Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dvyniai ir Žuvys
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys > Pagal zodiako ženklą
Pages: 1, 2
winterlady
Ar šie zodijako ženklai suderinami meilės reikaluose?? wub.gif
ViShy
As dvyne smile.gif turejau paauglystei vaikina zuvi...sutarem gan neblogai,bet issikyrem biggrin.gif ( labai jau pavydus buvo )
winterlady
Maniskis atrodo irgi prie pavydziuju unsure.gif
another
O mano vyras visa nepavydus unsure.gif Bent jau neparodo wink.gif
winterlady
Na visokiu zmoniu buna, dar priklauso nuo gimimo tikslios datos, laiko...
Bet kiek skaiciau sie zodiako zenklai nedera. Gal kas galetu paneigt si teigini? blink.gif unsure.gif
Becel
Dvynė ir Žuvis

Niekas negalėtų pavadinti šios sąjungos normalia. Tačiau yra tokių jūsų daugiaaspekčių asmenybių bruožų, kurie žavi ir vilioja vienas kitą. Jūs abu labiausiai vertinate įvairovę. Laimei, kiekvienas iš jūsų puikiai nusimano, kaip suteikti tą įvairovę vienas kitam. Jums abiem reikalingas stabilumas, tačiau nepanašu, kad jį rasite vienas kitame. Bet jus pakeri nežemiškas Žuvų žavesys, o jūsų sąmojingumas ir nerūpestingumas nubaido Žuvų liūdesio kerus. Kad jūsų santykiai išsilaikytų ilgesnį laiką, jiems reikalinga konkreti struktūra. Ar jūs galite ją atrasti?

mirksiukas.gif
fortuna_
AS dvyne o mano vyras zuvis.Mes vianas kita papildom.Buna juk ir isimciu.Santykiai musu labai audringi.Jis pavydus ir as taip pat.Keliam vienas kitam scenas,bet greitai ir susitaikom.Ir nuo to musu santykiai tik stipreja. ax.gif biggrin.gif wub.gif As ji labai myliu.Bet apie mus dar sako kad mes negalim but kartu,bet ir atskirai nepagyventumem goss.gif
winterlady
oj oj oj audringa meile. Bec cia kaip su japoniskais porceleno puodeliais. Jie jei sudusta nunesa pataisyt ir ne seip suklijuot, o dar ta iskilima pazymi auksu (kazkaip uztaiso) Kuo jis labiau suklijuuotas taip tuo brangesnis. Be to sakoma jei seima daug isgyvenimu patiria (ne paciu geriausiu) tuo ji darosi tvirtesne.
zujka
Maniškis žuvis visai nepavydus, o aš dvynė norėčiau kad šiek tiek pavydėtųsmile.gif Šiaip santykiai tikrai audringi, nes ką jau čia slėpti, visos dvynės mėgstam extrym, o juos sunku išjudinti. Kartais nuo to ir kyla nesklandumai. Bet jau ko ko, o nuobudulio santykiuose nerasi:) O tai bent jau man svarbiausia
winterlady
QUOTE(zujka @ 2005 07 15, 22:49)
Maniškis žuvis visai nepavydus, o aš dvynė norėčiau kad šiek tiek pavydėtųsmile.gif Šiaip santykiai tikrai audringi, nes ką jau čia slėpti, visos dvynės mėgstam extrym, o juos sunku išjudinti. Kartais nuo to ir kyla nesklandumai. Bet jau ko ko, o nuobudulio santykiuose nerasi:) O tai bent jau man svarbiausia
*

