Įkraunama...
Įkraunama...

Spausdintuvas

QUOTE(Taktas @ 2008 02 02, 23:41)

Nu tokiam modeliui DX7450 nerandu doh.gif
Atsakyti
Gal ir kvailokas mano klausimėlis, bet ax.gif

ar naujame spaudintuve būna rašalo kasetės, ar reikia iš karto pirkti?


Ačiū už ats. biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
Na, prisijungsiu ir as tu, kurie noretu sulaukti patarimo wink.gif
ketinu isleisti iki 250 lt daugiafunkciniam rasaliniui irenginiui,
ir pagalvojau apie pildyma-eksploatavima..
taip kad man su tokiais klausimais neteko susitikti, tai noreciau jusu, patyrusiu, paklausti -
kas pigiau atsieina siuo klausimu - Canonai ar HP?
Ir gal galite ka pasiulyti? ka pirkti?
Atsakyti
QUOTE(rike @ 2008 02 12, 16:32)
Gal ir kvailokas mano klausimėlis, bet  ax.gif

ar naujame spaudintuve būna rašalo kasetės, ar reikia iš karto pirkti?
Ačiū už ats.  biggrin.gif  4u.gif

Būna.
Papildyta:
QUOTE(Dwiola @ 2008 02 12, 17:43)
Na, prisijungsiu ir as tu, kurie noretu sulaukti patarimo wink.gif
ketinu isleisti iki 250 lt daugiafunkciniam rasaliniui irenginiui,
ir pagalvojau apie pildyma-eksploatavima..
taip kad man su tokiais klausimais neteko susitikti, tai noreciau jusu, patyrusiu, paklausti -
kas pigiau atsieina siuo klausimu - Canonai ar HP?
Ir gal galite ka pasiulyti? ka pirkti?

Canon.
Atsakyti
labai noreciau paklausti, ar yra pigesniu spalvoto rasalo kaseciu Canon iP 1800? negi reiks moketi po 59lt doh.gif . gal kas gali pasidalinti patirtim ax.gif
Atsakyti
ir dar turiu toki klausima blush2.gif
man reikia atsispausdinti spalvotus paveikslelius ant tokio"sumustiniu" popieriaus (jis toks panasus i kepimo popieriu ). as ji paklijuoju lipnia popierine juostele prie paprasto kopijavimo popiriaus, kad 'nesuvalgytu". tik beda, kad man leidzia zalia spalva . visa lapa isterlioja doh.gif . o sapusdinant ant paprasto popieriaus viskas ciki buna. ka daryt? g.gif , gal reikia koki nustatyma pakeisti. bet nezinau kaip blush2.gif , o gal kaip nors takeli reikia valyti (printeris naujas)ar dar ka nors?
gal galit padet kas nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Ericka): 19 vasario 2008 - 11:50
Palemonai, padėk prašau, galutinai apsispręsti kokį modelį pirkti, nes jau naktim nebemiegu lotuliukas.gif
Mano reikalavaimai jam nelabai dideli, kol kas ateityje nenusimato jokie dideli spausdinimai, nuotraukų šūsnym irgi nedarysiu, spausdinimo ant CD, DVD nemau, kad labai labai reikia. Ks dar g.gif , pasimečiau ant tokio dalyko: Rezoliucija 9600 x 2400 4800 x 1200 , ar ji reikalinga didesnė g.gif , ar bus matomas poveikis.

