i lektvo salona?.Svoris kokie2kg mazdaug 1m ir 0.5m
MichGirl
QUOTE(zozicka @ 2010 07 16, 11:20)
laba diena ,as noriu paklausti kaip man parsiskraidinti is jav i lietuva paveisla,i reg lagamina netelpa siek tiek per didelis,kiek kainuotu ar atskirai reg ar priimtu i lektvo salona?.Svoris kokie2kg mazdaug 1m ir 0.5m
*

i salona nestandartiniu dydziu daiktu nepriima, kur gi jus ji desit ten smile.gif paprasciausiai priduosit kaip atskira ir nestandartini bagazo vieneta ir tiek, kiek kainuos priklauso nuo avialiniju - paziurekit ju puslapyje,
rudenssniegas
smile.gifP+2010 07 13, 16:09-->
QUOTE(juste smile.gifP @ 2010 07 13, 16:09)
Noriu pasitikrinti, į bagažą vykstant į JAV galima įsidėti 25kg o į lėktuvą 10kg taip? ax.gif
*

Mes skridom su Aerosvit trise- tai man ir kitam keleiviui biliete buvo leidziama po 2 lagaminus po 23 kg- o treciam- tik viena blink.gif Ir kiek teta nerase laisku ir uzklausimu, ir is Amerikos gimines ju atstovybei klause- o jiems vienodai- yra kaip yra biliete ir viskas, ir nieko neissiaiskinom daugiau.
O rankinio i prieki leido tik 5 kg, o atgal is Amerikos- 8, ir tikrino olialia kaip...
Tai cia net ta pati kompanija skirtingai- tiesiog reikia ziureti kas ant bilieto parasyta g.gif
zozicka
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 16, 20:53)
i salona nestandartiniu dydziu daiktu nepriima, kur gi jus ji desit ten smile.gif paprasciausiai priduosit kaip atskira ir nestandartini bagazo vieneta ir tiek, kiek kainuos priklauso nuo avialiniju - paziurekit ju puslapyje,
*

manau,kad kainuos brangiai,nes reikes moketi kiekvienams segmente atskirai,oman teks su trim lektuvais gryzti.svarstau pirkti pigu didesni lagamina arba nuimsiu remus ir taip sutalpinsiu i savo senaji :)et dar savaitele ir kelsim sparnus namo:)
Rashkyte
QUOTE(zozicka @ 2010 07 16, 09:20)
*

mano tevai ish LT i JAV atveze paveiksla 4u.gif jie visa skrydi turejo ji prie saves 4u.gif papildomai nieko nemokejo 4u.gif
MichGirl
QUOTE(Rashkyte @ 2010 07 18, 16:30)
mano tevai ish LT i JAV atveze paveiksla  4u.gif  jie visa skrydi turejo ji prie saves  4u.gif  papildomai nieko nemokejo  4u.gif
*

tai ir sakau, priklauso nuo dydzio, jei tinka i rankinio bagazo ismatavimus, tai vezkis prie saves jei tik nori, man mama irgi atveze keleta. Bet jei labai didelis, tai tikrai neleis i lektuva su savim imti, kurgi tu ji ten padesi smile.gif
Rashkyte
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 18, 20:07)
tai ir sakau, priklauso nuo dydzio, jei tinka i rankinio bagazo ismatavimus, tai vezkis prie saves jei tik nori, man mama irgi atveze keleta. Bet jei labai didelis, tai tikrai neleis i lektuva su savim imti, kurgi tu ji ten padesi smile.gif
*

ne ne, nera jis labai didelis schmoll.gif panashiai 1m ant 1m 4u.gif
Zuikiosaulute
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 12, 20:00)
na taip - pasienio tarnyba ir muitine, kaip ir kiekvienoj saly  rolleyes.gif
*

Na ES tai tos patikros kaip ir nebūna, neskaitau, o va JAV tai prisibijau. Aš pirmą kartą ten keliauju, vyras trečią. Bet bijau turbut labiau, nei kokios rusų patikros.
zozicka
QUOTE(Rashkyte @ 2010 07 19, 00:30)
mano tevai ish LT i JAV atveze paveiksla  4u.gif  jie visa skrydi turejo ji prie saves  4u.gif  papildomai nieko nemokejo  4u.gif
*

idomu,su kokia kompanija skrido,ir kur laike spinteleje virsuje juk nebutu tilpes g.gif
Papildyta:
QUOTE(zozicka @ 2010 07 19, 21:37)
idomu,su kokia kompanija skrido,ir kur laike spinteleje virsuje juk nebutu tilpes g.gif
*

