Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyniai ir Žuvys

Esu dvyniai, mano brangenybe- zuvyte smile.gif be galo myliu savo vyra ir esu juo patenkinta, nors turi savu trukumu (neryztinguma, per dideli jautruma, bet pavydus kazkaip nera), bet privalumu jo bude daugiau, nei neigiamu savybiu, man gera su juo gyventi, jauciu jo meile, kaip esu jam svarbi wub.gif tik reikia moketi buti jam svelniai 4u.gif
kai pradejom bendrauti, daug teko iveikti, kad suprastume vienas kita, nes pradejome bendrauti labai jauni, bet dabar esam labai laimingi- labai noriu ir tikiuosi, kad taip bus visada wub.gif
LINKIU VISOMS POROMS TOKIOS PAT STIPRIOS MEILES IR TVIRTU SANTYKIU! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
As irgi esu dvyniu zenklo atstove, daug kas sako kad gryna,tipiska dvyne, mano brangusis -zuviukas tongue.gif kartu mes jau keturi metai ax.gif esam labai skirtingi,bet tuo paciu labai panasus biggrin.gif vienintelis dalykas del kurio kyla karstos diskusijos tai pramogos,laisvalaikio praleidimas doh.gif Manau ,kad daug kas priklauso ne nuo horoskopo zenklo,o tiesiog nuo to kokie zmones esame,koks tas charakterio kampuotumas pas mus ir ar sutampa musu gyvenimo vizijos tongue.gif jei yra meile,tai manau joks horoskopas tokiu santykiu nesugriaus 4u.gif
Atsakyti
as zuvyte draugas dvinys kartu jau 6 metai ir pakolkas viskas ciki biggrin.gif
Atsakyti
nejau mažai tokių porų? aš žuvis, mano draugas dvynys. mes kartu tik beveik penki mėnesiai. Po mėnesio ar dviejų draugystės pradėjome galvoti apie gyvenimą kartu. Nežinau kaip seksis, bet man atrodo kad ši sąjunga tfu tfu tfu įdomi, banguojanti, audringa, bet... neįmanoma be mudviejų. Nežinau kas čia per trauka, bet aš gražia forma nučiuožusi, pastoviai susidarau problemų, kur jų nėra. Čia iš tos serijos ir lygiam kely randu kalnelių. o jis ramus, dalykiškas, santūrus ir moka mane nugesinti. Dvyniai dviveidžiai? bet ir žuvytės ne iš tų vieno veido, velnią ir mes užanty nešiojam biggrin.gif
Atsakyti
as - zuvis, mb - dvynys, kartu esam penkti metai.... nezinau, kiek tai priklauso nuo zenklu, bet man musu santykiai yra idealus. aisku, buna visko, bet is jo sulaukiau didziules pagarbos, pasitikejimo ir supratingumo.... jis pas mane baisiai vyriskas, bet man patinka kai manimi rupinasi biggrin.gif

o siaip tai atsiminiau, kad mano seneliai, jis - zuvys, ji - dvyniai isgyveno laimingai visa gyvenima ir buvo nuostabi pora biggrin.gif taip kad isvada, kad reikia maziau tiketi horoskopais biggrin.gif
Atsakyti
na ir mūsų šeima iš šitos serijos tongue.gif aš žuvys,o MB dvynis.... nu 8 metus esam kartu,iš jų 7 gyvenam po vienu stogu.jei neužknisiu labai su savo burbėjimu,tai gal pagyvensim dar lotuliukas.gif prie to pačio ir vaikas dvynis...linksmai gyvenam doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Mūsų pora irgi priklauso šiai porų kategorijai. Aš dvynys, mano meilė - žuvys smile.gif Kartu esam 1.5 m., o susituokę antras mėnuo. Nežinau ar čia horoskopo ženklų sutapimas ar tiesiog likimas, bet nuo pirmos pažinties dienos labai gerai sutariamia. Kartais stebimės, kad dar nė karto rimtai nesusipykome. Vyras žavi savo rūpestingumu, jautrumu ir racionaliu vyrišku mąstymu. Nuo pirmos dienos jaučiu, kad esu jam svarbi ir reikalinga. Tikiuosi ir toliau viskas bus taip gerai kaip iki šiol smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat esu dvynys, o mano vyras-žuvys ax.gif Vienas kitą jau suprantame iš mimikų, užtenka susižvalgyt ir jau sprendimas priimtas, bet aišku kaip ir kiekvienoje poroje yra pliusų ir minusų...Mano ženklui ir mano charakteriui, būdingas užsiliepsnojimas, dažna nuotaikų kaita ir t.t. O vyras toks ramus, atrodo, dažnai nutylintis savo nuomonę ir pan. Bet būna, kad kai užsispiria tai niekas jo neperkalbės ir vistiek laikykis savo tiesos.
Kaip bebūtų, jaučiuosi labai mylima ir dėmėsio tikrai netrūksta smile.gif
Atsakyti
As zuvyte, mb dvynys. buna visko-juodo ir balto, nepasakyciau,kad musu gyvenimas rozemis klotas unsure.gif tik pliusas,kad pykti ilgai nemokam cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukraa: 25 vasario 2009 - 13:51
Na pykti , tai jau tikrai nei žuvytės , nei dvynukai ilgai nemoka , tai turbūt ir padeda jiems kartu išgyventi ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mirara @ 2009 02 26, 22:05)
Na pykti , tai jau tikrai nei žuvytės  , nei dvynukai ilgai nemoka , tai turbūt ir padeda jiems kartu išgyventi  ax.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif pritariu visu 100% mirksiukas.gif
Atsakyti
aš žuvytė,jis - dvynys wub.gif kartu jau 6 metai.kaip sako,atitiko kirvis kotą biggrin.gif taip ir mūsų šeimoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 11 gegužės 2009 - 21:43