Bandau įkelti kelis palyginimus, apie ką galvoju, ir niekaip nenusprendžiu ar man pirkti kokį 100 Lt (už 250 Lt) pigesnį iP 3300, iP 3500, ar brangesnį (350Lt) iP 4300, iP 4500 (ar kažką panašaus). Gal žiūrint į ateitį pirkti tobulesnį iškarto g.gif

Canon PIXMA iP 3300

Spausdinimo technologija 4 „InkJet“ rašalai su 2 pl mikropurkštukais ir „FINE“ spausdinimo galvute

Spausdinimo formatas A4, B5, A5, „Letter“, „Legal“, vokų (DL dydis arba komercinis 10), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, kredito kortelės (54 x 86 mm)

Spausdinimo greitis Fotopopierius be paraščių 10 x 15 cm: apie 47 sek., vienspalvis - iki 25 psl./min., spalvotai - iki 17 psl./min

Rezoliucija 4800 x 1200

Jungtys USB 2.0 Hi-Speed, „PictBridge

Rašalinės „PGI-5BK", „CLI-8BK", „CLI-8C", „CLI-8M" ir „CLI-8Y"

Įėjimo talpa 150 lapų
Išėjimo talpa 0 lapų



Canon PIXMA iP4300


Spausdinimo technologija 5 „InkJet“ rašalai su 1 pl mikropurkštukais ir „FINE“ spausdinimo galvute

Spausdinimo formatas 13 x 18 cm, A4, A5, B5, LEGAL, LETTER, 10 * 15 cm

Spausdinimo greitis Fotopopierius be paraščių 10 x 15 cm: apie 36 sek., vienspalvis - iki 30 psl./min., spalvotai - iki 24 psl./min

Rezoliucija 9600 x 2400

Jungtys USB 2.0 Hi-Speed, „PictBridge

Rašalinės „PGI-5BK", „CLI-8BK", „CLI-8C", „CLI-8M" ir „CLI-8Y"

Įėjimo talpa 0 lapų
Išėjimo talpa 0 lapų



PIXMA iP4500

Spausdinimo raiška Iki 96001 x 2400 dpi

Spausdinimo metodas 5 „InkJet“ rašalai su mažiausiai 1 pl mikropurkštukais ir spausdinimo galvutė FINE

Fotospaudinio spausdinimo greitis Be paraščių 10 x 15 cm: apie 21 sek. (std.)
Vienspalvio spausdinimo greitis iki 31 psl./min. (maks.), 14,9 psl./min. (std.)
Spalvoto spausdinimo greitis Tekstas ir grafika: iki 24 psl./min. (maks.), 11,7 psl./min. (Std.)

Rašalo kasetės konfigūracija Atskiros rašalinės technologija – 5 atskiros rašalinės („PGI-5BK", „CLI-8BK", „CLI-8C", „CLI-8M", „CLI-8Y")

Rašalo kasetės talpa TBC

Laikmenų įvestis Popieriaus tiektuvas: Maks.150 lapų
Kasetė: Maks. 150 lapų

DVD / CD dėklas: 1 spausdinamas DVD arba CD

Laikmenos dydis Lapų tiektuvas / kasetė: A4, B5, A5, „Letter“, „Legal“, vokų (DL dydis arba „Commercial 10“), 10 x 15 cm, 10 x 18cm (Wide), 13 x 18 cm, 20 x 25 cm

Popieriaus tiektuvas: kreditinės kortelės (54 x 86 mm)


Spausdinimas ant DVD / CD Pateikiamas kaip standartinis

Dvipusis spausdinimas automatiškai pasirenkamas, naudojant „Photo Paper Plus“ dvipusį, ypač baltą popierių „Super White Paper“ arba paprastą A4, B5, A5, „Letter“ ir 13 x 18 cm formato popierių (tik „Windows“)

Spausdinimas be paraščių Taip (A4, 20 x 25 cm, 13 x 18 cm, 10 x 18 cm, 10 x 15 cm ir kreditinių kortelių formatu)


PIXMA iP3500


SPAUSDINTUVO FUNKCIJOS
Spausdinimo raiška Iki 48001 x 1200 dpi

Spausdinimo metodas 4 „InkJet“ rašalai su mažiausiai 2 pl mikropurkštukais ir spausdinimo galvutė FINE

Fotospaudinio spausdinimo greitis Be paraščių 10 x 15 cm: apie 47 sek. (std.)
Vienspalvio spausdinimo greitis Iki 20 psl./min. (maks.), 13,3 psl./min. (std.)

