Įkraunama...
Įkraunama...

Frivolite, arba nėrimas prancūziška šaudykle

QUOTE(dalruka @ 2009 03 08, 19:42)
Saulyte, dar norejau paklausti, is kiek sluoksniu darei savo sage.
As darau is triju sluoksniu.
Kiek tavo ziurejau, atrodo, kad pas tave is dvieju, o atrodo super

Tiesiog smalsu  rolleyes.gif


Sage dariau is dvieju sluoksniu. Ir zinok, tikrai man pakanka to purumo. O vat kita sage padariau is triju sluoksniu ir taip pat graziai atrodo. Kai jau turesiu reikiama kristaliuka i viduriuka isiuti pasirodysiu. ax.gif
Esu dariusi gelyte ir su vienu pagrindu , bet is jo isejo 2 eiles ziedlapiuku. Tai ir gerai atrodo bendras vaizdas. Varijuoti galima. biggrin.gif
Atsakyti
Saulyte, o kaip tu darai sages apacia?Gal galetum nufotografuoti?
Atsakyti
Na va, paskutinis darbelis - mano tradicinis smile.gif
Kol kas nežinau, ar liks pardavimui, ar nukeliaus kaip dovana smile.gif

user posted image
Atsakyti
blink.gif O siaube kaip grazu. Man frivolite aukstasis pilotazas,turbut niekad neismoksiu,net nedrystu pradet,atrodo neimanoma ismokti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpocka: 09 kovo 2009 - 21:15
QUOTE(pumpocka @ 2009 03 09, 13:14)
blink.gif  O siaube kaip grazu. Man frivolite aukstasis pilotazas,turbut niekad neismoksiu,net nedrystu pradet, atrodo neimanoma ismokti

pumpocka, o tu tiesiog imk ir pradėk, ir tada pažiūrėk, ar tikrai neįmanoma... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2009 03 06, 21:18)
na as irgi is Klaipedos...irgi vis drasinuosi, ir vis nedristu pradeti...jau ir seivute nusipirkau, ir vaseli uzsisakiau is kasiulai, tik dar neatsiunte...


Sveikos, aš irgi iš Klaipėdos, užeinu čia, pasižiūriu į darbelius, bet pati dar nieko nebandžiau... unsure.gif Man jau geriau pamatyti kaip daroma, nei paskaityti.
Pas mamą dar netgi šeivutė kažkur yra, jei neklystu...
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2009 03 09, 19:50)
Saulyte, o kaip tu darai sages apacia?Gal galetum nufotografuoti?


Gerai, nufotografuosiu ir parodysiu. Jei zodziais meginant nusakyti, tai, tiesiog tvirtinu tuo paciu nerta dali su karoliuku prie sages uzsegimo.

sushi, kaip visada tavasis darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O cia tau, o ir tuo paciu visoms frivolite gerbejoms, pamastymui. Kaip neriasi va toks dalykas?

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2009 03 10, 15:35)



Planuojančioms tik pradėti mokytis tai aukštasis pilotažas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet jos nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2009 03 10, 06:35)
sushi, kaip visada tavasis darbelis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O cia tau, o ir tuo paciu visoms frivolite gerbejoms, pamastymui. Kaip neriasi va toks dalykas?
Ačiū, ~saulyte~ wub.gif

O dėl to pamąstymo tai jo... unsure.gif
Kažkodėl man kyla pirma mintis, kad tie, pavadinkim „žiedlapiai“, turi viduje kaip ir kokį standesnį karkasą - iš vielutės ar pan... Peršasi mintis, kad neriant jie yra pritvirtinami ir apsukami siūlu, paskui neriama toliau...
O jei tas karkasas – tai siūlai, tada net neįsivaizduoju, kaip taip lygiai tų žiedlapėlių forma išgaunama...

Reikės kada nors paeksperimentuoti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sushi: 10 kovo 2009 - 14:52

sushi, nuostabus papuosalas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2009 03 10, 07:08)
sushi, nuostabus papuosalas  thumbup.gif  wub.gif

Ačiū, anny wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2009 03 10, 15:51)
Ačiū, ~saulyte~ wub.gif

O dėl to pamąstymo tai jo...  unsure.gif
Kažkodėl man kyla pirma mintis, kad tie, pavadinkim „žiedlapiai“, turi viduje kaip ir kokį standesnį karkasą - iš vielutės ar pan... Peršasi mintis, kad neriant jie yra pritvirtinami ir apsukami siūlu, paskui neriama toliau...
O jei tas karkasas – tai siūlai, tada net neįsivaizduoju, kaip taip lygiai tų žiedlapėlių forma išgaunama...

Reikės kada nors paeksperimentuoti...  g.gif


nelabai nusimanau apie si buda, tiksliau nusimanau tik tiek kad tai labai grazu wub.gif , bet lapukai panasu padaryti kaip gobelenai, austi, bent jau man panasu, o tas standumas gaunamas tiesiog siulus suspaudus g.gif
Atsakyti