Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

pagaliau namai namuciai. nusikaliau juodai po darbo tiesiai i kolegija variau nes prasidejo man jau pavasario semestras doh.gif . ir tai neissedejau iki galo paskaitos isjau nes valgyt norejau ziauriai. noreciau jau i lovyte atsigulti bet negaliu reikia namus apsitvarkyti nes tap pastoviai nukeldasvasu kitai dienai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Pasiskaiciau jusu tema ir nutariau kreiptis patarimo...Visi isvardinti pozymiai man atitinka...jau daugiau nei savaite man nuolat tampo pilva ir krutine padidejusi...vis laukiau mm, bet jau keleta dienu jos uztrunka.kai siandien vietoj sausainiu pusryciams sudorojau puse stiklainio marinuotu agurkeliu pasidare baisu...nusipirkau testa...Bet antra juostele nepasirode...o tik bordine deme ... nezinau kaip suprast ta deme...ar tai antros juosteles vaiduoklis ,ar neigiamas rezultatas...
Atsakyti
QUOTE(ingridgo @ 2009 01 09, 22:41)
Sveikos. Pasiskaiciau jusu tema ir nutariau kreiptis patarimo...Visi isvardinti pozymiai man atitinka...jau daugiau nei savaite man nuolat tampo pilva ir krutine padidejusi...vis laukiau mm, bet jau keleta dienu jos uztrunka.kai siandien vietoj sausainiu pusryciams sudorojau puse stiklainio marinuotu agurkeliu pasidare baisu...nusipirkau testa...Bet antra juostele nepasirode...o tik bordine deme ... nezinau kaip suprast ta deme...ar tai antros juosteles vaiduoklis ,ar neigiamas rezultatas...

sveika gal testas brokuotas pasidaryk dar kart ,arba kraujo tirima, nestumui nustatyt tada tikrai zinosi 4u.gif sekmes, linkiu kad butum nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridgo @ 2009 01 09, 21:41)
Sveikos. Pasiskaiciau jusu tema ir nutariau kreiptis patarimo...Visi isvardinti pozymiai man atitinka...jau daugiau nei savaite man nuolat tampo pilva ir krutine padidejusi...vis laukiau mm, bet jau keleta dienu jos uztrunka.kai siandien vietoj sausainiu pusryciams sudorojau puse stiklainio marinuotu agurkeliu pasidare baisu...nusipirkau testa...Bet antra juostele nepasirode...o tik bordine deme ... nezinau kaip suprast ta deme...ar tai antros juosteles vaiduoklis ,ar neigiamas rezultatas...


arba ikelk cia fotke, ivertinsim 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Pasidariau siandien antra testa... nestuke.gif begu dabar vitaminu i vaistine pirktis...
Atsakyti
QUOTE(ingridgo @ 2009 01 10, 11:53)
Sveikos. Pasidariau siandien antra testa... nestuke.gif  begu dabar vitaminu i vaistine pirktis...

4u.gif sveikinu kuo nuosirdziausiai 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o pas mane kazkokia vidine nuojauta, kad ir vel mums nepavyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cvetocik @ 2009 01 10, 14:14)
o pas mane kazkokia vidine nuojauta, kad ir vel mums nepavyko verysad.gif

o kiek laiko jus jau planuojat? blush2.gif as rytoj bandysiu eiti pas daktere. sovo gines neturiu tai net nezinau kur nueiti pirmam vizitui.
Atsakyti
QUOTE(zyzzia @ 2009 01 11, 14:33)
o kiek laiko jus jau planuojat?  blush2.gif  as rytoj bandysiu eiti pas daktere. sovo gines neturiu tai net nezinau kur nueiti pirmam vizitui.

mes nuo rugsejo, gruodi buvau pas gine, lyg nieko blogo, smarkiai ir netyrinejo, siaip tik unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridgo @ 2009 01 10, 10:53)
Sveikos. Pasidariau siandien antra testa... nestuke.gif  begu dabar vitaminu i vaistine pirktis...


Sekmes ir gero nestumo ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, mergaites,

ir as prisijungiu prie Jusu diskusijos. Kadangi man antra juostele tik si savaitgali parode - tai dar "sviezi" ispudziai.

Dabar prisiminus tai pagrindinis pozymis buvo, kad labai anksti - vos ne is karto po ovuliacijos pradejo skaudeti krutine - na kaip pries pat MMM. blush2.gif

Ir kazkaip pasamoneje lyg ir buvo nuojauta, kad pavyko pastoti 4u.gif Tik tu nuojautu, aisku, ir menesi pries tai buvo... tai cia turbt ne pozymis... biggrin.gif

Dar kazkaip skrandis pradejo streikuoti - nepykina kol kas, bet dar pries savaite iki turimu pasirodyti MMM, kazkaip jis man tai sustodavo, tai nevirskino, tai siaip kazkoks kietas atrode...

Dar sona sudurdavo laikas nuo laiko...

Tik va, keisciausia, kad iki MMM turejimo pasirodyti dienos ir dabar, - kai jau aiskias II juosteles NT parode, o ir MMM veluoja beveik savaite - kartas nuo karto man pilvuka, tiksliau pacia gimda paskauda taip, kaip pries prasidedant MMM ar per MMM g.gif Bijau, kad tu MMM nepramustu... doh.gif Ar kuriai nors yra taip buve? Cia kazkin normalu? blink.gif Uzsirasiau pas gine... bet tik sios savaites pabaigoje priims....
Atsakyti
Mano pozymiai tokie - meguistumas, pilvo putimas, maudimas kartais, ziauriai noriu valgyt. Kelios dienos pries turejusias ateis mmm pradejo skaudet krutis, bet nelabai stipriai. 4u.gif Dabar penkta savaite, po truputeli pradeda pykint, svaigsta galva, ir turbut tiek.
Atsakyti