Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

biggrin.gif
man buvo taip kad siek tiek krutine pasipute
ir nebesulaukiau menesiniu
siandien einu pas gydytoja thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėjau paklausti blush2.gif : o jūs čia visos kurios rašot savo pirmuosius nėštumo pojūčiius esate pastojusios natūraliai??? Gal galėtumėt parašyti kaip pastojote, nes manau ne man vienai rūpi kaip jaučiasi tos kurios pastoja po IUI arba IVF? rolleyes.gif Ar naują temą reikia kurti???
Atsakyti
blush2.gif o sakykit ar buvo taip kad kam tokiu nestumo metu patepliodavo rudai? blush2.gif ascia normali,arblogai kazkas???aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes rolleyes.gif
kiek cia beliko iki tu nelauktuju mmm... ir man jau pradejo visokie pozymiai vaidentis, o gal rimtai jie yra, nesupaisysi doh.gif neskaitant tai kad skrandis nekaip veikia, po biski pykina ir pilvo apacia maudzia, dar vienas keistas dalykas ax.gif mano kates neimanoma nukrapstyt man nuo pilvo lotuliukas.gif susiraito ir susiraito, nu nera taip buve, sakau gal "uzuodzia " ka? blink.gif lotuliukas.gif gal ir jums kaciu turetojoms yra taip buve? nes jau keista daros ax.gif kiek zinau kates visokius organizmo pakitimus jaucia...

per valentinke zadu NT darytis, tai ir bus aisku ar mano kate nujaucia kazka biggrin.gif g.gif
Atsakyti
O as siandien dar viena NT pasidariau, tikejausi vaiduokliuka vel pamatyt, bet niekas nesivaidena. Nuliudau siek tiek verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bena @ 2009 02 12, 21:11)
O as siandien dar viena NT pasidariau, tikejausi vaiduokliuka vel pamatyt, bet niekas nesivaidena. Nuliudau siek tiek  verysad.gif





as irgi vakar jau testuka dariaus bet , nieko.... nors ir anktoka dar buvo unsure.gif taip noreciau meiles dienos proga MB padovanoti NT su II wub.gif na tikekimes mano nuojauta neapvils ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bena @ 2009 02 12, 22:11)
O as siandien dar viena NT pasidariau, tikejausi vaiduokliuka vel pamatyt, bet niekas nesivaidena. Nuliudau siek tiek  verysad.gif

O kelinta ciklo diena dareisi? nes as dariausi 26 d,tai jokio vaiduoklio nebuvo,o 28 is kart ryzkias dvi juosteles parode 4u.gif nenusimink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2009 02 13, 11:16)
O kelinta ciklo diena dareisi? nes as dariausi 26 d,tai jokio vaiduoklio nebuvo,o 28 is kart ryzkias dvi juosteles parode 4u.gif nenusimink smile.gif

22 ciklo diena dariausi, kazkaip vis nuojauta didele buvo, kad tikrai nestuke.gif , o vakar po neigiamo ir siandien jau apsipratau, kad ne. smile.gif
Atsakyti
man kiekviena diena vis didesni ytarima kelia,kad as jau nebeviena.
man 35m.pirmas sunus didelis.mano mazutes krutys jau gera savaite kaip kibirai,ir vis dideja,negaliu prisiliesti-skauda,sakes.sitaip nebudavo pries menesines,jos sitiek neisbrinkdavo.dariausi testa-rodo tik viena juostele.teks isbandyti dar viena.
5 metus nesisaugojome,ir nepastodavau,jau buvau praradusi vilti.
Atsakyti
Sveikos,
as laukiuosiu. thumbup.gif .Vaikeli planavom jau seniai, bet kadangi turiu hiperprolaktinemija tai nebuvo lengva pastoti. Hormonus geriau beveik 6 metus, buvau praradusi bet kokis vilti, jau su vyru galvojom apie isivaikinima. Bet manau kad mums padejo kelione i thailanda, daug kas sako kad pakeitus klimatai r visas salygas yra galimybe pastoti. Kadangi menesiniu ciklas pas mane buvo nereguliarus tai kada ovuliacija nelabai zinojau tai bandem ir bandem. Ir stai laime pries 2 dienas pasidariau testa ir 2 juosteles. Laimes pilni namai. Tad nunusiminkit merginos viskas imanoma svarbiausia tuo tiketi. nestuke.gif
Atsakyti
sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliuks @ 2009 02 13, 14:26)
Sveikos,
as laukiuosiu.  thumbup.gif .Vaikeli planavom jau seniai, bet kadangi turiu hiperprolaktinemija tai nebuvo lengva pastoti. Hormonus geriau beveik 6 metus, buvau praradusi bet kokis vilti, jau su vyru galvojom apie isivaikinima. Bet manau kad mums padejo kelione i thailanda, daug kas sako kad pakeitus klimatai r visas salygas yra galimybe pastoti. Kadangi menesiniu ciklas pas mane buvo nereguliarus tai kada ovuliacija nelabai zinojau tai bandem ir bandem. Ir stai laime pries 2 dienas pasidariau testa ir 2 juosteles. Laimes pilni namai. Tad nunusiminkit merginos viskas imanoma svarbiausia tuo tiketi.  nestuke.gif

Lengvo nesiojimo 4u.gif
Atsakyti