Man taip su visais pazystamais, rasciau tik pora su kuriais, arba ant kuriu nebuciau supykus. Nu nes kazkaip ir gyvenimas nuobodus. Nors maniau cia del vardo, o ne zodiako zenklo. Kadangi vardas Milita - Military - karingas, karinis. mirksiukas.gif
Ingakalnis
Na as dvyne o mano vyras zuvyte - visai idomi sajunga ir tikrai nesamone kad neimanoma...na tai priklauso nuo zmoniu, as ji myliu tikriausiai uz visas tas savybes kuriu dvyniai tikriausiai ne visi turi ax.gif
na as esu uz tai kad virsu imtu - meile- vat, jei myli tai bet kokia sajunga bus thumbup.gif Bet kad ji butu ilgalaike turi pasistengti abudu, jei tik vienas kurens meiles lauza o kitas pasyviai i tai ziures, tai nieko gero nelauk schmoll.gif o jei abu tai wub.gif thumbup.gif
Medetka
aš žuvis, mano vyras - dvyniai. tai sąjunga tvirta (netrūksta pagarbos, meilės, partnerystės), o lovoj tai išvis thumbup.gif blush2.gif
toscana
Aš irgi žuvis, o vyras dvyniai. Ir ką, ir nieko biggrin.gif Nusiskundimų kaip ir neturiu.Na tik manasis pavydus bezbožnai, bet stengiuosi tai pakoreguoti rolleyes.gif Manau svarbiausia ne zodiako ženklas, o žmogaus supratimas apie gyvenimą. Negalima klijuoti etikečių "šitie ženklai dera tarpusavyje, o šitie ne" nes nerasim dviejų tokių pačių žmonių gimusių po tuo pačiu ženklu.
Raganiute
Aš dvynė, turiu žuvį vyrą, ir visai nieko, tiesa, gludinomės gal kokius 3 metus, su audringais išsiskyrimais ir t.t.
Dabar jau 7-ti metai kartu, pastarieji 3 buvo nuostabūs, išmokom gyvent kartu, ir vis dar tebesimokom. Esu labai laiminga wub.gif
Bet gal čia ne nuo ženklų priklauso?
Dangiuks
As taip pat esu Zuvyte, o mano vyras - Dvynys. Na, manau tarp musu nera nieko neimanomo biggrin.gif As kaip tik pastebiu, kad viskas tiesiog idealu... tongue.gif
tamsi
Aš dvinys,vyras žuvis.
Oi kokios audros pas mus buna,bet meilė nugali viska thumbup.gif
Jo vyras tikras pavyduoklis,na ir aš neatsilieku doh.gif
Seip mes kartu jau daugiau nei du metai,bet dar normaliai neapsigludinom visu kampu.Juk abu esam paslaptingi ir nenuspėjami lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kažkaip netykiu,kad musu ženklai nesuderinami,juk viska suderina gyvenimas wub.gif
Getter
Aš dvyniukė, vyras žuvinas...Kartu jau trys metai...Abu žinom, kad esam be proto skirtingi ir nesuderinami...bet mylim vienas kitą ir negalėtumėm be viens kito wub.gif
Jis - nesavanaudis/geruolis aš - egoistė/užsispyrėlė...argi ne puiki sajunga??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
KristinaP12
Atgaivinsiu seną temą...Įdomu kaip panašioms poroms sekasi...Aš - žuvytė, o vyras dvynys...Įdomu tai, kad pas mus požiūris į gyvenimą (vertybės, svajonės ir t.t) išties sutampa...Dėl to puikiausiai sutariame. Vieninteliai skirtumai pasireiškia kai renkamės kaip leisti laisvalaikį
Laura_k
smagu girdet kad zuvys su dvyniais graziai sugyvena... ir tinka vienas kitam rolleyes.gif
Vitalee
Siandien i viena puslapi suvedziau savo ir jo gimimo datas, tai atsakymas mazdaug toks: niekada jums nieko nesigaus, absoliucios priesingybes ir isvis, net nerealu, kad mes susieisim, nes esam per daug skirtingi ir niekas musu nesieja, ir apskritai... Anksciau, kaip tikra Zuvis, labai kreipdavau demesi i tokius dalykus. Bet va gyvenam pora metu, sutariam puikiai. As megstu plaukti pasroviui, tegul jis viska reguliuoja. Aisku, visko buna, bet tai turbut ne nuo zodiako zenklu priklauso.
Auksesmama
As zuvyte,vyras-dvynys,mes kartu jau penkeri metai,buvo visko.Kartais pagalvoji ,kad esam labai skirtingi,bet juk priesingybes vienas kita traukia:) biggrin.gif
Altika
as dvynys, vyras-zuvyte, mes kartu 4metai. tarp jusu pasisakymu radau du, kurie idealiai mums tinka (zujka ir Getter) smile.gif
vyras didziausias ramuolis, o jau man nesunku is nieko ir audra stiklinej sukelti ax.gif ir kiek prisizadu sau to nebedaryti, nesiseka nors tu ka doh.gif bet siaip labai gerai sutariam, nors ir labai skirtingi esam
Mamytedalyte
as dvyniai,vyras-zuvys. vasara bus 2 metai kaip kartu gyvenam.sutariam puikiai.Gal ,kad jis netipiska zuvis,o ir as ismokau buti ramesne.Siaip jis netiki horoskopais ir panasiais dalykais todel,kad turi broli dvyni(kartu gime).jie is isvaizdos labai panasus,o charakteriai skiriasi kaip diena nuo nakties!!!
rasuole20
as dvynys, vyras- zuvis. mes irgi jau 6 metai kaip kartu, ir labai laimingi esame wub.gif . aisku, buvo visko, bet juk visko ir reikia unsure.gif . bet kokiu atveju, jei gyvenimas taip pasisuktu, kad musu keliai issiskirt, tai vistiek sakyciau, kad musu sajunga buvo sekminga. juk nesuderinami zenklai tiek ilgai neisbuna kartu g.gif
Moonte
Aš dvynė, vyras žuvis. Gyvenam 21 metus. Per tuos metus spėjom išsikirti , dėl alkoholio, po 3 metų išsiskirimo, vėl kartu.

