Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

QUOTE(vatan @ 2009 01 26, 23:09)
Istikruju, tai situacija tokia, jog moteris beveik niekada neturi lygiu galimybiu su vyrais darbo rinkoje. Pradekime nuo to:...


gaila, bet visiska teisybe mad.gif siuo metu as bijau dar labiau apsunkint savo padeti, ilgiau pasilikdama uzsienyje unsure.gif
90% sako, kad as durna, ka as ir suvokiu, kai ilendu i interneta doh.gif va ismestu cia is darbo, ot butu gerai lotuliukas.gif bet neismes...
Papildyta:
QUOTE(Kadra @ 2009 01 26, 15:47)
. Bet kai ieskojausi darbo normalaus, pagal specialybe ( juk ne veltui mokiausi 6 metus), man pasiule eiti dirbti pardaveja uz 1000 lt. Va tada ir pagalvojau, kad gal as tada jau geriau uzsienyje pardaveja dirbsiu ir uzdirbsiu tiek per nepilna savaite, tai bent sazines taip negrauz...  unsure.gif


as ir dabar palyginu algas doh.gif uzeina ir man tokiu minciu verysad.gif nors, tiesa sakant, sutikciau ir uz ta minimuma ar 1000lt dirbt, kad tik tas darbas butu padoresnis, ne kasoj scare.gif tada bent turi galimybe kazko mokytis, tobulet, igyt nauju igudziu, bei uzsitarnaut didesne alga rolleyes.gif o ka kasoj...kol kas man tas darbas kokioj norfoj ar maximoj asocijuojasi su uzprogramuota nesekme ateity geresni darba susirast doh.gif
Papildyta:
QUOTE(irinkalit @ 2009 01 26, 15:54)
Oj,kiek cia prirasiau...Taigi susumuoju klausymus:1.I kokia darbo vieta as galeciau bandyti isidarbinti?  2.Kokie reikalavimai administratoriams Lietuvoje.Gal i kokius kursus nuleksiu?


o gal butu protinga padaryti taip kaip Kadra dare g.gif Siusti cv ne ten kur darbuotoju iesko, o ten kur neiesko g.gif blyn, pamenu gal pernai gryzom i LT ir galvojom i koki viesbuti nulyst lotuliukas.gif neradom kur, pilni blink.gif ( aisku tai buvo pries krize, bet juk ir viesbuciai ne triju metu senumo g.gif tiesa cia siauliuos ) aplamai, manau, kad administratoriai ir vadybininkai turi daugiau sansu darbo rinkoje g.gif
zinai, kai tu rasi darbeli, tai bus kaip paskatinimas man drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 01 26, 17:45)
viso 90 CV. cia nuo po Nauju metu iskart pradejau siusti. ir spekit kiek skambuciu sulaukiau?  unsure.gif ogi 0 


taip kaip as noriu gryzt, taip, itariu, daug kas isvaziuos verysad.gif isvis, didele zala padare ziniasklaida gun_rifle.gif visi labai greitai i tai sureagavo ir puole 'veikti', tikiuos netruks praeit ta visuotine psichoze mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 01 26, 19:45)
As galiu pasakyti savo statistika unsure.gif . 85 CV isiustos, ir 5 CV nesiau i paruotuves tiesiogiai. viso 90 CV. cia nuo po Nauju metu iskart pradejau siusti. ir spekit kiek skambuciu sulaukiau?  unsure.gif ogi 0  buvau vienam pokalby,bet drauges deka.  unsure.gif