ir gal ipatingai supakave buvo ar dezeje veze?
anzelmute08
sveiki, man dar toks klausimelis iskilo.as suprantu, kad su tuo beviziu leidimu galima buti iki 90 dienu, bet vat ar nebuna problemu ar kazkokiu itarinejimu muitinej, kai pamato kad atgalinis bilietas tik po 3 men?negrazins jie namo, pamane kad atvarau nelegaliai drabuotis jav zemelej? smile.gif
ttrintux
[COLOR=red] Sveiki, norejau paklausti gal kas zino kaip yra su vykimu i amerika beviziu rezimu kadar yra tokia situaciaja [B] Esu baustas keleta kartu uz keliu eismo taisykliu pazeidimus ( pazeidimai tokie kaip greicio virsyjimas, vaziavimas be draudimo, kas liecia girtuma negeriu tai baudu uz girtuma neturiu nei vienos, pagrinde visos baudos apie 11 baudu yra uz greicio virsyjimus) ir taip jau nutiko, kad dauguma baudeliu gavau panasiu laiku ir nebebuvo galimybes susimoketi visu piningeliu tai dabar anstoliai apsieme isieskoti visas baudas is manes. IR NORECIAU SUZINOTI IS TU ZMONIU KURIE TIKRAI ZINO IR GALI ATSAKYTI AR MAN VYKSTANT I AMERIKA SU BEVIZIU REZIMU ( ta elektronini leidima gavau per keleta sekundziu, kad galiu vykti) TIK NORIU SUZINOTI AR NEBUS PROBLEMU VYKSTANT I AMERIKA TODEL, KAD ESU SKOLINGAS ANSTOLIAM PININGELIU (isviso skolingas esu apytiksliai 1700 LT) . Teistumu neturiu visiskai jokiu ir vieninteliai prasizengimai tera tik keliu eismo taisykliu pazeidimai ir tai, kad tas baudas is manes isieskoti pasieme antstoliai. Jei kas galit atsakykit, isanksto aciu uz atsakyma. :-)
KriuKriu
QUOTE(anzelmute08 @ 2010 07 22, 20:30)
sveiki, man dar toks klausimelis iskilo.as suprantu, kad su tuo beviziu leidimu galima buti iki 90 dienu, bet vat ar nebuna problemu ar kazkokiu itarinejimu muitinej, kai pamato kad atgalinis bilietas tik po 3 men?negrazins jie namo, pamane kad atvarau nelegaliai drabuotis jav zemelej? smile.gif
*

Tikriausiai ne, jei viskas tvarkingai. Manau jiem ten dzin. Jei nesukeli itarimo ar ko realiai nepadarai, tol nesikabina be reikalo. Ne taip kaip pas mus Lietuvoj.
Papildyta:
QUOTE(ttrintux @ 2010 07 24, 00:01)
[COLOR=red]  TIK NORIU SUZINOTI AR NEBUS PROBLEMU VYKSTANT I AMERIKA TODEL, KAD ESU SKOLINGAS ANSTOLIAM PININGELIU (isviso skolingas esu apytiksliai 1700 LT) . Teistumu neturiu visiskai jokiu ir vieninteliai prasizengimai tera tik keliu eismo taisykliu pazeidimai ir tai, kad tas baudas is manes isieskoti pasieme antstoliai. Jei kas galit atsakykit, isanksto aciu uz atsakyma. :-)
*

Labai tiksliai negaliu nieko pasakyti. Bet logiskai mastant, ne Amerikos reikalas kam ka cionai skolingas. O baudos ar kreditai nera toks nusikaltimas, kad turi pasizadeti neisvykti is salies. Bet geriau cia teisininko reiktu klausti ar is Lietuvos isleis.
O toks tolimas pazistamas ten prisiskolino, kreditus is kreditiniu korteliu prisieme ir parskrido atgal i Lietuva neatidaves jokiu skolu. Taip ir kabo pora metu, neisivaizduoju kaip kas isieskos.
MichGirl
QUOTE(KriuKriu @ 2010 07 25, 16:01)
Tikriausiai ne, jei viskas tvarkingai. Manau jiem ten dzin. Jei nesukeli itarimo ar ko realiai nepadarai, tol nesikabina be reikalo. Ne taip kaip pas mus Lietuvoj.
Papildyta:

Labai tiksliai negaliu nieko pasakyti. Bet logiskai mastant, ne Amerikos reikalas kam ka cionai skolingas. O baudos ar kreditai nera toks nusikaltimas, kad turi pasizadeti neisvykti is salies. Bet geriau cia teisininko reiktu klausti ar is Lietuvos isleis.
O toks tolimas pazistamas ten prisiskolino, kreditus is kreditiniu korteliu prisieme ir parskrido atgal i Lietuva neatidaves jokiu skolu. Taip ir kabo pora metu, neisivaizduoju kaip kas isieskos.
*

ziurint kiek pasieme, jei ten pora tukstanteliu kokiu tai gal ir nieko, bet jei daug tai atejus laikui isieskos. Kad i JAV artimiausiu metu jau negris tai faktas, bet gali ir iki LT ji pasivyti jo darbeliai jei sumos didesnes.