Horoskopai gerai, bet galva ant pečių dar geriau. lotuliukas.gif
Daivasys
as zuvis o vyras dvyniai, nesuprasti as jo kartais doh.gif
kristulka
as dvynys, vyras -zuvis, nu visko buna, bet gyvent galima tongue.gif biggrin.gif
garbanele:)
galeciau pastebeti, kad gana audringa sita sajunga biggrin.gif bet uz tat kaip smgu smile.gif ir sutinku su panelem, kad vyrai zuvys ganetinai pavydus doh.gif
***Meskute***
Na bral as galvojau kad tik MB pavyduolis toks taciau kai paskaitu ciut ne visu tokie g.gif ,o del suderinamumo manau uzteks paziuret i musu liniuote mirksiukas.gif thumbup.gif
juso
Aš - dvynys, vyras - žuvytė, kartu jau beveik 7 metai wub.gif
Sutariam nerealiai gerai, mūsų santykiai yra taip vadinami atitiko kirvis kotą ir dėl to abu labai labai džiaugiamės thumbup.gif Nors buvau girdėjusi, kad tokie ženklai labai nedera, bet aš visiškai netikiu horoskopais, jis taip pat. Aišku yra dalykų, kuriems jam pritrūkta ryžto ir jam reikia padėti, pastūmėti, bet jei gerai įspiri į šikniuką, tai kaip kažkas jau sakė, gali kalnus nuversti, tiesiog jam trūksta ryžto ir iniciatyvos iš savo pusės. Mylim vienas kitą labai ir gyvenam labai liksmai, papildom vienas kitą, didelių nesutarimų taip pat nebūna thumbup.gif
smarki
iš mano giminių ir draugų rato susidariau aiškų įspūdį, kad ši sąjunga yra be ateities - mano tėvai buvo mama dvynys, tėvas žuvis - audringai gyveno, o po to išsiskyrė.
Draugai - jis dvynys, ji žuvis - audringa, bet nelaiminga meilė. Jis mylėjo, ji į šoną ėjo.
nu kas čia dar - maniškis irgi žuvis, tik aš jautis. Tai kai susipažinom ir sužinojo, kad aš gimiau gegužę, tai jam net veidas persimainė. Sako, tikiuosi tu ne dvynys. Pasirodo prieš tai irgi audringai ir nelamingai gyveno su dvyne.
dabar jie su mano mama toleruoja vienas kitą iš mandagumo, bet apie jokius šiltus santykius nė kalbos negali būti. Nors kaip nekeista aplink mano vyrą labai daug dvynių, jo draugų sukasi. Ir jis vis keikiasi, kai jie ką nors pridirba ar paveda, nu tipo dvynys, ką norėti. Išvada viena - neabejotinai šie ženklai traukia vienas kitą, tačiau finalas dažniausiai liūdnas
Viltin
Mano tėvai- ji- dvyniai, jis- žuvis. Labai gerai sutaria, labai geras derinys!
motiejuke
QUOTE(smarki @ 2007 08 24, 10:32)
paveda, nu tipo dvynys, ką norėti. Išvada viena - neabejotinai šie ženklai traukia vienas kitą, tačiau finalas dažniausiai liūdnas
*

kas tiesa tas tiesa..manau gresia mum irgi tas unsure.gif
Klajokle
QUOTE(smarki @ 2007 08 24, 07:32)
Draugai - jis dvynys, ji žuvis - audringa, bet nelaiminga meilė. Jis mylėjo, ji į šoną ėjo.

