Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

QUOTE(linarija @ 2009 01 06, 19:18)
Sveikos, jungiuos ir aš į jūsų gretas. Darbelio ieškau jau keletą mėnesių.  Per šį laiką pasitaikė tik porą skelbimų, kur paskambinus pasakydavo, kad jau rado.  verysad.gif Na, ir vakar teko sudalyvaut viename pokalbyje. Ėjau dalinai iš smalsumo, kaip paaiškėjo pokalbio metu darbas vaikiškų rūbų parduotuvėje. Bet algą pasiūlė absurdišką diena 35 lt. viso gautus 560 lt  blink.gif Kažkaip maniau, kad šiek tiek daugiau moka, o čia nė minimunas neišeina. Nors ir pasirinko mane, bet negaliu eit dirbt už tokį atlyginimą.  verysad.gif

sveika prisijungus 4u.gif na čia mes galim pasidalinti patirtimi, nes esame tame pačiame kelyje, siekdamos save realizuoti mirksiukas.gif sunkiai sekasi, o dar ta krizė verysad.gif na ką padarysi, teks kažkaip iškęsti 4u.gif o 560Lt būtų už pilną darbo dieną blink.gif ? jei pusę etato, dar normalu, bet jei pilną dieną, tai absurdas fool.gif juk pragyvenimo lygis pakilo. O kur ieškai darbo, tik per darbo biržą, ar ir per įvairius darbo skelbimus, kaip cvmarket.lt noriudarbo.lt?
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 01 06, 18:35)
Aš galvoju, kad pašalpa pradedama mokėt kai išstovima vieną mėnesį. Man jis jau praėjo, turėčiau gaut.


tai, taip po vieno menesio mokama.
Papildyta:
QUOTE(linarija @ 2009 01 06, 18:18)
Bet algą pasiūlė absurdišką diena 35 lt. viso gautus 560 lt  blink.gif Kažkaip maniau, kad šiek tiek daugiau moka, o čia nė minimunas neišeina. Nors ir pasirinko mane, bet negaliu eit dirbt už tokį atlyginimą.  verysad.gif


siaubas blink.gif , joooooo prasideda laikai doh.gif .
Atsakyti
Taip tokia alga kažkoks absurdas, man antra diena nuotaiką pakelia prisiminus tokią darbo paieškos patirtį biggrin.gif lotuliukas.gif O darbo valandos ne tokios ir trumpos, 10-19 val., dvi dirbt, dvi laisvos. Ir dar per pokalbį užsiminė, kad jie net RENKASI lotuliukas.gif Aš tai neįsivaizduoju kaip reiktų už tokį atlyginimą dirbt. O ką bekalbėt apie pragyvenimą... doh.gif


Papildyta:
QUOTE(katanelis @ 2009 01 06, 21:45)
O kur ieškai darbo, tik per darbo biržą, ar ir per įvairius darbo skelbimus, kaip cvmarket.lt noriudarbo.lt?


Darbo birža man tik šiokia tokia viltis, kad gal ką ir pasiūlys... g.gif Šiaip ir pasiūlė tą pačia dieną kai įsiregistravau, psihologės vietą m-kloj, bet deja nuėjus paaiškėjo, kad jau porą savaičių kaip darbuotoją turi doh.gif
O be darbo biržos pati gaudau skelbimus, siuntinėju cv+spekuliaciniais laiškais, na ir visi tie cvmarket, cvonline ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 06 sausio 2009 - 22:04
Sveikos, siendien buvau pokalbyje del vadybininkes darbo ir man pasiule 800 Lt ant popieriaus blink.gif aisku, pasku plius priedai. Tai cia tokios algos dabar?????????ar tik man nenuskilo su firma?Turiu per nakti nuspresti ar sutikti g.gif
Atsakyti
o siaube,algeles tai neblogos. unsure.gif na tokie laikai dabar.visur minimumas pradzioj. arba net maziau unsure.gif o norinciu dirbti pilna.todel jie tuom ir naudojasi.
Atsakyti
as tai galvoju gal isidarbinti i draudimo agentes, bet ideta kad iesko darbuotoju bet kai nusiunciu cv tai nieks neatraso, ieskau jau puse metu.nesuprantu kokiu gabumu ten turi but zmogus. o vyras iesko vadovaujamo darbo nes jam su savo patirtim ir su issilavinimu tai tik toki reiktu dirbti, bet nieko neranda vis nusiuncia cv bet nieks nieko neraso verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2009 01 06, 22:43)
Sveikos, siendien buvau pokalbyje del vadybininkes darbo ir man pasiule 800 Lt ant popieriaus  blink.gif  aisku, pasku plius priedai. Tai cia tokios algos dabar?????????ar tik man nenuskilo su firma?Turiu per nakti nuspresti ar sutikti  g.gif


