Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

žinau kad neverta nusiminti ir nusivilti, bet negaliu..... verysad.gif
išskydau višiskai........ taip tikėjausi ir vėl......
na ką teks bandyt dar kart...........
Zyzzia stiprybės ir tau.
ačiū visoms nėštukėms ir norinčioms tokiomis tapti už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikis puikis ilgausis @ 2009 01 04, 15:51)
žinau kad neverta nusiminti ir nusivilti, bet negaliu..... verysad.gif
išskydau višiskai........ taip tikėjausi ir vėl......
na ką teks bandyt dar kart...........
Zyzzia stiprybės ir tau.
ačiū visoms nėštukėms ir norinčioms tokiomis tapti už palaikymą  4u.gif

bet juk minejai, kad mmm tau sausio 6d. tai dar visko gali but unsure.gif
Papildyta:
bet tikrai sunku, kai pamatai I, ar mmm ateina, apima beviltiskumo jausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikis puikis ilgausis @ 2009 01 04, 17:51)
žinau kad neverta nusiminti ir nusivilti, bet negaliu..... verysad.gif
išskydau višiskai........ taip tikėjausi ir vėl......
na ką teks bandyt dar kart...........
Zyzzia stiprybės ir tau.
ačiū visoms nėštukėms ir norinčioms tokiomis tapti už palaikymą  4u.gif




Sveiki, perskaichiau skyreli...puikiai jus suprantu...Pati su vyru bandem sukurti gyvybe...ir vis nepavykdavo..po kiekvieno I brukshnelio man budavo vis blogiau ir blogiau....Kol neatejo viena gruodzio menesio diena...ryte per savo 30-meti pasidariau testa...ir pagaliau sulaukiau dvieju ishlauktu ishsvajotu dvieju brukshneliu smile.gif Man jau eina 6 savaitele smile.gif
Svarbu neprarasti vilties ir tiketi 4u.gif
Atsakyti
mes planuojam nuo rugsejo, mmm nelaukiu sausio 11-14d, nieko ypatingo nejauciu, o taip norisi kuo greiciau pamatyt II
Atsakyti
linkiu sėkmės cvetocik thumbup.gif
as tikiuosi mmmm neateis o tas testas nesąmone rodo smile.gif

Atsakyti
Sveikos visos būsimos mamytės!

Skaičiau ir skaičiau apie Jūsų pojūčius, o dabar jau galiu pasidalinti ir savaisiais.. Taigi, nusprendėm su vyru, kad laikas pagausinti šeimyna ir matyt, kaip reikalas pasistengėm! blush2.gif Pirmas dalykas buvo pykinimas, tiesiog staiga pajutau, kad smarkiai sukilo viskas. Kadangi buvo labai įtemptas metas, tai net nesureagavau deramai. Prasidėjo mieguistumas, sukosi galva. O neseniai pakilo temperatura, maniau, kad persalau. Nužygiavau pas gydytoją ir pasiprašiau biuletenio. lotuliukas.gif Ir jau būdama namie supratau, kad kažkas čia netaip! Sustiprėjo pykinimas, pagausėjo seilėtekis, atsirado keisti dilgčiojimai pilvuke. Visų šių pojūčių rezultatas - vaiduokliukas nėštumo teste, kuris vis ryškėja!! clap.gif Linkiu visoms laukinčioms kuo greičiau išvysti trokštamus II, o jau pamačiusioms -kantrybės, ramybės ir žinojimo, kad viskas TIKRAI bus gerai!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asanti @ 2009 01 04, 17:16)
Sveikos visos būsimos mamytės!

Skaičiau ir skaičiau apie Jūsų pojūčius, o dabar jau galiu pasidalinti ir savaisiais.. Taigi, nusprendėm su vyru, kad laikas pagausinti šeimyna ir matyt, kaip reikalas pasistengėm! blush2.gif  Pirmas dalykas buvo pykinimas, tiesiog staiga pajutau, kad smarkiai sukilo viskas. Kadangi buvo labai įtemptas metas, tai net nesureagavau deramai. Prasidėjo mieguistumas, sukosi galva. O neseniai pakilo temperatura, maniau, kad persalau. Nužygiavau pas gydytoją ir pasiprašiau biuletenio. lotuliukas.gif Ir jau būdama namie supratau, kad kažkas čia netaip! Sustiprėjo pykinimas, pagausėjo seilėtekis, atsirado keisti dilgčiojimai pilvuke. Visų šių pojūčių rezultatas - vaiduokliukas nėštumo teste, kuris vis ryškėja!!  clap.gif Linkiu visoms laukinčioms kuo greičiau išvysti trokštamus II, o jau pamačiusioms -kantrybės, ramybės ir žinojimo, kad viskas TIKRAI bus gerai!!!!  thumbup.gif