del baudu LT policijai ir t.t. tai JAV pasienieciams dzin, svarbu nesi koks nusikaltelis ieskomas policijos ir t.t. kitu atveju del to problemu neturetu buti. Bet siaip aisku idomu, kad zmogelis neturi pinigu baudoms susimoketi, o bilietams i JAV turi lotuliukas.gif
Dunkan
QUOTE(ttrintux @ 2010 07 24, 00:01)
[COLOR=red] Sveiki, norejau paklausti gal kas zino kaip yra su vykimu i amerika beviziu rezimu kadar yra tokia situaciaja [B] Esu baustas keleta kartu uz keliu eismo taisykliu pazeidimus ( pazeidimai tokie kaip greicio virsyjimas, vaziavimas be draudimo, kas liecia girtuma negeriu tai baudu uz girtuma neturiu nei vienos, pagrinde visos baudos apie 11 baudu yra uz greicio virsyjimus) ir taip jau nutiko, kad dauguma baudeliu gavau panasiu laiku ir nebebuvo galimybes susimoketi visu piningeliu tai dabar anstoliai apsieme isieskoti visas baudas is manes. IR NORECIAU SUZINOTI IS TU ZMONIU KURIE TIKRAI ZINO IR GALI ATSAKYTI AR MAN VYKSTANT I AMERIKA SU BEVIZIU REZIMU ( ta elektronini leidima gavau per keleta sekundziu, kad galiu vykti) TIK NORIU SUZINOTI AR NEBUS PROBLEMU VYKSTANT I AMERIKA TODEL, KAD ESU SKOLINGAS ANSTOLIAM PININGELIU (isviso skolingas esu apytiksliai 1700 LT) . Teistumu neturiu visiskai jokiu ir vieninteliai prasizengimai tera tik keliu eismo taisykliu pazeidimai ir tai, kad tas baudas is manes isieskoti pasieme antstoliai. Jei kas galit atsakykit, isanksto aciu uz atsakyma. :-)
*

Tai skrisk per Ryga,jei interpolas neiesko,bus ramiau jei taip baiminiesi ir bilietai pigesni.I Latvija isvaziuoji be patikros su automobiliu arba autobusu,o is LV niekam neidomu tavo skolos LT antstoliams .

QUOTE(anzelmute08 @ 2010 07 22, 20:30)
*

Atgalinius bilietus visada praso parodyti,todel jei bevizis rezimas leidzia buti iki 90 dienu,tai ir bilietai negali buti ilgesni nei viena diena. Esu skraidziusi su multiple viza,tai bilieta turedavau menesiui,paziuredavo ir buvimo viza salyje idedavo 6 menesiams. O bilietus visada gali pasikeisti jei reikia.
ttrintux
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 26, 00:01)
ziurint kiek pasieme, jei ten pora tukstanteliu kokiu tai gal ir nieko, bet jei daug tai atejus laikui isieskos. Kad i JAV artimiausiu metu jau negris tai faktas, bet gali ir iki LT ji pasivyti jo darbeliai jei sumos didesnes.
del baudu LT policijai ir t.t. tai JAV pasienieciams dzin, svarbu nesi koks nusikaltelis ieskomas policijos ir t.t. kitu atveju del to problemu neturetu buti. Bet siaip aisku idomu, kad zmogelis neturi pinigu baudoms susimoketi, o bilietams i JAV turi  lotuliukas.gif
*

smile.gif Aciu uz atsakyma, dar norejau paklausti ar kyla kokiu nors sunkumu jei nemoki anglu kalbos ir lektuvu skrendi pirma karta, ta prasme ar tai nesudarys jokiu bedu kadar reikes persesti kitoje salyje i kita lektuva ir galiausiai amerikos oro uoste nuvykus,,? :-)
MichGirl
QUOTE(ttrintux @ 2010 07 25, 19:08)
smile.gif Aciu uz atsakyma, dar norejau paklausti ar kyla kokiu nors sunkumu jei nemoki anglu kalbos ir lektuvu skrendi pirma karta, ta prasme ar tai nesudarys jokiu bedu kadar reikes persesti kitoje salyje i kita lektuva ir galiausiai amerikos oro uoste nuvykus,,? :-)
*

skraido zmones be kalbos nuolat ir kazkaip susitvarko, vieni atranda tautiecius ten pat keliaujancius ir prisijungia prie ju, kiti ant lapelio uzsiraso pagrindines frazes, kiti zenklais kazkaip issiaiskina kai neaiskumu kyla ir t.t. Persedant jei kas neaisku, tai reikia eiti prie bet kurio oro uosto darbuotojo ir parodyti jiems savo bilieta, jie nukreips tinkama kryptim. O i JAV atvykus, paprastai kalbos nemokanciu nieko ir neklausineja, bet jei labai reikia tai suranda verteja tos kalbos kuria moka zmogus.
audrele
ar buna taip, kad neduoda to leidimo keliauti ?
ir pildant forma - reikalingas pasas ne senesnis nei 1999 m. ? ar taip ?
Aciu
MichGirl
QUOTE(audrele @ 2010 07 27, 14:09)
ar buna taip, kad neduoda to leidimo keliauti ?
ir pildant forma - reikalingas pasas ne senesnis nei 1999 m. ? ar taip ?
Aciu
*

zinoma buna, kad neduoda

jei norite keliauti su leidimu, jums reikia naujo - biometrinio paso. jei jusu pasas ne biometrinis, reikia arba keisti pasa arba prasyti turistines vizos.
KriuKriu
QUOTE(ttrintux @ 2010 07 26, 02:08)
*

Manau problemu neisvengsi. Nebent koks lietuvis padetu. Lektuve pildyt deklaracija angliskai, lektuvo keitimas jei su persedimu, skrydzio atsaukimas, lagaminu atsiemimas (kur nueit), muitine... JAV viskas, net kelio zenklai, surasyti zodziais. Reikes pagalbos tikrai.
Roazalinda
sveikos keliauninkes,
labai reikia jusu pagalbos... verysad.gif
rugpjucio 12d. skrendu i cikaga per amsterdama, skrydzio laikas 06:50. gal kas skrenda tokiu laiku? labai bijau amsterdamo oro uosto, jis toks didelis, kad neissivaizduoju kaip ten ka rasiu. skrendu pirma karta ir dar su minimaliom anglu klb ziniomis. kaip ten tuos kokius vartus reikia susirasti ir ar jie buna biliete pazymeti???? na siaip labai daug info susirinkau siame forumuke thumbup.gif , bet daug dar kas neaisku su tais visais vartais blink.gif .
laukiu bet kokios info, is anksto dekoju smile.gif
KriuKriu
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 03, 23:39)
sveikos keliauninkes,
rugpjucio 12d. skrendu i cikaga per amsterdama, skrydzio laikas 06:50. gal kas skrenda tokiu laiku? labai bijau amsterdamo oro uosto, jis toks didelis, kad  neissivaizduoju kaip ten ka rasiu. skrendu pirma karta ir dar su minimaliom anglu klb ziniomis. kaip ten tuos kokius vartus reikia susirasti ir ar jie buna biliete pazymeti????
*

Is tikruju Amsterdamo oro uostas labai didelis ir truputi painus kai kuriais atvejais. Ziurint su kokiomis oro kompanijomis skrendat. Mes esam skride su Air Baltic is Amsterdamo. O tas Air Baltic pasaulyje nepripazistamas, uztat daznokai buna taip, kad is kazkur isskrendant ir priduodant bagaza, iskart neisraso ilaipinimui i ji talono. Jei ilaipinimo talonus turit visoms skrydziu atkarpoms, tai viskas gerai ir sukt galvos nereik. O jei neturit, oro uoste turi ieskot lektuvu keitimo punkto, kad duotu. Is oro uosto iseiti nereikia, reikia eiti i Transfer service ir gauti ta taip vadinama isodinimo pasa (boarding pass).
O toliau nesunku: ant to ilaipinimo talono (Boarding pass'o) buna parasyta vartu "Gate" numeris (Pvz. G15, D17 ir pan.) ir vieta lektuve. O jei Geito nera, tai reikia stebeti oro uoste kabancius monitorius, kur rodo kiekviena isvykimo skrydi pagal laika. Ten buna parasyta koks Geit'as. Siaip tuos monitorius visada reikia pasiziureti, nes kartais buna koks skrydis atidetas, pradetas isodinimas i lektuva - surasyta aktuali info.
Vartus susirasti labai lengva, sekti nuorodas oro uoste.
user posted image

user posted image

user posted image
Roazalinda
ups, labai atsiprasau, ne ta paspaudziau atsakyti ir pridirbau, persisiunte kriu kriu zinutes. na manau, man kaip naujokei atleistina doh.gif
taigi, aciu uz gan issamia info kriu kriu. as skrendu su KLM Royal Dutch pirkau e-bilietus doleryje.com. tai vat nebezinau kaip ten kas su jais. siaip pas mane bilietuose yra vietos pazymetos is amsterdamo i r is cikagos i amsterdama. o tai tuos ilaip[inimo talonus nepriduodant bagaza isduoda? ju kiek supratau reikia kitur pasiimti??? g.gif
KriuKriu
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 04, 20:04)
ups, labai atsiprasau, ne ta paspaudziau atsakyti ir pridirbau, persisiunte kriu kriu zinutes. na manau, man kaip naujokei atleistina  doh.gif
taigi, aciu uz gan issamia info kriu kriu. as skrendu su KLM Royal Dutch pirkau e-bilietus doleryje.com. tai vat nebezinau kaip ten kas su jais. siaip pas mane bilietuose yra vietos pazymetos is amsterdamo i r is cikagos i amsterdama. o tai tuos ilaip[inimo talonus nepriduodant bagaza isduoda? ju kiek supratau reikia kitur pasiimti??? g.gif
*

O tai su kokiu vezeju skrisit is Vilniaus i Amsterdama ir is jo parskrendant atgal namo? Visus reisus tas pats KLM skridina? Kiek laiko persedimui?
Aha, ilaipinimo lapus duoda priduodant bagaza. Taciau man daug kartu buve, kad i pirma lektuva duoda, o i sekanti, kur persest reikes, neduoda - pasako, cia kitos kompanijos lektuvas, negaliu sitam oro uoste jo isduoti, turesit issiimt persedimo metu. Nors bagazas visada nukreipiamas i galutini orouosta ir del jo nereik jaudintis.
Turbut cia buna tokiais atvejais, kai aviakompanija neturi sutarciu su keliones pradiniu oro uostu, todel atskridus i persedima, reik dar nulekt papildomai to talono.
Svarbiausia, bent kazkiek mokat orientuotis, tai viskas bus gerai smile.gif
O bagaza reikia kazkaip pazenklinti isskirtiniau- rysku kaspina uzristi, kortele kokia prisegti ar pan., kad greitai rastu, jei pasimestu ar nuskraidintu ne ten.
Roazalinda
labuka, na siaip tai i amsterdama tai KLM Royal olandų Airlines KL3001, Veikiančios naudojant Estonian Air ir is jo i vilniu, o cikaga ir is jos i AMS tik KLM. bent jau as taip suprantu. laikas tarp persedimu manycikau gan normalus i cikaga 3val, o is 2,5val.
o kaip kazin su draudimu ar jis butinas? rolleyes.gif