Na pardavimuose didelio pagrindinio tiketis neverta. Bet patarciau issiasikinti, kokia realybe uzsidirbti procentus, ir kokio dydzio. Zinoma, 800 Lt popieriuje mazoka, labai mazoka.. Bet jei procentus uzsidirbti imanoma, produktas patinka ir pardavimo vadybininko darbas mielas - tai kodel gi nepapandzius? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2009 01 07, 12:26)
Na pardavimuose didelio pagrindinio tiketis neverta. Bet patarciau issiasikinti, kokia realybe uzsidirbti procentus, ir kokio dydzio. Zinoma, 800 Lt popieriuje mazoka, labai mazoka.. Bet jei procentus uzsidirbti imanoma,  produktas patinka ir pardavimo vadybininko darbas mielas - tai kodel gi nepapandzius? wink.gif



Nu ka, mano situacija nepavydetina, darbo ieskau jau nuo liepos men, nors turiu ekonomikos magistro issilavinima ir patirties pusantru metu vadybininkes turiu, bet va, situacija darbo rinkoje mane laabai isvargino, tai manau gal sutikti, nemanau, kad galiu dabar kazka rasti geriau g.gif Skambino ka tik del pardavejos darbo, tai kai paklausiau apie kokia laga kalba eina, tai sako: tai gal aciu, nereikia, neatvykit i pokalbi. tai ko jie tikisi, kad zmogus baiges mokslus ir turintis patirties dirbs uz kelis simtus, nesuprantu, juk dabar atlyginimas zmonems labai aktualu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 01 06, 19:35)
Aš galvoju, kad pašalpa pradedama mokėt kai išstovima vieną mėnesį. Man jis jau praėjo, turėčiau gaut.



Nedarbo draudimo išmoka skiriama nuo aštuntos po įsiregistravimo darbo biržoje dienos, išskyrus atvejus:

Atleistiems iš darbo dėl darbuotojo kaltės, nedarbo draudimo išmoka skiriama praėjus 3 kalendoriniams mėnesiams nuo įsiregistravimo darbo biržoje dienos;

Bedarbiams, atleistiems iš darbo su teise pagal įstatymus gauti išeitinę išmoką, nedarbo draudimo išmoka skiriama ne anksčiau kaip praėjus 1 kalendoriniam mėnesiui po sutarties nutraukimo;

Bedarbiams, gaunantiems socialinio draudimo ligos, motinystės (tėvystės) pašalpą, paskirtą iki įsiregistravimo darbo biržoje dienos, nedarbo draudimo išmoka skiriama ne anksčiau, negu baigiasi šių pašalpų mokėjimo laikas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasiskaitinėju aš Jūsų pasisakymus. Baisu iš tiesų, kad darbo nėra, bet koks Jūsų požiūris į darbą? Jei Jums moka darbo birža tai viskas valio, o jei nemoka tai geriau sėdėti be darbo???? Su išsilavinimu? na ir kas dabar Lietuvoe tas išsilavinimas? Ant kiekvieno kampo diplomuoti profesoriai. Kiek dalyvavau pokalbiuose nė karto manęs neklausė kaip man sekasi studijuoti, ar kokiais pažymiais baigiau studijas. Visi iki vieno, pabrėžiu, visi klausė apie mano pažymius mokykloje. Dabar reikalinga darbo patirtis. Pati pradėjau dirbti tikrai už nedidelį atlyginimą, būčiau ėjusi ir už 560 (kaip kažkuri forumietė rašė). Čia ne pinigai? O gal kažkam patiksi, gal puikiai dirbsi ir pakilsi iki pardutuvės vedėjos vietos. Juk galimybių daug, o jei sėdėsi namie ir dūsausi, kad tokie atlyginimai tikrai darbo dabar negausi. Sunkūs metai ateina ir gerai. Rinka atsisijos visus "chimičytojus" ir zarazas bumbeklius.