*

Va sitas ir mano variantas.Issikyrem po biski daugiau nei 3m santuokos,nors jau po metu norejau skirtis.Gal ir per jauni buvom dar.neissilakste...
O db gyvenu su vandeniu bigsmile.gif Zesim,kaip cia viskas gausis.i ateiti tai toli ziurim.Pazystu ji nuo 9kl thumbup.gif
neuzmirstuole
QUOTE(Dangiuks @ 2006 02 20, 10:30)
As taip pat esu Zuvyte, o mano vyras - Dvynys. Na, manau tarp musu nera nieko neimanomo biggrin.gif  As kaip tik pastebiu, kad viskas tiesiog idealu...  tongue.gif
*

Visiškai pritariu. Aš žuvis, vyras dvynys. Kartu jau 10 metų. Esu labai laiminga, nes jaučiuosi mylima ir pati labai myliu savo vyrą. Visko būna, bet man atrodo, kad kai žmonės myli, jie stengiasi nusileisti vienas kitam, suprasti vienas kitą. Ir dar, zodiako ženklas gal ir nulemia pagrindini9us charakterio bruožus, tačiau toli gražu ne visus. Pvz. aš tikrai žinau, kad esu netipiška žuvis smile.gif
Boružytė
Aš - dvynys, vyras - žuvys. Mes jau kartu 7 metai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Intimacy
Esu dvyniai, mano brangenybe- zuvyte smile.gif be galo myliu savo vyra ir esu juo patenkinta, nors turi savu trukumu (neryztinguma, per dideli jautruma, bet pavydus kazkaip nera), bet privalumu jo bude daugiau, nei neigiamu savybiu, man gera su juo gyventi, jauciu jo meile, kaip esu jam svarbi wub.gif tik reikia moketi buti jam svelniai 4u.gif
kai pradejom bendrauti, daug teko iveikti, kad suprastume vienas kita, nes pradejome bendrauti labai jauni, bet dabar esam labai laimingi- labai noriu ir tikiuosi, kad taip bus visada wub.gif
LINKIU VISOMS POROMS TOKIOS PAT STIPRIOS MEILES IR TVIRTU SANTYKIU! thumbup.gif wub.gif
Žinoma
As irgi esu dvyniu zenklo atstove, daug kas sako kad gryna,tipiska dvyne, mano brangusis -zuviukas tongue.gif kartu mes jau keturi metai ax.gif esam labai skirtingi,bet tuo paciu labai panasus biggrin.gif vienintelis dalykas del kurio kyla karstos diskusijos tai pramogos,laisvalaikio praleidimas doh.gif Manau ,kad daug kas priklauso ne nuo horoskopo zenklo,o tiesiog nuo to kokie zmones esame,koks tas charakterio kampuotumas pas mus ir ar sutampa musu gyvenimo vizijos tongue.gif jei yra meile,tai manau joks horoskopas tokiu santykiu nesugriaus 4u.gif
murza
as zuvyte draugas dvinys kartu jau 6 metai ir pakolkas viskas ciki biggrin.gif
Sidharta
nejau mažai tokių porų? aš žuvis, mano draugas dvynys. mes kartu tik beveik penki mėnesiai. Po mėnesio ar dviejų draugystės pradėjome galvoti apie gyvenimą kartu. Nežinau kaip seksis, bet man atrodo kad ši sąjunga tfu tfu tfu įdomi, banguojanti, audringa, bet... neįmanoma be mudviejų. Nežinau kas čia per trauka, bet aš gražia forma nučiuožusi, pastoviai susidarau problemų, kur jų nėra. Čia iš tos serijos ir lygiam kely randu kalnelių. o jis ramus, dalykiškas, santūrus ir moka mane nugesinti. Dvyniai dviveidžiai? bet ir žuvytės ne iš tų vieno veido, velnią ir mes užanty nešiojam biggrin.gif
werde
as - zuvis, mb - dvynys, kartu esam penkti metai.... nezinau, kiek tai priklauso nuo zenklu, bet man musu santykiai yra idealus. aisku, buna visko, bet is jo sulaukiau didziules pagarbos, pasitikejimo ir supratingumo.... jis pas mane baisiai vyriskas, bet man patinka kai manimi rupinasi biggrin.gif