KriuKriu
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 06, 12:20)
labuka, na siaip tai i amsterdama tai KLM Royal olandų Airlines KL3001, Veikiančios naudojant Estonian Air  ir is jo i vilniu, o cikaga ir is jos i AMS tik KLM.  bent jau as taip suprantu. laikas tarp persedimu manycikau gan normalus i cikaga 3val, o is 2,5val.
o kaip kazin su draudimu ar jis butinas?  rolleyes.gif
*

As tik sveikata apsidraudziu. Bagazo nedraudziu, nes ir taip oro kompanijos uz praradima yra atsakingos ir sumoketu daugiau, negu tas musu lietuviskas draudimas, kur nori tik issisukt ir ivyki bet kokia proga padaryti nedraudiminiu.
Roazalinda
aiskutis, bet as nedrausiu ko gero nei svaikatos, tikiuos nieko nenutiks blogo... ax.gif
tik vat dar neaisku daug cia skaiciau del tu deklaraciju ir muitines lapu, tai biski liko neaiskumu, jei as nieko visiskai nevezu , na ta prasme kelias tik smulkmeneles dovanu, tai ar man ten ka nors rasyti, ta deklaruojama suma? ir dar pvz as vesiuos receptiniu vaistu, juo deti i rankini ar ita kt bagaza? aisku receptus pasiimsiu, cika isties daug suzinojau. nuostabus forumas ir aciu tau Kriu Kriu uz naudingus patarimus. smile.gif
KriuKriu
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 09, 12:53)
aiskutis, bet as nedrausiu ko gero nei svaikatos, tikiuos nieko nenutiks blogo... ax.gif
tik vat dar neaisku daug cia skaiciau del tu deklaraciju ir muitines lapu, tai biski liko neaiskumu, jei as nieko visiskai nevezu , na ta prasme kelias tik smulkmeneles dovanu, tai ar man ten ka nors rasyti, ta deklaruojama suma? ir dar pvz as vesiuos receptiniu vaistu, juo deti i rankini ar ita kt bagaza? aisku receptus pasiimsiu, cika isties daug suzinojau. nuostabus forumas ir aciu tau Kriu Kriu uz naudingus patarimus. smile.gif
*

Taip, reikes pildyti. Viso bagazo verte reikes irasyti. As gal 300$ zymejau, nepamenu.
O deklaruojami pinigai, kai ju daug vezi, kazkiek tukstanciu, tai pazymesi, kad nevezi.
Del vaistu labai tiksliai nezinau, bet lyg girdejau, kad tik viena pakuote galima deti i rankini bagaza.
Anubis
Sveios mergaites, man irgi rupi toks vienas dalykas. Mes abu su sunum turim vizas i JAV, bet pasai greitai baigs galioti, man idomu ar verta nesti perklijuoti vizas i nauja pasa, ar geriau skristi visai be vizu, juk vistiek dabar bevizis? g.gif
MichGirl
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 08 10, 01:16)
Sveios mergaites, man irgi rupi toks vienas dalykas. Mes abu su sunum turim vizas i JAV, bet pasai greitai baigs galioti, man idomu ar verta nesti perklijuoti vizas i nauja pasa, ar geriau skristi visai be vizu, juk vistiek dabar bevizis? g.gif
*

o kam jas perklijuoti? kai darysit naujus pasus, tai senuose pradurs skyles bet butinai prasykit, kad puslapiu, kuriuose vizos kokios nors galiojancios yra nepradurtu ir tiek. Tada abu pasus reikes pasiimti ir tiek.
Anubis
QUOTE(MichGirl @ 2010 08 10, 09:26)
o kam jas perklijuoti? kai darysit naujus pasus, tai senuose pradurs skyles bet butinai prasykit, kad puslapiu, kuriuose vizos kokios nors galiojancios yra nepradurtu ir tiek. Tada abu pasus reikes pasiimti ir tiek.
*

nu gal ir taip galima, bet siaip kai buvau ambasadoje tai sake atceit jie perklijuoja. Bet greiciausiai galima ir taip daryti smile.gif
MichGirl
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 08 10, 04:27)
nu gal ir taip galima, bet siaip kai buvau ambasadoje tai sake atceit jie perklijuoja. Bet greiciausiai galima ir taip daryti  smile.gif
*

ne greiciausiai, o tikrai smile.gif perklijuoja tik jei patogumo nori - na kad dvieju pasu nesiveziot, bet gi nesunku - ne plytos smile.gif
Benukas
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 03, 23:39)
sveikos keliauninkes,
rugpjucio 12d. skrendu i cikaga per amsterdama, skrydzio laikas 06:50. gal kas skrenda tokiu laiku? labai bijau amsterdamo oro uosto, jis toks didelis, kad  neissivaizduoju kaip ten ka rasiu. skrendu pirma karta ir dar su minimaliom anglu klb ziniomis. kaip ten tuos kokius vartus reikia susirasti ir ar jie buna biliete pazymeti???? na siaip labai daug info susirinkau siame forumuke thumbup.gif , bet daug dar kas neaisku su tais visais vartais blink.gif .
laukiu bet kokios info, is anksto dekoju  smile.gif
*