Gyvenimas kaip sinusoidė - būna ir pakilimų ir nuosmukių. Reikia džiaugtis, kad iš vis kažkas paskambina ir pulti dirbti, nes tuo metu galų gale gali ir kito darbo ieškoti. Bandomasis laikotarpis ilgas ir jo metu labai greitai iš darbo gali išeiti. Gal net greičiau nei išsiregistrtuoti iš darbo biržos.

Tad sėkmės visoms. Dabar reikia nusileisti ant žemės, kad ir esat protingos ir gražios, ir išsilavinę. Tikrai gaila, tiek metų paklotų studijoms ir žinioms, kurios po kelerių arba duok Die po penkerių bus, dar vis bus naudingos darbe arba gyvenime. Viskas juda į priekį, tad ir mąstymą reikia taikyti prie judėjimo.

Oi kiek prirašiau, bet dabar reikia pagalvoti ir apie vieną centą, kuris lieka nuo 0,99.

O šiaip gyvenimas nuostabus! Juk kokia graži žiemiška pūga aplankė Vilnių (kaip kituose miestuose nežinau smile.gif)
Atsakyti
Buvau šiandien biržoje. Tinkamos laisvos darbo vietos pasiūlimo jokio neturėjo. Bent jau šiuo metu reikalinga yra pradinių klasių mokytoja (kaime), siūvėjos, manikiūristė, kosmetologė.
Papildyta:
QUOTE(Sidharta @ 2009 01 07, 20:20)
Dabar reikalinga darbo patirtis. Pati pradėjau dirbti tikrai už nedidelį atlyginimą, būčiau ėjusi ir už 560 (kaip kažkuri forumietė rašė). Čia ne pinigai? O gal kažkam patiksi, gal puikiai dirbsi ir pakilsi iki pardutuvės vedėjos vietos. Juk galimybių daug, o jei sėdėsi namie ir dūsausi, kad tokie atlyginimai tikrai darbo dabar negausi.


Iš dalies tikrai su jumis sutinku. drinks_cheers.gif Jei būtų beviltiškesnė situacija, galbūt eičiau dirbt ir už tokį atlyginimą.
Bet imant mano situaciją, šiuo metu man labiau apsimoka tuos pusę metų gauti bedarbio pašalpą, nei dirbt už 560 lt. Ir beabejo nenuleist rankų ir ieškot toliau. smile.gif Ir tikiu, kad anksčiau ar vėliau rasiu. Optimistė aš (bent jau kol kas...) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 07 sausio 2009 - 18:45
QUOTE(Sidharta @ 2009 01 07, 19:20)
Sveikos  4u.gif

Pasiskaitinėju aš Jūsų pasisakymus. Baisu iš tiesų, kad darbo nėra, bet koks Jūsų požiūris į darbą? Jei Jums moka darbo birža tai viskas valio, o jei nemoka tai geriau sėdėti be darbo???? Su išsilavinimu? na ir kas dabar Lietuvoe tas išsilavinimas? Ant kiekvieno kampo diplomuoti profesoriai. Kiek dalyvavau pokalbiuose nė karto manęs neklausė kaip man sekasi studijuoti, ar kokiais pažymiais baigiau studijas.

Laba 4u.gif na nenoriu sutikti su Jumis, kai nežinote kiekvieno asmeninės situacijos g.gif iš kur žinote, ar kur čia buvo rašyta, kad mes labai džiaugiamės stovėdamos darbo biržoje? g.gif manau, kad labai lengva yra šnekėti, kad gali būti taip ar kitaip, kad gal pasieksi, eik dirbti... na aišku, kur gi ne, tikiuosi Jūs dirbate ir esate patenkinta savo darbu thumbup.gif o dėl diplomuotų asmenų sutinku, jų daug ir ne visi jie savo profesijos žinovai, ekonomikoje atsisijos nemažai žmonių, bet nukentės ir geri darbuotojai, dėl rinkos stagnacijos, bei krizės unsure.gif na nežinau, bet ką konkrečiai daryti nepasako niekas, tik postringauja. Kiekvienas asmuo geriau žino kas jam yra geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti