Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

""Jie neturi kompetencijos ju tikrinti, nezino kokie yra tikri, kokie padirbti ir t.t, nes nera tam apmokyti, gali namie su kompu prisidaryti dou, kad puse LT valdai ."
Mich Girl neklaidink žmonių- visų šalių pasieniečiai yra apmokomi atpažinti klastotes, juo labiau tokių išsivysčiusių valstybių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giletaite: 15 birželio 2010 - 08:24
QUOTE(giletaite @ 2010 06 15, 02:23)
""Jie neturi kompetencijos ju tikrinti, nezino kokie yra tikri, kokie padirbti ir t.t, nes nera tam apmokyti, gali namie su kompu prisidaryti dou, kad puse LT valdai ."
  Mich Girl neklaidink žmonių- visų šalių pasieniečiai yra apmokomi atpažinti klastotes, juo labiau tokių išsivysčiusių valstybių.


taip atpazinti suklastotus pasus, vizas ir panasiai - zinoma, toks ju darbas. O ne kazkokius turto nuosavybes popieriukus ant A4 formato ar dar ka panasiai. Nefantazuokit. NIEKADA dar pakartoju NIEKADA JAV pasienyje jusu nereikalaus tureti jokiu turto nuosavybes dokumentu, pajamu dydzio irodymu ir nieko panasaus. Cia ambasados darbas rupintis tokiais reikalais, o ne pasienieciu.
Atsakyti
Sveikos merginos,užpildžiau anketą ir dabar esu susijaudinusi verysad.gif. O kaip man dabar sužinoti ar duotas leidimas ar ne.Ir va ką parašė man pateikus anketą
Leidimas nagrinėjamas
Jūsų kelionės leidimas yra nagrinėjamas dėl to, kad skubus atsakymas buvo neįmanomas. Šis atsakymas nereiškia, kad aptikti neigiami duomenys. Sprendimas bus priimtas per 72 valandas. Prašome sugrįžti į šį tinklalapį ir pasirinkti „Atnaujinti anksčiau pateiktą paraišką dėl kelionės į Jungtines Valstijas leidimo arba patikrinti jos būseną“. Norėdami pasitikrinti savo paraiškos būseną, Jūs turėsite nurodyti savo paraiškos numerį, paso numerį ir gimimo datą.
ar jums kuriai taip buvo
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 06 29, 15:16)
Sveikos merginos,užpildžiau anketą ir dabar esu susijaudinusi verysad.gif. O kaip man dabar sužinoti ar duotas leidimas ar ne.Ir va ką parašė man pateikus anketą
Leidimas nagrinėjamas
Jūsų kelionės leidimas yra nagrinėjamas dėl to, kad skubus atsakymas buvo neįmanomas. Šis atsakymas nereiškia, kad aptikti neigiami duomenys. Sprendimas bus priimtas per 72 valandas. Prašome sugrįžti į šį tinklalapį ir pasirinkti „Atnaujinti anksčiau pateiktą paraišką dėl kelionės į Jungtines Valstijas leidimo arba patikrinti jos būseną“. Norėdami pasitikrinti savo paraiškos būseną, Jūs turėsite nurodyti savo paraiškos numerį, paso numerį ir gimimo datą. 
 
ar jums kuriai taip buvo


kol kas dar neduotas leidimas ji svarsto, gi raso, kad per 72 val sprendima priims, pasitikrink karts nuo karto ir 72val begyje bu atsakymas, kad arba duotas arba ne.
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 06 29, 22:16)
Sveikos merginos,užpildžiau anketą ir dabar esu susijaudinusi verysad.gif. O kaip man dabar sužinoti ar duotas leidimas ar ne.Ir va ką parašė man pateikus anketą
Leidimas nagrinėjamas
Jūsų kelionės leidimas yra nagrinėjamas dėl to, kad skubus atsakymas buvo neįmanomas. Šis atsakymas nereiškia, kad aptikti neigiami duomenys. Sprendimas bus priimtas per 72 valandas. Prašome sugrįžti į šį tinklalapį ir pasirinkti „Atnaujinti anksčiau pateiktą paraišką dėl kelionės į Jungtines Valstijas leidimo arba patikrinti jos būseną“. Norėdami pasitikrinti savo paraiškos būseną, Jūs turėsite nurodyti savo paraiškos numerį, paso numerį ir gimimo datą. 
 
ar jums kuriai taip buvo

Kiek prisimenu sio forumo zinutes ar kazkur pasisakymuose kitoj temoj, kazkam yra toks dalykas buves. Bet nieko baisaus, tikrina kazkokius asmens duomenis. Gal buvot kazkada kreipusis del JAV vizos ir jos negave. Ar i kazkoki kita klausima atsaket "Taip". Teks laukti 72 val kaip praso. Jei nieko itartino nenustatys, leis vykti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 29 birželio 2010 - 22:37
o kaip jie praneš,duotas leidimas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 06 30, 08:54)
o kaip jie praneš,duotas leidimas ar ne?

nueik vel i ta puslapi ir prisijunk savo duomenimis is naujo ir pamatysi atsakyma. Gal velai ju laiku pildei anketa ar del kokiu nors priezasciu nedave atsakymo iskart. Mano draugui taip pat buvo ir nieko, ryte patikrinom ir vualia - leidimas duotas! smile.gif
Atsakyti
Dar karta noreciau paklausti, gal kas skrido, kur anksciau buvo viza neduota. Idomu ko klausinejo, ar praleido
Atsakyti
Tfu tfu tfu, mes su vaiku lengvai gavom bent ta internetini leidima, vyras turi tebegaliojančią vizą. Įdomu, ar atkridus orouoste vyks kokia dar rimta patikra???
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 07 12, 08:33)
Tfu tfu tfu, mes su vaiku lengvai gavom bent ta internetini leidima, vyras turi tebegaliojančią vizą. Įdomu, ar atkridus orouoste vyks kokia dar rimta patikra???


na taip - pasienio tarnyba ir muitine, kaip ir kiekvienoj saly rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu pasitikrinti, į bagažą vykstant į JAV galima įsidėti 25kg o į lėktuvą 10kg taip? ax.gif
Atsakyti
smile.gifP+2010 07 13, 15:09-->
QUOTE(juste smile.gifP @ 2010 07 13, 15:09)
Noriu pasitikrinti, į bagažą vykstant į JAV galima įsidėti 25kg o į lėktuvą 10kg taip? ax.gif


į bagažą galima 23kg,o su savimi 8kg. mes ką tik grįžome,tai noriu pasakyti,kad grįžtant mūsų bagažo matmenys buvo gan dideli,nors svoris ir neperdidelis,tai turėjome šiokių tokių keblumų- reikia ir į išmatavimus atkreipti dėmesį schmoll.gif
Atsakyti