Sveiki,

as lygiai tokiu paciu marsrutu bandysiu skristi uz menesio. Kada jus busit LT, mane irgi labai domintu visi bagazo klausimai.
AMS Shipolio oro uoste esu buvus, kai reikejo viska susiradau, bet skridau be persedimu, tai gal paprasciau buvo. g.gif
O pagal bilietus pakankamas laikas persedimui 3-4h man atrodo. Ir skrydis AMS - Cikaga be persedimu.
MichGirl
QUOTE(Benukas @ 2010 08 10, 14:48)
Sveiki,

as lygiai tokiu paciu marsrutu bandysiu skristi uz menesio. Kada jus busit LT, mane irgi labai domintu visi bagazo klausimai.
AMS Shipolio oro uoste esu buvus, kai reikejo viska susiradau, bet skridau be persedimu, tai gal paprasciau buvo.  g.gif
O pagal bilietus pakankamas laikas persedimui 3-4h man atrodo. Ir skrydis AMS - Cikaga be persedimu.
*

3-4 valandos tikrai daugiau nei gana AMS persedimui mirksiukas.gif
Anubis
QUOTE(MichGirl @ 2010 08 10, 19:50)
ne greiciausiai, o tikrai smile.gif perklijuoja tik jei patogumo nori - na kad dvieju pasu nesiveziot, bet gi nesunku - ne plytos smile.gif
*

irnesakyk.gif tai aisku nesunku cia tuos du pasus pasiimti. Tik man idomu ar jei turi viza, ar vistiek dar reikia kazka pildyti, ar jau tiesiai i oro uosta ir nieko neberikia daryti? g.gif
Benukas
O jei as turiu dabar kreditke, kur tipo gali atgauti kazkiek pinigu, kai veluoja bagazas ar lektuvas, tai cia gal skaitosi tas bagazo draudimas ar cia du skirtingi dalykai?
KriuKriu
QUOTE(Benukas @ 2010 08 11, 12:20)
O jei as turiu dabar kreditke, kur tipo gali atgauti kazkiek pinigu, kai veluoja bagazas ar lektuvas, tai cia gal skaitosi tas bagazo draudimas ar cia du skirtingi dalykai?
*

Galbut tai draudimo paslauga, tokiu atveju apmokes nuostolius bankas.
Siaip, jei bagazas nedraustas, o velavo ar dingo, oro bendrove privalo atlyginti nuostolius pagal galiojancia Monrealio konvencija.
Benukas
QUOTE(KriuKriu @ 2010 08 11, 13:35)
Galbut tai draudimo paslauga, tokiu atveju apmokes nuostolius bankas.
Siaip, jei bagazas nedraustas, o velavo ar dingo, oro bendrove privalo atlyginti nuostolius pagal galiojancia Monrealio konvencija.
*

Nu uz veluojanti bagaza dar niekada jokio pinigelio negavau g.gif
Nors viena karta po 2 paru tik atgavau ir tai dziaugiausi, kad sveikas lagaminas, tik parmos kumpis buvo su "maloniu" kvapu, nes sugalvojau lauktuviu parvezt lotuliukas.gif
MichGirl
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 08 11, 03:33)
irnesakyk.gif  tai aisku nesunku cia tuos du pasus pasiimti. Tik man idomu ar jei turi viza, ar vistiek dar reikia kazka pildyti, ar jau tiesiai i oro uosta ir nieko neberikia daryti?  g.gif
*

ne nereikia nieko pildyti is anksto, tik lektuve imigracine !-94 forma ir muitines.

Nauja info keliaujantiems be vizu.
JAV ambasada Vilniuje trečiadienį pranešė, kad naujas mokestis bus taikomas nuo rugsėjo 8 dienos. Mokestis bus taikomas registruojantis Elektroninėje leidimo keliauti sistemoje (ESTA - Electronic System for Travel Authorization).

Pasak pranešimo, mokestį sudarys dvi rinkliavos. 4 dolerių (apie 11 litų) registracijos mokestis bus skiriamas Tėvynės apsaugos departamentui elektroninės paraiškos apdorojimo išlaidoms padengti. Šią mokesčio dalį turės sumokėti visi besiregistruojantieji ESTA sistemoje.

Papildoma 10 dolerių (apie 27 litų) dydžio patvirtinimo rinkliava bus automatiškai išskaičiuojama tik iš tų pareiškėjų, kurių prašymas ESTA sistemoje bus patenkintas, t.y. jiems bus suteiktas leidimas vykti į JAV pasinaudojant Kelionių į JAV supaprastinimo programa.

Jeigu elektroninis leidimas keliauti nebus suteiktas, pareiškėjai mokės tik 4 dolerių registracijos mokestį.

