Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

siulau gerti naminiu metu arbata su medum. ji raminanciai veikia organizma 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes dar karteli! 4u.gif kas galetumet patarti kaip iveikti paranojos priepuolius? doh.gif blush2.gif vakar taip pradejau zliumbt del menknieko kad net mb nebezinojo ka daryt doh.gif ax.gif ar jum buna taip?


ir dar noreciau paklaust kada geriausia eiti pas gine, nes iki mmm dar 5 dienos liko... Negaliu patiket kad tokia nekantri pasidariau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siausalyte*: 20 lapkričio 2008 - 14:39
Kad as irgi dabar panasiai jauciuosi,verkt noriu (biski ir apsiverkiu) del nieku visokiausiu,bet cia matyt pms'as stiprus ateina,uztai. Nes kazkaip nebesitikiu,kad pastot galeciau.. unsure.gif O tau va uzteko ir testukui drasos pasidaryti,kjuo as pasigirti negaliu,nes bijau eilini kart pamatyt I, o ne II,ko labiausiai trokstu... unsure.gif Bet jau kad tau parode vaiduokliuka ir dar 5 dienos iki mm,tai palauk,kol mm veluos kokias5 dienas,tada tik eik pas gine,nes dabar manau ji nelabai ka pamatytu. istikruju tai net nezinau,nes neteko susidurt dar man su tokia situacija,manau patarti tau gali tos,kurios jau turi vaikelius,ar bent jau nestuke.gif yra. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Padariau testuka biggrin.gif II vaiduokliukai!! As nestuke.gif thumbup.gif .
Raimutia, man atrodo tu jau nestuke.gif . Mano pagrindinis pozymis, pilvo apacios maudimas (retkarciais)ir krutine paskaudejo nedaug. Tau irgi taipi ir i tuoleta begioji, +pasiutus esi, nezinai kas daros ir ko nori. tai niestukiu pozymiai. Man irgi taip buvo ax.gif
Atsakyti
Suprantu tave wub.gif as tu testu tiek prigadinau kad net geda pasakyt blush2.gif doh.gif tikiuosi kad tau cia ne pms ir mmm tikrai veluos! 4u.gif o as irgi manau kad per anksti apsidziaugiau ax.gif Nu tiek laukim mmm ir tikekimes II! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2008 11 20, 16:35)
Sveikutes,
Padariau testuka biggrin.gif  II vaiduokliukai!! As  nestuke.gif  thumbup.gif .
Raimutia, man atrodo tu jau nestuke.gif . Mano pagrindinis pozymis, pilvo apacios maudimas (retkarciais)ir krutine paskaudejo nedaug. Tau irgi taipi ir i tuoleta begioji, +pasiutus esi, nezinai kas daros ir ko nori. tai niestukiu pozymiai. Man irgi taip buvo ax.gif

kaip dziaugiuosi uz tave!!! thumbup.gif SVEIKINIMAI!!!! thumbup.gif wub.gif O as matai bijau visa tai bepritaikyt nestumui galimam,nes tiek kartu viska pritaikydavau ir tiek nusivildavau,kad baisu. Gyvenu ir laukiu,nes poryt jau ar uzporyt mm turetu pasirodyt.. SVEIKINU dar karteli ir linkiu gero ir lengvo,malonaus nesiojimo ir laukimo 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(siausalyte* @ 2008 11 20, 16:36)
Suprantu tave wub.gif  as tu  testu tiek prigadinau kad net geda pasakyt blush2.gif  doh.gif  tikiuosi kad tau cia ne pms ir mmm tikrai veluos! 4u.gif  o as irgi manau kad per anksti apsidziaugiau  ax.gif Nu tiek laukim mmm ir tikekimes II! mirksiukas.gif

aciu jums uz palaikyma 4u.gif taip nei ten gera ant sirdies paliko nei liudna,bet verkt vel norisi... verysad.gif bet gi darbe sedziu,tai susilaikiau,ka pagalvotu aplinkiniai,jei apsibliauciau blush2.gif Tu gal ir ne per anksti apsidziaugei,jeigu jau vaiduokliukas pasivaideno,tai turetu reiksti,kad esu nestuke.gif kaip kazkas cia rase,kad siaip sau nesivaidena ir negali but biski nescia tongue.gif oj oj,stiprybes belaukiancioms, ir malonaus nesiojimo jau sulaukusioms nestuke.gif wub.gif 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu as ir taip pamaniau kad be reikalo nesivaidena 4u.gif o dar taip anksti mirksiukas.gif na o tau Ramutia linkiu neliudeti ir kai pasidarysi NT pamatyti ryskias II! 4u.gif sveikinu visas nestuke.gif
Atsakyti
laba diena man iki men dar sav su biskiu bet pasidariau testa ,o pasidariau todel kad ryte supykino nuo kavos kvapo ko per 4kavos gerimo ryte metus nebuvo testas buvo repipreg is pradziu nieko po kokiu 2 val kai paemiau ji ismesti nes buvau pamirsus vonioi buvo tokis sviesiai nu beveik plika akimi neiziurima 2 juostele smile.gif dabar man visa laik rukstu burnoi pilna seliu skauda nugara nors daktare sake kad man nervu sakneliu uzdegimas ir dave vaistu tai skauda turb del to g.gif noriu valgyt ziauriai kai pavalgau toks jausmas kad nieko nevalgiau ir esu visa diena alkana, smile.gif temp kokia 1 sav 37 37,4 jau 4 diena zvengiu is vieno youtube vaizdelio lotuliukas.gif uzvakar pries uzmiegant is jo zvengiau apie gera 30min isteriskai(nu gal cia su psichika susijusios problemos) biggrin.gif myscioju,ziauriai noriu gerti,dauuug gerti smile.gif 2 dienos vakare jausmas kad pusles uzdegimas ar gali sie pozymiai pasireiksti per 2 pirmas nestumo savaites???jeigu jis yra.. smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms,

as pries 5 dienas suzinojau kad esu nestuke.gif Pirmiausia kas kele itarima, tai paastrejusi uosle ir apetito nebuvimas ryte. Nieko nesinorejo, net arbatos ar kavos, jautesi silpnas sleikstuliukas. Pora dienu iki pasidarant NT (tai buvo 3 savaite kaip nestuke.gif, nors as dar to nezinojau) nerealiai norejau silkes ir raugintu kopustu, darbe is manes net juokesi, kaip godziai silkute dorojau blush2.gif Atlikusi namuose NT ir pamaciusi du II dar ta pacia diena nuskubejau pasiradyti kraujo HCG tyrima, kuris patvirtino, kad esu jau 3 savaite nestuke.gif .
Sveikinu visas, kurios siomis dienomis tapo nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
labai svekinu turetu but tau labai smagu 4u.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ernestina2111 @ 2008 11 20, 17:41)
laba diena man iki men dar sav su biskiu bet pasidariau testa ,o pasidariau todel kad ryte supykino nuo kavos kvapo ko per 4kavos gerimo ryte metus nebuvo testas buvo repipreg is pradziu nieko po kokiu 2 val kai paemiau ji ismesti nes buvau pamirsus vonioi buvo tokis sviesiai nu beveik plika akimi neiziurima 2 juostele  smile.gif dabar man visa laik rukstu burnoi pilna seliu skauda nugara nors daktare sake kad man nervu sakneliu uzdegimas ir dave vaistu tai skauda turb del to  g.gif noriu valgyt ziauriai kai pavalgau toks jausmas kad nieko nevalgiau ir esu visa diena alkana, smile.gif temp kokia 1 sav 37 37,4 jau 4 diena zvengiu is vieno youtube vaizdelio lotuliukas.gif uzvakar pries uzmiegant is jo zvengiau apie gera 30min isteriskai(nu gal cia su psichika susijusios problemos) biggrin.gif myscioju,ziauriai noriu gerti,dauuug gerti smile.gif 2 dienos vakare jausmas kad pusles uzdegimas ar gali sie pozymiai pasireiksti per 2 pirmas nestumo savaites???jeigu jis yra.. smile.gif
dar labai daug ten tu slapiu dalykeliu ziauriai daug labai noriu miego ir tingiu snd sugebejau tik skalbinius is skalbenkes istraukt dabar kazkokiu budu reik susikaupt padziovimui
smile.gif
Atsakyti
O as mergaites ir pergyvenu nes nieko nejauciu blink.gif nestuke.gif
Atsakyti
o man nuojauta tokia stipri,kad sulauksiu mm, o nestuke.gif teks planuoti toliau... esu beveik tuo uztikrinta kad mm ateis. nes net siandien va nuo ryto skauda pilvukas kaip jau kad tuoj tuoj tuoj pasirodys... verysad.gif doh.gif nors pagal paskaiciavimus tai tik rytoj arba poryt,nes visada arba 27 arba 28 d. mm ateina... verysad.gif
Atsakyti