o siaip tai atsiminiau, kad mano seneliai, jis - zuvys, ji - dvyniai isgyveno laimingai visa gyvenima ir buvo nuostabi pora biggrin.gif taip kad isvada, kad reikia maziau tiketi horoskopais biggrin.gif
Larissa
na ir mūsų šeima iš šitos serijos tongue.gif aš žuvys,o MB dvynis.... nu 8 metus esam kartu,iš jų 7 gyvenam po vienu stogu.jei neužknisiu labai su savo burbėjimu,tai gal pagyvensim dar lotuliukas.gif prie to pačio ir vaikas dvynis...linksmai gyvenam doh.gif tongue.gif
Krissti_
Mūsų pora irgi priklauso šiai porų kategorijai. Aš dvynys, mano meilė - žuvys smile.gif Kartu esam 1.5 m., o susituokę antras mėnuo. Nežinau ar čia horoskopo ženklų sutapimas ar tiesiog likimas, bet nuo pirmos pažinties dienos labai gerai sutariamia. Kartais stebimės, kad dar nė karto rimtai nesusipykome. Vyras žavi savo rūpestingumu, jautrumu ir racionaliu vyrišku mąstymu. Nuo pirmos dienos jaučiu, kad esu jam svarbi ir reikalinga. Tikiuosi ir toliau viskas bus taip gerai kaip iki šiol smile.gif
*Drugelio-sparnai*
Aš taip pat esu dvynys, o mano vyras-žuvys ax.gif Vienas kitą jau suprantame iš mimikų, užtenka susižvalgyt ir jau sprendimas priimtas, bet aišku kaip ir kiekvienoje poroje yra pliusų ir minusų...Mano ženklui ir mano charakteriui, būdingas užsiliepsnojimas, dažna nuotaikų kaita ir t.t. O vyras toks ramus, atrodo, dažnai nutylintis savo nuomonę ir pan. Bet būna, kad kai užsispiria tai niekas jo neperkalbės ir vistiek laikykis savo tiesos.
Kaip bebūtų, jaučiuosi labai mylima ir dėmėsio tikrai netrūksta smile.gif
jukraa
As zuvyte, mb dvynys. buna visko-juodo ir balto, nepasakyciau,kad musu gyvenimas rozemis klotas unsure.gif tik pliusas,kad pykti ilgai nemokam cool.gif
mirara
Na pykti , tai jau tikrai nei žuvytės , nei dvynukai ilgai nemoka , tai turbūt ir padeda jiems kartu išgyventi ax.gif wub.gif
jukraa
QUOTE(mirara @ 2009 02 26, 22:05)
Na pykti , tai jau tikrai nei žuvytės  , nei dvynukai ilgai nemoka , tai turbūt ir padeda jiems kartu išgyventi  ax.gif  wub.gif
*

drinks_cheers.gif pritariu visu 100% mirksiukas.gif
reksnyte
aš žuvytė,jis - dvynys wub.gif kartu jau 6 metai.kaip sako,atitiko kirvis kotą biggrin.gif taip ir mūsų šeimoje.
DeeLady
As - dvynys, MB - zuvyte. Galiu prisideti prie tu, kurios sako, jog atitiko kirvis kota. Mes irgi nuo pirmu pazinties dienu labai puikiai sutariam, nebuvom niekad stipriai susipyke. Jis labai taikus zmogus. As audringesne, bet kadangi zinau, jog ji iskaudins mano isterijos, tai ju ir nerodau smile.gif Kartu jau 2.5metu ir labai laimingi... wub.gif Nelabai jau ir isivaizduoju, kad galeciau buti su labai audringu zmogum.. dideli kivircai mane netgi gasdina smile.gif
boruzele_adeliuke
Sveiki,

Aš pati esu dvinys, tačiau nesu turėjusi nė vieno žuviuko, todėl negaliu kalbėti iš patirties. Tačiau mano seneliai būtent tokia pora. Senelis kaip ir aš dvyukas, močiutė žuvytė 4u.gif . Jis - turintis tvirtą savo nuomonę, emocingas ir t.t. Ji - rami, gera, jautri. Kartu mano seneliai jau 42 ar tai 43 metus drinks_cheers.gif . Labai labai laimingi, žinoma visko būna ir konfliktų ir mažų barniukų, bet šiaip, jie kartu labai laimingi. blush2.gif Tai gi galiu pasakyti, jog žuvytės ir dvynukai puikiai dera mirksiukas.gif .
Sekmės visoms dvyniu - žuvų poroms wink.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.