Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

Rezulattai- maziau nei 1... (nesilaukiu) doh.gif Taigi su savo jautriais papukais galiu eiti kambari perstumdyti.. lotuliukas.gif
Et...
jau pirmadieni is ryto nesim MB turta tirti, o as dabar ramiai sau laukiu mm..(o sulaukusi eisiu hormonus issitirti) ir jokiu svaigimu.. kad o gal.... Uztat kita ovuliacija vasario 14 wub.gif pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2009 01 22, 17:34)
Rezulattai- maziau nei 1... (nesilaukiu) doh.gif  Taigi su savo jautriais papukais galiu eiti kambari perstumdyti..  lotuliukas.gif
Et...
jau pirmadieni is ryto nesim MB turta tirti, o as dabar ramiai sau laukiu mm..(o sulaukusi eisiu hormonus issitirti) ir jokiu svaigimu.. kad o gal....  Uztat kita ovuliacija vasario 14  wub.gif  pats tas  thumbup.gif

Nenusimink 4u.gif nes pas nusiminusias ir liudnas mamytes angeliukai neateina wink.gif

Sekmytes.. as manau viskas bus gerai, tiesiog turi!
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(dendule @ 2009 01 22, 22:15)
Nenusimink  4u.gif nes pas nusiminusias ir liudnas mamytes angeliukai neateina wink.gif

Sekmytes.. as manau viskas bus gerai, tiesiog turi!



as irgi manau, kad reikia sypsotis ir dziauktis viskuo...o nestuke.gif bus greitai ax.gif
man kol kas dar nesiseka nestuke.gif , bet gal jau greitai thumbup.gif
Atsakyti
Nu ka,. pasidariau siandien vel NT- vel neigiamas... verysad.gif
10 DPO
Atsakyti
QUOTE(krama @ 2009 01 23, 11:56)
Nu ka,. pasidariau siandien vel NT- vel neigiamas...  verysad.gif
10 DPO

Neliudek... viskas bus savu laiku.
Man galetu pasirodyt tos mano MM jei ner leliuko ir NT rodo I.
Treciadieni einu pas vidaus gydytoja....prasysiu kad pasiustu pas gin gera, jei neatvaziuos pusesere is raudondvario smile.gif
Atsakyti
Sveikos,


noriu pasidalinti savo patirtimi apie pirmuosius pozymius.
Planavome jau antras menuo-nesekmingai, taciau nenusiminiau ir nusprendziau kad trecias kartas nemeluos. Taigi gruodzio 22 prasidejo paskutines MM, po ju kad ir kiek norejau nepajauciau nei vieno nestumo pozymio, bet buvau isitikinusi kad si karta turi pasisekti. Kai MM velavo 1 diena, pasidariau NT- neigiamas, ant rytojaus nusipirkau dar viena- kazkoks vaiduoklis matesi, bet MB ir as abejojome, dar kita diena nusipirkau skaitmenini NT, taigi po 3 minuciu aiskiai parase- nestumas 1-2 savaites.
Negaliu patiketi, kad esu nestuke.gif , jokiu pozymiu nejauciu, tik dar karta pasiziurejus i teigiama NT bandau susivokti kad jau pagaliau stebuklas ivyko.

Sekmes visoms planuojancioms ir laukiancioms!!!
Atsakyti
QUOTE(vilte-vilte @ 2009 01 23, 13:31)
Sveikos,

Sekmes visoms planuojancioms ir laukiancioms!!!

wub.gif kaip jums abiems faina, pagaliau turesit savo leliuka...
Sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-vilte @ 2009 01 23, 13:31)
Sveikos,
noriu pasidalinti savo patirtimi apie pirmuosius pozymius.
Planavome jau antras menuo-nesekmingai, taciau nenusiminiau ir nusprendziau kad trecias kartas nemeluos. Taigi gruodzio 22 prasidejo paskutines MM, po ju kad ir kiek norejau nepajauciau nei vieno nestumo pozymio, bet buvau isitikinusi kad si karta turi pasisekti. Kai MM velavo 1 diena, pasidariau NT- neigiamas, ant rytojaus nusipirkau dar viena- kazkoks vaiduoklis matesi, bet MB ir as abejojome, dar kita diena nusipirkau skaitmenini NT, taigi po 3 minuciu aiskiai parase- nestumas 1-2 savaites.
Negaliu patiketi, kad esu  nestuke.gif , jokiu pozymiu nejauciu, tik dar karta pasiziurejus i teigiama NT bandau susivokti kad jau pagaliau stebuklas ivyko.

Sekmes visoms planuojancioms ir laukiancioms!!!


O kas cia per skaitmeninis NT? Kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(vilte-vilte @ 2009 01 23, 13:31)
Negaliu patiketi, kad esu  nestuke.gif , jokiu pozymiu nejauciu, tik dar karta pasiziurejus i teigiama NT bandau susivokti kad jau pagaliau stebuklas ivyko.


Sveikinu !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siri @ 2009 01 23, 14:20)
O kas cia per skaitmeninis NT? Kur pirkai?


Zinokit nezinau ar yra Lietuvoje tokiu, nes pati gyvenu UK, tai pamacius reklama per tv iskarto nulekiau nusipirkti, labai rekomenduoju, nes nereikia stengtis ziureti ar yra bruksniukas ar ne (nes daznai jis buna neryskus), tik po keliu minuciu paraso ir dar plius kiek savaiciu praeje po apvaisinimo.

QUOTE(foxia @ 2009 01 23, 15:26)
Sveikinu !!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu labai blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(krama @ 2009 01 23, 11:43)
wub.gif  kaip jums abiems faina, pagaliau turesit savo leliuka...
Sveikinimai  thumbup.gif



Aciu labai

Vis dar negaliu tuo patiketi bigsmile.gif

Linkiu kuo greiciau visoms tai patirti nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-vilte: 23 sausio 2009 - 18:20
QUOTE(vilte-vilte @ 2009 01 23, 13:31)
Sveikos,
noriu pasidalinti savo patirtimi apie pirmuosius pozymius.
Planavome jau antras menuo-nesekmingai, taciau nenusiminiau ir nusprendziau kad trecias kartas nemeluos. Taigi gruodzio 22 prasidejo paskutines MM, po ju kad ir kiek norejau nepajauciau nei vieno nestumo pozymio, bet buvau isitikinusi kad si karta turi pasisekti. Kai MM velavo 1 diena, pasidariau NT- neigiamas, ant rytojaus nusipirkau dar viena- kazkoks vaiduoklis matesi, bet MB ir as abejojome, dar kita diena nusipirkau skaitmenini NT, taigi po 3 minuciu aiskiai parase- nestumas 1-2 savaites.
Negaliu patiketi, kad esu  nestuke.gif , jokiu pozymiu nejauciu, tik dar karta pasiziurejus i teigiama NT bandau susivokti kad jau pagaliau stebuklas ivyko.

Sekmes visoms planuojancioms ir laukiancioms!!!



kuo didziausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
Na merginos mano MM dar neatvaziavo, susikaupiau ir uzsiregistravau pas gine treciadieniui.
Pagal liniuotes skaiciavimus jei as nestuke.gif tai turetu but 5-6 savaite. Tai gal ir matys ka nors gine. Jei ka is kart krauja varysiu darytis.
Labai bijau ir labai geda nes nebuvus niekada pas gine blush2.gif blush2.gif
Atsakyti