4u.gif uz pastangas...
Ale is kur tiek skelbimu radai? g.gif Ar bet kur siuntei?
As max i 15 cv per ta pati laika issiunciau..
tai jei dar visiems 85 motyvacinius laiskus rasyt (gi nesiusi to pacio visiems), tai faktiskai ir leidai dienas vien siuntinejimui? ax.gif
k-o-s-m-a-r-a-s doh.gif
Atsakyti
Draugiskas patarimas - nesiuskite savo CV bet kur smile.gif Isivertinkite, ar norite uzsideti sau pliusiuka, kad aktyviai ieskote, ar pataikyti i desimtuka smile.gif Dabar pasiula darbuotoju labai didele, ir patikekit, "praslisti" neatitinkant daugumos reikalavimu, be sansu (gal ir buvo tai imanoma, nors abejoju). Dabar sansas buti pastebetam - arba labai tinkama patirtis, o jei jos per daug nereikia - isskirtinis motyvacinis. Neprisegtas, o parasytas laiskelyje smile.gif

Nesakau, kad taip daro visi, bet as atskirai prisegtu motyvaciniu neskaitau - dabar per daug visur info, kaip ji "teisingai" parasyti. Ir deja, uz tos rasliavos visai nesimato realaus konkretaus zmogaus.

Dabar su darbais sunku. Bet imanoma. Sekmes visoms didziausios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 01 26, 16:57)
O irinkalit norėjau paklausti?  g.gif ar dar mokate su pianinu groti, jei taip, tai gal vaikus kokius galite mokyti individualiai,ar kur nors į teatrą pasiteirauti galite ar reikia pianistės?? g.gif kažkaip pagalvojau, o su administracija pati nieko bendro neturiu, tad ir reikalavimu nelabai žinau, va ką žinau kad reikia aukštojo universitetinio išsilavinimo mirksiukas.gif


Aisku,kad dar moku.Deja pianistu - kaip sunu. doh.gif Ir baigiau pries 10 metu.Niekas jau ir neimtu.Privaciai mokyti bandziau.Bety deja krize atakavo visus.Nelabai dabar nori, t.y. turi uz ka leisti privaciai mokyti.Bet vis vien aciu uz pamastyma. wub.gif
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 27, 01:17)
Papildyta:
o gal butu protinga padaryti taip kaip Kadra dare g.gif Siusti cv ne ten kur darbuotoju iesko, o ten kur neiesko g.gif blyn, pamenu gal pernai gryzom i LT ir galvojom i koki viesbuti nulyst lotuliukas.gif neradom kur, pilni blink.gif  ( aisku tai buvo pries krize, bet juk ir viesbuciai ne triju metu senumo g.gif tiesa cia siauliuos ) aplamai, manau, kad administratoriai ir vadybininkai turi daugiau sansu darbo rinkoje g.gif
zinai, kai tu rasi darbeli, tai bus kaip paskatinimas man drinks_cheers.gif


Hmmm...Gal but reiktu pamegint....Bliamba,jauciu teks eiti mokytis i koki univera.Vel babkes leisti. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irinkalit: 27 sausio 2009 - 20:01
QUOTE(Moteris @ 2009 01 27, 18:53)
Draugiskas patarimas - nesiuskite savo CV bet kur smile.gif Isivertinkite, ar norite uzsideti sau pliusiuka, kad aktyviai ieskote, ar pataikyti i desimtuka smile.gif Dabar pasiula darbuotoju labai didele, ir patikekit, "praslisti" neatitinkant daugumos reikalavimu, be sansu (gal ir buvo tai imanoma, nors abejoju). Dabar sansas buti pastebetam - arba labai tinkama patirtis, o jei jos per daug nereikia - isskirtinis motyvacinis. Neprisegtas, o parasytas laiskelyje smile.gif

Nesakau, kad taip daro visi, bet as atskirai prisegtu motyvaciniu neskaitau - dabar per daug visur info, kaip ji "teisingai" parasyti. Ir deja, uz tos rasliavos visai nesimato realaus konkretaus zmogaus.

