Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

Sveikutes,

na ir aš pasidalinsiu savo išgyvenimais. Na praktiškai buvau įsitikinusi, kad esu nėščia, nes daugybė požymių panašių į nėštuno iškilo - šleikštulys ryte, maudimas pilvo apačios, troškulys, o svarbiausiai - visiškai kitokia krūtinė. Anksčiau jau dvi savaitės iki tų dienų negalėdavau net prie krūtinės prisiliesti, o dabar nieko neskauda absoliučiai. Temperatūra kūno pakilusi taip pat. Nu žodžiu... SAvaitgali nusipirkau EASY CUP, kuris iš viso nieko neparodė, t.y. net kontrolinė juostelė neatsirado. Šiandien ryte dariau Rapidpreg - testas neigiamas. Šiaip pasiskaitinėjau forume apie Rapidpreg - nelabai jisai patikimas. Nežinau, ką ir galvot.
Atsakyti
Sveikutes,
jungiuos ir as i jusu buri 4u.gif
mm turejo but 27 diena(keliom dienom gali slankiot), kol kas ju nesulaukiau,jauciu dilgciojimus tai viename,tai kitame sone, daznai noriu gerti,rytais kiek svaigsta galva(bet cia gali but del mano zemo spaudimo) g.gif vakar pasidariau testa,rodo I, tik po kurio laiko vaiduokliska antra islindo,bet juk po 10 min testo vertint nebegalima g.gif zodziu,esu pasimetus,kol kas lauksiu 4u.gif
Atsakyti
quote=vilter
- esu ne lietuvoje, pas gydytoja nera taip lengva nueiti, nes cia dar neprisiregistravusi, siomis dienomis nusipirksiu testa, bet man kazkodel rodosi kad man cia rimtesnes ligos o ne nestuke.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyte111 @ 2008 12 02, 09:44)
Sveikutes,

na ir aš pasidalinsiu savo išgyvenimais. Na praktiškai buvau įsitikinusi, kad esu nėščia, nes daugybė požymių panašių į nėštuno iškilo - šleikštulys ryte, maudimas pilvo apačios, troškulys, o svarbiausiai - visiškai kitokia krūtinė. Anksčiau jau dvi savaitės iki tų dienų negalėdavau net prie krūtinės prisiliesti, o dabar nieko neskauda absoliučiai. Temperatūra kūno pakilusi taip pat. Nu žodžiu... SAvaitgali nusipirkau EASY CUP, kuris iš viso nieko neparodė, t.y. net kontrolinė juostelė neatsirado. Šiandien ryte dariau Rapidpreg - testas neigiamas. Šiaip pasiskaitinėjau forume apie Rapidpreg - nelabai jisai patikimas. Nežinau, ką ir galvot.



pabandyk pasidaryti HCG kraujo tyrima 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes nesikankinkit su tais testukais,kiek as ju sugadinau,ir visi rode skirtingai g.gif .Pats geriausias budas kraujuko tyrimas,jo tiksliausi parodyma thumbup.gif i.Beto anksciausiai parodo.
Atsakyti
QUOTE(Belekoke @ 2008 11 13, 10:55)
reik pagalbos...  blush2.gif
seimos gydytoja aiskino, visi pykinimai ir t.t. gali prasideti net nuo pirmos nestumo dienos... gal esat kas su tuo susidure?
labiausiai bijau, kad cia is to didelio noro buti  nestuke.gif  neprasidetu sitie visi pojuciai  4u.gif


Labutis visoms 4u.gif Ir man idomu ar kam taip yra buve blush2.gif Na, kad kazkokius pozymius pajutote iskart po ... Pati bijau ka ir galvoti, bet kt diena po smileysex.gif sirdis tarsi persimusinejo kuri tai laika, veliau vienu metu ir galva apsvaigo, vakare truputeli nerysku sleikstuli pajutau. Tiesa mano viduriai siaip visada uzkieteje o ta diena i toleta gal net kokius keturis kartus ejau unsure.gif Ka jus i tai, juk jauciu nerealu, jog jausciau kazka tai nuo pacios pirmos dienos blink.gif
Atsakyti
sveikutes visos vargstancios lotuliukas.gif
tai va ir as noriu su jumis visomis pasitarti. turejau susirgti lapkricio 17diena ( keliomis dienomis gali slankioti) bet vis dar niekaip nesulaukiu. kad kazkokiu nauju pojuciu butu, tai nepastebejau. tik tiek, kad pries kelias dienas nuolat skaudejo galva ir dazniau einu i tualeta. siandien dariausi testuka, bet ne su rytiniu slapimu, tai buvo neigiamas, tai nebezinau nei ka galvoti. ai dar pamirsau pabrezti, kad jau pora dienu siek tiek tepasi, pagausejo nesvaru isskyru. gal kam yra taip buve ir ar gali tai buti nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2008 12 04, 20:08)
Sveikos mergytes nesikankinkit su tais testukais,kiek as ju sugadinau,ir visi rode skirtingai g.gif .Pats geriausias budas kraujuko tyrimas,jo tiksliausi parodyma thumbup.gif i.Beto anksciausiai parodo.

oj kiek privargau su tais testais. buvau nescia dar to nezinojau , o jau velavo 5dienas ir tai nerode beveik jokios antros juosteles lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o man mergytes, skauda visa savaite kairyji sona, siandien turejo but mmm,nera, kartais tepa rudai, labai tamsiai...nu dar lauksiu o paskui jau darysiu testa, labai nore nestuke.gif ciau
Atsakyti
as jau dariau du NT abu neigiami, mmm vis nesulaukiu, tepa ne rudai kaip anksciau o sviesiai ruzavai, nebezinau nei ka galvoti, nei ko tiketis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kelniki @ 2008 12 07, 17:28)
as jau dariau du NT abu neigiami, mmm vis nesulaukiu, tepa ne rudai kaip anksciau o sviesiai ruzavai, nebezinau nei ka galvoti, nei ko tiketis verysad.gif

kraujo tyrimo nenori pasidaryti?man ir vis tepa..skauda sona ir maudena ..nu dar laukiu..nors nuojauta kad pramus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(patinka @ 2008 12 07, 20:54)
kraujo tyrimo nenori pasidaryti?man ir vis tepa..skauda sona ir maudena ..nu dar laukiu..nors nuojauta kad pramus verysad.gif



tai va, kad ir man tokia nuojauta, kad viskas pasibaigs prasidejusiomis mmm. o beto dar esu uzsienyje, tai po poros savaiciu vaziuosiu namo, jei nesulauksiu mmm tada lietuvoje eisiu pasidaryti kraujo tyrima. o kiek laiko tau veluoja mmm? smile.gif
Atsakyti