Besiregistruojantieji ESTA sistemoje mokestį galės sumokėti pasinaudodami kreditine kortele JAV vyriausybės patvirtintame puslapyje (www.pay.gov).

Keliaujantieji mokestį turės sumokėti baigdami pildyti elektroninės paraiškos formą. Tretieji asmenys, pavyzdžiui, šeimos nariai ar kelionių agentūros, taip pat galės sumokėti reikalaujamą mokestį besikreipiančiojo vardu. Elektroninė registracija negalės būti užbaigta, kol informacija apie atliktą mokėjimą nepasieks gavėjo. Šiuo metu mokestį bus galima sumokėti tik kreditine kortele - kitos atsiskaitymo formos nėra galimos.
Benukas
QUOTE(MichGirl @ 2010 08 12, 05:41)
Nauja info keliaujantiems be vizu.
*

Nu va nieko nemokamo ilgai nebuna biggrin.gif
Vadinasi truputi sutaupiau gaudama dabar leidima bigsmile.gif
cree8me
Sveikos mamytes. Norejau paklausti ar yra cia tokiu, kurios nueje i ambasada negavo JAV turistines vizos po bevizio rezimo isigaliojimo (po 2008 rugpjucio men.), taciau po to vis tiek gavot teigiama atsakyma ESTA ir bandet skristi i JAV? Ar labai krate muitinej? Ko klausinejo? Kuriom is jusu visgi pavyko patekti i sali?
vedeja
Merginos, ar galioja zalias pasas skrendant i JAV, ar reikia nauja darytis?
Benukas
QUOTE(vedeja @ 2010 08 13, 19:19)
Merginos, ar galioja zalias pasas skrendant i JAV, ar reikia nauja darytis?
*

Jei jis pagamintas po 2006m nepamenu tik menesio, tada tinka. O jei senesnis - tikrai reikia nauja gamintis. Turi buti biometriniai duomenys pase.
As ka tik gaminausi, tai maciau pasu poskyry toki nurodyma parasyta.
Zuikiosaulute
Laba 4u.gif
Galiu labai šviežia patirtimi pasidalinti - vykom į JAV prieš tris savaites. Aš ir vaikas turėjom tuos leidimus, vyras galiojančią vizą. Migracijoj nebuvo jokių problemų, nuskanavo pirštų atspaudus, pasakius iš kur esam, praktiškai daugiau nieko neklausinėjo. Muitinėje apkritai nieko netikrino, net neklausė, ką vežamės. Gal sudėtingiausia buvo išlaukti eilėje prie migracijos, nes teko laukti apie 1,5 h. tai va taip.
MichGirl
QUOTE(cree8me @ 2010 08 13, 09:35)
Sveikos mamytes. Norejau paklausti ar yra cia tokiu, kurios nueje i ambasada negavo JAV turistines vizos po bevizio rezimo isigaliojimo (po 2008 rugpjucio men.), taciau po to vis tiek gavot teigiama atsakyma ESTA ir bandet skristi i JAV? Ar labai krate muitinej? Ko klausinejo? Kuriom is jusu visgi pavyko patekti i sali?
*

kitu patirtis jums neturi jokios reiksmes. nesuprantu,negi jus rizikuotumet bilietais ir t.t. vien del to kad kazkam pasiseke prasmukti?

Roazalinda
QUOTE(Benukas @ 2010 08 10, 22:48)
Sveiki,

AMS Shipolio oro uoste esu buvus, kai reikejo viska susiradau, bet skridau be persedimu, tai gal paprasciau buvo.  g.gif
*

labuka visiems. linkejimai is cikagos, yatingai siems forumieciams, nes tikrai gavau daug info. kelione i cia sekes super sklandziai, tikrai nesunku ir su menkom anglu klb ziniom. pirmiausia vilniuj oro uoste uzsirasiau visus vertimus kur monitoriuos rodo, o amsterdame radau viska, kaip ne pirma karta skrisciau, jokiu prblemu. bagaza is vilniaus issiunte tiesiai i cikaga ir amsterdame jau niekur nereikejo atsizymeti, ejau tiesiai prie savo vartu, kuriuos tikrai nesunku rasti, nes gautame bilituky vilniuje viskas aiskiai parasyta. niekas nieko neklause ka vezu, nes jei ka ir paklausdavo tai atsakiau sorry, nekalbu angliskai. aisku, amsterdame pasijuoke jie is manes, kad skrendu i cikaga ir kalbos nemoku, bet tai dzin. na o cikagos muitininkas kazka bnde isklaust, bet pakisau jam atsviestus bilietuss, kuriuoss doleri.com atsiuntes, muitininkas paziurejo, kad 22d rugpjucio skrendu atgal ir keliauk... na tikrai viskas lb sklandziai.... o cikagoj ka galiu passakyti lb grazu, bet ir viskas nepigu. apsipirkt leksim i indianos valstija, pora val kelio ir viskas perpus pigiau.
tai tiek naujienu. bagazas mano nevirsijo svorio, tai jokiu problemu.
sekmes besiruosiantiems. ir nebijokit, nes ir as bijojau. lotuliukas.gif
MichGirl
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 15, 18:34)
labuka visiems. linkejimai is cikagos, yatingai siems forumieciams, nes tikrai gavau daug info. kelione i cia sekes super sklandziai, tikrai nesunku ir su menkom anglu klb ziniom. pirmiausia vilniuj oro uoste uzsirasiau visus vertimus kur monitoriuos rodo, o amsterdame radau viska, kaip ne pirma karta skrisciau, jokiu prblemu. bagaza is vilniaus issiunte tiesiai i cikaga ir amsterdame jau niekur nereikejo atsizymeti, ejau tiesiai prie savo vartu, kuriuos tikrai nesunku rasti, nes gautame bilituky vilniuje viskas aiskiai parasyta. niekas nieko neklause ka vezu, nes jei ka ir paklausdavo tai atsakiau sorry, nekalbu angliskai. aisku, amsterdame pasijuoke jie is manes, kad skrendu i cikaga ir kalbos nemoku, bet tai dzin. na o cikagos muitininkas kazka bnde isklaust, bet pakisau jam atsviestus bilietuss, kuriuoss doleri.com atsiuntes, muitininkas paziurejo, kad  22d rugpjucio skrendu atgal ir keliauk... na tikrai viskas lb sklandziai.... o cikagoj ka galiu passakyti lb grazu, bet ir viskas nepigu. apsipirkt leksim i indianos valstija, pora val kelio ir viskas perpus pigiau.
sekmes besiruosiantiems. ir nebijokit, nes ir as bijojau.  lotuliukas.gif
*