Dabar su darbais sunku. Bet imanoma. Sekmes visoms didziausios smile.gif


4u.gif motyvacinius laiškelis retai kurie skaito, dažniausiai jie net nežiūrimi. Tik vieno nesuprantu, kam jų prašo. Tiek teko susidurti ir girdėti tai vienetai juos skaito.
Papildyta:
sakyčiau reiktų sugalvoti kažką tokio originalesnio vietoj tų motyvacinių. kažką tokio kaip reklaminio, savęs kaip prekės pardavimo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irinkalit @ 2009 01 27, 21:00)
Vel babkes leisti


jums universitetas / kursai / mokslai yra tik bapkiu leidimas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 27, 03:17)
gaila, bet visiska teisybe mad.gif siuo metu as bijau dar labiau apsunkint savo padeti,  ilgiau pasilikdama uzsienyje unsure.gif
90% sako, kad as durna, ka as ir suvokiu, kai ilendu i interneta doh.gif va ismestu cia is darbo, ot butu gerai lotuliukas.gif bet neismes...
as ir dabar palyginu algas doh.gif uzeina ir man tokiu minciu verysad.gif nors, tiesa sakant, sutikciau ir uz ta minimuma ar 1000lt dirbt, kad tik tas darbas butu padoresnis, ne kasoj scare.gif tada  bent turi galimybe kazko mokytis, tobulet, igyt nauju igudziu, bei uzsitarnaut didesne alga rolleyes.gif o ka kasoj...kol kas man tas darbas kokioj norfoj ar maximoj asocijuojasi su uzprogramuota nesekme ateity geresni darba susirast doh.gif
manau, kad administratoriai ir vadybininkai turi daugiau sansu darbo rinkoje g.gif
isvis, didele zala padare ziniasklaida gun_rifle.gif visi labai greitai i tai sureagavo ir puole 'veikti', tikiuos netruks praeit ta visuotine psichoze  mega_shok.gif

Tai kiekvieno sprendimas, bet didelė tikimybė, kad grįždama į Lietuvą šiuo metu kaip tik apsunkintum savo padėtį. Užtenka nueiti į darbo biržą, pasižiūrėti į sausakimšą salę per informacinę paskaitą. Darbuotoja teigė anksčiau sakydavusi, kad darbo radimas priklauso nuo pačių bedarbių, o dabar nebegalinti taip teigti. Ji taip pat sakė, kad pradėjo dirbti, kai nedarbas buvo 12 proc., bet jai atrodo, kad žmonių tikrai buvo mažiau. Gal statistika atsilieka? O kiek daug dar išėjusių nemokamų atostogų, kiek dar neužsiregistravusių? Girdėjau, kaip registratorė moteriai prieš mane sakė, kad dabar ir į „Maximą“ labai sunku pakliūti. Dėl administratorių... Pasižiūrėk, kiek dabar tokių pasiūlymų visuose portaluose ir kiek administratorių, užsiregistravusių vien Kauno darbo biržos tinklalapyje, Talentų banke mirksiukas.gif
Ne psichozė, situacija tikrai grėsminga. Nenoriu liūdinti, bet prieš grįžtant tikrai reikėtų labai gerai viską apsvarstyti unsure.gif O viskas dar priešaky.
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2009 01 27, 16:34)
4u.gif  uz pastangas...
Ale is kur tiek skelbimu radai? g.gif  Ar bet kur siuntei?
tai faktiskai ir leidai dienas vien siuntinejimui? ax.gif

Na zinok atsikeliu,ir visa diena prie kompo. visus praziuriu darbu puslapius kiek tik yra.ir siunciu i visus drabus kurie man tinka(kuriuos galeciua dirbti) unsure.gif Beje galiu pasigirti! smile.gif Siandien sulaukiau pagaliau pirmo skambucio,ir jau buvau pokalbyje. unsure.gif na ka,kiap visada pirmas pokalbis. unsure.gif sake,jei atrinks paskambins unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(KibirVibir @ 2009 01 27, 20:30)
jums universitetas / kursai / mokslai yra tik bapkiu leidimas?  blink.gif

