Įkraunama...
Įkraunama...

Frivolite, arba nėrimas prancūziška šaudykle

QUOTE(dalruka @ 2009 01 11, 17:31)
Aciukas,saulyte. Gerai,kad jie Kaune,tai nueisiu paziureti ka turi,nes labai jau nepatogiai padaryta ju svetaine))))


Kai as Vilniuje, tai man teko prasyt kainorascio su visais pavyzdeliais. O jei tu Kaune gyveni, tai geriausia nueiti.
Atsakyti
Sveikos, visos.
Išbandžiau Sushi atsiųstas adatas (ačiū tau labai labai) tai ir rodau. Vat nuraizgojau tokius daiktelius:
user posted image
user posted image
Čia dar neužbaigti iki galo - siųlai nenukarpyti. Kaip man visada būna, kai darau tam kad daryt, o ne tam kad reikia - tai nežinau ką dabar iš jų padaryt. Jų skersmuo 10-11 cm. Gal kas kokių minčių turit?
Atsakyti
QUOTE(_Smilga_ @ 2009 01 13, 10:21)
Išbandžiau Sushi atsiųstas adatas (ačiū tau labai labai)
Į sveikatėlę mirksiukas.gif
Labai šaunūs darbeliai gavosi thumbup.gif
QUOTE(_Smilga_ @ 2009 01 13, 10:21)
Jų skersmuo 10-11 cm. Gal kas kokių minčių turit?

gali įrėmint ir paveiksliuką padaryt, gali susiradusi stiklinius apvalius arbatos puodeliams padėkliukus iš apačios priklijuoti, taip juos padekoruoti... Arba kaip servetėles naudoti, arba daugiau jų nunėrus į vieną jungti ir kokį rūbelį/daiktelį pasidaryti smile.gif
Tokios va pirmos idėjos į galvą šauna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sushi: 13 sausio 2009 - 18:30
QUOTE(sushi @ 2009 01 13, 18:29)
Į sveikatėlę mirksiukas.gif
Labai šaunūs darbeliai gavosi  thumbup.gif

gali įrėmint ir paveiksliuką padaryt, gali susiradusi stiklinius apvalius arbatos puodeliams padėkliukus iš apačios priklijuoti, taip juos padekoruoti... Arba kaip servetėles naudoti, arba daugiau jų nunėrus į vieną jungti ir kokį rūbelį/daiktelį pasidaryti smile.gif
Tokios va pirmos idėjos į galvą šauna smile.gif

Ačiū, Sushi, už idėjas 4u.gif
Dėl rūbelio tai nežinau, man jos tokios pokietės gavosi, bliuskė tokia tai gal kietoka būtų (šonus nudrožtų biggrin.gif ) O vat su tais padėkliukais, tai čia man gera mintis pasirodė - rikės paieškot, gal kur rasiu. Kažkada mačiau va tokį padėkliuką
user posted image
čia į vidų įsidėt gali ką nori, tik tokių "rėmelių" Lietuvoj pirkt kol kas nemačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smilga_: 14 sausio 2009 - 09:23
negaliu atsizavet, kokie groziai
Atsakyti
Smilga, laaaabai grazu, saunuole!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti

Kiek visko cia radau, negaliu nepasidalinti:)

http://www.gutenberg...BLE_OF_CONTENTS
Atsakyti
Dar viena nuorodele:

http://beetonsbookofneedlework.com/

gossip.gif
Atsakyti
Tylu čia pas mus... Nieko nei viena neneriat? ax.gif
Kad visai neužmigtų mūsų temelė, rodausi su savo naujuoju darbeliu smile.gif

Kaklo papuošalas ir auskarai, šį kartą daryti pardavimui smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sushi: 23 sausio 2009 - 03:22
Dalruka, ačiū už info. 4u.gif

Sushi, tavo darbeliai, kaip visada - aukščiausia klasė. Labiausiai mane sudomino tas ratukas. Žinau, kad anksčiau buvai įdėjus schemutę (vakar temelėj buvau susiradus smile.gif ). Va kokį dalykėlį užmačiau:
user posted image
Gal gali pakomentuot, kaip tu nertum? Aš visaip žiūrinėjau (ir netgi bandžiau), taip suprantu: čia pradeda nuo vidurio, padaro ratuką su 8 kilputėm, o kaip tada su tais karoliukais ten centre? Aš bandžiau padaryt kilputes kiek ilgesnes ir jas pervert per karoliuko vidų ir nert tada antrąją eilę, kažkaip nelabai gražiai gaunas. Gal pasislėps, kai paskutinę eilę "užnersiu" ant viršaus. Bet man neaišku kaip tą ratuką, kur kaip lapelis atrodo prikabint prie karoliuko, ar dar ko ten.
Tai va, gal kas turit minčių?

Šitą ratuką radau va čia. Ir dar čia tos autorės tinklapis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smilga_: 23 sausio 2009 - 15:12
Smilga, ačiū wub.gif
Ta Elizabeth neria frivolite jau 15 metų, tad nenuostabu, jog jos dirbiniai tai jau tikrai aukščiausios klasės... smile.gif
O ir kainos pas ją, pvz., už auskarus tokios, kokias aš už visą komplektą (ir tai nedrąsiai) užsišaukiu smile.gif Va čia jos parduotuvė.

Nesu bandžius nerti šitos gėlytės, nors turiu išsisaugojusi ją ir aš pavyzdžiuose...
Gali būti, kad nuo to centrinio ratuko yra padaromos dvigubos kiputės - prie vienos jų kabinasi tie tolimesni ratai, o prie antrųjų finale užsikabina tie karoliukai... Tikrai nežinau, kaip iš tiesų , reikia tiesiog bandyti ir žiūrėti, kas gaunasi smile.gif
Atsakyti
Sushi, komplektukas labai labai dailus ir labai prabangiai atrodo! thumbup.gif
Aciu uz nuorodas. Dar nebuvau maciusi sios moters puslapiuko. Kokiu groziu prisiziurejau! wub.gif
Na po kokiu 15 metu, gal ir as galesiu prie jos lygiuotis savo darbais. blush2.gif
O dabar rodau paskutiniji darbeli
user posted image
Cia drugelis - sage. Dariau uzsakyma, bet speju, jis liks man paciai. biggrin.gif Per didele kaina pasirode... O uz ji tikrai ne tiek uzsiprasiau,kaip kad si moteriske. Toli grazu mums su tokiomis uzsienietiskomis kainomis. doh.gif

Visaip ziurejau i sita gelyte, tai galvoju,gal visos eiles nertos ir jungtos tarpusavyje nuo viduriuko krasto link. O paskutineje eileje isnerti ziedlapiai tiesiog priklijuoti ar prisiuti ant virsaus. g.gif Reiks pameginti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~saulyte~: 23 sausio 2009 - 17:43