sveikinu 4u.gif
Atsakyti
merginos, turiu dar vieną klausimą....
o Jums išskyrų (na tų baltų,,,,,lipnių) nepagausėjo?,, poto O?...
niekada man jų taip nebuvo,,, va į ką tikriai atkreipiau dėmesį.... aplamai pas mane jų iki bandymų beveik nebuvo....
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikis puikis ilgausis @ 2009 01 04, 18:02)
merginos, turiu dar vieną klausimą....
o Jums išskyrų (na tų  baltų,,,,,lipnių) nepagausėjo?,, poto O?...
niekada man jų taip nebuvo,,, va į ką tikriai atkreipiau dėmesį.... aplamai  pas mane jų iki bandymų beveik nebuvo....
schmoll.gif

bent jau man nepagausejo, kol kas schmoll.gif
Atsakyti
buvau po anginos operacijos jauciausi labai silpnai... viskas lyg per ruka... maniau, kad negaliu atsigauti po narkozes blush2.gif
taip keistai viskas atrode... lyg sutrikes realumo pojutis... i visa aplinkui ziurejau lyg i filma.. dar krutine sopejo, bet ja ir siaip sopedavo pries mano dienas

paskui pradejo erzinti kvapai... atrode- visas miestas pasmirdes ir visi purskiasi pigiais-bjauriais kvepalais

ir visi tie pojuciai lygiai 3 men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikis puikis ilgausis @ 2009 01 04, 18:42)
linkiu sėkmės cvetocik  thumbup.gif
as tikiuosi mmmm neateis o tas testas nesąmone rodo smile.gif



kaip tu laikaisi ar atejo mmm?

as tai nezinau ka ir galvoti. mano drauges dar nepasirode. testas rode neigiama. visa sirdimi jauciu kad pilvelyje kazkas gyvena. testa antra bijau darytis bet reiketu, nes dirbu tikrai sunku darba. gaminu baldus tai per diena labai daug prisikilnoju. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Ir mums pavyko!Mes su vyru jau keleta menesiuku planavom,planavom.. :ax:Vis nesigaudavo. O siandien vos neiskritrau is klumpiu pamacius savo teste dvi juosteles 4u.gif thumbup.gif Tik viena dar labai jau neryski..Ir pilva labai keistai maudzia jau kelinta diena ir krutine padidejus.Sedziu dabar darbe-rankinej dar vienas testas smile.gif ir laukiu nesulaukiu kada pakartoti galesiu grizus namo blush-anim-cl.gif2:Kad vyro labai neapgauciau tongue.gif Bet pasiskaicius jusu merginos pozymius-pradedu itarti kad ir as nestuke.gif Tik dabar susivokiau be reikalo geriau vaistus su paracetamoliu paskutinias kelias dienas.Uzkilo temperatura-37,2.Maniau persalus doh.gif Dabar pergyvenu..Gal kas panos zinot,ar labai paracetamolis kenkia pirmom nestumo savaitelem???

P.S.:Sekmes ir kantrybes visoms planuojancioms!
Papildyta:
Sveikutes!
Ir mums pavyko!Mes su vyru jau keleta menesiuku planavom,planavom.. :ax:Vis nesigaudavo. O siandien vos neiskritrau is klumpiu pamacius savo teste dvi juosteles 4u.gif thumbup.gif Tik viena dar labai jau neryski..Ir pilva labai keistai maudzia jau kelinta diena ir krutine padidejus.Sedziu dabar darbe-rankinej dar vienas testas smile.gif ir laukiu nesulaukiu kada pakartoti galesiu grizus namo blush-anim-cl.gif2:Kad vyro labai neapgauciau tongue.gif Bet pasiskaicius jusu merginos pozymius-pradedu itarti kad ir as nestuke.gif Tik dabar susivokiau be reikalo geriau vaistus su paracetamoliu paskutinias kelias dienas.Uzkilo temperatura-37,2.Maniau persalus doh.gif Dabar pergyvenu..Gal kas panos zinot,ar labai paracetamolis kenkia pirmom nestumo savaitelem???

P.S.:Sekmes ir kantrybes visoms planuojancioms!
Atsakyti