Ne,ne babkiu leidimas.Bet pinigai nezmoniski,as bent mokausi neakivaizdziai.ir kaip pastebejau kai pasakau darbdaviam kad mokausi neakivaizdziai,tai kliuna,iskart pradeda klausti tai kaip tu mokinsies,bus sesija.kazkaip uzkliuna.bet juk del to ir ejua mokintis neakivaizdziai. unsure.gif kd galeciau dirbti.
Atsakyti
QUOTE(MISS SELFRIDGE @ 2009 01 27, 23:35)
Na zinok atsikeliu,ir visa diena prie kompo. visus praziuriu darbu puslapius kiek tik yra.ir siunciu i visus drabus kurie man tinka(kuriuos galeciua dirbti)  unsure.gif  Beje galiu pasigirti! smile.gif  Siandien sulaukiau pagaliau pirmo skambucio,ir jau buvau pokalbyje. unsure.gif  na ka,kiap visada pirmas pokalbis. unsure.gif sake,jei atrinks paskambins unsure.gif


Sveikinu 4u.gif ir sekmes sulaukiant antro skambucio ir pakvietimo mirksiukas.gif
As tai "optimiste" doh.gif lotuliukas.gif Vis dar siunciu tik ten, kur noreciau dirbti, nors pagal sugebejima tinkamu darbo pasiulymu yra kur kas daugiau rolleyes.gif
Na, sekmes man su savo tikejimu ir iliuzijomis lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalija @ 2009 01 27, 20:09)
Nenoriu liūdinti, bet prieš grįžtant tikrai reikėtų labai gerai viską apsvarstyti unsure.gif O viskas dar priešaky.


visiskai sutinku 4u.gif tik jau keleta menesiu grauziu save verysad.gif ir jei negrysiu, grausiu save tiek, kiek pasiliksiu uzsienyje. as jau net sapnuoju galimas iseitis ir pan lotuliukas.gif galu gale, jei nerasciau to darbo...visada gali gryzt atgal doh.gif tada bent zinociau, kad viska padariau... verysad.gif

beje, del to 12% nedarbo lygio. tada studente buvau, norejos pinigeliu prisidurt ir su grupiokem isidarbinom padavejomis, po to tais paciais metais isejau pati is darbo ir po dvieju savaiciu jau dirbau kitoje vietoje ( irgi padaveja ). pagal skelbimus neieskojom, tiesiog nuejom tiesiogiai su vadovu pakalbet smile.gif antroje vietoje irgi taip...pamaciau, kad irengineja lyg restorana, na ir nuejau, o ten ir savininka aptikau biggrin.gif prieme biggrin.gif tai nei i darbo birza kreipemes, nei skelbimu ieskojom, o ir interneta tada tik kursiniams rasyt naudojom, tai ir nezinojom, kad tas 12% nedarbas yra tragedija g.gif
Atsakyti
prieš metus buvo kitaip, o dabar iš ties neįsivaizduoju kaip darbuką surast ir jei sėdėčiau užsieny,niekada negrįščiau į lietuvą, nežinau kaip įvardint dabartinę situaciją, bet aš jau ir valytojos darbo imčiaus, kad išlaikyt namus ir vaiką,nes į darbą priima ne kas turi geresnį įdirbį ir t.t., bet kas mažiau algos užsiprašo. Anksčiau būdavo, jei mažai nori, reiškia nieko nevertas, o dabar-pats geriausias, nes dirbt už dyka sutinki, žodžiu...
Atsakyti
Sveikos,

jungiuosi prie Jūsų 4u.gif jau mėnesis kaip esu bedarbė... Turiu pasakyt, kad darbo paieškos vyksta sunkiai verysad.gif išsiunčiau gal 20 CV, sulaukiau poros skambučių ir keliuose pokalbiuose buvau... Kol kas nieko.. doh.gif neįsivaizduoju,kiek truks tos paieškos.. Dar pasiskaičius apie kai kurių mamyčių liūdną patirtį, iš viso baisu pasidaro....
Atsakyti