puiku, kad viskas sklandziai praejo. Ner ataip baisu kaip gali atrodyti smile.gif

Apsipirkti jei norit rubais, batais, rankinukais, ir panasiais dalykais, tai vaziuokit i outlet malls ju yra visose valstijose smile.gif
Maja Di
Sveiki, norim skristi į Čikagą žiemą ar pavasariop. Gal galėtumėt patarti kur galima pigiausa nusipirkti bilietus, ir dar, ar kuriuo metų laiku yra pigiau. Ir dar, ar 5 metų vaikui bilietai pigesni g.gif Labai noriu pamatyt Ameriką, o atsirado giminaitis, kuris kviečia paviešėt, visas išlaidos Amerikoj apmoka jis, tik bilietus reikia patiem nusipirkti, taigi būtų nuodėmė nepasinaudot blush2.gif.
Benukas
QUOTE(Roazalinda @ 2010 08 16, 01:34)
labuka visiems. linkejimai is cikagos, yatingai siems forumieciams, nes tikrai gavau daug info. kelione i cia sekes super sklandziai, tikrai nesunku ir su menkom anglu klb ziniom. pirmiausia vilniuj oro uoste uzsirasiau visus vertimus kur monitoriuos rodo, o amsterdame radau viska, kaip ne pirma karta skrisciau, jokiu prblemu. bagaza is vilniaus issiunte tiesiai i cikaga ir amsterdame jau niekur nereikejo atsizymeti, ejau tiesiai prie savo vartu, kuriuos tikrai nesunku rasti, nes gautame bilituky vilniuje viskas aiskiai parasyta. niekas nieko neklause ka vezu, nes jei ka ir paklausdavo tai atsakiau sorry, nekalbu angliskai. aisku, amsterdame pasijuoke jie is manes, kad skrendu i cikaga ir kalbos nemoku, bet tai dzin. na o cikagos muitininkas kazka bnde isklaust, bet pakisau jam atsviestus bilietuss, kuriuoss doleri.com atsiuntes, muitininkas paziurejo, kad  22d rugpjucio skrendu atgal ir keliauk... na tikrai viskas lb sklandziai.... o cikagoj ka galiu passakyti lb grazu, bet ir viskas nepigu. apsipirkt leksim i indianos valstija, pora val kelio ir viskas perpus pigiau.
sekmes besiruosiantiems. ir nebijokit, nes ir as bijojau.  lotuliukas.gif
*

Pradziuginot, kad viskas sklandziai ir gerai pavyko, tikiuosi ir man taip pavyks biggrin.gif
Gero poilsio ir lauksim sugrizus ispudziu. 4u.gif
O masina nuomojot ar jau vietoj kas pagelbejo?
liepa7
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 08 10, 11:27)
nu gal ir taip galima, bet siaip kai buvau ambasadoje tai sake atceit jie perklijuoja. Bet greiciausiai galima ir taip daryti  smile.gif
*

Sveikutes,
o mano viza baigiasi šį rugsėjį, o turiu skristi rugsėjo pb-oje-------tai kaip ir tureciau prasyti leidmo per esta g.gif ar kreiptis tiesiai i ambasada --mažu vėl idėtų 10 metų wub.gif
MichGirl
QUOTE(liepa7 @ 2010 08 17, 10:35)
Sveikutes,
o mano viza baigiasi šį rugsėjį, o turiu skristi rugsėjo pb-oje-------tai kaip ir tureciau prasyti leidmo per esta g.gif ar kreiptis tiesiai i ambasada --mažu vėl idėtų 10 metų  wub.gif
*

jei iki siol turejot 10-mete viza ir niekada nebuvot ieko pazeide, tai jokio skirtumo i tiesu, gausit be problemu tiek leidima keliauti tiek kit 10-mete.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.