Spalvoto spausdinimo greitis Tekstas ir grafika: iki 17 psl./min. (maks.), 10,4 psl./min. (std.)

Rašalo kasetės konfigūracija Atskirų rašalinių technologija „Single Ink“ – 4 atskiros rašalinės („PGI-5BK", „CLI-8C", „CLI-8M" ir „CLI-8Y")

Rašalo kasetės talpa TBC

Laikmenų įvestis Popieriaus tiektuvas: Maks. 150 lapų
Priekinis tiektuvas: Maks. 100 lapų

Laikmenos dydis Popieriaus tiektuvas: A4, B5, A5, „Letter“, „Legal“, vokai (DL dydis arba „Commercial 10“), 10 x 15 cm, 10 x 18 cm (platus), 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, kreditinė kortelė (54 x 86 mm) A4, B5 „Letter“


Dvipusis spausdinimas Galimas spausdinant neautomatiniu būdu ir naudojant dvipusį spausdinimo popierių, ypač baltą arba paprastą popierių A4, B5, A5, „Letter“ ir 13 x 18 cm formatu (tik „Windows“)

Spausdinimas be paraščių Taip (A4, 20 x 25 cm, 13 x 18 cm, 10 x 18 cm, 10 x 15 cm ir kreditinių kortelių formatu)



Kol kas renkuosi iš šių modelių ir niekaip nenusprendžiu ko man reikia g.gif lotuliukas.gif


Išanksto dėkoju skaitant mano postringavimus blush2.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rike @ 2008 02 19, 15:19)
...
Canon PIXMA iP 3300
Canon PIXMA iP4300
PIXMA iP4500
PIXMA iP3500..


Šiaip visi geri, manau ir Canon PIXMA iP 3300 Tau visiškai tiktų.
Atsakyti
Prašau pagalbos, protingieji kurmiai ax.gif

Vienas fruktas, tvarkydamas kompą, prateriojo instaliacinį Canon Pixma MP150 CD (visi instaliacinai CD buvo viename maiše, kurį ir padavėm- nugi maža ko prireiks) doh.gif

Dabar su aparatu nieko negalim daryt. Ar yra kokis šansas kaip nors susiinstaliuot viską, gal kur nors internete yra kas, ar jau psio, peržegnot reikalą?
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 02 24, 10:54)
Prašau pagalbos, protingieji kurmiai  ax.gif

Vienas fruktas, tvarkydamas kompą, prateriojo instaliacinį Canon Pixma MP150 CD (visi instaliacinai CD buvo viename maiše, kurį ir padavėm- nugi maža ko prireiks)  doh.gif

Dabar su aparatu nieko negalim daryt. Ar yra kokis šansas kaip nors susiinstaliuot viską, gal kur nors internete yra kas, ar jau psio, peržegnot reikalą?

Yra toks eras puslapiukas, vadinasi netingėk. galima rasti viską, tik reikia tinkamai suformuluoti klausimą.

Pasižiurėk čia
Turėtu tikti.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 02 24, 10:29)
- tik reikia tinkamai suformuluoti klausimą.
- Pasižiurėk čia
Turėtu tikti.

- Tai va, kad reikia ax.gif Tik kad man, žioplavotai tokiuose reikaluose moteriškaitei, ne visada išeina rolleyes.gif
- Tinka bigsmile.gif Veikia yahoo.gif Ačiū tau, gerasis žmogau aciuks.gif
Atsakyti
Labas visiems.
Gal kas turite ką nors iš šių modeliukų ir galite pakomentuoti? Domina jūsų pastebėjimai praktiški, taip pat ekspluatacijos kaina.... 4u.gif
HP Officejet 6310, 5780, L7580
Canon PIXMA MX310, 700, MP530.
blush2.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti