Įkraunama...
Įkraunama...

Frivolite, arba nėrimas prancūziška šaudykle

La bai labai grazu, sushi thumbup.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Jau galvojau nedėsiu specialiai kvaki nuofotografuoto karoliuko vėrimo, nes labai bjaurios foto gavosi verysad.gif , bet sugalvojau sumesti nuorodas, kad vėliau lengvai galėčiau išimti ir negadinčiau tokiom foto mūsų puslapio.... 4u.gif

1. J žiedelis susideda is 20mazgų, tai pirmiausia nuneriu 10 mazgų

http://public.fotki....josfoto004.html

2. Neriant 11 mazgą ištempiu "akį" iki reikiamo ilgio, pagal karoliuko dydį

http://public.fotki....josfoto008.html

3. Įveriu karoliuką, naudodama vąšelį

http://public.fotki....josfoto026.html

4. Užtraukiu žiedelį, kaip įprastai:

http://public.fotki....josfoto038.html

http://public.fotki....josfoto042.html

Ir karoliukas jau viduje:)

O biserį, tai visuomet prisiveriu ant siūlo prieš neriant.Tikrai nesudėtinga.Iverk siūlą į adatą plona kilpute ir nepajausi kaip priverti didžiulį kiekį karoliukųsmile.gif,Sėkmės, iki
Atsakyti
dalruka,ačiuks už komplimentus wub.gif
O aš tuo tarpu sužavėta tavo pamokėle – man net į galvą nebūtų atėję tokiu būdu įterpti karoliuką į nėrinį bigsmile.gif
Reikės kada pabandyt ir man taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2009 04 24, 19:45)
Jau galvojau nedėsiu specialiai kvaki nuofotografuoto karoliuko vėrimo, nes labai bjaurios foto gavosi  verysad.gif , bet sugalvojau sumesti nuorodas, kad vėliau lengvai galėčiau išimti ir negadinčiau tokiom foto mūsų puslapio.... 4u.gif


Oij kaip ačiū aciuks.gif Išgelbėjai mane. Taip lengvai įveriami tie karoliukai thumbup.gif

Šiandien puse dienos sėdėjau ir nagrinėjaus tuos karoliukus, pagal anksčiau įmestą nuorodą, tai ten taip sudėtingiau padaryta, nemažai privargau kol pavyko.
Dabar tavo būdą mėginsiu, tik jis kur kas paprastesnis bigsmile.gif

Kaip suprast paskutinę nuotrauką? kurioj vietoj siūlas turi likti?
pažymėjau nuotraukoje

QUOTE(sushi @ 2009 04 24, 21:27)
dalruka,ačiuks už komplimentus  wub.gif
O aš tuo tarpu sužavėta tavo pamokėle – man net į galvą nebūtų atėję tokiu būdu įterpti karoliuką į nėrinį  bigsmile.gif
Reikės kada pabandyt ir man taip  blush2.gif


sushi šian tavo darbus analizavau blush2.gif kažkaip anksčiau praleidus buvau. Tai... žodžių trūksta, kaip viskas gražiai.
Neatstosiu su klausimais, jei jau įkyrėsiu, tai sakykit - atstosiu blush2.gif

Labai patiko tie ratukai, kur keliom eilėm eina, kaip pavyksta taip dailiai tuos "aukštus" padaryti? Man labai negražiai matosi siūlas ir netaip dailiai ratukas išeina. Kažkas panašaus į širdutę gaunas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 04 24, 14:01)
sushi šian tavo darbus analizavau  blush2.gif kažkaip anksčiau praleidus buvau. Tai... žodžių trūksta, kaip viskas gražiai.
Neatstosiu su klausimais, jei jau įkyrėsiu, tai sakykit - atstosiu  blush2.gif

Labai patiko tie ratukai, kur keliom eilėm eina, kaip pavyksta taip dailiai tuos "aukštus" padaryti? Man labai negražiai matosi siūlas ir netaip dailiai ratukas išeina. Kažkas panašaus į širdutę gaunas  unsure.gif

Ačiū, kvaki wub.gif
Klausk, klausk, visos mes pradžioj klausimų turėjom, kol įsivažiavom smile.gif
O tuos keliagubus ratukus nusižiūrėjau iš čia:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2009 04 24, 22:40)
Ačiū, kvaki  wub.gif
Klausk, klausk, visos mes pradžioj klausimų turėjom, kol įsivažiavom smile.gif
O tuos keliagubus ratukus nusižiūrėjau iš čia:

Aciū 4u.gif aciuks.gif
Sushi, gal turi didesnį paveiksliuką, kad aprašymą eitų ižiūrėti lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 04 25, 01:12)
Sushi, gal turi didesnį paveiksliuką, kad aprašymą eitų ižiūrėti lens.gif
O, geras, kai vakar įmečiau, tai didelė nuotrauka įsimetė, o dabar susimažino g.gif
Bandyk žiūrėti čia ir pasididinti nuotrauką...
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2009 04 25, 16:18)
O, geras, kai vakar įmečiau, tai didelė nuotrauka įsimetė, o dabar susimažino  g.gif
Bandyk žiūrėti čia ir pasididinti nuotrauką...


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Merginos, gražūs jūsų darbeliai. O man vis "rankos nedaeina"...

Dalruka, tikiusi nesupyksi, pašviesinau tavo nuotraukas ir vieną pataisiau, kad Kvaki aiškiau būtų
QUOTE(dalruka @ 2009 04 24, 19:45)
Jau galvojau nedėsiu specialiai kvaki nuofotografuoto karoliuko vėrimo, nes labai bjaurios foto gavosi  verysad.gif , bet sugalvojau sumesti nuorodas, kad vėliau lengvai galėčiau išimti ir negadinčiau tokiom foto mūsų puslapio.... 4u.gif

1. J žiedelis susideda is 20mazgų, tai pirmiausia nuneriu 10 mazgų

user posted image

2. Neriant 11 mazgą ištempiu "akį" iki reikiamo ilgio, pagal karoliuko dydį

user posted image

3. Įveriu karoliuką, naudodama vąšelį

user posted image

4. Užtraukiu žiedelį, kaip įprastai:

user posted image

user posted image

Ir karoliukas jau viduje:)

O biserį, tai visuomet prisiveriu ant siūlo prieš neriant.Tikrai nesudėtinga.Iverk siūlą į adatą plona kilpute ir nepajausi kaip priverti didžiulį kiekį karoliukųsmile.gif,Sėkmės, iki

Atsakyti
Oi, ačiū smilga už pagalbą clap_1.gif , dabar tikrai matosi kur tas siūlas randasi. Ar kvaki dabar jau aiškiau? O su klausimais tai tikrai kvaki neįkyrėsi, visos nuo to pradėjom umn.gif group.gif
Atsakyti
oij ačiū merginos už tokią pagalbą notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

Vakar kankinau šaudyklę ir karoliukus hihihi.gif pilnavidurė gėlytė jau išeina, tik dar deja ne tokia daili kaip paveiksliukuose blush2.gif
O karoliukus pavyko įdėt keliais būdais thumbup.gif thumbup.gif

Dar prie tos pačios mano pamokos kilo klausimas:
darau tokią gėlytę (pagal sushi aprašymą) ir paskutinis ratukas nesigauna. Ten, kur 3 mazgiukai, tai jie tokie susisukę gaunasi, o ne gražiai prie gėlytės prilipę
Čia geriausiai pavykęs variantasČia geriausiai pavykęs
Ką ne taip darau? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, visos. Koks cia judejimas! thumbup.gif Tikras pavasaris - ir musu temele atbudo. biggrin.gif
Smagu,kad musu gretos dideja ir darbeliai tobuleja. thumbup.gif
Sushi, tavo naujausias darbelis, kaip ir visi, nuostabus! wub.gif Toks spalvingas - labai tinkantis prie atbundancios gamtos. ax.gif

O as pastaruoju metu intensyviai draugauju su vaseliu,kad net nera kada i rankas paimti seivutes. doh.gif
Atsakyti